Sizce Gelmiş Geçmiş En İyi Siyasetçi Kim

• Konbuyu başlatan SaLtan
  • Başlangıç tarihi

Sizce Gelmiş Geçmiş En İyi Siyasetçi Kim

• Atatürk

Oy: 14 8.7%
  • Adnan Mendres

Oy: 12 7.5%
  • İsmet İnönü

Oy: 0 0.0%
  • Turgut Özal

Oy: 20 12.4%
  • Bülent Arınc

Oy: 4 2.5%
  • Necmettin Erbakan

Oy: 54 33.5%
  • Recep Tayyip Erdoğan

Oy: 52 32.3%
  • Abdullah Gül

Oy: 3 1.9%
  • Adnan Kahveci

Oy: 2 1.2%

• Kullanılan toplam oy
    161

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Rahmetli Erbakan hocamızın "DAVAM" adlı eserini okumanızı tavsiye ediyorum.Onu ancak o kitaptan anlayabilirsiniz.

pr_01_73_max.jpg

muadh

Yasaklı
İsmete bir oy vermişler tabi ismet kim ki

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
ERBAKAN; HEM HOCA, HEM BİLİM ADAMI HEM DE SİYASETÇİ İDİ..VAR MI ONUN GİBİSİ?

Diğerleri onun tırnağı bile olamaz.Dünyaya 40 seneden beri siyonizmin nasıl bir çıbanbaşı olduğunu en iyi anlayan ve anlatanda odur.Ondan başka siyonizm ve siyonistleri anlatan bir siyasetçinin ağzından hiç duydunuz mu?

Mahpeyker

Kıdemli Üye
gelmis gecmis en iyi siyasetci derken aralarinda ulu hakan II.Abdülhamid Han Hz. nin de ismini görmek isterdik.
lakin ismi konmamis oylamaya. benim oyun ismi zikr edilmese de ulu Hakanimiza :gul:

garip70

Ordinaryus
En iyi siyasetçi bana göre, Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'dır. Eski siyasetçileri es geçiyorum, çünkü onlardan çok daha büyük siyasetçiler var ki, seçeneklerde belirtilmemiş...

mesal

Yeni
Siyasetçileri gözde çok büyütmemek lazım.Sonuçta hepsi demokrasi sisteminin içinde görev yapiyor.Sistem içinde başka düşünceleri yerleştirmek zordur.Iyi faliyetleri vardır muhakkak ama sonucu çok değiştirmiyor.Laiklikle islam bir arada yürümez çünkü.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
En iyi siyasetçi bana göre, Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'dır. Eski siyasetçileri es geçiyorum, çünkü onlardan çok daha büyük siyasetçiler var ki, seçeneklerde belirtilmemiş...

Erbakan hoca hem alim hem bilim adamı ve mucid hem siyasetçidir.Senin Tayyip, Erbakan'ın sıfatlarını üzerine taşıyor muydu?Dünyaya siyonizmi ilk deşifre eden kimdi?.Tayyip, siyonistlere hiç laf atmış mıdır?O sadece iyi bir hatiptir.Sizde onun yaldızlı kelimelerine tav oluyorsunuz.

Bakın bakalım TAYYİP, İslam ülkeleriyle hiç işbirliği yapmış mıdır?D-8 hani niye işlemiyor?.Hani Erbakan'ın talebesi diyordunuz.AB bakanlığı kuracağına neden İslam Birliği Bakanlığı kurmak istemedi.AB'ye girmeye çalışmak İslam'a ihanet değil midir?Arap Baharı adı altında huzurlu bir İslam ülkesi kaldı mı ki?

"Van Minut" deyip de sonradan İsrail cumhurbaşkanı kafir Şimon Perez'i meclise davet etmek ne anlam taşımaktadır?.

Daha neler neler!.Hak ile batılı birbirinden ayırmayan işte böyle taassupluktan kurtulamaz...Bir siyasetçinin iyi olması için İslam'a verdiği hizmetten anlaşılır.Eğer İslam'a hizmet etmiyorsa kusuruma bakmasın biz ona iyi bir siyasetçi diyemeyiz.Eskiden Erbakan diğer partili genel başkanlarıyla kendi uslübu ile "karakucak" güreşi yapardı.Tayyip niye Kılıçdaroğlu'ndan kaçıyor?.Miting meydanlarında halka hitap etmek çok kolay sıkıysa bir tv.programına çıksın parti başkanlarıyla siyaset meydanında konuşsun.Biraz yürek ister yürek...

