zinayi AKP serbest birakti iftirasina belgelerle Cevap

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
siz perinçek ve yandaşlarının prograndalarıyla iftiralara devam etmeye ve onları savunmaya olayları saptırmaya devam edin .
ben iman etmeyi sözlük manasında kullandım
ve neden niye hangi düşünceylekimlere dedim ap açık belli ettim

İman sözlükte, "bir kişiyi söylediği sözde tasdik etmek, doğrulamak, söylediğini kabullenmek, gönül huzuru ile benimsemek, karşısındakine gü*ven vermek, güvenlikte olmak, şüpheye yer vermeyecek biçimde içten ve yürekten inanmak" anlamlarına gelir

yaptığınızda budur ve ısrarla bunu yapmaya devam etmektediniz

vesselam

Azimli

Ordinaryus
siz perinçek ve yandaşlarının prograndalarıyla iftiralara devam etmeye ve onları savunmaya olayları saptırmaya devam edin .
ben iman etmeyi sözlük manasında kullandım

İman sözlükte, "bir kişiyi söylediği sözde tasdik etmek, doğrulamak, söylediğini kabullenmek, gönül huzuru ile benimsemek, karşısındakine gü*ven vermek, güvenlikte olmak, şüpheye yer vermeyecek biçimde içten ve yürekten inanmak" anlamlarına gelir

yaptığınızda budur ve ısrarla bunu yapmaya devam etmektediniz

vesselam
ben ne zaman perinçeğin siyasetini onaylamışım
perinçeği öven birtek mesajımı getirebilirmisiniz?
ben sizin israili ABD yi onaylıyan birçok mesajınızı getirebilirim.
sizin bunları onaylamanız (sizin ttabirinize göre) bunlara iman ettiğiniz anlamınamı geliyor?

veri

Yasaklı
@Azimlinin inkar politikası işe yaramıcak:) inkar ettiğin tüm mesajları kaydediyorum bir kenara
bakalım ne yapıcaksın.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
sizin bunları onaylamanız (sizin ttabirinize göre) bunlara iman ettiğiniz anlamınamı geliyor?

ilginç bir çoğu bırak bir iki tane mesajımı gösterinde bizde bilelim !!!!

benim ilk çıkışımın sebebi perinçek ve yandaşlarının prograndalarıyla ısrarla iftiralar edilmesi sitemle buna vurgu yaptım.belki aşırıya kaçmiş bir sitem ama sebebinide açıkca yazdım.
sizde buna tepkinizi koydunuz artık perincegi cok sevdiğinizden mi siyasetini onayladığınızdanmı bilemicem orasını ben zaten öyle bir idddada bulunmadım ki .... akpyi kötüleyen bir yazı olsunda iister perincek gibilerinin kaynağından olsun ister iblisin ta kendisinden gelsin fark etmez akp kötülüyorsa işimize yarar diyerek kullanmaktasınız büyük ihtimalle !!!

vesselam

agbi

Yasaklı
Siyasi TARAFGİRLİĞİ nedeni ile her an AK parti ye saldırmak isteyenlere

SİZ ALLAH a İSLAM a mı hizmet etmek istiyorsunuz yoksa SİYASİ PARTİNİZE mi ?

Bakın RTÜK e şikayet diye sabitlenmiş bölüm var.

SOĞUK SAVAŞIN en büyük silajlarından biri GÖRSEL MEDYA da ZİNA bilnçaltına uygarlık olarak Normal olarak işleniyor.

EĞER İSLAM a hizmet etmek istiyorsanız bu dizileri her konuda RTÜK e şikayet edin.

BAKIN Şikayet sayıları Yüzbinleri bulunca ne olacak.

agbi

Yasaklı

SOĞUK SAVAŞIN en büyük silajlarından biri GÖRSEL MEDYA da ZİNA bilnçaltına uygarlık olarak Normal olarak işleniyor.

EĞER İSLAM a hizmet etmek istiyorsanız bu dizileri her konuda RTÜK e şikayet edin.

ALLAH için İslam için mücadele edin

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=15697&p=976476&viewfull=1#post976476

SİYASET ENE leriniz için mücadele etmeyin

TIKLAYIN Lütfen birinci mesajı konu açılış mesajını okuyun.

