zinayi AKP serbest birakti iftirasina belgelerle Cevap

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
şimdi birileri çıkıp diyor ya ak parti zinayı serbest bırak tı. Bende şöyle bir soru sorayım. Şimdi ak partiyi eleştirenler zamanında erbakan eşleri baş örtülü olduğu için , namaz kıldıkları için ordudan atılanların altına imza atarken neden hesap sormadılar acaba.

Muminaga

Yeni
şimdi birileri çıkıp diyor ya ak parti zinayı serbest bıraktı. Bende şöyle bir soru sorayım. Şimdi ak partiyi eleştirenler zamanında erbakan eşleri baş örtülü olduğu için , namaz kıldıkları için ordudan atılanların altına imza atarken neden hesap sormadılar acaba.

AK parti, zinayı suç kapsamına alan yasayı kaldırdı diye suçlayanlara sorulacak binlerce soru var...

aşağıdaki sorumu erbakancılar/saadetçiler/milli görüşçüler cevaplasınlar
1999 yılında anayasa mahkemesinin zinayı suç kapsamına alan maddeleri yürürlükten kaldırmasından sonra
2000 yılında zina yapmaktan gözaltına alınan tutuklanan oldumu?
2001 yılında zina yapmaktan gözaltına alınan tutuklanan oldumu?
2002 yılında zina yapmaktan gözaltına alınan tutuklanan oldumu?
2003 yılının yarısı yani ak partinin hükümet kurduğu ay/güne kadar zina yapmaktan gözaltına alınan tutuklanan oldumu?
1999 dahil, 2000, 2001, 2002, 2003 yılına kadar gözaltına alınan tutuklanan ve 1999 yılı ve öncesi zina davası olanlar dahil ceza alanlar olmamışsa o zaman AK parti zinayı suç kapsamından çıkaran yasayı yürürlüğe koydu diyebilir misiniz?

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
şimdi birileri çıkıp diyor ya ak parti zinayı serbest bırak tı. Bende şöyle bir soru sorayım. Şimdi ak partiyi eleştirenler zamanında erbakan eşleri baş örtülü olduğu için , namaz kıldıkları için ordudan atılanların altına imza atarken neden hesap sormadılar acaba.

evet erbakan döneminde dindarlar resmen avlanmisdi,celiskiye bakin ,dindar bir basbakan gelecek ve dindarlara baski ve zulümler artacak,bunu nasil izah edebiliriz?
iste isin ehli olmamanin,beceriksizligin,akilsizligin,suursuzlugun delili budur.

Mahpeyker

Kıdemli Üye
evet erbakan döneminde dindarlar resmen avlanmisdi,celiskiye bakin ,dindar bir basbakan gelecek ve dindarlara baski ve zulümler artacak,bunu nasil izah edebiliriz?
iste isin ehli olmamanin,beceriksizligin,akilsizligin,suursuzlugun delili budur.

sizi ,ceza veya uyari almaniz icin yönetime sikayet ediyorum .su an forumda varsa mesul biri ,ilgilenilmesini sitiyorum .

bu kadar da terbiyesizlik olmaz ki ! Erbakan almanya da iken rahati cok iyi idi .alman devleti cuval dolu para teklif ettigi halde ,o vatanina hizmet etmek icin bütün teklifleri red etti .
onun basa geldigi dönemde ,askerler huzuruna cikip koskoca basbakana kendi makaminda tehdit etme küstahligina sahip idi. Erbakan´in döneminden ders alindi .o cok talihsiz bir zamanda basa geldi . Bugün ki türkiye ile kiyaslanamaz o dönem !!!

biraz edep ya Huuu

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
bu günkü konuma türkiye nasıl geldi ?

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
erbakan kendini bir halt sanarak davayi harcadi,bunu ben degil necib fazil söylüyor.Enaniyet hastaligina yakalandiktan sonra davayi sahsilestirip diktatörce hareket etti,ne laf dinledi ne diger cemaat ve tarikat liderleriyle istisare etti,sadece oy istemek icin görüsdü,biat istedi,yahu sen kimsinki biat istiyorsun???
Adama bak...güya islama hizmet ediyor bizimikisi,...onun döneminde islami hizmetlerin aldigi darbe kadar hicbir dönemde alinmamisdir.

Türkiyenin bugünkü konuma gelmesinin asil sebebi sizin düsmaniniz olan akp nin sabirli akilci siyasetidir ve düsmaniniz olan gülen cemaatinin mücadelesidir.
hem 28 subatc mimarlarina imzayi bas hemde utanmadan ergenekon ve balyoz operasyonlari icin "fasa fiso" de.
Bunun cetzasi sürünmektir,nitekim Allah milli-dövüscüleri suan süründürmekte.davayi kendi tekelinizde sanarak fitneye ve tefrikaya alet olmanizin hesabini soracagiz daha...

ŞehbaL

Kıdemli Üye
Ben bir müslümana, hele hele İslam için çaba harcamış bir insana 'kendini bir halt sanarak' ifadesinin kullanılmasının doğru olduğunu düşünmüyorum. Erbakan iyi bir müslümandı, Rabbim mekanını cennet eylesin. Ama şu konuda sizi destekleyebilirim siyasi olarak iyi bir yol izleyemedi. Bence düşüncelerimizi dile getirirken dilimize biraz daha dikkat edelim :) nacizane bir tavsiye..

