Sizce Gelmiş Geçmiş En İyi Siyasetçi Kim

• Konbuyu başlatan SaLtan
  • Başlangıç tarihi

Sizce Gelmiş Geçmiş En İyi Siyasetçi Kim

• Atatürk

Oy: 14 8.7%
  • Adnan Mendres

Oy: 12 7.5%
  • İsmet İnönü

Oy: 0 0.0%
  • Turgut Özal

Oy: 20 12.4%
  • Bülent Arınc

Oy: 4 2.5%
  • Necmettin Erbakan

Oy: 54 33.5%
  • Recep Tayyip Erdoğan

Oy: 52 32.3%
  • Abdullah Gül

Oy: 3 1.9%
  • Adnan Kahveci

Oy: 2 1.2%

• Kullanılan toplam oy
    161
vay be nur talebesi sende ne cevher varmış...hemşerim işte...helal olsun,kim tuttR SENİ..BENİDE ..:D
BİR HİKAYE ANLATAYIM SİZE BENİM ÇOK HOŞUMA GİTTİ..
BİRGÜN EŞKİYALAR,ÇOK GÜZEL BİR KIZII KAÇIRMAYA KARAR VERİRLER.TABİ NİYETLERİ AFFINIZA SIĞINIYORUM,KIZA TECAVÜZ ETMEK..AMA BİLİYORLAR Kİ KIZ ONLARA Ç.OK ZORLUK ÇIKARACAK..O YÜZDEN PLAN KURUYORlAR..PLANDA PLAN HANİ..NEYSE ALIP KIZI KAÇIRIYORLAR..ONA SAHİP OLMAYA YELTENİYORLAR..KIZ BAYAĞI KARİŞİI KOYUYOR..ONDAN SONRA BİR YİĞİT(GÜYA)GELİP ONU KURTARIYOR..KIZ ONA MİNNETTAR OLUYOR..VE ONUN ÇOK İYİ YÜREKLİ BİR YİĞİT OLDUĞUNU KABUL EDİYOR...BU DEFA KENDİ İSTEĞİYLE ADAMA TESLİM OLUYOR..NEDE OLSA ONA BORÇLU..
AMA İŞİN ASLI BU ADAM DA O EŞKİYA GRUBUNDAN SIRF ONA İNANSIN VE ZORLUK ÇIKARMASIN DİYE BÖYLE BİR PLAN KURUYOR..VE İSTEDİĞİ DE OLUYOR..ŞİMDİ KİMİLERİ BU ADAMA İNANIYOR..KIZ GİBİ..KİMİLERİSE GERÇEĞİ BİLİYOR..ADAMIN YAPTIKLARINA BAKIYORLAR.BU ONLARDANDIR..DİYOR..ÇÜNKÜ ADAMDA KIZA EŞKİYALARIN YAPTIKLARINI YAPMAK İSTEMİŞTİ..VE GÜZELLİKLE YAPTYIRDI DA..
ŞİİMDİ ARKADAŞLAR KONUYLA NE ALAKSI VAR DİYENLER OLACAK..ARTIK BNEDE DİYİM Kİ ANLAYANA...VE BU SADECE BİR HİKAYE BUNA FAZLA TAKILMAYIN,HAKİKATE UYARLAYIN..KONUŞULAN KİŞİ BU ÜLKEDE..BU İNSANLARDAN HANGİ DEĞERLERİNİ ALIP GÖTÜRDÜ..BU ÜLKENİN KADINLARI ÇARŞAFLIYKEN,DİNİNE BAĞLŞIYKEN SONRADAN NEDEN TAMAMEN,AVRUPAİLEŞTİLER..

gulesevdali

Asistan
neden hala burda duruyorsunuz gelin bakın herşey sayfa sayfa kanıtlı hariçten gazel Atmıyorum sizde bana kanıtlayın lütfen...

konu serbest kürsüye alındı anket te olduğu içinnn kitlendi.

ben şimdi cumaya gidiyorum artık gelince devam ederiz selametle...

essay

Üye
Tabiiki atatürk...

eğer gerçekten siyasetçi olmasaydı yukarıdaki kardeşim ona dindar deme gibi bir gaflette bulunabilirmiydi...

Rakı'dan ölen dindarlarda var... hey yüce Allah ım...

sword

flawless Victory
siyasette 2. Abdülhamid'in üzerine yoktur. Ankete keşke onun da
ismi koyulsaydı!

zelal

Asistan
Adnan Menderes onada siyaset yaptırmadılar adamı apar topar astılar.

gumus_Tesbih

Paylaşımcı
bence gelmiş geçmiş en iyi siyasetçilerden birisi
adnan menderes

diğeri ise turgut özal

ikisinin de kaderi aynı oldu..

biri asıldı diğeri öldürüldü...

Türkiye böyle bir yer kim bilir daha çok kabiliyetli siyasetçi öldürülecek...

Ak partiyi sevmesemde Recep Tayyip Erdoğanda başarılı..

İnşallah sonu onlar gibi olmaz...

Web sitesi
beysehiraktuel.blogcu.com
Verilen kişiler arasında günahı yada sevabıyla sadece yaptığı siyaset bakımından Atatürkün tırnağı olamaz diğerleri..Atatürkün diğer devletlere ve düşmanlarımıza dik duruşu bile diğerlerini solda sıfır bırakır.

bebeto016

Üye
tabiki erbakan dünya siyasetini bilen tek lider....

izem

Asistan
tabiiki ATATÜRKgülesevdalı seni tebrik ediyorum.HELAL OLSUN SANA.ülkemizi düşmanlardan kurtaran ATATÜRK'ü bu derece yargılayan sevmeyen arkadaşlar:evil[1]: .. IRAKTA müslüman kadınlarımıza tecavüz eden amerikan askerlerinin piçlerini doğurmak zorunda kalan ağlayan. kadınlarımızın kardeşlerimizin halini görüyorsunuz duyuyorsnz.ATATÜRK bu ülkeyi düşmanlardan kurtarmasaydı bizlerin halide böyle olacaktı ALLAH korusun.ATATÜRKÜN yabancılardan aldığı toprakları şimdi bir bir satıyorlar yabancılara ne haber..:wallbash[1]: yakında konu komşunuzun yabancı insanlar olduğunu görünce anlarsınız ATATÜRK ün kıymetini ona dil uzatmayı.gösterin bana o zaman ATATÜRK gibi savaşacak bir siyasetçi.hepsi yurt dışına kaçar saklanırlar.bizler vatan içinkan dökerken..:nep[1]:

Kadir2307

Üye
Atatürk ile kıyaslamak yanlış ankette yanlış Atatürk Ülke kurucusu sizlerin yaşları ile bağlantılı olarak açılan bu ankette son dönem siyasetçilerin olması gerekir..

izem

Asistan
ankette gelmiş geçmiş en iyi siyasetçi kim diye soruluyor.kadir2307:dancing:gelmiş geçmiş diynce ben ATATÜRK derim