Azimli

Ordinaryus
@Azimlinin inkar politikası işe yaramıcak:) inkar ettiğin tüm mesajları kaydediyorum bir kenara
bakalım ne yapıcaksın.
kaydetme çıkart ortaya
itham edip bırakıyorsun insanların kafasında soru işlareti bırakıp geçiyorsunuz ..
bu milli gömrüşcüleri yıldırma politikanızı mevla başınıza geri çevirecektir..
hasbünAllah veni'mel vekil

ŞehbaL

Kıdemli Üye
'muhteşem yüzyıl' denen, tarihle alakalı olmayan diziyi seyrettikten sonra birçok insan Kanuni Sultan Süleyman'ın hayatını araştırıp gerçek bi Kanuni aşığı oldular =) şimdi ne alaka konuyla diyebilirsiniz doğal olarak :) Ak partiye atılan her iftira birçok insanın tarihi araştırmasına sebep oluyor ve m.görüşten soğumasına tabii.. Eğer yerecekseniz haklı sebeplerle yerin Ak partiyi. yapmadığı hatta karşı olduğu bir konuyu ona yıkmaya çalışarak değil. Karşımda m.görüşten bi insan olmayınca Ak partiye karşı çok acımasız olabiliyorum ama m.görüşten bi insanla karşı karşıya kalınca koyu bir ak partili kesiliyorum =) Yaptıklarınız sizin yanınıza insanları çekmiyor aksine size karşı insanların cephe almasına sebebiyet veriyor. Bilmiyorum, farkında mısınız?

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com

benim ilk çıkışımın sebebi perinçek ve yandaşlarının prograndalarıyla ısrarla iftiralar edilmesi sitemle buna vurgu yaptım.belki aşırıya kaçmiş bir sitem ama sebebinide açıkca yazdım.
sizde buna tepkinizi koydunuz artık perincegi cok sevdiğinizden mi siyasetini onayladığınızdanmı bilemicem orasını ben zaten öyle bir idddada bulunmadım ki .... akpyi kötüleyen bir yazı olsunda iister perincek gibilerinin kaynağından olsun ister iblisin ta kendisinden gelsin fark etmez akp kötülüyorsa işimize yarar diyerek kullanmaktasınız büyük ihtimalle !!!

vesselam

veriyi boş verin siz yazdiğima cevap verin önce ve iddanızı ispatlayın

yanlış hatırlamıyorsam

Erbakan hoca vefat ettiğinde
ben söyle demiştim
onu hasta hasta oraya buraya koşturtanlara yazıklar olsun
bırak ayakta durmak konuşurken bile acı cekiyordu bunu his duygu sahibi herkes yüzünden okuya bilirdi
ama bazı şahışlar onu çıkarları için oradan oraya çekiştiriyor hatta daha konuşurken bile zorlanırkan ayakta tutmaya çalışıyorlardı
bunuda herkes tanık olmuştur
ve böyle yapakarak ölümünden sorumlular diye buna benzer bir şeyler demiştim
o zamanda sizin gibiler bu sözüme büyük tepki göstermiş aynı sizin gibi hakaretler savurmuştu
ve bunu iddam içim siteden uzaklaştırılmıştım bu da buradaki yazısınızı yalanlıyor
siz herkonuda azimliyle uğraşmayın sizden cevap bekleyenlere cevap verin önce o masajlar başkasına yazılsa birdaha bu foruma giriş yapamazdı

bugunki sözlerime koydugunuz tepki ve o zaman ki tepkiler ne manidar

sizler neyi savunduğununuzu ve neye tepki koydunuğunuzun farkındamısınız acaba
şüpheli!!!