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
Katılıyorum. Müslüman eline ve beline hakim olmayı bildiği kadar diline de hakim olmayı bilmeli.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
konu yine nereden nereye gelmiş

Rahmeti bir zamanlar kanlımı olacak kansızmı demişti
2 seçenek

ilki kanlı yani parti bölünmeden devam edecek ve halk ayaklanacak şuan arab ülkerinde olduğu gibi rejime karşı direniş iç çatışma başlayacak kan gölü olacak kardeş kardeşi vuracak

kllincisi kansız ak parti kurulacak medya şaşırtılacak düşman kendi silahı yani yani sözde demekrasiyle siyasetle politakayla adım adım devre dışı bırakılacak
olanda budur her aklı selim bunu görüyor ve anlıyordur yada en azından böyle olduğunu umit ediyor ne Erbakanı nede Erdoğını dışlıyodur.

.............................................................

Türkiye amerika’ya rest çekecek
devran bir gün tersine dönecek
belki duyan bana deli diyecek
sabır bekleyin herkes görecek

şahlanmak için yapılır hazırlık

bir dur denecek; bu ne haksizlik
ümitsiz olma yarınlar aydınlık

duamız bizim en güçlü silahımız

elhamdülillah vardır imanımız
nuru parlayacak elbet bakınız

yılanlar sarmış her bir yanı

düşmanının silahını iyi tanı
politika yamultur; yanıltır adamı

bu oyun sanki poker misali

kartları daha kimse görmedi ki
meydana çıkacak bir gün blöfleri

avrupa çalkalanıyor hollanda başta

yeni kanunlar; ekonomi çok zorda
oysa türkiye doğru yolda

aceleye gelmez her şey zamanında

ne tuzaklar kurmuşlar asırlarca
bir bir bunlar sinsice imhalanmakta

kardeşini destekle esirgeme duanı

gönüllerimiz rızası için bir olmalı
düşmanlık ümitsizlik son bulmalı

rabbimizden ümit kesilmez elbet

son bulur dilerse her tür gaflet
hayırdua etmek çok mu zahmet

inşaallah son gülen biz olacağız

hakkin rızasına toptan koşacağız
en güzel yarınlara varacağız

asksairi 16 eylul 2004

not: amerika=israil

saliha kalem

Profesör
Ölmüslerin ardindan hakaretler we küfürler yagdirip terbiyeden yoksunlarin wermis oldugu huzursuzluklarin tahammül derecesini astigini görüyorum!
Hayatlari boyunca kendisine dahi faydasi olmamislarin islam aleminin hayirla yad ettigi ve ömrünü islam alemine hizmete adamis bir müslüman lidere hakaretler yagdirmak kücülmüs büzüsmüs kokusmus karakterlerin isidir.
Üstad N.Fazili dahi kendisinin forumdaki küfürbazligini mesrulastirmak icin kullanmaya calismak gayri ahlaki degilmidir.
Üstadin yasamini ögrenememislerin üstadi carpik curpuk fikir yapilarina yamama gayretleri cok ürkütücü degilmidir?
Üstad zamaninda komunist,ülkücü,dindar we suurlu dindar dönemleri gecirmis bir yasama sahip
Üstadin Erbakan hocayla ilk zamanlari bozuk iliskisini sonradan düzelttigine halen canli sahidi olan Recai Kutan beyefendiye sorunuz.

Forumda küfürbazligi ile warligini sürdüren üyeye forum kurallarinin ne zaman isleyecegini gercekten merak ediyorum!

_Berceste_

bir tutam delilik...
erbakan kendini bir halt sanarak davayi harcadi,bunu ben degil necib fazil söylüyor.Enaniyet hastaligina yakalandiktan sonra davayi sahsilestirip diktatörce hareket etti,ne laf dinledi ne diger cemaat ve tarikat liderleriyle istisare etti,sadece oy istemek icin görüsdü,biat istedi,yahu sen kimsinki biat istiyorsun???
Adama bak...güya islama hizmet ediyor bizimikisi,...onun döneminde islami hizmetlerin aldigi darbe kadar hicbir dönemde alinmamisdir.

Türkiyenin bugünkü konuma gelmesinin asil sebebi sizin düsmaniniz olan akp nin sabirli akilci siyasetidir ve düsmaniniz olan gülen cemaatinin mücadelesidir.
hem 28 subatc mimarlarina imzayi bas hemde utanmadan ergenekon ve balyoz operasyonlari icin "fasa fiso" de.
Bunun cetzasi sürünmektir,nitekim Allah milli-dövüscüleri suan süründürmekte.davayi kendi tekelinizde sanarak fitneye ve tefrikaya alet olmanizin hesabini soracagiz daha...

o küfürlü pis agizinla RAHMETLI ERBAKAN HOCAN´in adini agizina alma..

