Türk Polisi Ve Vahşet Görüntüler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes

İhvan Forum Üye
Güzel bir soru: Bu insanların orada ne işi var?

Tut mikrofon ve sor bu insanlara alacağın cevap genelde standarttır. "Artık yeter haklarımızı istiyoruz... toprak istiyoruz devlet istiyoruz bilmem ne istiyoruz gerekirse ölürüz öldürürüz vs."

cevap gerçekten budur ve standarttır...

neden mi?

çünkü bu insanlara o ezberletildi...

bu insanlara o öğretildi

kim öğretti? ülkemizde gözü olan hainler...

peki bu insanlar buna hemen inanacak konuma nasıl geldi?

çünkü eğitilmedi... çünkü hiçbirşey öğretilmedi.. çünkü onların kart-kurt sesinden türeyen birer dağlı oldukları söylendi...

çünkü onlara "sen git tarlana hasadına bak senin neyine başka işler" denildi...

çünkü onlar cahil bırakıldı onların çocukları cahil bırakıldı...

öyle hariçten gazel okumak kolay...

öyle uzaktan vatanımı seviyorum demek kolay

öyle rahat yatağında yatıp kışın ortasında bir gececik olsun o insanların yaşadıkları yerde yaşamayanlar tabi öyle kolay ahkam keserler...

düşünceye bak ne kadar korkunç ya rabbi... ne kadar dehşet bir nefret! "hak ettiler oh oldu!"

bu mantıkla israilliler de haklı...

temele bakarsan filistin topraklarının asıl sahibi yahudiler!

bu mantıkla isriallilere de karşı koyanlar haksız!

burada dağ başındaki ile normal halkı karıştıran bir zihniyet var...

dağ başındakini af ile dağdan indirebilirsin...

ama şehirdekini jop ile evine sokamazsın!

adam bilirim her gösteride gözaltına alınmış ve bir ton dayak yemiş ama yeni bir gösteride yine sokağa çıkmış ve protesto etmiş...

bunun böyle sürmesinin tek suçlusu küflenmiş düşüncelere inanıp öyle hareket edede mi?

onun beyninin içini boş bırakanın hiç mi kabahati yok?

sırf kürt olduğu halde polis tarafından akıl almaz küfürlere maruz kalan namusuna sövülen çok insan tanıyorum!

peki karşısındaki insan sırf kürt olduğu halde (kesinlikle terör ile ve bu gibi gösteriler ile hiçbir ilgisi olmayan ama sadece kürt kökenli olan) küfreden kişi bir polis olduğu için kahraman mı oluyor?

o polisi bu düşünceye sevk eden bir düşünce yapısı sağlıklı bir düşünce yapısı mı?

yoksa gerçekten böyle sokağa çıkanlara yaylım ateşi açıp öldürelim mi?

hepsini toptan yok mu edelim?

o zaman mı huzur bulursunuz?

yok edemeyeceğin gün gibi açık ortada...

o zaman ne yapıp edip bunu kazanacaksın!

o zaman ne yapıp edip bunu eskiden olduğu gibi aynı cephede omuz omuza çarpıştığın kardeşin konumuna geri getireceksin...

o öyle uzakta rahatsız kaldıkça sana da asla rahat olmayacak!

ve bu insanlara daha fazla nefret pompalanırsa bu insanları kontrol etmek mümkün olmayacak!

bu insanlar suçlu! ama bu insanlar suçlu olduklarına inanmıyorlar... çünkü suçun ne olduğunu bile bilmiyorlar!

işte sorun burada...

bu insanları kazanmadan,

rahat rahat slogan bile atamazsın!

her bozkurt işaretine karşın terör örgütü işareti yapacak bir el mutlaka bulunacaktır...

ve kutuplaşma aynen devam edecektir...

kendin rahat rahat (ve belki de ülkenden uzakta daha huzurlu bir ülkede) bu vatan benim gibi sloganlar atarsan bu topraklardan başka gidecek bir yeri olmayan bu cahil bırakılmış halkın gemileri yaktığını göreceksin...

ve gemilerin yanması ne anlama gelir bilirsin...

gemiler yanmadan bir sevgi eli uzanmalıdır...