şeytana ve doslarıan lanet okusam bunada tepki koyacak şeytanı ve dostlarını dahi savunacak gibisiniz
yazıklar olsun sizlere yazık yazık yazık

bu yazdıklarımdan dolayı o gün ki gibi yine siteden atacaklarsa vız gelir
hak bildiğimi savunduğum için bir yerden atılmak şereftir !!!
her şeyin hesabi mahşerde sorulur her kesin hakkı iade edilir
bu yüzden asla haksızlıga uğramaktan korkmam !!!

tüm iftralarırınız ve hakaretleriniz
ALLAHA havale

vesselam

agbi

Yasaklı
'muhteşem yüzyıl' denen, tarihle alakalı olmayan diziyi seyrettikten sonra birçok insan Kanuni Sultan Süleyman'ın hayatını araştırıp gerçek bi Kanuni aşığı oldular =) şimdi ne alaka konuyla diyebilirsiniz doğal olarak :) Ak partiye atılan her iftira birçok insanın tarihi araştırmasına sebep oluyor ve m.görüşten soğumasına tabii.. Eğer yerecekseniz haklı sebeplerle yerin Ak partiyi. yapmadığı hatta karşı olduğu bir konuyu ona yıkmaya çalışarak değil. Karşımda m.görüşten bi insan olmayınca Ak partiye karşı çok acımasız olabiliyorum ama m.görüşten bi insanla karşı karşıya kalınca koyu bir ak partili kesiliyorum =) Yaptıklarınız sizin yanınıza insanları çekmiyor aksine size karşı insanların cephe almasına sebebiyet veriyor. Bilmiyorum, farkında mısınız?

Akıl ürünü bir mesaj

Düşünmeye değer

Çünkü düşündürtüyor.

Muminaga

Yeni
İlaveten, zina konusu ne kadar gündeme olursa o derece sıradanlaşır,bayağılaşır. kanıksanır bir olay haline gelir.
Bazı konular vaaz sırasında nasihat olarak anlatılır, öyle laubali bir şekilde orda burda bilgisi olsun-olmasın herkesin diline dolayacağı, ukalalılığına malzeme niyetine kullanmamalı.

Bu mesele 1999 yılında anayasa mahkemesince fitne olarak çıkartıldı.
üzerinden 10 yıldan fazla zaman geçtikten sonra, sorunun ortaya çıkışı ve gelişimi aşamalarını saptırarak
anayasa mahkemesinin yasayı YÜRÜRLÜKTEN KALDIRDIĞI BİLİNDİĞİ HALDE bunu ak partiye fatura etmek ancak sahtekarlara yakışır bir tavırdır.

agbi

Yasaklı

YASAL MÜCADELEMİZİ YAPMADIKÇA YALNIZCA NEFSİMİZİ TATMİN ETMEK İÇİN ZİNA ile mücadele ederiz.

Yasak olsa ne yazar Tv lerde ZİNA için ortamlar genç neslin beynine Uygarl bir sosyal yaşam olarak işleniyor ama bizlerde tek TEPKİ yok.

Azimli

Ordinaryus

yanlış hatırlamıyorsam

ben söyle demiştim
onu hasta hasta oraya buraya koşturanlara yazıklar olsun
bırak ayakta durmak konuşurken bile acı cekiyordu bunu his duygu sahibi yüzünden okuya bilird
ama bazı şahışlar onu çıkarları için oradan oraya çekiştiriyor hatta daha konuşurken bile zorlanırkan ayakta tutmaya çalışıyorlar
yanlış hatırlamıyorsam o zamanda sizin gibiler bu sözüme büyük tepki göstermiş aynı sizin gibi hakaretler savurmuştur
ve bunu idda ettiğim içim siteden uzaklaştırılmıştım bu da buradaki yazısınızı yalanlıyor

şüpheli!!!

şeytana ve doslarıan lanet okusam bunada tepki koyacak şeytanı ve dostlarını dahi savunacak gibisiniz

ALLAHA havale

vesselam
sizi yazdığınız abartılı mesajınızdan dolayı uyardım
konuyu getirdiğiniz yere bakın hatayı hatayla telafi etmeye çalışıyorsunuz
şöyle bir bakın, okuyun yazdığınız mesaj cevaplamaya değermi siz karar verin

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
bu son mesajınız iftiralarınızı ve asılsız iddalarınızı kabul etmiş olarak algılıyorum
başka söze gerek kalmadı. zaten bir iftracıdan ve iftirayı savunanlardan başka ne beklenirdi