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
vefat etmiş şahışlar hakkında ileri geri kötü konuşmak haddi aşmaktır
bazı erbakancıları kötüleye bilir onlara karşı zıtlaşa bilirsiniz
onların hataları rahmetli erbakanı bağlamaz
rahmetlinin yetiştirdiği şahışlar şimdi devletin en üst makamlarındadırlar
ve bunların hoca hakkına ileri geri kötü konuştuğunu gören duyan var mı ?

agbi

Yasaklı
konu yine nereden nereye gelmiş

Rahmeti bir zamanlar kanlımı olacak kansızmı demişti
2 seçenek

ilki kanlı yani parti bölünmeden devam edecek ve halk ayaklanacak şuan arab ülkerinde olduğu gibi rejime karşı direniş iç çatışma başlayacak kan gölü olacak kardeş kardeşi vuracak

kllincisi kansız ak parti kurulacak medya şaşırtılacak düşman kendi silahı yani yani sözde demekrasiyle siyasetle politakayla adım adım devre dışı bırakılacak
olanda budur her aklı selim bunu görüyor ve anlıyordur yada en azından böyle olduğunu umit ediyor ne Erbakanı nede Erdoğını dışlıyodur.

.............................................................

Türkiye amerika’ya rest çekecek
devran bir gün tersine dönecek
belki duyan bana deli diyecek

şahlanmak için yapılır hazırlık

bir dur denecek; bu ne haksizlik
ümitsiz olma yarınlar aydınlık

duamız bizim en güçlü silahımız

elhamdülillah vardır imanımız
nuru parlayacak elbet bakınız

yılanlar sarmış her bir yanı

düşmanının silahını iyi tanı
politika yamultur; yanıltır adamı

bu oyun sanki poker misali

kartları daha kimse görmedi ki
meydana çıkacak bir gün blöfleri

avrupa çalkalanıyor hollanda başta

yeni kanunlar; ekonomi çok zorda
oysa türkiye doğru yolda

aceleye gelmez her şey zamanında

ne tuzaklar kurmuşlar asırlarca
bir bir bunlar sinsice imhalanmakta

kardeşini destekle esirgeme duanı

gönüllerimiz rızası için bir olmalı
düşmanlık ümitsizlik son bulmalı

rabbimizden ümit kesilmez elbet

son bulur dilerse her tür gaflet
hayırdua etmek çok mu zahmet

inşaallah son gülen biz olacağız

hakkin rızasına toptan koşacağız
en güzel yarınlara varacağız

asksairi 16 eylul 2004

not: amerika=israil

Rahmetli ERBAKAN ın dediği KOTKU Hz lerinin düşündüğü gerçekleyor KANSUIZ geldi geliyor ALLAH cc izni ile.

Ölmüslerin ardindan hakaretler we küfürler yagdirip terbiyeden yoksunlarin wermis oldugu huzursuzluklarin tahammül derecesini astigini görüyorum!
Hayatlari boyunca kendisine dahi faydasi olmamislarin islam aleminin hayirla yad ettigi ve ömrünü islam alemine hizmete adamis bir müslüman lidere hakaretler yagdirmak kücülmüs büzüsmüs kokusmus karakterlerin isidir.
Üstad N.Fazili dahi kendisinin forumdaki küfürbazligini mesrulastirmak icin kullanmaya calismak gayri ahlaki degilmidir.
Üstadin yasamini ögrenememislerin üstadi carpik curpuk fikir yapilarina yamama gayretleri cok ürkütücü degilmidir?
Üstad zamaninda komunist,ülkücü,dindar we suurlu dindar dönemleri gecirmis bir yasama sahip
Üstadin Erbakan hocayla ilk zamanlari bozuk iliskisini sonradan düzelttigine halen canli sahidi olan Recai Kutan beyefendiye sorunuz.

Forumda küfürbazligi ile warligini sürdüren üyeye forum kurallarinin ne zaman isleyecegini gercekten merak ediyorum!

YAFTALAMAK tan ? TAHRİK ETMEK ten & İFTİRA atmaktan ne zaman vaz geçeceksiniz.

saliha kalem

Profesör
Edebinizi takının bay muhattap olunmayan üye !

Sizin terbiye sınırlarınız hangi seviyedeki Erbakan hocaya hakaretler yağdıranları savunmak için kendinizi siper eder hale gelmişsiniz!

Bu edepsizliklerinizi artık sadece ben değil tüm forum görüyor çünkü sizlerin ne derece fesad içinde olduğunuzu taraflı tarafsız herkes görüyor

Tüm forumun önünde en büyük yalanları yazan ben değil sizsiniz

Kaç defa yalanlarınız teşhir edildi halen yüzünüz kızarmadan iftira tanımı yapabiliyorsunuz
Acaba sizin iftira tanımınız nedir

İftiralarınızla bu forumdaki konumunuza verdiğiniz zararlar artık gün yüzüne çıkmıştır
İşinize gelmeyince iftiracılıkla yaftalamacılıkla suçlayın
Dilediğinizi deyin hemde
Sorun değil çünkü sizin yazılarınızın bu forumda artık hiçbir değeri kalmadı

İnsanları içinizde biriktirdiğiniz Erbakan ve Milli Görüş düşmanlıkları yüzünden bıktırdınız
Sizin gibilere hastalanmış insanlar deriz

Taassubunuz mide bulandırmaya dewam ediyor...!

