Yemek Tecrübelerimiz;)

Hamra_

Profesör
Daha kahvaltı bile yapmamışken, bu saatte fotograflara bakınca canımın sarma cekmesi tuhaf degil dimi : )
@uykusuz'un sarmalarınıda merak ettim : )

alanyali07

Kıdemli Üye
Daha kahvaltı bile yapmamışken, bu saatte fotograflara bakınca canımın sarma cekmesi tuhaf degil dimi : )
@uykusuz 'un sarmalarınıda merak ettim : )

Evet insanın canı çekiyor haklısınız :)

Yalnız demedi demeyin, "da ayrı yazılır " diyecek uykusuz sizeee :p

Hamra_

Profesör
Evet insanın canı çekiyor haklısınız :)

Yalnız demedi demeyin, "da ayrı yazılır " diyecek uykusuz sizeee :p

Neyse ki sadece canımın çekmesiyle kalmadım ve sabah sabah yedim : ) dün bizim evde de yapılmıştı : )

Aslında dikkat ederim ama gözümden kaçmış demek ki : ) sizin gibi iyi öğrencileri olduktan sonra @uykusuz'un işi hayli kolay galiba: )

uykusuz

Kıdemli Üye
@uykusuz'un sarmalarınıda merak ettim : )

Merak edecek bir şey yok kardeşim, hayatında yediğin en güzel sarmayı düşün, işte benimki ondan bile güzeldi:D:D

uykusuz

Kıdemli Üye
Neyse ki sadece canımın çekmesiyle kalmadım ve sabah sabah yedim : ) dün bizim evde de yapılmıştı : )

Aslında dikkat ederim ama gözümden kaçmış demek ki : ) sizin gibi iyi öğrencileri olduktan sonra @uykusuz'un işi hayli kolay galiba: )

hı hı çok kolay:D

@Fecri sadık ve @Yitik Lale isimleri tanıdık geliyor mu size:D?

Leylifer

Kıdemli Üye
ezan saati edilen duaya değil de da'ya takıldı isen kesin öğretmen olacaksın @uykusuz :) :p

Leylifer

Kıdemli Üye

Hayırlısı olsun; ama öğretmenlik en son isteyeceğim meslek sankim:) ben çok sabırsızım yapamam o mesleği:(

emin ol sabrı öğretiyor öğretmenlik :) ben de çok sabırsız ve sinirli biri iken şimdilerde sabır taşına döndüm resmen...

uykusuz

Kıdemli Üye
ezan saati edilen duaya değil de da'ya takıldı isen kesin öğretmen olacaksın @uykusuz :) :p

al bu da ilahiyatçı mesajı:) :

Resûlullah Efendimiz (asm) buyurmuştur ki: “Ezanı işitince vesile duâsını okuyan hiçbir kimse yoktur ki, Kıyamet günü bana onun için şefaat etmek vacip olmasın!” İbn-i Mâce, Ezan, 4

oldu muu:D? kurtuldum mu öğretmen olmaktan:p ?

Leylifer

Kıdemli Üye

al bu da ilahiyatçı mesajı:) :

Resûlullah Efendimiz (asm) buyurmuştur ki: “Ezanı işitince vesile duâsını okuyan hiçbir kimse yoktur ki, Kıyamet günü bana onun için şefaat etmek vacip olmasın!” İbn-i Mâce, Ezan, 4

oldu muu:D? kurtuldum mu öğretmen olmaktan:p ?

hayır tabii ki :) sana öğretmenlik yakışır :)