ANAP=AKP.. Değişen hiçbirşey yok.Allah selamet versin...

İŞTE ERBAKAN'IN "KARAKUCAK" GÜREŞİ...

garip70

Ordinaryus
Erbakan hoca hem alim hem bilim adamı ve mucid hem siyasetçidir.Senin Tayyip, Erbakan'ın sıfatlarını üzerine taşıyor muydu?Dünyaya siyonizmi ilk deşifre eden kimdi?.Tayyip, siyonistlere hiç laf atmış mıdır?O sadece iyi bir hatiptir.Sizde onun yaldızlı kelimelerine tav oluyorsunuz.

Bakın bakalım TAYYİP, İslam ülkeleriyle hiç işbirliği yapmış mıdır?D-8 hani niye işlemiyor?.Hani Erbakan'ın talebesi diyordunuz.AB bakanlığı kuracağına neden İslam Birliği Bakanlığı kurmak istemedi.AB'ye girmeye çalışmak İslam'a ihanet değil midir?Arap Baharı adı altında huzurlu bir İslam ülkesi kaldı mı ki?

"Van Minut" deyip de sonradan İsrail cumhurbaşkanı kafir Şimon Perez'i meclise davet etmek ne anlam taşımaktadır?.

Daha neler neler!.Hak ile batılı birbirinden ayırmayan işte böyle taassupluktan kurtulamaz...Bir siyasetçinin iyi olması için İslam'a verdiği hizmetten anlaşılır.Eğer İslam'a hizmet etmiyorsa kusuruma bakmasın biz ona iyi bir siyasetçi diyemeyiz.Eskiden Erbakan diğer partili genel başkanlarıyla kendi uslübu ile "karakucak" güreşi yapardı.Tayyip niye Kılıçdaroğlu'ndan kaçıyor?.Miting meydanlarında halka hitap etmek çok kolay sıkıysa bir tv.programına çıksın parti başkanlarıyla siyaset meydanında konuşsun.Biraz yürek ister yürek...

ANAP=AKP.. Değişen hiçbirşey yok.Allah selamet versin...

İŞTE ERBAKAN'IN "KARAKUCAK" GÜREŞİ...
Müteşekkürcüm... Saygı duyarım... Ama ben yaşayan liderler içinden seçtim, dikkat ettiysen... Sayın Erbakan'a Allah rahmet eylesin... Eğer ölenler arasından seçseydim ki seçenekler arasında yok, önce Peygamber efendimizden(sav) başlardım... Sonra 4 halife olurdu tercihim... Sonra, Selçuk Bey, Osman Bey, Çağrı ve Çakı Beyler, Kılıçarslan, Sultan Fatih Mehmet, Sultan Yavuz Selim der sırayla yazardım... Rahmetli Erbakana sıra ne zaman gelirdi bilmem..................................................................................................................................... Diğer bir konu: Sayın Tayyip Erdoğan, yok şunu yaptı, yok bunu yaptı... Yok düşmanlarla şu antlaşmayı yaptı diye oturup eleştirecek halim yok... Ben devlet yönetmiyorum... O makama oturunca nasıl bir sorumluluk yüklenilir, ellerini kim bağlar, kim salar, kim yardımcı olur, kim olmaz bilmem... Ben sonuçlara bakarım... Şu an, Yahudiler ve hıristiyanlar benim başbakanımı seviyorlar mı? Sevmiyorlar... Demek ki doğru yolda... Eğer onlar sevseydi, işte o zaman bir sorun var derdim... Bu konuyu daha uzatırım ama hem okuyan olmaz, hem de sen anladın ne demek istediğimi... :)

microteam

Paylaşımcı
Yaşadığım gördüğüm dönemler içerisinde Türkiye'de en iyi 2 siyasetçi vardır
1)Necmettin Erbakan
2)Recep Tayyip Erdoğan

Aklıselim

Üye
Adnan Menderes
Necmettin Erbakan
Recep Tayyip Erdoğan , Türkiye Cumhuriyetin gelmiş geçmiş en önemli şahsiyetleri ve siyasetçileridir ayıramıyorum , çünkü bulundukları döneme ve şartlara göre değerlendirmek gereklidir.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
AKP'li arkadaşlarımıza soruyorum...