o el itilir ve o ele kurşun sıkılırsa o zaman savaş durumuna girersin ve her yol mübah olur...

ama bu sorun var olduğu günden beri sadece karşıdaki cahil halkı suçlamaktan ve onları joplamaktan bir sevgi eli uzatmaya sıra gelmedi...

hadi o polislere taş atan çocuklar... ayakkabı dağıtıldıktan sonra gözlerindeki ışığı sen gördün mü?

o çocuklar sırf bir ayakkabı için taş atmaktan vazgeçecek kadar çaresiz ve eğitimsiz!

sen ayakkabıdan sonra onu eğitmezsen bir başkası ona iki çift ayakkabı alır ve eline önce taş sonra da silah verir...

ileney

Sözlerim senet değil
Web sitesi
reddiyeler.org
Yani kardeşim durumu o kadar ilginç hale getiriyorsun ki.
Akdeniz' Marmara'ya Ege'ye Karadeniz'e İç Anadolu'ya yatırım yapan Türkye diğer iki bölgeye yatırım yapamaz mı.
O kadar baraj yapılmış. Okul yapmak, baraj yapmaktan daha mı zor?
Belki kızacaksın ama orda kürdün biri çıkpta ben kürdistan kuracağım dememiş. Cahilliklerinden (eğitim alamadıklarından) kukla olmuşlardır.

Anlaştığımız bir nokta burda başlıyor

Ama eğitimde bir yatırımdır.

Be benim has kardeşim ben anlatamadım galiba haklısın eğitim de bir yatırım lakin eğitimi kim verecek .Eğitimi yine eğitimsiz insanlar verecek ve diyecek ki (Bak sakın Kürtçe konuşma,sakın ben kürdüm deme dilini koparırım) Yani eğitim olur olmasına da yine olmaz yani sonuc olmaz.Yahu İbret olsun daha gecen gün bir prof. kızı anasını vurmadı mı ? İşte biz bu denli kitap ******* der ve susarım zira Bu örnek Kuran da gecemesine rağmen bu yazı da hoş gecmez.

DaLokay

уüяєкℓєя∂є
Web sitesi
www.youtube.com
Cenan kardeşim Allah şahidimizdir öyle bir ne düşüncemiz olabilir nede Zannımız.

Ama madem savunuyoruz oradaki halkı neden en büyük desteği biz olmuyoruzda sadece konuşuyoruz.

Tahmin edebiliyoruz ki orada oturan, ikamet eden birçok insan var neden böyle bir çabası yok! varsa Allah razı olsun yoksa ne demeli ?

Yaratılanı severiz yaratandan ötürü....

Elbetteki insan katletmeyi dövmeyi, sakat bırakmayı sevecek kadar ARSIZ değiliz.

Ama bu bilinci onlara kim verecek! başımıza gelmiş Dinsizler mi ? ASLA!

Bu noktada kime en çok görev düşüyor sizde iyi biliyorsunuz değil mi?

Allahın emrini bilen insanlar var ve çok ise buna en başta yardımcı olacak olanlar onlardır. Eminim hepimiziz.. Ama burada sanki polis bir DEHŞET, durduk yerde katliam yapıyor diye karşı gelmek hiç bir çözüm değildir. Bunu sizde iyi biliyorsunuz.

elmnightmare

Profesör
Tek care Kurtlerin hepsini oldurmek. Cunku hepsi cahil. Bunlarin kaninda var PKK'li olmak. Daga cikmasa, meyadana cikiyor, cikiyor, cikiyor...
Cenan Abla kürtlerin hepsi öldürülsün diyen yok ki...
1- Gösteri izinsiz.Sana Cuma Günü denmiş kutla diye yok ben Cumartesi kutlayacam olmadı Pazar kutlayacam...

2- Polise taş atıyorsun molotof kokteyli atıyorsun üstüne üstlük maskeyle geliyorsun..Cahil adam maskeyle mi gelir...

3-Devlet malına zarar veriyorsun evlerine Türk bayrağı asanları taşlıyorsun...Bunlar dinimizin neresindedir...
O nevruz kutlamasına gelen cahil sayısı toplasan bir elin parmağını geçmez....

sword

flawless Victory
Bir Kurt olarak isyan ediyorum efendim...

