Türk Polisi Ve Vahşet Görüntüler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AynAlı

Kıdemli Üye
kürtlerin ülkücü olmak gıbı bır zorunlukları yok tamamen psıkolojık baskıdan kurtulmak ıcın soylenmıs bır soz olabılır ben türküm ve ülkücü degılım kendimi milletimi seven birisi olarak adlandırıyorum ülkücülük nedir tam anlamıyla kavramamız gerekıyor galıba!!
öyle bir zorunluluk tabiki yoktur..arkadaş kendisini kaybetmiş üniversitede böyle olmaması gerekiyordu dedim.ülkücülüğü bilmek mi istiyorsun;araştır şaş..

Cenan

Ordinaryus
Ne kadar yazik! O kadar cabuk su-i zanda bulunuyorsunuz ki. Ben Kurt ve Turklerin ayri irk oldugunu belki inanmiyacaksiniz ama universitede ogrendim. Kurtleri Turklerin bir boyu olarak bilirdim. O yasa kadar aile icinde hic bir zaman Kurt- turk ayridir meselesi konusulmadi. Ailem Osmanli hayraniydi. O duygularla bir milliyetci olarak yetistim.

Vatanimi seviyorum. Bu milliyetcilik ise milliyetciyim. Bu arada Islam ulkelerinin bir bayrak altindada birlesmesini bekliyenlerdenimde.

Selametle...

misak

Profesör
MİİLİYETÇİLİĞİ HER TÜRLÜSÜ İSLAM DIŞIDIR.IRKÇILIKTIR. Bu ülkücü camia içinde öledir kürtçü camialar da öledir. aynalı kardeş ırkçılık ve faşizan da davranmıyor aksine vatanmillet edebiyatı yapan ama samimi görünüpde ülkede bölücülük yapanlara karşı da kanı yerinde durmuyor

AşK_€r

arabeskçi
Yok bence bu video iki gündür faşistlerin yarasına tuz basmıştır ve inim inim inletmeye devam ediyor hatta oh canıma değsin ne de güzel jopluyor diyenler de oldu hepsini candan kutluyorum hiç olmassa onlar açık açık gösterme cüretini sergileyebiliyorlar.Dürüst insanı herkes sever.Başkalarına dolaylı yoldan gönderme yapmıyorlar anlayacağın.Elbette bunun zararı Türkiye'ye fazlasıyla dokunacaktır.Bu insanlara yapılanlar Devlete olan Kini ve Öfkeyi daha da körüklüyor.İçinden çıkılamaz bir hale sürüklüyor.

Ben ne mi yapıyorum elbette ayak ayak üstüne atıp sıcak çikolata ve sigara mı içiyorum.Biliyorum çok Sadistim ama ne yapabilirim ki ? ben bu görüntülere dayanamam,ağlar ve çıldırırım bunun benzeri başıma çok geldi.Anlayacağın bunu gözümde bu olayları bir filmmiş gibi canlandırıp ona göre hareket ediyorum.

hadi oradan:D

senin emir aldığın yeride bilirim,:)
üye olduğun tüm forumlarıda bilirim:O
senin ağababalarınıda bilirim:D

bu arada polisler gerçekten güzel coplamış,tebrik ederim:)

tekdirle uslanmayanın hakkı kötektir:O

ileney

Sözlerim senet değil
Web sitesi
reddiyeler.org
Türkiye'nin yatırım yönünden en fakir ve en geri kalmış yöresi Karadeniz'dir.

Hele Doğu Karadeniz'de fabrika adına görebileceğin tek şey Çay fabrikalarıdır ki onlarında çoğu özel sektöre aittir.

Demek doğu fakir olduğu için bu tür "kalkışmalara" hakkı vardır diyorsun. Böyle bir hak olsa olsa ilk önce Karadeniz'in olurdu.

Hümanist numaralarına yatmaya gerek yok. Global bir operasyonu görmezden gelip sağa-sola dalarak işi sulandırmanın gereği hiç yok..

Reis,
Sen ne diyorsun ? Ben Devtlete İsyan edilmemesinden yanayım.Ama isyan çıkmaması için de devletin üstüne düşün bütün sorumlulukları yerine getirmesi gerekmektedir.Milletin beline kafasına job vurduktan sonra isyan dinmez artar.Kardeniz ile Güneydoğu'yu aynı kefeye koyman talihsizlikdir.Sen Karadenizle değil Sudan'la aynı kefeye koy o bölgeyi.Karadenizde ne ararsan var.

Tarım ; Tütüncülük,ay çiçeği,mısır,çay, fındık işleme, bitkisel yağ, sigara, şeker vs vs

Hayvancılık ; Balıkçılık,Mandalıcılık vs vs

Yeraltı ; Türkiye'nin en büyük yer altı kaynakları bulunmakta.