Sizin gibi niyeti bozuk olanlara Allah şuur samimiyet ihsan eylesin

agbi

Yasaklı
Saliha KALEM

Edep konusunda sizden nasihat alacak değilim.

YALAN söylediğimi söylüyorsunuz buyrun ispat edin.

İFTİRA ettiğimi söylediniz buyrun ispat edin.

NİYETİM bozukmuş birbirini nötürleştiren mesajlarımı getirin.

SİZ AKLEN ÇARESİZ KALDIĞINIZDA İŞTE BUSUNUZ Yaftalama , hakaret , iftira eden

Bakın benim düşünceme göre yapınız

MAHMUD EFENDİ Cemeatinde olan ama siyasi bazda düşünen yalnızca SİYASİ ÇIKARLARI oldumu mahmud efendiyi dile getiren BİR YAPI

Bakın bu iftira değil

Açtığınız konularla ispat ederim ve mesajlarla

Fakat siz asla Siyonistler i irdeleyen , mahmıd efendi Cemeatini pasifize etmek isteyen İslam a negativ bakanların irdelendiği veya Forumu bilgilendiren TEK KONUNUZ YOK DESEM bir yerde doğrudur.

saliha kalem

Profesör
bırakın ayak oyunlarını bay agbi

defalarca bu meydan okumalarınızdan sonra zor durumlara düşmenize rağmen halen yüzünüz kızarmadan meydan okuyabiliyorsunuz
Kaç defa yalanlarınız iftiralarınız ispatlandı
ama ne yazık ki kendinizde yalanlarınıza iftiralarınıza artık inanmaya başlamışsınız
sebebi içinizdeki taassuba bürünmüş hastalıktan olsa gerek!

VARAN - 1
Sizin bu forumda BENİM ERBAKAN VE MİLLİ GÖRÜŞ ALEYHİNE TEK KELİMEMİ GÖSTERİN DEDİKLERİNDE size kısa araştırma yaparak şu aleyhe laflarınızı bulmuşlardı yani YALAN SÖYLÜYORDUNUZ İSPATI;