Bir kürt olarak böyle yanlış davranışlar içine girmeyin. Tepkileri üzerinize alırsınız pkk damgası yersiniz. Vs...(Belki forumda değil ama reeelde olma ihtimalli)
Bende bir kürt olarak ne oluyor neden oluyor. Ne yapılırsa engellenir biçimde düşüncelerimi aktardım. Size de tavsiyemdir.

Cenan

Ordinaryus
Aslinda yazacak cok seyim var lakin susuyorum. Cunku hepinizi Allah icin cok seviyorum ve kimseyi kirmak istemiyorum. Sadece sunun iyi bilinmesini istiyorum; Biz Turk- Kurt ayri irktir diye buyutulmedik. Biz Osmanli sevgisi ile vatan sevgisi ile buyutulduk...

sword

flawless Victory
Be benim has kardeşim ben anlatamadım galiba haklısın eğitim de bir yatırım lakin eğitimi kim verecek .Eğitimi yine eğitimsiz insanlar verecek ve diyecek ki (Bak sakın Kürtçe konuşma,sakın ben kürdüm deme dilini koparırım) Yani eğitim olur olmasına da yine olmaz yani sonuc olmaz.Yahu İbret olsun daha gecen gün bir prof. kızı anasını vurmadı mı ? İşte biz bu denli kitap ******* der ve susarım zira Bu örnek Kuran da gecemesine rağmen bu yazı da hoş gecmez.

Yatırım yapalım ama okutmayalım. Ot gelmiş ot gitsinler.:)
Ya kardeş. Devletin Meb'i var Müfettişi var. O bölge özel statüye alınıp ona göre öğretmenler gönderilebilir. Niye illa ben o bölgeye eğitim dışında herşey götürcem diyorsun:)

ileney

Sözlerim senet değil
Web sitesi
reddiyeler.org
Yatırım yapalım ama okutmayalım. Ot gelmiş ot gitsinler.:)
Ya kardeş. Devletin Meb'i var Müfettişi var. O bölge özel statüye alınıp ona göre öğretmenler gönderilebilir. Niye illa ben o bölgeye eğitim dışında herşey götürcem diyorsun:)

Çünkü farklı bir Kültür gelip Onların kültürünü ört bas edecektir de ondan ;)
Bu arada okutmayalım demedim din kardeşim,cep para görünce gerisi gelir merak etme.Gerekirse kendi eğitimini kendi alır.Tabii bu benim sadece hayallerde kalan,kalabilen,kalmaya mecbur edilen düşüncemdir.İnan bana bazıları okumadığı halde çook eğitimlidir.

Enes

İhvan Forum Üye
Eğitim'i kim getirecek ?

Bu sorunun cevabını verir misin bana,insanları fasistlikle suçluyorsun da kendini akıllı görerek onlarla aynı kefeye girmiyor musun ? Eğitim diyorsunuz 20 Senedir gelmedi.

Dağdakilerle aynı kefeye koymayacak mışız ? Yahu adam bas bas apo apo diye bağırıyor.Ne yapıyorlar orada Türkiye'nin Milli bayramımı kutlanıyor heuheuheu.Çelişkiye düşmeyin.

Ve bir paradox daha niçin Bu insanlar Bir Mecusi bayramını kutluyor.

Bak canım kardeşim... Eğitim okulların kapısında bu insanlara "ne mutlu türküm diyene" dedirtmekten ibaret değildir...

eğitim bunlara sadce fen ilimlerini öğretmekte değildir...

eğitim bu insanları bilinçlendirmektir...

eğitim bu insanları gerekirse teker teker karşısına alıp derdini dinlemektir...

eğitim yoldur sudur okuldur camidir sağlık ocağıdır!

eğitim bu insanların mecusi bayramı kutladılar diye onları toptan silmek değildir!