Allah sizin gibi iftiracılardan olayları saptıranların şerrinden korusun

vesselam

not: bu arada alıntıyı eksik almışınız

quote_icon.png
Azimli Nickli Üyeden Alıntı

quote_icon.png
AşkŞairi Nickli Üyeden Alıntı

vesselam

yanlış hatırlamıyorsam

ben söyle demiştim
onu hasta hasta oraya buraya koşturtanlara yazıklar olsun
bırak ayakta durmak konuşurken bile acı cekiyordu bunu his duygu sahibi herkes yüzünden okuya bilirdi
ama bazı şahışlar onu çıkarları için oradan oraya çekiştiriyor hatta daha konuşurken bile zorlanırkan ayakta tutmaya çalışıyorlardı
bunuda herkes tanık olmuştur
o zamanda sizin gibiler bu sözüme büyük tepki göstermiş aynı sizin gibi hakaretler savurmuştu
ve bunu iddam içim siteden uzaklaştırılmıştım bu da buradaki yazısınızı yalanlıyor
siz herkonuda azimliyle uğraşmayın sizden cevap bekleyenlere cevap verin önce o masajlar başkasına yazılsa birdaha bu foruma giriş yapamazdı

şüpheli!!!

ALLAHA havale

vesselam -

saliha kalem

Profesör
Konunun ilk başında yazdığım mesajda dediğim gibi bu konular sadece kavga ettirir
Çünküüü bu forumda takıntılı ve seviyesiz küçük bir üye kitlesi var!
bUnlar bu konularda rahat durmazlar ve durmadılardA!!!

Yazık...!!! seviyesi gayet düştükçe düşerek tartışılan konu!
Ama hayırrrr...!
TArtışMAAAaaa deqil!!!
KAVGAAAAaaaa!

Azimli'ye acizane tavsiyem art niyetli insanlarla lütfen muhattap olmayasın
Gerçi sizin bu konuda gayet tecrübeniz vardır ama ben yaşadığım için biliyorum sırf insanı sinirlendirmek ve sindirmek adına sırf forumlarda stres atan densizler var!!!
Bu insanlar yorumlarından kendilerini ele veriyorlar
Nassssılmı??
Hiç alakası olmadığı halde karşı atak psikolojisi ile futbol taraftarcılığı yaparak mill görüşün suçu olmayan bir konuda milli görüşü ve milli görüşçüleri suçlamaya kalkanlarr gayet seviyesizce bu konularda münakaşacılık yaparak FORUMUN PAYLAŞIM+TARTIŞMA noktasında KALİTESİNİ TAASSUP HASTALIKLARINDAN dolayı eksi yönde etkileyerek insanları sürekli geriyorlar!
bİNaeynAleyh, muhaattap almaya deqmezler
Bahsettiğim art niyetli grubun elemanlarından olmayıpda akpartiyi seviyeli bir şekilde savunmaya çalışan güzel insanlarıda tenkitlerimden tenzih ediyorum.
olur ya yanlış anlaşılmaya mahal bırakmayayım
Çünkü seviyeli akpartili olup saygı duyduğum üyelerde var
kEşke sorunlu ciddiyetsiz ve seviyesiz üyelerin foruma girişlerine engel olunsa ne hayırlı olurdu
bu yüzden foruma diğer arkadaşlarım gibi giresim gelmiyor
inanın sıkıyorlar !

agbi

Yasaklı
Konunun ilk başında yazdığım mesajda dediğim gibi bu konular sadece kavga ettirir

Ama hayırrrr...!
TArtışMAAAaaa deqil!!!
KAVGAAAAaaaa!

Gerçi sizin bu konuda gayet tecrübeniz vardır ama ben yaşadığım için biliyorum sırf insanı sinirlendirmek ve sindirmek adına sırf forumlarda stres atan densizler var!!!
Nassssılmı??
Hiç alakası olmadığı halde karşı atak psikolojisi ile futbol taraftarcılığı yaparak mill görüşün suçu olmayan bir konuda milli görüşü ve milli görüşçüleri suçlamaya kalkanlarr gayet seviyesizce bu konularda münakaşacılık yaparak FORUMUN PAYLAŞIM+TARTIŞMA noktasında KALİTESİNİ TAASSUP HASTALIKLARINDAN dolayı eksi yönde etkileyerek insanları sürekli geriyorlar!
Bahsettiğim art niyetli grubun elemanlarından olmayıpda akpartiyi seviyeli bir şekilde savunmaya çalışan güzel insanlarıda tenkitlerimden tenzih ediyorum.
kEşke sorunlu ciddiyetsiz ve seviyesiz üyelerin foruma girişlerine engel olunsa ne hayırlı olurdu
inanın sıkıyorlar !