İnsanların huzur seviyesi Doğu'dan kat be kat fazladır.

İnan bana Milliyetçi ayaklarına yatıp oh olsun diyeceğime Hümanist ayaklarına yatmayı tercih ederim.

aHuZaR

Can kayıp can firarda
MİİLİYETÇİLİĞİ HER TÜRLÜSÜ İSLAM DIŞIDIR.IRKÇILIKTIR. Bu ülkücü camia içinde öledir kürtçü camialar da öledir. aynalı kardeş ırkçılık ve faşizan da davranmıyor aksine vatanmillet edebiyatı yapan ama samimi görünüpde ülkede bölücülük yapanlara karşı da kanı yerinde durmuyor

Yapmayin yahu :)
nedense MİİLİYETÇİLİĞİ HER TÜRLÜSÜ İSLAM DIŞIDIR.IRKÇILIKTIR.nedense bu sözleri sarfedenler genelde saman alti irkcilik yapanlardir...
aynali karde$inin ne oldugunu cok iyi biliyorum merak buyurmayiniz...

kendise söylemek istedigim $udur...
ma$alarinda kullanimi bittiginde CÖPE gidecekleridir...

Bu olayda kim korunuyor hala anlamadim
kimileri savunduklarini biliyormu bu insanlar?
vatanin malina mülküne zarar veren kansizlarimi???
bunlar cahilmi$ bilgisizmi$ madem kandirlimi$ halkmi$
gidip kendi evini neden yakmiyor
yada kendine neden zarar vermiyor???
gecin bu masallari
Türkiyede tunceli okuma yazam orani yüksek olan illerimizdendir
kim okuyamiyomu$ bu ülkede?
kürt halki Türkelrden daha cok okullu..
kürt kizlari Türk kizlarina nazaran daha cok okullu...
anlatmayin bu ninnileri kimse inanmiyor artik...
onlar orada piknik yapmiyor...bölücülük yapiyor...
poliste görevini yapiyor dogal olarak...

bu arada avukatliginiz iyimi$
kolay gelsin size

zebih

Kıdemli Üye
endişe, güvensizlik, kin, nefret, buğz, düşmanlık, menfi tarafçılık, menfi siyaset, huzursuzluk, ağız tadı bozukluğu, öfke

bunlar terörün, muhatablarında görmekten bayıldığı işlerdendir...

ibrahimi

Has Uşak
İnsanların kökten aldığı bir eğitim vardır,ve alışkanlıklardan vazgeçmek zordur.

Halk cahil,bilirsiniz ki büyüklere itaat ve hürmet bizlerde önemlidir.Büyükler her zaman haklıdır,onlar ne deniyorsa o yapılır.

Zannediliyor ki,o adam kendini bilerek çıktı oraya,sanmıyorum.Çıkartıldı,çıkmasaydı kendi toplumunda belki boykot edilecekti bilinmez.Ayrıca kökten gelen bir hürmet ve söz dinleme mevcut.Yani siz gelip bir anda fikir yapılarını değiştiremezsiniz.

Belirli bür süreç geçer,giden gitmiş fikrini alan yürümüş,gelecek nesillere bakılmalı ve okullarda eğitimciler bu konunun üzerine eğilmeliler.Siz hangi eğitimi aldıysanız orada ilerlersiniz.Dönmek çok zordur...

Bu durum için biraz empati gerekli.

Bu arada
:yn:
kişisel tartışmalara girmeyiniz.

Sofuoglu

Ordinaryus
sanirim sapla samani birbirine karistiriyoruz malesef,
bu videoadaki acitmasyon yaptiginiz sahislar kimler?

masum kurt kardeslerimizmi ?yoksa pkk sempatizanlarimi...(!)

eger siradan bir vatandasa boyle bir siddet uygulandiysa buna muslumanin diyen hicbir kimse razi gostermez,
lakin kurani kerimi yirtan,dinden imandan bi haber, ulkeyi bolmek icin herturlu kahpeligi yapan pkk sempatizanlari ise yapilanlar az bile(!)

bu ayrimi yaptigimizda sorunda ortadan kalkar diye dusunuyorum insaAllah

selametle

Turkbeyi

Ordinaryus
[yt]s-mkJyGnafw[/yt]

Şiddet,korku,aksiyon ve gerilim ne isterseniz var.Üstelik amerikan polislerinden bile daha da acımasızlar.Ama gerin görün ki tenha yerde Abd polislerinin yansıttıklarını bizim medya hemen yayınlar ama işbu görüntülere gelince niçin 3 maymun oluruz anlamakta zorluk çekiyorum bu görüntülerden sonra bu soru aklıma geldi benim ; Bizim İsrail'li askerlerden ne farkımız kaldı ?
Ekran önünde çocuklara kalem kağıt,çikibom veren bu insanlar ne kadar da samimiyetsiz değil mi ? Bir an önce bu gaflet uykusundan uyanmak gerekmektedir.Ben artık müslümanmış,yahudiymiş falanmış filanmış sözlerine inanmıyorum arkadaşlar.

