zinayi AKP serbest birakti iftirasina belgelerle Cevap

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
aslında bizim kimseyi hakla aklama derdimiz yok gönül ister bu iftiraya alet olanlar bu hatalaırndan dönerde tevbe eder mahşerde iftiracı olarak çağrılmak ne kötü bir durum olsa ama kime ne anlatıyorum ki

siz ulusalcı perinceklere iman etmişiniz onların iftira kapanyalarına alet olmuş attıkları iftiralara iman derecesine kabul etmiş zavallılar topluğusunuz.
ahretmiş iiftiraymış kul hakkıymış dinmiş bunlar sizin için boş şeyler bunlar ancak oy toplarken halkı dinle islamla kandırmaya çalıştığınızda aklınıza gelir.

Muminaga

Yeni
Soru : Anayasa Mahkemesi 1999 yılında zinayı suç kapsamına alan yasayı iptal etmiş midir?
Cevap : Evet etmiştir.

Soru : 1999 yılında zinayı suç kapsamından çıkaran anayasa mahkemesinin kararını dinlemeden AK parti tekrar dönüp zinayı suç kapsamına alacak şekilde bir yasa çıkarabilir miydi?
Cevap : konuları çarpıtmaktan zevk alan saplantılı kişiler dışında hiç kimse EVET cevabı veremez.

Aynı kafa ve zihinle hareket eden statukocu vesayetçi bir kurum olan laik sistemin koruyucu üslerinden anayasa mahkemesi engeli nasıl aşılabilirdi peki?

Soru : AK parti 2004 yılında meclis çalışmalarında chp'ye zinayı suç kapsamına alınması yönünde teklif götürmüş müdür?
Cevap : CHP'nin zinanın suç kapsamına alınması ile ilgili çıkarılacak yasa konusunda yardımcı olması en azından anayasa mahkemesine başvurmaması karşılığında chp'ye istediği tavizi vermeye bile razıydı AK parti. Buna rağmen chp kararından vazgeçmedi.

Soru : Peki.. 1999 yılında anayasa mahkemesinin kararıyla yürürlülükten kaldırılan zinanın suç kapsamındaki hali 1999-2004 yılına kadar uygulanabiliyor muydu?
Cevap : 1999-2004 yılları arasında polis ve jandarma karakollarında zina suçunu işlemiş kişileri göz altına dahi alınamıyordu. Çünkü yasalarda zina suçuna karşı hükümler kaldırılmıştı. 2004 yılında çıkarılan uyum yasası çıkmamış olsaydı bile zinanın suç kapsamından çıkarılma hali aynen devam ediyordu.
AK partinin gerçekte uygulamadan kaldırdığı bir hüküm yoktur. AK parti kaldırdı diye feyat figan edilen suç zaten (anayasa mahkemesi yürürlükten kaldırdığı için)yoktu
Olmayan bir şeyi kaldırılmasından söz ediliyor ki buda saçmalıktır.

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
m-angel ve kamer, sadece soracağım ikinizede zina mı yapıyorsunuz:thinking::confused1::agla:

Hizbul ergenekoncu bu şahıs Derin devlete hizmet ettiği için böyle ahlak dışı mesajlarını hoş görelim...
Eee ne de olsa zinayı peynir ekmek gibi yiyen din düşmanlarının hizmetkarı bunlar...
Ahlak bekleyemezsin ki...

saliha kalem

Profesör
Agbi sizi bu forumda kimse kaale almıyor artık bunu iyicene anlayın tamammı
Hemen hemen her konuda Milli görüşe ve Erbakan hocamıza sataşıp duruyorsunuz
Bu yaptığınız yorumla konunun milli görüş ve Erbakanla ne alakası var anlamadım
Sürekli bu düşmanca tavırlarınızla forumu bıktırdınız
Zinayı suç olmaktan açıkça çıkaran bir hükümet var
Ve bunu yasa olsada olmasada insanlar zaten yapıyor diye bu günahı örtmeye uğraşmak İslamı hiç bilmemekle alakalı birşeydir
İslamda kesin yasaklanmış bir yasağın kanunlardan yasak olduğu halde bunu yasak olmaktan çıkarmanın neresinde İslamiyet var?
Devlet yönetimini siz İslamsız yapmayı savunuyorsanız safınızı bilelim
Sizin akpnize işbirlikçi avrupacı, amerikancı diye hocamız boşuna demiyordu değilmi? Hocam hep haklı çıktı