Sizin bu mesajınızı okuyan SİZİ AK SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK sanır birde eski mesajlarınızı açtığınız konuları okusa HELE HELE Kendi Cemeatinin Kuran Kurslarını alalen DEFİŞRE eden Siyasi çıkarları için biri olarak bilse AK KAŞIK DEMEZ herhalde.

SİZ KİM MİLLİ GÖRÜŞ KİM Siz ve sizin gibilerin MİLLİ GÖRÜŞ ü ancak siyasi temellidir ASLA RUH olarak değil.

Beni muhatap almıyormuşsunuz
ÇOK AMA ÇOK ÜZÜLDÜM.Güzel taktik CEVAP VEREMEDİNMİ Muhatap alamıyorum.

agbi

Yasaklı

Ama hayırrrr...!
TArtışMAAAaaa deqil!!!
KAVGAAAAaaaa!

Nassssılmı??
inanın sıkıyorlar !

Sizin bu mesajınızı okuyan SİZİ AK SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK sanır birde eski mesajlarınızı açtığınız konuları okusa HELE HELE Kendi Cemeatinin Kuran Kurslarını alalen DEFİŞRE eden Siyasi çıkarları için biri olarak bilse AK KAŞIK DEMEZ herhalde.

SİZ KİM MİLLİ GÖRÜŞ KİM Siz ve sizin gibilerin MİLLİ GÖRÜŞ ü ancak siyasi temellidir ASLA RUH olarak değil.

Beni muhatap almıyormuşsunuz
ÇOK AMA ÇOK ÜZÜLDÜM.Güzel taktik CEVAP VEREMEDİNMİ Muhatap alamıyorum.

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=102904&p=950884&viewfull=1#post950884

Tıkladınızmı

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=102904&p=950884&viewfull=1#post950884

Tıklayın

Okudunuzmu ?

O zaman düşünün

Saliha KALEM in düşünce yapısını.

Not: Saliha KALEM gibi kişileri galiba Forum öneticileri koruyor ne zaman Cevap bakımından yetersiz kalsa konular kilitleniyor.

saliha kalem

Profesör
Agbi bey sizi çok şükür tüm forum insanları gayet iyi tanıyor o yüzden numaralarınız ve yanıltmalarınız sökmüyor

Metodunuzu değiştirmenizi tavsiye ederim :) ne de olsa değişim çağındayız bunu iyi düşünün

Muhattap olmama noktasındaki sebebim, siyasi konulardaki akıl bazında olan sıkıntılarınızın seviyesiz ve samimiyetsiz oluşundandır, yoksa kişisel değil bunu böyle anlayın
Hangi vakit aklınızı başınıza alır Allah'tan korkarak forumda yazmaya çalışırsanız o vakit sizinle sadece ben değil çok kişi muhattap olur
siyasi noktadaki yazılarınız sadece riya, aldatma, ikili oynama üzerine derlenmiş fikir yapınızdan ortaya çıkıyor
böylece samimiyetsizlik ve seviyesizlik ortaya çıkıyor
Bu son zamanlarda çok fazla insan tarafından gözle görülür derecede açığa çıkmış olduğundan birçok tanıdığım foruma girmeyi sizlerin yüzünden tercih etmiyor

Sırf sizlerin forumdaki oluşturduğunuz kasti düşmanlıklar ve kavgacıklar yüzünden insanları forumlardan soğuttunuz
Zaten facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım alanları yüzünden forumların hitleri gözle görülür şekilde düşmüşken birde sizin gibi bildiğim kadarıyla siyasi konulardaki ruhsal sıkıntılı ve takıntılı tavıRlarınız forumu sıkıyor