1)
çok haklısın
AKILLI olana 4 SİYASİ YENİLGİYE UĞRAMAZ.
Erbakan gerçekten AKILLI adam ama akıl teorilerini pratiğe dönüştüremeyen malesef.
http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=90669&p=866753&viewfull=1#post866753
Yorumum: Burada agbi hem akıllı adam 4 kere siyasi yenilgi almaz diyor Erbakanı kastediyor hemde hemen altına Erbakan akıllı ama akıl teorilerini pratiğe dönüştüremedi diyor.
Bu iki ayrı cümlesindeki çelişkilere baktığımızda Erbakanı 4 yenilgi ile açıkça suçladığı ortaya çıkıyor.
Bu suçlama Milli Görüş aleyhine bir tenkittir!
2)
Yaşamda risk almak AKIL temelli ise laf olmaz.
ERBAKAN ÇİLLER ile ortak Hükümet kurmasın diye çok dikkati çekildi uyarıldı
ZAMAN GELİNCE ŞAHİTLERİ ile ortaya çıkacaktır.
ERBAKAN TUZAĞI GERÇEKTEN GÖRDÜ AMA MALESEF TUZAĞA DÜŞTÜ.
http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=103144&p=953463&viewfull=1#post953463
Yorumum: Erbakan hakkında hem tuzağı gördü hemde gördüğü halde düştü demeside Milli Görüş aleyhine söylenmiş açık bir tenkittir!
3)
ERBAKAN gerçekten SİYONİZM le fikirleri ile SİYASİ ALAN da mücadelede ilk.DOĞRU ya DOĞRU
Yalnız ERBAKAN ın bu fikirleri ile mücadelesi gerçek yaşamda yani fikirlerini yaşama konusunda becerisi HİÇYOK DOĞRU ya DOĞRU.
Çok basit bir örnek
KENDİ TEKNOLOJİYİ YAKALAMAMIZI ister DOĞRU ya DOĞRU peki bu teknolojiyi yakalayabilmek için bir İNSAN a İNSAN lara yatırım yapmış mı HAYIR DOĞRU ya DOĞRU.
Bana göre bi,r benzetme yaparsak
BİR FUTBOLL takımın başına ERBAKAN ı getirin inanın o takımı DÜNYADA yenecek tek takım olamaz dünyevi çünkü TAKTİK FİKİRLERİ HARİKA ÜSTÜ Kişiler üstü ama takım sahaya çıkınca ERBAKAN başında olmasın çünkü saha içinde fikirlerini uygulayamıyor henzimete uğruyor 4 BÜYÜK YENİLGİgeçmişte bunun şahidi AKSİNİ SÖYLEYEN AÇSIN KONUYU istişare edelim.
http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=90669&p=867621&viewfull=1#post867621
Yorumum: Milli Görüş lideri Erbakan hocayı siyonizme karşı olan fikirlerini ve planlarını yaşama geçirme noktasında başarısız buluyor.
Ve bununla kalmayıp teknolojiyi yakalamamız diyen Erbakan hocamızın bu konuda insan yatırımı yapmadığını iddia ediyor.
Son olarakda yazısını Erbakan hocanın sözde 4 siyasi yenilgisi ile bunu kanıtlamaya çalışıyor!
Bu ifadelerin hepsi Milli Görüş aleyhine kullanılmış ifadelerdir.
Erbakan hocamızın bu Türkiye ve İslam alemindeki başarılarını tüm İslam alemi ortak bir kanaat ile defalarca dile getirmişken. İşgal altındaki beldelere yaptığı maddi ve manevi yardımları defalarca kez vefa duygusuyla İslam liderleri tarafından dile getirildiği halde!
Türkiye'de siyonizmin yapmaya çalıştığı ahlak ve maneviyat çöküntüsüne en büyük engelleri Erbakan hocamızın manevi yatırımlar ile milyonlarca insanın kur'an eğitimi alması ortadayken.
Siyonizme en önemli darbeyi siyonizmin büyük israili kararı olan 1897 konferasından 100 yıl sonra 1997 yılında büyük israili kurma anında iktidara gelip 1997 yılında siyonistlerin karar aldığı basel'deki aynı konferans salonunda İslam birliği konferansı veren Erbakan hoca olmuştur. Bu siyonizmin büyük israil planlarını 30 yıl geriye atmıştır. D-8ler ise bunun uluslararası boyutunun ciddiyetidir.
Erbakan teknoloojik gelişim için insan yetiştiremedi diyor ama 1974 yılında Erbakan hocanın öncülüğünde kurulan Aselsan hangi insanın yetişmesi için Milli Harp projeleri dahilinde kurulmuştur?
Hal böyleyken agbi bunları görmeyip direk olarak Erbakan hocanın başardığı onca hizmetleri gözarda edip kapatılan partilerinin Erbakanın başarısızlığı olarak göstermesini pazarlıyor.
Halbuki Hak olan davalar zulme uğrar, hak olanlar taşlanır ve engellemelere maruz kalır. Bu dava İslam birliğinin temellerini atarken siyonizmin alkışmı tutmasını bekliyordunuz. Elbette Allah yolunda mücadele edenler verdikleri mücadelenin bedellerini öderler. Bu bedelleri zavallı agbicim yenilgi olarak görüyor işte en büyük hatası ve halen idrak edemediği noktada budur.
Agbi sanıyorki iktidara geldinmi başarılısın. Ama bilmiyor ki asıl olan iktidara gelmek değil asıl olan iktidarda Allah'ın rızasına göremi hareket edeceksin yoksa amerikanın rızasına göremi?
İşte agbilerin idrak noktasında hidayet sıkıntısı çektikleri nokta budur.
Son olarakda saliha kalemin evvelce Agbinin 3 numaralı tenkitine cevabı Msp ve RP HÜKÜMETLERİNDEKİ MİLLİ GÖRÜŞÜN HİZMETLERİNİ CEVAP OLARAK KENDİSİNE BU LİNKTEKİ KONUDA VERMİŞTİ:
http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=90669&page=2
Ama agbi milli görüşün bu efsane hizmetlerine karşı yazdığı ilk cümlesi ne oldu biliyormusunuz?
Agbi alıntı:
Bana hikaye anlatma.
Tümünü buradan okuyun:
http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=90669&page=3
Agbi milli görüşün hizmetlerine ''Bana hikaye anlatma'' diyerek bu hizmetleri tenkit etmiştir.
Sonrada gelip demogoji yapıp ''benim bir tane Milli Görüş aleyhine kelimemi bile bulamazsınız'' diyor. İşte buyrun nasıl insanlar bu forumda yazıyor?

VARAN- 2

Diğer ispatlanan iftiranızda şu olmuştu:
Nickli Üyeden Alıntı
Benim açtığım konular haa bu Forum da

Sizin de açtığınız konular bu Forum da

Mesajlarda öyle

Ercan TEKİN Mahmut efendi Cemeatinin gerçek düşmanların irdelendiği konularında yok.

Ercan TEKİN MİLLİ GÖRÜŞ ün gerçek düşmanı İslam var oldukça İSLAM düşmanı olan Siyonist lerin irdelendiği konularda yok

Ercan TEKİN Erbakan a son olarak 28 Şubat ı yaşatan Sivil Toplum kuruluşlarının irdelendiği konularda da yok.

ERCAN TEKİN Hangi konularda varsın YALNIZCA SİYASİ ÇIKAR KONULARINDA VARSIN.

Mahmud efendinin ve Milli Görüşün gerçek düşmanı siyonizmdir.
Siyonizme karşı, 28 şubatçılara karşı açtığım konular:
Gizli dünya devleti

Siyon vadisi

The Arrivals-Gelenler

Tuğamiral Ertürk: 28 Şubat korkunç bir hataydı!

28 Şubat’ta ABD ve cunta kaybetti

PKK İsrail bağlantısına önemli darbe

Irkçı Emperyalizm (siyonizm) Dünyaya Nasıl Hakim oldu

Facebook, İsrail aleyhindeki sayfayı kapattı!

AB'nin tetikçileri

CHP'liler de hayal görüyor!

