Türk Polisi Ve Vahşet Görüntüler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seyyah_acem

YEŞİL TUAL
onlara anlatmak lazım birseyleri. peygamber öyle yapmamış mıydı..biz hangi dindeniz ve neden anlatmıyor da şiddetle çözmeye çalışıyoruz. gerekirse on kere yüz kere anlatılmalı. elbet bir gün anlaşılır o zaman.

sword

flawless Victory
Mantık 1 ;

PKK'ya terör örgütü demiyor muyuz,diyoruz.

Terörü savunan nedir Teröristtir.

Teröristin cezası nedir ? Ölüm.

Mantık 2 ;

Kürtler müslümandır.

Teröristler Kürttür.

Kürtler Teröristtir.

Kürtler Müslümandır

Müslümanlar Teröristtir

Elbette susma hakkımı kullanıyorum.

Akıl versin akıl...

Gözünü seveyim. Bahsettiğin sayı milyon. Soykırım diyorsun sen çözüm demiyorsun.
Geçmişte ermeniler tehcir edildi haklı olunduğu halde ama bakın dış siyasette durmadan Türkiyenin karşısına çıkıyor. Mantıklı olmak lazım.

Enes

İhvan Forum Üye
maalesef hala bütün kürtleri komple öldürelim sorun ortadan kalksın gibi faşist kokulu düşüncelere sahip insanlar var...

benim gibi değilsen sana hertürlü ceza mübah düşüncesinde olanlar var...

jopladığın insan kandırılmış kendi aklı ile düşünemeyen zavallı bir halk!

onu jop ile değil konuşma ile hoşgörü ile doğru yolu gösterme ile kazanırsın...

burada joplanan kişi ile dağdaki teröristi bir kefeye koymak kelimenin tam anlamı ile ırkçılığın bin beteridir faşistliktir...

bu insanları kazanmanın yolu bellidir...

eğitim

eğitim

eğitim

yoksa hepsini zaten asamazsın... eğitmedikten sonra bunlar hala senin başında bela gibi duracak...

bunlar insan hayvan değil! kışkırtılmış, kandırılmış zavallı ve cahil bırakılmış insanlar!

ve bu joplamalar maalesef kin ve nefret olarak bize geri dönüyor...

ve bu joplamalar sayesinde bir barış ortamı oluşmuyor

ve bu insanlar birer sülük gibi ortada kala kalıyor...

sülüklerin çoğalmasında en büyük suç orayı bataklık yapanlara aittir!

ben vatanımı çok seviyorum vatan millet sakarya kürtlere ölüm ya sev ya terk et gibi sloganik ifadelerin hiçkimseye bir faydası yoktur ve asla olmayacaktır...

kendini gerçek vatansever addedenler faşizan yaklaşımlardan uzaklaşıp doğu-batı kaynaşmasını sağlayacak adımlar atmadıkça bu insanların sesi daha da yükselecek ve kontrolden çıkmış birer füze gibi değdikleri yeri yakacaklardır...

kaybedecek hiçbirşeyi olmayan insan her zaman en büyük tehlikedir...

ve kaybedecek bireşyleri olmayanlar giderek artıyor!

slogan ve sahte vatanseverlik yerine gerçekçi söylemlerin ve vatanseverliği göstermenin zamanıdır...

ileney

Sözlerim senet değil
Web sitesi
reddiyeler.org
Sayın Dalokay asırlardır burda yaşamış bir milleti tehcir edemezsiniz. Devlet bilmez mi bu yolu??
Ve sayın Mehmet İleney 10 milyon dar ağacı. Siz kürtle pkk yı karıştırdınız galiba?
Çözüm mü? O bölgeye eğitim, iş, aş götürmek. Bakın daha kolay bir çözüm değil mi? Hemde kimse size neden böyle yapıyorsunuz demez!!!!!

Değerli Mesut ;

Elbette ilimle olacak.....!
İyi de bu ilimi kim getirecek
-Türkiye Cumhuriyeti
-Bre sen 20 yıldır neredesin.

Yani yirmi yıldır birşey yok onun için artık bu secenek yok.Doğu halkı cahil ve cahil kalmaya da devam ediyor.Peki ya Batı halkı çok mu akıllı ?

Sabahlara kadar ellerinden düşmeyen içkileri,sigaralar...
Umursamamazlıklar
Kız-Erkek ilişkisinde ki had safha
Esrar uyuşturucu partileri
Özentiler.
Ve daha neler neler.....

DaLokay

уüяєкℓєя∂є
Web sitesi
www.youtube.com
Sorularıma cevap vermediğiniz sürece hiç bir geçerliliği olmayan şeylerden bahsetmiş olacağız.

