Kanaat önderleri ve İslam alimleri hakkında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EbuMahir

Asistan
Ya ciddiye alinacak bir sey degil, bu kadar buyutmeye gerek yok. Gidin bakin baska forumlarda ayni yazilari, ayni seyleri tekrar tekrar kopyalayip yapistiriyorlar. yani insan biraz samimi olsa bu kadar cevap verilen yazilari aynen her yere kopyalayip durmaz. Samimiyetin olmadigida kendini burda gosteriyor iste...

zelal

Asistan
Allah razı olsun çok güzel bir karar alınmış.

MaKBeR

Doçent
:shake2[1]:
Eğer onlara müsade edilirse zaten forumun bir anlamı önemi kalmaz...Bırakın forumu bilmem neyi ALLAH korusun imanımızın bi anlamı kalmaz.. Herkes kendi düşüncesini savunacak diye de kimse saçma sapan şeylerle uğraşmak zorunda değil sanırım

"AlIah’in dostlari ancak muttaki olanlardir Fakat (kâfir ye gâfil) insanlarin cogu bunu bilmezler "(Enfâl 8/34)
Her sey ile bana yönelenlere uy”(Lokmân)31/15)

arkadaşlara katılıyorum ayrıca matrax Allah razı olsun eline yüreğine bileğine sağlık bu yazılarınla yürek soğutuyorsun... bize çok güzel bi ortam hazırlamışsın diğer paylaşımlaarıyla bizi bilgilendiren arkadaşlardanda... emeği geçen tüm arkadaşlar Rabbim emeğinizin karşılığını hem bu dünyada hem ahirette versin
.

Arifane

Profesör
dostlar bu iş gönül işidir mecnun leylayı ararken aşk sarhoşluğuna girmiş herkes deli diye dalga geçer olmuş. demişlerki çıkarın leylayı bir kez görsün göstermişler leylayı bu değil benim leyla demiş aşka işarettir leylalık kim nerde bulursa leylası orasıdır dostlar. rabbim hz ademden beri günümüze kadar gelen tüm büyüklerden razı olsun.

avrasya

Paylaşımcı
"Dünyada haksız yere kibirlenip büyüklük taslayanları, ayetlerimi gereği gibi anlamaktan uzaklaştırırım"(A'raf 146)

Allah böle olmaktan bizleri korusun. Bu Ebu Dücane'ye idi. kimse yanlış anlamasın.

yozgadi

Paylaşımcı
yazınız yerinde olmuş sokakvari tartışmalar hiç bir zaman bize fayda vermemiştir geçen yıllarda bunu görmüş olmalıyız yine bu tarz konu açıldığında lütfen hemen balıklama dalmadan he hı larla geçiştirelim ve yöneticilerin konuyu incelemelerinden sonra konuya dahil olalım Ayrıca AdıgeBatur un adının altındaki ÇERKEZ kelimesini merak ettim tdk sözlüğe baktım ÇERKES diye bir kelime yok yani demem o ki bir şeyi eleştirirken neyi eleştirdiğinize iyi bakın saygılarımla

amca

Profesör
sevgili amca...

islam adına hizeti geçen insanlar bellidir...

islam adına alim olan da bellidir...

benim kavgam zaten o belli olan alimleri kabul etmeyenlerledir...

İmam Rabbani ye kim laf söyleyebilir bediüzzaman ı kim eleştirebilir?Ancak onun seviyesin de biri yapabilir bunu...

Şöyle ya da böyle tekfir edercesine islam alimlerini tekzip etmeye müsaade etmeyeceğiz...

bu böyle biline...

Evet En son Böyle Demiştin MATRAX.

http://www.ihvan-forum.com/showthread.php?t=1534

Bu başlığı Arzu ya şikayet etmiş ve bu konuyu açanın Banlanmasını Konunun kaldırılmasını rica etmiştim.
Kendileri bana teşekkür ettiler konuyu kilitlediler ve Ben sildi sanıyordum oysa Tasavvuftan alıp İslam sayfasına koymuşlar.

Sizin sözünüz yukarıda Said Nursi ye imam Rabbaniye Laf söyleyen bu formda duramaz.
Adam çıkıyor HZ.MUHAMMED'e laf söylüyor.
Bu derin bu ne engin bir hoşgörüdür.

ALLAH a emanet olunuz.

M

Murat Sâki

Guest

Bu başlığı Arzu ya şikayet etmiş ve bu konuyu açanın Banlanmasını Konunun kaldırılmasını rica etmiştim.
Kendileri bana teşekkür ettiler konuyu kilitlediler ve Ben sildi sanıyordum oysa Tasavvuftan alıp İslam sayfasına koymuşlar.