Biliyormusunuz bu düşünceler sadece bana ait değil çok fazla insana ait
kimileri dayanamayıp cesaret edip size bu eleştirileri fazlasıyla yapmıştır, kimileri ise size bulaşmamak adına sizden uzak durmayı tercih etmiştir.
Bakınız hemen cemaatim üzerinden yine saldırganlık yapıyorsunuz
Bu forumda İsmailağa cemaatini gayet açık şekilde istismar eden kişilerin başında geliyorsunuz
Gidin kendi cemaatiniz adına cümleler kurun
Alakanız olmayan vaziyetler hakkında uyduruk cümleler ile insanları aldatmaya uğraşmayın
benim cemaatimdeki hukuku ben sizden daha iyi bilirim.
Kuran kurslarını teşhir ettiğim suçlamasını yaparak ne derece seviyesiz ve düşmanca davrandığınızı gösteriyorsunuz

o kuran kursu rüyasını daha öncede dediğim gibi ben değil bir arkadaşımız facebookta paylaşmış demek ki uygun bulup paylaşmış
sonrada gelip forumda benim kurslarımızı fitne maksatlı teşhir ettiğimizi fitnecilik yaparak suçlamalara yelteniyorsunuz

Allah'tan korkun o rüyayı sahibi tüm dünyaya anlatmışsa ve bende gelip bunu üye olduğum grupla paylaşıyorsam benmi teşhir etmiş oluyorum yoksa sahibimi?
Sahibi anlattıysa bende bunu alıp sevdiğim ortamlarla paylaşıyorsam suçlumu oluyorum yok yok aslında agbinin bu düşmanca tavrı rüyayı çekememesinden geliyor çünkü nefsine ters bir rüya olduğundan işine gelmiyor da bu yüzden bu düşmanlığı yapıyor!

Bunu geçtim kuran kurslarını teşhir etmeyide insanlara abuk subuk çıkışlarınızla sanki birşey denmiş gibi aktarıp duruyorsunuz
Agbinin teşhir dediği rüya sahibinin sayı ile belirtilen kuran kurslarının sorumlusu olması
Bu sayının teşhirle ne alakası var?

Böylesine seviyesiz nifakçı usluplar ile hedefine aldığı milli görüşçülere kasti hileli düşmanlıkları ile ün salmış namı agbi olan kişiyi Allah'a havale ediyorum.
Elhamdulillah oyunlarınızı akpartili arkadaşlarım bile anladı

Çünkü bizim tanıdığımız akpartili arkadaşlarımız sizin gibi akpartili değiller

Onlar akpartinin yanlışlarını hiç çekinmeden kabul edip akpartisini eleştirebiliyorlar ve milli görüşede saygı duyup seviyorlar

Bunların akpartiyle hiçbir alakaları yok ki çünkü akparti bahanesiyle asıl içlerinde besledikleri milli görüş düşmanlıklarını dışa vuran kontrolsüz ruh yapıları ile etraflarına ifrat seviyesinde saldırıp rahatsız eden toplumun zararlı insanlarıdır.

inşaallah dışardaki yaşamda böyle değilsinizdir

çünkü olur ya internette laf kabadayısı ve egocu çok war
belki sizde ucuz klavyecilerdensinizdir de en azından dışarıdaki yaşamda bu muzurluklarınızı yapmazsınız diye kendimi ümitlendiriyorum

Vel hasılı kelam önce kendinizi düzeltiniz sonra muhattap olmayı saygıyı hakkedin

agbi

Yasaklı
Agbi bey sizi çok şükür tüm forum insanları gayet iyi tanıyor o yüzden numaralarınız ve yanıltmalarınız sökmüyor

Metodunuzu değiştirmenizi tavsiye ederim :) ne de olsa değişim çağındayız bunu iyi düşünün

Muhattap olmama noktasındaki sebebim, siyasi konulardaki akıl bazında olan sıkıntılarınızın seviyesiz ve samimiyetsiz oluşundandır, yoksa kişisel değil bunu böyle anlayın
Hangi vakit aklınızı başınıza alır Allah'tan korkarak forumda yazmaya çalışırsanız o vakit sizinle sadece ben değil çok kişi muhattap olur
siyasi noktadaki yazılarınız sadece riya, aldatma, ikili oynama üzerine derlenmiş fikir yapınızdan ortaya çıkıyor
böylece samimiyetsizlik ve seviyesizlik ortaya çıkıyor
Bu son zamanlarda çok fazla insan tarafından gözle görülür derecede açığa çıkmış olduğundan birçok tanıdığım foruma girmeyi sizlerin yüzünden tercih etmiyor