Siz ülkenizi bölmeye kalkana bu denli yardımcı nitelikte konuşuyorsanız bilemiyorum sorgulanması gereken çok şey var!

şimdi pkk nın geçmişini araştırın ve ne zamandan beri oluyor bu olaylar, neden oluyor, ne için.

Mesut kardeşim eğer müslümansan yaşadığın toprakları bölmekde istiyorsan Seni Peygamber efendimizin sözlerine davet ediyorum! hükmü nedir bilirsin. Ve bir garip durum da vardır ki hiç görmüyorsunuz Pkk'nın emperyalist güçlerin elinde olduğunu. Ve buna destek olan HALK!

yazık neye yazık! maşa, el ayak olanlara yazık!

Allah basiret, feraset versin.

Ek olarak sanırım birkaçının vatanseverliği en başta BÖLMEK !

Unutmadan Sanki bizler çok farklı şeyler söyledik gibi !

Eğitimin önemini de bilecek kadar Müslümanız.

Kendisni sorgulaması gerekenler Taa asırlara bakması gerek neden böyle diye ?

vakiTamam

Doçent
Ne geziyor orada diye soran yok ama değil mi ? sizi anlamak Allah şahidimdir ki zor şuan.

O kadın çocuğunu pkk gösterisine neden götürüyor?

Zaten onlarda din olsa idi oraya çıkmazlardı .

Yok böyle birşey. Savunduğunuz şey benim kardeşimin dağlarda kurşunlanmasına sebep oluyor! kusura bakmayın ama size sakin bir cevap yazıyorum halen !

sorunda buya zaten onlarda din yok..
onlara dini sen ogreteceksin cunkı sen inanclısın..

onları oldurmek sorunu cozmez... biryerden türerler..

ancak fikirlerini degıstırdıklerı zaman ınanclı yasadıkları zaman kardeslerımız daglarda kursunlanmaz inş. zihniyet degısmedıkce sorun cözülmez!

bizde sakin degılız ama birde Peygamber efendimize (s.a.w.)zamanında yapılanlara bak ve Onun nasıl cevap verdıgıne bak!

ileney

Sözlerim senet değil
Web sitesi
reddiyeler.org
maalesef hala bütün kürtleri komple öldürelim sorun ortadan kalksın gibi faşist kokulu düşüncelere sahip insanlar var...

benim gibi değilsen sana hertürlü ceza mübah düşüncesinde olanlar var...

jopladığın insan kandırılmış kendi aklı ile düşünemeyen zavallı bir halk!

onu jop ile değil konuşma ile hoşgörü ile doğru yolu gösterme ile kazanırsın...

burada joplanan kişi ile dağdaki teröristi bir kefeye koymak kelimenin tam anlamı ile ırkçılığın bin beteridir faşistliktir...

bu insanları kazanmanın yolu bellidir...

eğitim

eğitim

eğitim

yoksa hepsini zaten asamazsın... eğitmedikten sonra bunlar hala senin başında bela gibi duracak...

bunlar insan hayvan değil! kışkırtılmış, kandırılmış zavallı ve cahil bırakılmış insanlar!

ve bu joplamalar maalesef kin ve nefret olarak bize geri dönüyor...

ve bu joplamalar sayesinde bir barış ortamı oluşmuyor

ve bu insanlar birer sülük gibi ortada kala kalıyor...

sülüklerin çoğalmasında en büyük suç orayı bataklık yapanlara aittir!

ben vatanımı çok seviyorum vatan millet sakarya kürtlere ölüm ya sev ya terk et gibi sloganik ifadelerin hiçkimseye bir faydası yoktur ve asla olmayacaktır...

kendini gerçek vatansever addedenler faşizan yaklaşımlardan uzaklaşıp doğu-batı kaynaşmasını sağlayacak adımlar atmadıkça bu insanların sesi daha da yükselecek ve kontrolden çıkmış birer füze gibi değdikleri yeri yakacaklardır...

kaybedecek hiçbirşeyi olmayan insan her zaman en büyük tehlikedir...

ve kaybedecek bireşyleri olmayanlar giderek artıyor!

slogan ve sahte vatanseverlik yerine gerçekçi söylemlerin ve vatanseverliği göstermenin zamanıdır...

Eğitim'i kim getirecek ?

Bu sorunun cevabını verir misin bana,insanları fasistlikle suçluyorsun da kendini akıllı görerek onlarla aynı kefeye girmiyor musun ? Eğitim diyorsunuz 20 Senedir gelmedi.

Dağdakilerle aynı kefeye koymayacak mışız ? Yahu adam bas bas apo apo diye bağırıyor.Ne yapıyorlar orada Türkiye'nin Milli bayramımı kutlanıyor heuheuheu.Çelişkiye düşmeyin.

