Zina Yasası tekrar çıkarılsınmı?

Zina Yasası tekrar çıkarılsınmı?

• Kararsızım

Oy: 0 0.0%
  • Fikrim yok

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    35

adams77

Kanalizasyoncu
:)

Başkası bir halt yemişse, kaldırmışsa bile akp zinayı tekrar suç haline getirmiyorsa o haltın ortağı değil mi?

(Bu sorunun cevabı EVET VEYA HAYIRdır. yüreği yeten cevap versin, başka dala atlamakla bu sorunun cevabı verilmez)

Abi zor sorular sorma :) biraz kolay ve görmek istediği yerden olsun olma mı!!!

lafons7275

Kıdemli Üye
:)

Başkası bir halt yemişse, kaldırmışsa bile akp zinayı tekrar suç haline getirmiyorsa o haltın ortağı değil mi?

(Bu sorunun cevabı EVET VEYA HAYIRdır. yüreği yeten cevap versin, başka dala atlamakla bu sorunun cevabı verilmez)

Sizden biri bir kötülük gördüğünde gücü yetiyorsa eliyle düzeltsin, yetmezse diliyle düzeltsin, onu da yapamazsa, hiç olmazsa kalbiyle buğz etsin. Fakat bu, imanın en zayıf mertebesidir.” (Müslim, Tirmizî, Ebû Dâvûd)

Tayyip'in şeriati getirmeye gücü yeter mi?

lafons7275

Kıdemli Üye
Abi zor sorular sorma :) biraz kolay ve görmek istediği yerden olsun olma mı!!!

Düşmanımın düşmanına yalakalık yapmak kadar onur kırıcı birşey yoktur. Üstelik yalakalık yaptığın kişi ile hiçbir ortak dini görüşünüz yokken.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Sizden biri bir kötülük gördüğünde gücü yetiyorsa eliyle düzeltsin, yetmezse diliyle düzeltsin, onu da yapamazsa, hiç olmazsa kalbiyle buğz etsin. Fakat bu, imanın en zayıf mertebesidir.” (Müslim, Tirmizî, Ebû Dâvûd)

Tayyip'in şeriati getirmeye gücü yeter mi?

Tayyibe şeriat getir diyen mi var? niye şeriat getirmedi mi dedik?

DALDAN DALA ATLAMA.

12 senedir binlerce yasa çıkartan, ABDULLAH GÜLÜN VETOSUNA RAĞMEN İKİ DEFA MİLLETVEKİLLERİNE; VEKİL EMEKLİRİNE YÜZDE BİLMEM KAÇ ZAM YAPAN, ŞİKECİLERİ KUTARMAK İÇİN SABAHLARA KADAR TBMMYİ ÇALŞITIRAN AKP NEDEN ZİNAYI TEKRAR SUÇ HALİNE GETİRMİYOR????

Tayyipden önce TÜRKİYEDE ZİNA SUÇTU, ŞERİATLA MI YÖNETİLİYORDU?

Sadece ESKİ HALİNE GETİRECEK YASAYI, ve gürültü edenlere de BİZDEN ÖNCEKİ HALİNE GETİRDİK ZIRLAMANIZA GEREK YOK!

yahu evet akp yanlış yapıyor, zinayı suç haline getirmeli diyemiyor musunuz ya?

PES!

ummuhan

Kıdemli Üye
Oradan buradan toplama yasalar ile YASA olmaz olsa olsa masa oluyor işte :)

Yaradan'ın belirlediği yasalar olmadıkça gerisi fasa fiso...

lafons7275

Kıdemli Üye

yahu evet akp yanlış yapıyor, zinayı suç haline getirmeli diyemiyor musunuz ya?

PES!

Eskiden Zinanın suç sayıldığı kanun maddesini buraya getir.

adams77

Kanalizasyoncu
Düşmanımın düşmanına yalakalık yapmak kadar onur kırıcı birşey yoktur. Üstelik yalakalık yaptığın kişi ile hiçbir ortak dini görüşünüz yokken.

saçmalama bebe ankara 'nın bağlarını oynamıyoruz... Ne alaka düşman , yalakalık hangi dilde konuşuyorsun sen önce dilini göster biz gerekeni yaparız. Senin kadar kelimeleri fitne için kullanan birini daha görmedim... iki kelime ile içinden çıkıyor cininin

Hadi oradan seni gidi seni.... anı yaşıyorum anı haberin yoq mu!!

lafons7275

Kıdemli Üye
saçmalama bebe ankara 'nın bağlarını oynamıyoruz... Ne alaka düşman , yalakalık hangi dilde konuşuyorsun sen önce dilini göster biz gerekeni yaparız. Senin kadar kelimeleri fitne için kullanan birini daha görmedim... iki kelime ile içinden çıkıyor cininin

Hadi oradan seni gidi seni.... anı yaşıyorum anı haberin yoq mu!!

İyi yaşa.

adams77

Kanalizasyoncu
Allah'tan başka bir hakem mi arıyayım? Oysa O, size Kitabı açıklanmış olarak indirmiştir. Kendilerine Kitap verdiklerimiz, bunun gerçekten Rabbinden hak olarak indirilmiş olduğunu bilmektedirler. Şu halde, sakın kuşkuya kapılanlardan olma.
Enam - 114

@lafson7275 hadi buyur Allah 'ın ayeti varken onu nesh etmek için neler diyeceksin...

her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan Allah 'tan başkasına kul olma bu canın pahasına olsa yinede öndün verme...

'Rabbim, Sen bana mülkten (bir pay ve onu yönetme imkanını) verdin, sözlerin yorumundan (bir bilgi) öğrettin. Göklerin ve yerin yaratıcısı, dünyada ve ahirette benim velim Sensin. Müslüman olarak benim hayatıma son ver ve beni salihlerin arasına kat.' Yusuf - 101

hadi canım Allah 'ın indirdiği ile hükmetmeyenler kimlerdir önce bunu öğren sonra gel...

adams77

Kanalizasyoncu
Ayete gülmek gerçekten ahmakların yapacağı bir iş.

ben sana gülüyorum canım beni güldürüyorsun ne yapayım gülmeyim mi...

Ben koyulmuş yasalardan bahsediyorum sen ise bu yasaların işletmesinden bahsediyorsun.... yahu ne zaman öğreneceksin bir şeyler....

Adalet Allah 'ın yasa ve kanunları ile olur bunun içinde iki tarafın Allah 'ın yasa ve kanunlarını bilen hakemlere ihtiyacı vardır.. Şimdi bu hakemler Allah 'ın yasa ve kanunları dışında bir yasa ve kanunla mı hakemlik edecekler demek istiyorsun of diyorum sürmeneye gidiyorum....