Erbakan hocamızın refah partisi 11 aylık hükümeti süresince dünyayı kurtarması hakkında çok sabırsızca davranıyorsunuz

Oysa akpartinize 10 yıldır halen sabrediyorsunuz ve henüz bazı şeylerin zamanı gelmedi diye uzun gecelerde türküler okuyorsunuz

Siz bay agbi gayri samimi tavırlarınızla asla muhattap alınmayı hakketmeyen birisiniz
Neyseki forum bunun farkında şükür

Ayaz594

Doçent
hususu oturup bir kez daha düşünmemiz ve düşünmeniz gerekiyor. Ak partinin yakın zamanda giriştiği tecavüze hadım cezası getirilsin önerisi ve buna muhalefetin tepkisini göz önünde bulundurarak. böyle bir uygulamaya niyetlenen gruptan nasıl olurda zinayla ilgili böyle bir karar aldığını iddia edersiniz anlıyamam doğrusu. sanki böyle bir yasa varmış ve ak parti bunu yürürlükten kaldırmış gibi hareket ediyorsunuz. burada olay var olmayanı ilave edememişler. başörtüsüyle ilgili tasarıyıda chp-mahkeme engelinden ötürü yasalaştıramamışlardı, burdada çıkıp ak parti başörtüsünü yasakladımı dediniz. peh...

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
kusura bakmayın ama sizler şeri hükümleri çiğneyerek islama hakaret ediyorsunuz,kalkmış bana terbiyesiz diyosunuz...islamın naslarıyla sabit şeylerine karşı çıkarsanız bende sorgularım aceba bunlar böylemi yaşıyorlar diye?!bu sorgulamamda da samimiyim ..başörtüsünün açılabileceğini söyleyen zihniyet neden var oldu başörtüsünü rahatça açabilenler yüzünden hiç duydunuzmu başına açmaya Allahtan korktuğu için cesaret etmeyen birinden başörtüsü açılabilir diye bir fetva...siz dersenizki zina va, var olana bişey yapamayız o zaman bende sorgularım...kusura bakmayın ama zinanın varlığıda onayıda haramdır,bunu yapan günah işliyordur demek çok mu zor..tüm akp destekleyenlerine soruyorum?!...BUNU ÖRTMEK SAVUNMAK YERİNE HAKİKATİ GİZLEMESENİZ SİZİNDE SAMİMİYETİNİZE İNANIRIM...
UKUBAT senin ahlaki seviyeni gördük zaten ders vermeden önce ders alman lazım:thinking:

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
kusura bakmayın ama sizler şeri hükümleri çiğneyerek islama hakaret ediyorsunuz,kalkmış bana terbiyesiz diyosunuz...islamın naslarıyla sabit şeylerine karşı çıkarsanız bende sorgularım aceba bunlar böylemi yaşıyorlar diye?!bu sorgulamamda da samimiyim ..başörtüsünün açılabileceğini söyleyen zihniyet neden var oldu başörtüsünü rahatça açabilenler yüzünden hiç duydunuzmu başına açmaya Allahtan korktuğu için cesaret etmeyen birinden başörtüsü açılabilir diye bir fetva...siz dersenizki zina va, var olana bişey yapamayız o zaman bende sorgularım...kusura bakmayın ama zinanın varlığıda onayıda haramdır,bunu yapan günah işliyordur demek çok mu zor..tüm akp destekleyenlerine soruyorum?!...BUNU ÖRTMEK SAVUNMAK YERİNE HAKİKATİ GİZLEMESENİZ SİZİNDE SAMİMİYETİNİZE İNANIRIM...
UKUBAT senin ahlaki seviyeni gördük zaten ders vermeden önce ders alman lazım:thinking:
zinanın hoş görülebileceği konusunda bir söylemim olduğunu nerden çıkardın? Ben senden böyle bir cevap beklemezdim tekrar söylüyorum. Çünkü bir mümine hanıma bu tarz bir cevap yakışmaz. Yalnız hanımlara değil islam olan hiç kimseye yakışmaz. Çünkü Efendimiz (sav) ahlakında böyle bir yöntem yok. Benim sorumu yanlış anlamış olabileceğin aklına hiç gelmedimi. Önce soruyu anlasaydın keşke, sonra cevap yazsaydın. Verdiğin cevaba sadece üzüldüm. Seni böyle düşündürdüğüm içinde üzüldüm. Burada amaç senin veya benim haklı olduğum konusundan önce yanlışlıklara vesile olmamak. Eğer ben yanlış düşünmene sebep olduysam hakkını helal et derim.Hata bende demek ki senin böyle düşünmene ve bu şekilde cevap vermene sebep olmuşum.