Sırf sizlerin forumdaki oluşturduğunuz kasti düşmanlıklar ve kavgacıklar yüzünden insanları forumlardan soğuttunuz
Zaten facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım alanları yüzünden forumların hitleri gözle görülür şekilde düşmüşken birde sizin gibi bildiğim kadarıyla siyasi konulardaki ruhsal sıkıntılı ve takıntılı tavıRlarınız forumu sıkıyor

Biliyormusunuz bu düşünceler sadece bana ait değil çok fazla insana ait
kimileri dayanamayıp cesaret edip size bu eleştirileri fazlasıyla yapmıştır, kimileri ise size bulaşmamak adına sizden uzak durmayı tercih etmiştir.
Bu forumda İsmailağa cemaatini gayet açık şekilde istismar eden kişilerin başında geliyorsunuz
Gidin kendi cemaatiniz adına cümleler kurun
Alakanız olmayan vaziyetler hakkında uyduruk cümleler ile insanları aldatmaya uğraşmayın
benim cemaatimdeki hukuku ben sizden daha iyi bilirim.
Kuran kurslarını teşhir ettiğim suçlamasını yaparak ne derece seviyesiz ve düşmanca davrandığınızı gösteriyorsunuz

o kuran kursu rüyasını daha öncede dediğim gibi ben değil bir arkadaşımız facebookta paylaşmış demek ki uygun bulup paylaşmış
sonrada gelip forumda benim kurslarımızı fitne maksatlı teşhir ettiğimizi fitnecilik yaparak suçlamalara yelteniyorsunuz

Allah'tan korkun o rüyayı sahibi tüm dünyaya anlatmışsa ve bende gelip bunu üye olduğum grupla paylaşıyorsam benmi teşhir etmiş oluyorum yoksa sahibimi?
Sahibi anlattıysa bende bunu alıp sevdiğim ortamlarla paylaşıyorsam suçlumu oluyorum yok yok aslında agbinin bu düşmanca tavrı rüyayı çekememesinden geliyor çünkü nefsine ters bir rüya olduğundan işine gelmiyor da bu yüzden bu düşmanlığı yapıyor!

Bunu geçtim kuran kurslarını teşhir etmeyide insanlara abuk subuk çıkışlarınızla sanki birşey denmiş gibi aktarıp duruyorsunuz
Agbinin teşhir dediği rüya sahibinin sayı ile belirtilen kuran kurslarının sorumlusu olması
Bu sayının teşhirle ne alakası var?

Böylesine seviyesiz nifakçı usluplar ile hedefine aldığı milli görüşçülere kasti hileli düşmanlıkları ile ün salmış namı agbi olan kişiyi Allah'a havale ediyorum.
Elhamdulillah oyunlarınızı akpartili arkadaşlarım bile anladı

Çünkü bizim tanıdığımız akpartili arkadaşlarımız sizin gibi akpartili değiller

Onlar akpartinin yanlışlarını hiç çekinmeden kabul edip akpartisini eleştirebiliyorlar ve milli görüşede saygı duyup seviyorlar

Bunların akpartiyle hiçbir alakaları yok ki çünkü akparti bahanesiyle asıl içlerinde besledikleri milli görüş düşmanlıklarını dışa vuran kontrolsüz ruh yapıları ile etraflarına ifrat seviyesinde saldırıp rahatsız eden toplumun zararlı insanlarıdır.

inşaallah dışardaki yaşamda böyle değilsinizdir

çünkü olur ya internette laf kabadayısı ve egocu çok war
belki sizde ucuz klavyecilerdensinizdir de en azından dışarıdaki yaşamda bu muzurluklarınızı yapmazsınız diye kendimi ümitlendiriyorum

Vel hasılı kelam önce kendinizi düzeltiniz sonra muhattap olmayı saygıyı hakkedin

Hangi vakit aklınızı başınıza alır Allah'tan korkarak forumda yazmaya çalışırsanız o vakit sizinle sadece ben değil çok kişi muhattap olur DEMİŞSİNİZ

Teveccüh buyurursunuz.SİZ KİMSİNİZ ki ALLAH tan korkmadan yazdığımı ima değil direk suçluyorsunuz.

siyasi konulardaki ruhsal sıkıntılı ve takıntılı tavıRlarınız forumu sıkıyor

Hem pisikolog artı sosyologmusunuz.