CHP'li başkan vekilininin skandal sözleri

İsrail ortaklı şirket devrede!

Türk Bilimadamlarını İsrail Öldürdü!

İsrail, Gazze'ye yardım gemisine ateş açtı

Yeni Şafak'a Mahmut Efendi'den fiili tekzip

Bu konular agbiyi yalanlıyor ve iftirasını tescilliyor.

Siyaset dışında konularımın olmadığını yazmış bakalım siyaset dışında konularım yokmumuş görelim:

Namaz Kılmamanın CEZASI - Mustafa ÖZŞİMŞEKLER HOCA

Euzü ve Besmelenin Hikmetleri..

Cenaze Namazı

Bilim adamlarından cep telefonu uyarısı

Doğum için dua

Sağlık öğütleri

Dinimizi bozmayın

Milli mücadeleyi bir de Karabekir'den dinleyin

Süt tüketimimiz çok düşük

KİN

Kibirlenmek

Ahmed ziyaüddin gümüşhanevi hazretleri (k.s.)

Ali Haydar Baba (K.s.a.) Hz'leri - Mekan ı Aşk

Mir'at'ül Cihad (1)

234. Mektup (Sonuna kadar izleyiniz)

Tavla oynamak haramdır

Çevre bilincinin temelinde ahirette hesap verme inancı var

Mahmud efendi Umreye gitti Namaz kılan kötü alışkanlıkları bırakıyor
Kilometrede 125 kuruş yakan araba

Mehmet Zahit Kotku r.a ölüm yıldönümü

Boş sözler, boş işler

Doğruluk

daha çok var hepsini ekleyemediğim fazla vaktim yok dileyen profilimden bakabilir.
Agbi diyorki siyasetten başka konu açmamışım.
Bu iftirasınıda böylece kendi kendine çıktığı yolda kalarak göstermiş oldu.
Allah c.c. agbiye hidayet versin

veri

Yasaklı
aklıma ercan geldi nedense :)

neyse yukardaki bir iki savunma ağbinin suçlamalarından sonra gerçekleşti

mesela şu konuları ağbi niye açmıyorsun deyince
ercan açmaya başladı anımsadığım bu

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Konunun ilk başında yazdığım mesajda dediğim gibi bu konular sadece kavga ettirir
Çünkü bu forumda takıntılı ve seviyesiz küçük bir üye kitlesi var!
bUnlar bu konularda rahat durmazlar ve durmadılardA!!!

Azimli'ye acizane tavsiyem art niyetli insanlarla lütfen muhattap olmayasın ciddiyetsiz ve seviyesiz üyelerin foruma girişlerine engel olunsa ne hayırlı olurdu
.............
bu yüzden foruma diğer arkadaşlarım gibi giresim gelmiyor
inanın sıkıyorlar !

Edebinizi takının bay muhattap olunmayan üye !

bir kaç sayfa önce Azimliye bunları muhattab almayın diyorsunuz
bunlarla tartışılmaz falan filan
sonra yine bu tarz hitab ediyorsunuz
ama sizden çok yazan muhattab alan yok
bu nasıl muhattab almamaksa ilginç

ve bu konuya ilk muhalafet olanlardan biride sizsiniz
yani asıl takıntılı olanlardan biride sizsiniz
hatta açılan konuyu incelemeden sunulan delillere bakmadan direk yorum yazacak kendi sözünde durmayacak kadar takıntılı ve samimiyetsizsiniz..

Aşkşairi dersinize iyi çalışmışsınız ama yinede bu gerçeği farklı çekimlerle girerek haklayamazsınız
--->>>daha doğrusu-''akpye iftiradır!''- hamlesi ile Akpartiyi asla haklayamazsınız!

mesela burada dersini iyi çalışmısınız diyorsunuz oysa alakası yok ben sadece açılan bu konuda ilk mesajda paylaşılanları aktardım ama incelemeden ezbere kim ne delil sunarsa sunsuz okumadan ret etttiğiniz için böyle yazmış olsanız gerek

agbi

Yasaklı
SALİHA KALEM veya ERCAN TEKİN e cevaptır.

VARAN 1 Bölümün

1 nci Şıkkına cevap

Agbi alıntı
çok haklısın
AKILLI olana 4 SİYASİ YENİLGİYE UĞRAMAZ.
Erbakan gerçekten AKILLI adam ama akıl teorilerini pratiğe dönüştüremeyen malesef.
http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=90669&p=866753&viewfull=1#post866 753
Yorumum: Burada agbi hem akıllı adam 4 kere siyasi yenilgi almaz diyor Erbakanı kastediyor hemde hemen altına Erbakan akıllı ama akıl teorilerini pratiğe dönüştüremedi diyor.
Bu iki ayrı cümlesindeki çelişkilere baktığımızda Erbakanı 4 yenilgi ile açıkça suçladığı ortaya çıkıyor.
Bu suçlama Milli Görüş aleyhine bir tenkittir!

ERBAKAN haşa Peygambermidir Hata yapmıyacakmı Hata yı dile getirmek ALEHTE midir.ALEHİNE midir ?

Hadi bana HATA olmadığını ispat edebilirmisin ?