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
est kardeşim siz hakkınızı helal ediniz benim kastım sadece siz değil böyle düşünenler üzerine...o iki konuşma metnine binaen dedim.gerçek ten bazıları toplum içinde illegal yapacaklarına legal yapsınlar gibi bir düşünce savunuyor,onlar içinde aynı şey geliyor aklıma:(.sadece bunu sorgulamak istedim:agla: hakkınızı helal ediniz yineliyorum kastım şahıs olarak sizler değil,altını çizdiği şekilde savunma yapanlardır o iki konuşma metninden onu anladım :(

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
iftiracılar zümresine biri daha katıldı
gelmişler burada müslümanlık ahlaklık taslıyorlar oysa uzaktan yakından alakalı yok
ahlaklı insanlar olayları saptırmaz ve iftira atmaktan korkar zandan dahi sakınır mahşer günü iftiracı olarak çağrılmaktan sakınır

yok neymiş
.kusura bakmayın ama zinanın varlığıda onayıda haramdır,bunu yapan günah işliyordur demek çok mu zor..tüm akp destekleyenlerine soruyorum?!...BUNU ÖRTMEK SAVU
3

MAK YERİNE HAKİKATİ GİZLEMESENİZ SİZİNDE SAMİMİYETİNİZE İNANIRIM..
burada kaç üye kaç akpli bir tane göstere bilirmisiniz bu dediğinizi savunan ?
bu konunun paylaşımların bu dedğinizle uzaktan yakından alakası yo
k

gerçek ten bazıları toplum içinde illegal yapacaklarına legal yapsınlar gibi bir düşünce savunuyor

bunun içinde geçerli bu sitede kaç tane akpli böyle bir düşünce savunmuş nerede hangi mesajında
bilmem sizin cevrenizde yaşadğınız yerde ailenize nasıl insanlar var ama ne bu sitede nede cevremde bu iddalarınızı savunan söyleyen bir tane akpli rastlamadım
.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
bunu kimi kastederek yazdınız bilmiyorum ama
bune terbiyesizlik bune densizlik
o zaman siz kime iman etmiş oluyorsunuz

terbiyesizde densizde sen ve senin gibilerdirdir
zaten bu mesajıma cevap yazarak tastiklemiş oldun

sizler o fasıkları ve haberlerini
Rabbimizin koyduğu sınırlara kurallara din kardeşliğine üstünn tutuyorsunuz
size din kardeşleriniz ne dese ne delil sunda görmezden geliyor inatla bu adilerin propagandalarına uyuyor alet oluyor ısrarla bunları paylaşıyorsunuz
her şey ap acıkk ortada bu konuyu baştan sonra tüm delillerle iyi inceleyen bunu anlar ve görür.
ama siz göremez iftiralaranıza devam edersiniz sizin terbiye bu kadar işte

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
ben çıkan yasa üzerine konuşmuyorum,yasayı çıkaranın akp olup olmaması önemli değil,şuanda fuhuş evleri açık ve legal bir şekilde zina yapılıyor buna devletin yada hükümetin ne gibi bir manisi var açıklarmısınız...verigilerini alıp zinalarına göz yumuyorlar..meseleyi maddelerdi yasalardı vs diye evirip çevirmeye gerek yok...söylermisiniz fuhuş evleri varmı?!zina yapılıyormu?!vergisi devlete gidiyormu?!kim iktidardayken oluyor akp...peki neden kapılarına kilit vurup bunu yasaklıyamıyorlar ya yargı korkusundan ya başka korkularından peki Allah korkusu nerde?!....

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
ben çıkan yasa üzerine konuşmuyorum,yasayı çıkaranın akp olup olmaması önemli değil,şuanda fuhuş evleri açık ve legal bir şekilde zina yapılıyor buna devletin yada hükümetin ne gibi bir manisi var açıklarmısınız...verigilerini alıp zinalarına göz yumuyorlar..meseleyi maddelerdi yasalardı vs diye evirip çevirmeye gerek yok...söylermisiniz fuhuş evleri varmı?!zina yapılıyormu?!vergisi devlete gidiyormu?!kim iktidardayken oluyor akp...peki neden kapılarına kilit vurup bunu yasaklıyamıyorlar ya yargı korkusundan ya başka korkularından peki Allah korkusu nerde?!....