Ve bir paradox daha niçin Bu insanlar Bir Mecusi bayramını kutluyor.

sword

flawless Victory
Değerli Mesut ;

Elbette ilimle olacak.....!
İyi de bu ilimi kim getirecek
-Türkiye Cumhuriyeti
-Bre sen 20 yıldır neredesin.

Yani yirmi yıldır birşey yok onun için artık bu secenek yok.Doğu halkı cahil ve cahil kalmaya da devam ediyor.Peki ya Batı halkı çok mu akıllı ?

Sabahlara kadar ellerinden düşmeyen içkileri,sigaralar...
Umursamamazlıklar
Kız-Erkek ilişkisinde ki had safha
Esrar uyuşturucu partileri
Özentiler.
Ve daha neler neler.....

Zararın neresinden dönersen kardır. 20 yıldır yapılmadı diye bir daha hiç yapılmayacak diye bir şey yok. Ve o bölgeye yatırımdan başka çözüm YOK!

ileney

Sözlerim senet değil
Web sitesi
reddiyeler.org
Gözünü seveyim. Bahsettiğin sayı milyon. Soykırım diyorsun sen çözüm demiyorsun.
Geçmişte ermeniler tehcir edildi haklı olunduğu halde ama bakın dış siyasette durmadan Türkiyenin karşısına çıkıyor. Mantıklı olmak lazım.

Değerli Mesut Lütfen bana çözüm çözüm diye söylemeyin.Çözüm 20 yıldır gelmedi bundan sonra da olacak gibi değil zaten.

Burada başka birşey var ama o da ney ?

Tabii ki ; Osmanlı Kültüründen kopup Milliyetçi Faşistliğe doğru sürüklenmek.

Bu sorun niçin çıktı ? Sorunu çözmek için başa dönmek gerek.

Bir Kürt çıkıpta ben Kürdistan'ı mı kuracağım dedi yoksa.

aHuZaR

Can kayıp can firarda
Peki arkada$lar pkk kötü kürtlerden olu$uyor...hepsi pkk degil
hepsi kötü degil...
kürtlerin hepsi kötü degil... degildir mutlaka olamazda...
ama sorarim size iyi kürtler neden kar$i cikmiyor bu gidisata?
kötüler kötülük yaparken iyiler neden onlari protesto etmiyor???
nerde bu iyi kürtler ???
saklaniyolarmi yoksa???
yada cikip kahrolsun pkk yeter durun diyecek dillerimi yok???
iyileri kötülerinden coksa neden bu sorun hala cözülemiyor ?

Taraf olmak pkk olmaktan daha beterdir...
pkk yi kurtarici görmek aptalligin daniskasidir....
pkk dan medet ummak evdeki bulgurdan olmaktir.

ileney

Sözlerim senet değil
Web sitesi
reddiyeler.org
Zararın neresinden dönersen kardır. 20 yıldır yapılmadı diye bir daha hiç yapılmayacak diye bir şey yok. Ve o bölgeye yatırımdan başka çözüm YOK!

Hah işte budur,Allahu teala razı olsun.

Bölgeye yatırım İşte anahtar kelime budur.Zaten tek katıldığım nokta da bu .

O bölgeye yatırım gitsin de görelim bu kadar ipe sapa gelmez olaylar yaşanacak mı ?

DaLokay

уüяєкℓєя∂є
Web sitesi
www.youtube.com
Mehmet kardeşim birşeyi hepimiz çok iyi biliyoruz, oradaki halkın eğitimsiz olması yada bırakılması, bu uzunca tartışılır fakat oradaki birçok insan apo bayrağı, resmi pankartı açan insanlar.

İnsanlara en başta yine yardımcı olacak en yakınlarıdır. Burada BAS bas bağıran eğitim diye konuşan arkadaşlar ne gibi bir çaba göstermişler oralara en yakın olarak! sanıyorum ki oradaki çabaları buradaki yazmasından üstün değil!

Faşistlik nedir ne menedir sorgulamasından öte kendisini görmesi gereken birileri varki o da çok uzak sanırım.!

vakiTamam

Doçent
sanırım bı cok sehırde kürtler pkkya karsı protesto gosterılerı duzenledı bundan eminim kaynak bulabılırsem sana ıletırım ıns ahuzar kurunun yanında yaşta yanıyor..

elmnightmare

Profesör
Size soru:
Sahte Peygamber Müseylemetül Kezzap adını duymuşsunuzdur...
Şimdi bir an için Asr-ı Saadete gidelim...

Bir dini günü bahane edip Müseylemetül Kezzap pankartlarıyla ortalığa çıksalar ortalığı yakıp yıksalar acaba sahabe efendilerimiz bu faşizan gurubu kılıçtan geçirirler miydi?.....(Bence: Evet...Siyer bunun bir çok delilleri ile doludur.)