İsrail'de ki Yahudi
Türkiye'de ki Müslüman

Sonuç ? İşte bu çıkarım akıllarda soru işareti bırakıyor.

Senin dusuncelerinde pkk zihniyeti ney ????

polise istedikleri vuracaklar fuji apo fiji kurdi kurdistaney diyecekler sonra cikacaklar turk polisi boyle yapiyor diyeceksin... sen hangi zihniyetin usakligini yapiyorsun... turk halkinin milli degerlerini zarar verecekler evleri isyerlerini yagmalayacaklar sonra yahudlerle bizi kiyaslayacan orda bir duracan dusunuceksin.... pkk bir bolucu orguttur ona destek verenlerde pkkllidir...

fazla soze hacet yok

alparslan44

Paylaşımcı
Web sitesi
www.ulkuocaklari.org.tr
mardin_merli_p305narc305k_ky_17_ocuk_6_kad305n_7_erke287in_ldrlmesi2.jpg

004.jpg

19931004srtrvandaltepeky10ocuk7kadin16erkekzp8.jpg

kundaktaki cocuğun kafasına sıkan .... cocularına ,türk polisinin yaptığı oldukca insaflı olmuş kendileri yapınca bişey yok iki tane jop yemişler adı vahşet olmuş pkk nın yaptığı ne oyuyor demokratik haklarını aramış mı oluyorlar .. meydanı boş bulan beyler bu devran böyle gitmez gün gelir hesap sorulur

Bu Hesap Sorulacak

Yiğit olanın lokması cana azıktır beyler
Kimse bana söylemesin buna yazıktır beyler
Soyu soysuz olanın sütü bozuktur beyler

Bunların soyu bozulmuş Türk'e düşman göbekten
Bu hesap sorulacak Apo denen köpekten!

Kan istediniz canlardan bitmedi inadınız
Oğuz size yar olmadı budüz idi adınız
Senelerdir bu vatanın ekmeğini yediniz

Suyunuzu keseceğiz dağlardaki gölekten

Dağlar, taşlar bu ovalar bilin ki Türk'ün yurdu
Aslımız insan neslidir Türk'e semboldür Kurd'u
Soyu ermeni olanlar nerden bilecek Kürd'ü

İhaneti seyreyleyin perdedeki delikten

Alperenler şehadeti seslenirken çağrına
İbrahim'in dedikleri nişan oldu bağrına
Mehmetçik'ler şehit düştü bu vatanın uğruna

Vatan mı istediniz lan beşikteki bebekten?

Başı bozuk yaylalarda bol keseden savurdun
Ne dinin var, ne imanın sen ne biçim gavurdun?
Hem korkaksın, hem zavallı zoru gördün kıvırdın!

Urgan bile dava eder boynundaki ilmekten!

ileney

Sözlerim senet değil
Web sitesi
reddiyeler.org
Senin dusuncelerinde pkk zihniyeti ney ????

polise istedikleri vuracaklar fuji apo fiji kurdi kurdistaney diyecekler sonra cikacaklar turk polisi boyle yapiyor diyeceksin... sen hangi zihniyetin usakligini yapiyorsun... turk halkinin milli degerlerini zarar verecekler evleri isyerlerini yagmalayacaklar sonra yahudlerle bizi kiyaslayacan orda bir duracan dusunuceksin.... pkk bir bolucu orguttur ona destek verenlerde pkkllidir...

fazla soze hacet yok

Sözlerine dikkat et.Sen hangi hakla beni Pkk sempatizanı olarak yaftalarsın.Milli değerlerini git ilminle yay,Joplarla köy basmakla değil.Görüyorum ki Irk ayrımı Dinin de önüne geçmiş durumda.

ileney

Sözlerim senet değil
Web sitesi
reddiyeler.org

alparslan44

Paylaşımcı
Web sitesi
www.ulkuocaklari.org.tr

Kürtlük, Lazlık, Çerkezlik ney
Aynı millet hep aynı şey,
Türk oğluyuz Türküz hey hey!
Bu memleket bizim, bizim.

"Titre ve kendine gel", İhvanforum'dasın..!

Düzenleme: reis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...