ben şahsi olarak ne yaptım reklamına girmeyeceğim ama 15 yıl doğuda yaşadım! benim ailem hala doğuda... ve ben doğuluyum... sırf doğulu olduğum için kürt olmadığım halde kürt ilan edildim bundan gocunmadım çünkü ben ırkların üstünlüğüne gülüp geçen bir insanım... ama ben yaşadım! kışın donduğu için akmayan çeşmelere şahit oldum... hastalandığımda bir mahşerin arasında sıra bekledim... batılı öğretmenlerin doğuya tayini çıktı diye ağladıklarına da kahroldum!.. bilir misiniz doğuda görev yapan çoğu öğretmen yine doğuda doğmuş doğuda büyümüş ve doğuda okumuş kişiler... bunların içinde terör sempatizanlarıda var...

eğitim diyorum evet... o eğitim ki insanları insan olma temelinden başlayarak sevme eğitimidir...

o eğitim ki at gözlüklerini çıkararak soruna gerçekçi çözümler bulma yoludur...

o eğitim ki kandırıldığının farkına varma eğitimidir...

o eğitim ki daha önce aynı cephede savaşıldığını hatırlatma eğitimidir...

o insanların bir çoğu kışkırtılmış ve o anda neye uğradıklarının farkına bile varmayan kişiler...

evet gerçek hainleri bulup cezalandıralım...

evet bu insanları galeyana getirip hayvani bir kinle saldırtanları gerekirse asalım

evet bilinçli bir şekilde ülkemizi yıkmaya çalışanların üzerine dünyaları yıkalım

ama böyle kandırılmış yaptıklarının sonu nereye varır bilmeyenleri joplamayalım...

bu insanları alıp bi konuşalım...

bi soralım bakalım dertleri nedir ne değildir?

bakın dağlara yapılan her operasyonu ben alkışlarım...

öldürülen teröriste hiç acımam... beni zerre kadar etkilemez...

ancak!

böyle kandırılmış yığınların çocukları da böyle etkisiz eleman olmasın diye bu insanlarla tanışmalı ve onları anlamalıyız...

her slogan atan terörist değildir... her taş atan terörist değildir.. bu insanların eline taş veren diline haince slogan vereni bulup yargılayalım...

ama bunların diline slogan yerine sevgi sözcükleri ekelim

eline taş yerine çiçek verelim...

bu noktada bu zor bir devlet politikası olur ancak kesinlikle sonucu tahayyül edemeyeceğiniz kadar güzel olur...

işte o zaman bir hain çıkarsa hiçkimse kanbağını düşünmez hain oğlu olsa kendi eli ile vurur!

Cenan

Ordinaryus
Bir kürt olarak böyle yanlış davranışlar içine girmeyin. Tepkileri üzerinize alırsınız pkk damgası yersiniz. Vs...(Belki forumda değil ama reeelde olma ihtimalli)

Muhterem kardesim biliyor musunuz; Universitede 4 yil boyunca ulkucu kizlarin baskanligini yaptim. Ilk oyum BBP'ye idi. Lisede Turanciydim ve Orta Asya'da ki Turklerin birlesmesi icin gozyasi dokerdim. Bugun bir Turk ile evliyim. Ve ben turumun ne ilk nede son ornegiyim :)

Bunlari neden yazdim bilmiyorum. Galiba gidip biraz dinlenmem gerekiyor. Selam ve dua ile...

elmnightmare

Profesör
Muhterem kardesim biliyor musunuz; Universitede 4 yil boyunca ulkucu kizlarin baskanligini yaptim. Ilk oyum BBP'ye idi. Lisede Turanciydim ve Orta Asya'da ki Turklerin birlesmesi icin gozyasi dokerdim. Bugun bir Turk ile evliyim. Ve ben turumun ne ilk nede son ornegiyim :)

Bunlari neden yazdim bilmiyorum. Galiba gidip biraz dinlenmem gerekiyor. Selam ve dua ile...
Abla sen ülkücü kürtmüşsün:yahoo::yahoo::yahoo:

adalı

Profesör
Web sitesi
adali81.blogcu.com
Eğitim her ne koşulda olursa olsun şarttır.

Ben öğrencilerime dersi başarmanın tek yolunun, dersi sevmek ve hocayı sevmek olduğunu söylerim.