Peki sahabe efendilerimiz bunlar cahil bilmiyor sahte peygambere kanmışlar deyip sadece kınamakla mı yetinirlerdi?(Bence:Hayır)

sword

flawless Victory
Değerli Mesut Lütfen bana çözüm çözüm diye söylemeyin.Çözüm 20 yıldır gelmedi bundan sonra da olacak gibi değil zaten.

Burada başka birşey var ama o da ney ?

Tabii ki ; Osmanlı Kültüründen kopup Milliyetçi Faşistliğe doğru sürüklenmek.

Bu sorun niçin çıktı ? Sorunu çözmek için başa dönmek gerek.

Bir Kürt çıkıpta ben Kürdistan'ı mı kuracağım dedi yoksa.

Yani kardeşim durumu o kadar ilginç hale getiriyorsun ki.
Akdeniz' Marmara'ya Ege'ye Karadeniz'e İç Anadolu'ya yatırım yapan Türkye diğer iki bölgeye yatırım yapamaz mı.
O kadar baraj yapılmış. Okul yapmak, baraj yapmaktan daha mı zor?
Belki kızacaksın ama orda kürdün biri çıkpta ben kürdistan kuracağım dememiş. Cahilliklerinden (eğitim alamadıklarından) kukla olmuşlardır.

Anlaştığımız bir nokta burda başlıyor
Hah işte budur,Allahu teala razı olsun.

Bölgeye yatırım İşte anahtar kelime budur.Zaten tek katıldığım nokta da bu .

O bölgeye yatırım gitsin de görelim bu kadar ipe sapa gelmez olaylar yaşanacak mı ?

Ama eğitimde bir yatırımdır.

ileney

Sözlerim senet değil
Web sitesi
reddiyeler.org
Mehmet kardeşim birşeyi hepimiz çok iyi biliyoruz, oradaki halkın eğitimsiz olması yada bırakılması, bu uzunca tartışılır fakat oradaki birçok insan apo bayrağı, resmi pankartı açan insanlar.

İnsanlara en başta yine yardımcı olacak en yakınlarıdır. Burada BAS bas bağıran eğitim diye konuşan arkadaşlar ne gibi bir çaba göstermişler oralara en yakın olarak! sanıyorum ki oradaki çabaları buradaki yazmasından üstün değil!

Faşistlik nedir ne menedir sorgulamasından öte kendisini görmesi gereken birileri varki o da çok uzak sanırım.!

Değerli Dolokay,
En iyi eğitim bireyin kendisidir.

Bir müslümanın Mecusi bayramında ne işi var.Bir kadının o ortam da ne işi var.

Bu insanların orada ne işi var çünkü hepsi işsiz Onun için Kürt Türk'ten ziyade bireyin akıllı olması yeğdir.Ben bu konuyu açarken bir ayrımcılık yapayım diye de düşünmedim zaten.Yani herkes biliyor o günde bir fitne çıkacağını evine kapanmak yerine dışarı çıkmanın ağır bedeli iki tarafta haksız ,Allah var.

Cenan

Ordinaryus
Tek care Kurtlerin hepsini oldurmek. Cunku hepsi cahil. Bunlarin kaninda var PKK'li olmak. Daga cikmasa, meyadana cikiyor, cikiyor, cikiyor...

MiHRiMaH

Son gülen... :/
Sen git, çevredeki her türlü devlet ve özel sektör malına zarar ver...
Sen git, önüne kim gelirse acımadan galeyan modunda ilerle ve vur, kır...
Sen git, sloganlar at devlet aleyhine, millet aleyhine...
Sonra gel de acıma bekle karşıdan!!!... Az bile yapmış polis!!!... Kışkırtma mı bunları bu hale getiren?!... Eğitimsizlik mi?!?... Hayır bence bu zulüm ve bu nankörlük , sadece ve sadece vatan hainliğinden gelir!!!... Bunlar kürt değil!... Provakatör!!!... Kürt arkadaşlar biliyoruz... Hem de soyu 7 göbeğine kadar kürt... İnsan gibi insanlar... Edeb ve ahlak, insani duygular ve vicdan ayrıdır... Eğitimsizlik ayrı... Bunları eğitsen de bu sefer eğitimli! şekilde saldırırlar!!!... Hoşgörü, iyi sözler... İşe yaradı mı?!... Sadece bir hedefe kilitlenilmiş o kadar... Ve o hedef için polisi de taşlıyorlar, yanyana oturduğu komşusunun dükkanını da, kim verecek halkın ekmek teknesine verdikleri zararı?!?!?!?... Çocuklara belki iyi niyetle yaklaşılır ama büyüklere hakettikleri şekilde davranılmalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...