EVET Teori bilgilerini Pratiğe dönüştüremedi

SİYONİZMİN Türkiye kollar ile SİYASİ ORTAKLIK yaptı Kotku Hz leri onu Erbakan ı ne sebeblerle SİYASİ hayata hazırlamıştı İlk mücadelesi DEMİRELLE değilmi idi İst.Ticaret odasında Haydar Efendi Sami efendi Duaları ve çevresi ile bu konuda desteklemedimi ERBAKAN ı

HADİ Buyrun cevaplayın.

ERBAKAN demek Milli Görüş müdür Erbakan ın hatalarını söylemek dile getirmek MİLLİ GÖRÜŞ alehine düşüncemidir.

Madem bu kadar iyi biliyorsunuz evet bölüm bölüm karşılıklı istişare edelim.

Lütfen kimse girmesin bu karşılıklı münazaraya artık sıkıldım ben bu konularda Saliha Kalem Ercan TEKİN in düşünce yapılarını burada okumanız için tekrar açılımını yapıcam.

Not: Şimdi Büromdan çıkmam gerek cevabınızı okuyunca cevap vericem konu dağılmasın diye VARAN 1 inizden başladım Yalnız ALLAH katında yemin et Saliha Kalem misin yoksa Ercan TEKİN misin ? Bak ne söylersen inanırım ama ALLAH katında yemin edeceksin unutma.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
aklıma ercan geldi nedense :)

neyse yukardaki bir iki savunma ağbinin suçlamalarından sonra gerçekleşti

mesela şu konuları ağbi niye açmıyorsun deyince
ercan açmaya başladı anımsadığım bu

Beni unutamamanıza seviniyorum ama anımsaman maalesef yanlış!
Yani agbiyi battığı yerden çıkartmak için edep ter döküyorsun
Benim bu forumda o açtığım konuların hepsinin tarihleri var!
Dolayısıyla anımsaman yanılgıdan ve amacına döktüğün terden ibarettir!!!

Yanlış hatırlamıyorsam bir yazdığın mesajında ölmüş insanların ardından kötü söz söylemek doğru değil demiştin Cem!
Ama kendinle çelişkili çok işlerin var yani hem birşeyler diyorsun hemde o dediklerinin arkasında durmuyorsun.
Senin bu Erbakan düşmanlığın kalbini katılaştırmış, dilini küfürcü yapmış neden mi katı kalpten yumuşak laf çıkmaz bunu asla unutma!
Önce İslama hizmeti olmuş saygı ile yad edilen insanlara karşı çirkin uslubunu düzelterek yazmayı denermisin?
Daha sonra düşüncelerine insanlar olumlu yada olumsuz şekilde seviye sürecinde eşlik edebilsinler!
Ama sen böyle yaptıkça seviyeyi düşüren biri olarak forumda insanları kendinden ittiğin gibi forumun kalitesinede ciddi yaralar vuruyorsun.
Forum yönetiminin sana karşı olan tahammül genişliğini istismar ettiğinin farkına varmalısın. Zira foruma verdiğin zararların boyutunu yönetim farkeder farketmez senin için forum kuralları her üye gibi eşit şekilde uygulanır! Bunu unutma sakın ve sakın bu tahammül genişliği seni şımartmaya devam etmesin çünkü Allah'tan korkmayarak müslümanlara haksız yere saldıranlara Allah en büyük cevabını vereceğine söz vermiştir.

Sana bir İslam dersi vereceğim!
Üstteki alıntında demişsin ki İslami yapıda başbakan geliyor ama bir bakıyoruz müslümanlara zulümler daha da artıyor.
Ey Cem efendi, sen hangi İslami tarihi okumuşsun merak ediyorum. Hiçbir İslam davası sıkıntısız şekilde mücadele edebilmişmi, hangisi bedel ödememiş, hangisi zulüm çekmemiş?????
Bunu sana ödev olarak veriyorum bul bakalım bulabilecekmisin?
Hiçbir İslam davası yoktur sıkıntısız dertsiz zulümsüz bedelsiz mücadelesi olmasın.
Boşa kürek çekiyorsun!
Dün 28 şubatı destekleyen bir cemaat, entellektüller, medya organları, masonik gruplar,büyük mason locası, ermeni rum partiği bugün Akpartinin yanında ve birden ne değiştide Washington'dan Erbakan hocanın hükümetini düşürmek için resmi kripto gönderen ABD hükümeti ne değiştide bugün Akpartiyi 2002 yılından beri tam destekle kolluyor.
Medya desen Akpartinin emrinde, işadamları desen öyle nedir bu değirmenin suyu acep bunca kolaylıklar akpartinin 2002 yılında kucağına bedavadan mı konuldu yoksa akparti bu müthiş desteklere karşın bazı sözler tavizleri önceden verdimi?

Akpartinin tarihi nedir cürmü nedir?