Ordaki çocuklar sevgisiz asla eğitilemezler. Önce onları sevmeliyiz ki sonra eğitelim...

Ve bir de kardeşimin arkadaşının askerde şahit olduğu bir olayı anlatmalıyım ki, bu hepimizin kanayan yarasıdır...

Komutanı isimle yoklama alıcak, komutanım ismimi bilmiyorum diyor çocuk. Künyenden oku evladım diyor komutanı, okumam-yazmam yok komutanım diyor...

Bu çocukları bugün cahillerinden dolayı birileri iter kakar ise yarın dağdan birileri gel burda hayat çok güzel der ve onları üstümüze salar...

Sevgi ve eğitim şart...

sword

flawless Victory
Abla sen ülkücü kürtmüşsün:yahoo::yahoo::yahoo:

Benimde kürt olduğumu öğrenen arkadaşlar böyle bir hal almıştı.:D
Gerçi ülkücü değildim ama en yakın dostlarıydım.
(Benim görüşüm Türkiyecilik. Bunun içinde her partinin görüşü mevcuttur. Ülkücü değildim derken yanlış anlamayın)

DaLokay

уüяєкℓєя∂є
Web sitesi
www.youtube.com
Olayı bozkurt'a da getirdik :) buda güzel.

Demek sadece bu ülkede onlar var sahip çıkmak isteyen ülkesine. Ve

bizlerin hangi şartlarda çalıştıklarını bilmeden masalarda ahkâm kesmekte kolay olsa gerek! :)

Zannetmesin hiçkimse ki Ekmek kolay kazanılıyor.

Benim yanımda Kürtlerde çalışıyor hemde ADAMAKILLI. kürtler dediğim için açıkcası bir burukluk hissediyorum ayrımı destekleyen bir özelliğim yok Elhamdülillah. Ve o adamakıllı çalışanları görünce diğerlerine ne yapıyorlar diyorum acaba ?

bi kısmı yıllarca çalışıyor ekmeğini kazanıyor , bir kısmı ? dağ.... demek ki fark var ve farkı da görmek var.

vakiTamam

Doçent
islamda ırk ayrımı yoktur..

siz annenniz karnından dogarken boyle bır secımde bulunamıyorsunuz..

kürtleri yargılarken tövbe haşa ALLAHın takdirinide düsünün lütfen..

her kürte bir pkk adayı gözüyle bakmayın..

öyle türkler varki inanın türk oldugunuza utanıyorsunuz..

reis

Kıdemli Üye
Poliste gereğinden fazla sabır varmış.

Birileri Bayram deyu her fırsatı "İsyan Kalkışması" için fırsat bilecek ve orada bulunan Polise saldıracak. Polisin kafasına taş isabet ettikten sonra silahını çekip taramıyorsa o poliste çok büyük sabır var demektir.

Nevruz, 1 Mayıs gibi "İsyan" bahaneleri tümden yasaklanmalı.

Bu tür nümayişlerde Apo'nun posterini ve PKK'nın paçavralarını açanlara karşı keskin nişancılara vur emri verilmeli.

Ağzını açan batılıların ağzını büzmeli.

Bu iş başka olmayacak..

Ya Herro ya Merro.

ileney

Sözlerim senet değil
Web sitesi
reddiyeler.org
Bu ne ya biraz yavaş olun arkadaşlar.İki dakika yalnız bıraktım bir sayfa atladım.Elm'in mesajını bile kaybettim sakinlik biraz.Nasıl bir konu oldu bu.

AşK_€r

arabeskçi
bu video 2 gündür forumlara taşınıp,gündemde tutulmaya çalışılıyor,,,direktifle :)(anladınız siz onu):D

ve bu videoları yayınlayanlar genelde 2 kişi.
yayınladıkları forum sosyalist ise,yoldaşlar diye hitap ediyorlar:Odini bir forum ise,müslüman kardeşlerim,din kardeşlerim türünden yazıyorlar.:O

amaç ve niyet bellidir.:)
reklamın,propagandanın iyisi kötüsü yoktur mantığıdır.:)
terör örgütlerinin en sevdikleri olayda,sürekli gündemde kalabilmektir.:)
anlayan anlamıştır.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...