Sizin sözünüz yukarıda Said Nursi ye imam Rabbaniye Laf söyleyen bu formda duramaz.

ALLAH a emanet olunuz.

Bahsettiğiniz konu forumdan kaldırılmıştır.Kullanıcı ise foruma uzun zamandır girmiyor çevrim içi olduğu zaman gereken uyarıyı yapacağız inşalah.İlginiz için teşekkür ederim.

U

ummuhan

Guest
Bu yazı uslubu site yönetimindeki birine uymamış bence acizane fikrimi söylüyorum... üyelerden birine yazdırılsa daha doğru olabilirdi belki... hani hep uslup der durururz ya müslüman uslubu nasıl olmalıdır? düşünmek lazım....

( lütfen demek istediğimi anlayın konuyu açan söyleyeceği kötülükleri söyleyen bilmem ne kim olduğu belirsiz insanların yanında değerlendirilmeyeyim)

Enes

İhvan Forum Üye
öylemi ümmühan hanım?

bazen "sırf muhalefet etmek için" muhalefet ettiğinizi düşünüyorum...

umarım yanılıyorumdur...

nasıl yani başkası tarafından yazdırılsaydı...

bu forumun düzeninden ve herşeyinden yöneticiler sorumludur...

hayatınızda hiç sorumluluk aldınız mı? bilmiyorum ama "ben olunda görün"

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com

ALLAH a emanet olunuz.

dediğiniz başlığı hem kilitledim, hem kaldırdım...kim taşıdı bilmiyorum....

Bahsettiğiniz konu forumdan kaldırılmıştır.Kullanıcı ise foruma uzun zamandır girmiyor çevrim içi olduğu zaman gereken uyarıyı yapacağız inşalah.İlginiz için teşekkür ederim.

ben hala bişe anlamış değilim arkadaşın bahsettiği konuyu o an kaldırdımki ben zaten....

Yusuf Bahar

Profesör
Web sitesi
www.yusufbahar.org

ALLAH a emanet olunuz.

1. Konu islam sayfasına değil sadece yönetimin görebildiği yönetim sayfasına taşınmış.

2. hiç bir üye hiçbir üyenin istegi üzerine banlanmaz yasaklanmaz ancak üye diğer üyeyi yönetime bildirir yönetimde gerekeni yapar. Hoşgörürsünüz ki hepimiz insanız ve heran forumda bulunamayabiliyoruz nitekim doğal olarak bulunmuyoruz da böyle konuları da bize bildirmenizi rica ederim.

Selam ve dua ile. Hakkınızı helal edin.

amca

Profesör
2. hiç bir üye hiçbir üyenin istegi üzerine banlanmaz yasaklanmaz ancak üye diğer üyeyi yönetime bildirir yönetimde gerekeni yapar. Hoşgörürsünüz ki hepimiz insanız ve heran forumda bulunamayabiliyoruz nitekim doğal olarak bulunmuyoruz da böyle konuları da bize bildirmenizi rica ederim.

Selam ve dua ile. Hakkınızı helal edin.

Sevgili kardeşim öncelikle Allah Razı olsun.

Tabiki Hiç bir üye Hiç bir üyenin isteği ile BANLANMAZ banlanmamalıdırda. Burada tek bir Kriter vardır veya olmalıdır. Bu banlanma ALLAH RIZASI içinmi isteniyor ( sizinde dediğiniz gibi Yöneticiler görmemiş olabilir kanısı ile ) Nefs içinmi isteniyor.

Allah Nefsimize Uymaktan Korusun Hepimizi.

Bir şey daha Arzu KArdeş Sendende Allah Razı olsun O gece size söyledim Hemen teşekkür ederek konuyu kaldırdınız. Ama ne olmuşsa olmuş bir şekilde farklı sayfaya taşınmış ( Kesinlikle Sizin İradeniz dışında olduğunun farkındayım büyük ihtimal bir hata oldu ) Bende Diğer bölümde görünce konuyu tekrar yazdım.

Tekrar Allah Razı olsun hepinizden. Ve bu forma katılan iyi niyetli, tüm arkadaşlardan.

Enes

İhvan Forum Üye
Ufak tefek teknik hatalar ve dikkatsizlikler olabilir...

bunda birbirimize hoşgörü göstereceğiz inş...

kardeşliğe devam...

Hacı ABi Ağzına SAğlık ALLah razı olsun Çok İİ etmişsin...:clap2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...