Yemek Tecrübelerimiz;)

alanyali07

Kıdemli Üye
Bu da benim ekmeğim :) anca ekmek yapıorum,onu da makina hallediyor :p
[/IMG]

Fecri sadık

Profesör
Ben de,ilk kendime yumurta kırdığımı hatırlıyorum.ALLAH Affetsin yemek seçtiğim icin böyle alternatiflere başvuruyordum.ayrıca güzel çay yaparım.tavşan kanı gibi,bunun yanı sira patates kızartması vb.yapa biliyorum. askerlik yaparken mutfakci oldum .bi dönem orda epey çeşit yemek yaptık.hem de,cok hijyenik bir şekilde...!!!!!

Bu arada elimi de,hic yakmadim:)

uykusuz

Kıdemli Üye
Ben de,ilk kendime yumurta kırdığımı hatırlıyorum.ALLAH Affetsin yemek seçtiğim icin böyle alternatiflere başvuruyordum.ayrıca güzel çay yaparım.tavşan kanı gibi,bunun yanı sira patates kızartması vb.yapa biliyorum. askerlik yaparken mutfakci oldum .bi dönem orda epey çeşit yemek yaptık.hem de,cok hijyenik bir şekilde...!!!!!

Bu arada elimi de,hic yakmadim:)

İşte beğenmeme tuşuna ihtiyaç duyduğum bir an.... :p

Fecri sadık

Profesör
Öğretmenim,Özgürlük var.istediğiniz gibi yazabilirsiniz.ama yaranız deşilmis gibi bir haleti ruhaniyetiniz var...:-D
yoksa siz elinizi felan mi yakmıştiniz...:-D

uykusuz

Kıdemli Üye
@Fecri sadık ın sözleri içime oturdu. yaptığım bir yemeği sizinle paylaşacağım inşallah... alem yemek görsün:p

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
Benim hiç yemek tecrübem yok ne acı :D

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
aaa...siz urfalı degil miydiniz.eger öyleyse harbiden cok acı hem de,isot kadar...:)

urfa'nin mutfak kültürü müthiş...

Evet urfalıyım ama gerçekten yemek konusunda tecrübesizim.Bugüne kadar hemen hemen hiç yapmadım diyebilirim :)
Urfanın mutfağı müthiştir, güzel yapanda müthiş yapar hani :)