Biz Nato ve BM 'in daimi üyesi olduğumuz halde neden gavurlar bize emredebiliyor?Niye bizim yaptırım gücümüz yok, niye sözümüz geçmiyor?.Veya Fransa gibi işgalci bir ülkenin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nde ki zulüm ve işkencelere,sömürülere adam gibi mertçe bir tavır almıyoruz?.Biz bu Nato ve BM'in kul, kölesi işçisi,hizmetçisi veya ırgatı mıyız?Neden bizi kullanıyorlar?.

Madem Tayyip'e dünya lideri diyorsunuz da hani nerde bir İslam ülkesinde huzur ve refah yok?Dünya lideri böyle mi olur?.Kusuruma bakmayın;Tayyip,BOP eşbaşkanlığından vazgeçmediği müddetçe biz ona biat edemeyiz.O sadece siyonistlerin kurduğu o işgalci askeri savunma paktı veya BM'nin sadece gelgel,gitgit, öteye var, beriye var, hazır ol! gibi emir eri olmuş bir askeri olmuşuz bu gavurların.Siz hâla bu gaflet ve rüya aleminde uyuyorsunuz.Azıcık gözünüzü açın yahu..

NATO, BM yetmezmiş gibi birde hararatle savundukları AB'ye girme çabaları var ya, işte bu tam gavurlara teslimiyetten başka birşey yapmıyorlar..Hani, İslam birliği, hani İslam Ortak pazarı hani İslam askeri savunma Paktı, hani İslam Ortak parası!Birde kalkmış bizde Milli Görüşüyüz diye bazen terane okurlar.Siz açıkça bizgavurlara kul öle olmya razıyız diyemiyorsunuz.Sizin sayenizde 12 senemiz heba oldu gitti.Dış politikada hiçbirşeyi de başarmış değiliz.Sadece devlet hazinesinden aldıklaır paralarla sankioralara piknik yapmaya gitmişler.Bunun vebalini ödeyemeyeceklerdir.

Madem Tayyip'i dünya lideri kabul ettiniz.Eee, Suriye kan gölünde yüzüyor.Hani somut adımlar hani müslümanlararası diyaloglar?

ZALİMLERLE BERABER OLUP ORADA İÇSAVAŞI DURDURUP BARIŞ GÖRÜŞMELERİ YAPMAK BEYHUDEDİR.ZALİM,ZALİMİ HİÇ DURDURABİLİR Mİ?SÖZDE ORADA CENEVREDE BARIŞ GÖRÜŞMELERİ YAPIP GÜYA DÜNYANIN GÖZÜNÜ BOYAYACAKLAR.ULAN BİZ YUTMAYIZ BU KÜLAHLARI!.

CENEVRE-2 GÖRÜŞMELERİNDE KESİNLİKLE BARIŞA KATKI OLMAYACAK DAHADA SURİYE KRİZİ DERİNLEŞTİRİLECEK.BÜTÜN PLANLAR BUNLAR.EĞER BEN YANILIYORSAM NAMERDİM...ÇÜNKÜ BİZ MESELELERE KUR'AN PENCERESİNDEN BAKTIĞIMIZ İÇİN ASLA YANILMADIK BUGÜNE KADAR.

BİZİM DIŞİŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN AHMET DAVUTOĞLU ZALİM ABD'YE ŞUNU SÖYLEYEMİYOR."BRE ZALİM! SEN KENDİ YAPTIĞIN İSLAM ÜLKERİNDE Kİ ZULMÜ BİZ GÖRMÜYOR MU VEYA UNUTTUK MU SANIYORSUNUZ.SENİN BU BARIŞ GÖRÜŞMELERİNDE SÖZ SÖYLEMEYE HAKKIN YOK, YÜRÜ GİT BURADAN!. DİYEMEYECEĞİNİ BİLİYORUZ.ÖYLE MIRIN,KIRIN HA HU, HA HULARLA BU MESELE ÇÖZÜLMEZ.GAVURLARIN KARŞISINDA ÖYLE BİR KÜKREYECEK Kİ CÜMLE ALEM KORKUDAN İRKİLECEK.VAR MI BÖYLE BABAYİĞİT? VAR MI BÖYLE MERT İNSAN? VAR MI BÖYLE MAZLUMLARIN YANINDA OLAN?.

VAR MI?

Siz şimdi gidin Ankara Mıstık havası çalın.Neyinize sizin Suriye krizi?.Nasıl olsa Türkiye enayi!. Ülkemize gelen mültecileri bakıyor barındırıyor.Gavurlar ise sadece malı aşırıp götürüyor.işte Türkiye'nin hal-i pül melali budur.Durmak yok yola devam...