Mahmut efendi ye ve cemeatine büyük saygım var ve herzaman siz ve sizin gibilerin karşısındayım Sizmi Mahmut efendi cemeatine bağlısınız yapmayaın yaaa ne Mahmut efendi ve cemeatini pasifize emek için konularda SİZİ ve SİZİN GİBİLERİ GÖREMİYORUM.

YAFTALAMAK TEMELSİZ İDDİALARDA BULUNMAK SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZİ İSTİLA etmiş.İşte Bu Forum da açtığınız konular mesajlar ortada Konu ERBAKAN ise Mahmud efendi cemeatine değiniyorsunuz ERZURUM ERZİNCAN olaylarını vatan Gazetesinin Mahmud efendi cemeati için hazırladığı provekeler le ilgili konular bu Forum da var AMA SİZ YOKSUNUZ neden SİYASİ ÇIKAR mı Yok.

BENİM MÜCADELEM SİZ ve SİZİN gibilerin SİYASİ rant telmelli düşüncelerine bu Allah yolunda bulunan Cemeatleri ve Allah cc sevdiği kulları ALET ETMEK İSTEYENLERLE

Sahibi anlattıysa bende bunu alıp sevdiğim ortamlarla paylaşıyorsam suçlumu oluyorum yok yok aslında agbinin bu düşmanca tavrı rüyayı çekememesinden geliyor çünkü nefsine ters bir rüya olduğundan işine gelmiyor da bu yüzden bu düşmanlığı yapıyor

ALLAH tan korkarım ve bundan dolayı burdayım RÜYA yı gören kişi o seviyede ise mutlak Rüyayı DAR ÇERÇEVEDE anlatmıştır ama CAHİL olan o çerçevedeki kişi bunu yaymış diğer cahiller ise KAMUOYUNLA paylaşmıştır.RÜYA lar İslam inacına göre uluorta anlatılmaz anlattığı kişiler ise BİLGİLİ OLMALI Burda CAHİL dediğim kişi düşünce Rüya nın İslam açısından değerini bilmeyen ve dar çerçevede mahrem konuları dışarı taşıyandır.

Siz benim MİLLİ GÖRÜŞ ruhuma laf edecek değerlendirecek vasıfta biri değilsiniz çünkü ben sizden farklıyım MİLLİ GÖRÜŞ ü ruh olarak görüyorum Siyasi Partiye veya Şahsa değil.

Bak bu doğru AHİRETTE karşılaşacağız KAÇIŞ YOK.

KENDİNİZİ NE ZANNEDİYORSUNUZ ki bu uslup le yazıyorsunuz yazdığınız her mesajda YAFTALAMAK & İFTİRA , TEMELSİZ iddialar

Habire beni aşalamak için Forum sizi biliyor diyorsunuz evet beni biliyor özelden gelen mesajlardada var ne dedikleri SİZ KENDİNİZE BAKIN Bakın açtığım kOnulara bakın açtığınız konulara SİYASİ TARAFGİLİ SİYASİ RANT KOKAN KONULARINIZA Bakın 4 sene önce açtığım konulara bu konular işlerinize gelmediği için çoğunu sobete ettiniz YAŞAMIM BOYUNCA SİZ VE SİZİN GİBİLERİN DÜŞÜNCELERİNİN KARŞISINDA OLUCAM.

veri

Yasaklı
kaydetme çıkart ortaya
itham edip bırakıyorsun insanların kafasında soru işlareti bırakıp geçiyorsunuz ..
bu milli gömrüşcüleri yıldırma politikanızı mevla başınıza geri çevirecektir..
hasbünAllah veni'mel vekil

çıkartık vesselam.
ortada bir yıldırma varsa
size oy vermeyenleri yıldırma politikanız.

sizinkilerle ne zaman muhabbet etsem konu eninde sonunda oy vermeye geliyor
sanki din milli görüş partilerine oy vermek tir.
pes yani