ATATÜRK'ÜN KÖŞKÜNE FUHUŞ BASKINI

yalova_ataturk_kosku.jpg

TBMM Başkanı Çiçek, 'alem yapılıyor' iddiaları üzerine Yalova'daki Atatürk Köşkü'ne geceyarısı baskın düzenledi.
11 Eylül 2011 Pazar 09:49

Atatürk'ün Yalova Termal'deki köşkünde de fuhuş skandalı patladı.

Meclis Başkanı Cemil Çiçek, 'Köşk ve sosyal tesiste alem yapılıyor' iddiaları üzerine harekete geçti.

Ağustos'un ilk haftası Çiçek, sadece koruması ve şoförüyle bir geceyarısı Yalova'ya gitti, köşk ve tesisi bastı.

Haberturk'ün haberine göre, çok sayıda görevli başka yerlere tayin edildi.

Azimli

Ordinaryus
terbiyesizde densizde sen ve senin gibilerdirdir
zaten bu mesajıma cevap yazarak tastiklemiş oldun

sizler o fasıkları ve haberlerini
Rabbimizin koyduğu sınırlara kurallara din kardeşliğine üstünn tutuyorsunuz
size din kardeşleriniz ne dese ne delil sunda görmezden geliyor inatla bu adilerin propagandalarına uyuyor alet oluyor ısrarla bunları paylaşıyorsunuz
her şey ap acıkk ortada bu konuyu baştan sonra tüm delillerle iyi inceleyen bunu anlar ve görür.
ama siz göremez iftiralaranıza devam edersiniz sizin terbiye bu kadar işte

:clap2::clap2::clap2:
kendinizi nede güzel anlatmışsınız kimse sizi sizden güzel anlatamazdı
bize söyleyecek söz kalmamış

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
önce bir sakin ol illegal fuhuşlar her hükümet zamanında baskın yer vergisini vermeyen zina yapamaz..sistem öyle diyor:agla:..ben legal yerlerden bahsediyorum.vesikadan bahsediyorum :(

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
:clap2::clap2::clap2:
kendinizi nede güzel anlatmışsınız kimse sizi sizden güzel anlatamazdı
bize söyleyecek söz kalmamış

siz söyleyeceginizi söylediniz
bende diyecegimi dedim her sözümünde arkasındayım !!!

o ulusalcı perincek gibilerin pprogranda belgelerini yayanlar
gerçek milli görüscu değildir
benim ailedemde var milli görüscü
bu sanaldaki ne oldugu belirsizleri
çoğunu gercek milli görüscü sanmayın
ancak nifak tohumları ekmekle mesguller
işleri gücleri saptırmak karalamak ve alay etmektir
sonrada bir kenara çekilip kıs kıs gülmek

vesselam

Azimli

Ordinaryus
siz söyleyeceginizi söylediniz
bende diyecegimi dedim her sözümünde arkasındayım !!!

o ulusalcı perincek gibilerin pprogranda belgelerini yayanlar
gerçek milli görüscu değildir
benim ailedemde var milli görüscü
bu sanaldaki ne oldugu belirsizleri
çoğunu gercek milli görüscü sanmayın
ancak nifak tohumları ekmekle mesguller
işleri gücleri saptırmak karalamak ve alay etmektir
sonrada bir kenara çekilip kıs kıs gülmek

vesselam
bende sözümün arkasındayım
yazdığınız mesajı okursanız nasılda sizi anlattığını görürsünüz onun için hiç üstüme alınmadım

mesajınıza verdiğim cevapta üstüme alındığımdan değil herkim için yazmış olursanız olun bir müslümana doğu perinçeye iman etmiş diyemezsiniz..
yoksa biriside çıkar sizin başka birilerine iman ettiğinizi yazar buiş sonunda küfre kadar gider

veri

Yasaklı
@Azimli ne zaman üstüne alınır ki:)

hatta hangi milli görüşçü kabahati üstlenmiştir.

Azimli

Ordinaryus
@Azimli ne zaman üstüne alınır ki:)

hatta hangi milli görüşçü kabahati üstlenmiştir.
siz herkonuda azimliyle uğraşmayın sizden cevap bekleyenlere cevap verin önce o masajlar başkasına yazılsa birdaha bu foruma giriş yapamazdı