Akparti siyasete başlangıç sürecinde Aydın Doğan'dan tam destek almamışmıydı?
Aydın Doğan kim 28 şubatın önder medya grubunun tarafıdır.
Peki 28 şubatın cuntacı komutanı olan İsrail'e yakınlığı tartışılmaz olan Çevikbir'in şimdiki konumu nedir?
Akpartinin İsrail arasındaki diyalogunda gizli danışmanı!
Ali Babacan'ın İsrail ziyaretindeki heyette Çevikbir'in olması akla neleri getirir biraz düşünün.
Daha çok şeyler yazılır çizilir demek istediğim Akpartiyi dünün 28 şubatçılarının büyük kısmı bugün Akpartiyi çok seviyorlar!
Milli Görüş gömleğini çıkartanlar gidip Siyonistler tarafından Irak'ta ki işbirlikçiliğinin katkısı olarak BaşbabakanTayyip beye üstün cesaret ödülü verirler.
Erbakan hocamız ise asla siyonistlerin emrinde olmayan bir yaşam yaşamış herzaman müslüman mazlumlardan yana olmuş sende gelmişsin hayatı boyunca İSLAMA hizmet noktasında tavizi olmamış bir insanı akılsızlıkla şuursuzlukla hemde ölümünden sonra bu cümleleri kurarar alçalıyorsun!

İslam davasında mücadele eden bedel öder, sıkıntı ve zulüme maruz kalabilir. Bu Resulüllah'ın s.a.v hayatıyla örneklendirilebilir ve sonraki dört halife dönemi ve sonraki İslam devletlerinin mücadeleleleri daha önceki dönemlerdeki Peygamberlerin ibretlik yaşamları dahi iyi örnekler içerir. Hepsi bedel ödedi ya Akparti neyin bedelini verdi?

Yeni Osmanlı sırf düşmanlık olsun diye yazıp duruyorsun ama nefsinden başka hiçbir dayanağın yok bunu iyi biliyorsun değilmi?

Necip Fazıl Kısakürek rahmetullahi aleyhin Erbakan hocamız ilişkilerine dair daha önce çok yazdık.
Gelmişsin yine Üstad Necip Fazıl'ı nefsi çıkarlarına alet etmeye meyl etmişsin.
Üstadın yaşamını önce teşhis edip siyasi noktalardaki yanılgılar ve çalkantılarla dolu bir yaşamı olduğuna şahit edersin.
Komunist görüşü, ülkücü görüşü ve İslamcı görüşü ile 3 devrede geçirdiği yaşamında Erbakan hocanın mücadelesine ilk zamanlarda muhalefet ettiği gerçek. Aynı örnekleri daha evvelde verdiğimiz gibi Sultan II.Abdulhamid han r.a.'he zamanın büyük alimlerinden Said-i Nursi ve Mehmet Akif gibi İslami büyük simalar şiddetle muhalefet etmişlerdir. Sebebi ise ittihatçıların çirkin karalama ve iftira kampanyalarındaki yoğun gayretlerinden etkileşimdi.
Soruyorum sana Cem, Erbakan hocamız 1969 yılında siyasete başladığı ve siyaseti yaşamıyla bitirdiği zamana dek iftira yemediği, kötülemeye maruz kalmadığı zaman oldumu?

Ki Sultan II.Abdulhamid han'a r.a alimler tarafından yapılmış ağır muhalefetler gösteriyor ki ulemada ilmi siyasette aldanabiliyor.
Zira o muhalif duruş sergileyen alimler vakti gelince hatalarından ivedi şekilde tövbe etmişlerdir.

Üstad Necip Fazıl Kısakürek r.a'de Akif r.a gibi dönemin ağır fitne şartlarından dolayı ilmi siyasette yanlışa düşmüş daha sonra Allah anlamayı nasip edince hatasından dönebilme gücünü Allah'tan bulabilmişti.
Yani bu hatasından dönüşünde aktif rol oynayan Recai Kutan beyefendidir.
Siz Üstadın Erbakan'a olan muhalif olduğu zamanlardaki yazılarını getirip duruyorsunuz. Sormalı peki Üstad Erbakan hocayla en son ne hal üzereydiler?
İşte bunun şahidi Recai beydir.
Dolayısıyla sırf kincilik düşmancılık olsun diye hakkın rahmetine kavuşmuş insanlar hakkında ileri geri yazıp hakka hukuka giripde ahiretinizi ateşe atmamanızı öneririm.

Daha uzatmayın işlerim var ama Cem ne olur şu kin ve nefretinden artık kurtul sana cidden yakışmıyor

Erbakan hocamız hakkında İslam aleminin büyüklerinden tek kelime olumsuz bir cümle ile yad ettiklerine yaşamında ve ölümünden sonra dahi şahit olmadığımız bir lidere gelip burada sövüp durmanın hak katında haklı yanı olabilirmi?
Erbakan hocanın bilhassa işgal altındaki İslam beldelerine yaptığı ciddi yardımlar dahi seni bu kin hastalığından kurtaramıyorsa ben senin İslami hassasiyetlerinden derin şüphelere girerim haberin olsun.
Çünkü İslam adına hayatını feda etmiş bir insana yaptığın haksızlıklar senin kalbini taş yapar maneviyatını tuzla buz eder yok eder!

Bu tarz konular forumda çok tutuluyor.
Yönetime rica ediyorum tartışmalar konu dışına çıkar çıkmaz kapatılmalıdır böylece insanların münakaşa etmelerine engel olunabilir.
ves'selam