Secim.. Oy Vermek Küfür Mü?

adams77

Kanalizasyoncu
arkadaşın soruları bitmiyor ki. adamız çıkmış 77 'ye inmez 11 'e gelen bir darbe vuruyor giden bir darbe vuruyor ah be muhterem ya hay sen vurma bari

adams77

Kanalizasyoncu
Mimar sinan cafe aklıma geldi birden :) ağzımı açamamıştım. Neyse dala budağa gerek yok

ahada küstüm gedeyom

Yahayy

Kıdemli Üye
arkadaşın soruları bitmiyor ki. adamız çıkmış 77 'ye inmez 11 'e gelen bir darbe vuruyor giden bir darbe vuruyor ah be muhterem ya hay sen vurma bari
Adem R.Anh birbirimizi severiz biliyosun, ben niye sana vurayım, senden istifade etmek amacım.

adams77

Kanalizasyoncu
Adem R.Anh birbirimizi severiz biliyosun, ben niye sana vurayım, senden istifade etmek amacım.

yok arkadaş küstüm ben, bu aralar çocukluğum üzerimde işin şakası evet bende farkındayım sürekli konuların geldiği boyut burası fakat burada 2 yılı aşkın bulunuyorum ve çok şey öğrendim ve halen öğrenmeye devam ediyorum. Katlanmak zor fakat bilgi elde etmek için tokata , şamara , tekmeye vs vs katlanacağız.

Neyse klasik edıms işte bazen hoş görecen daaa bizimde frekanslarımızın karıştığı olsun

Yahayy

Kıdemli Üye
Mimar sinan cafe aklıma geldi birden :) ağzımı açamamıştım. Neyse dala budağa gerek yok

ahada küstüm gedeyom
Kubbe-i Aşk var orada bol bol senin kahveden ➕ Fıtrat/Sünnetullah mücadelesi yapılabilir, Mimar Sinan hem bakımsız hem kalabalık :)

Kaptan

Mecra Yazarı
ooooyyy oy

ne haliniz varsa görün

ama son olarak bu videoyu izleyin

Yahayy

Kıdemli Üye
Aynı mesajı buraya da atıyorum, :)

[quote name="Kaptan" post=1597114]:)

bosver gitsin
adamlar cikmis hala yok kirmizi isik, yok cimene basmak, yok suydu yok elektrikti...
la bu kadar sacmalik olur mu
kiminle neyi konusyoruz ya

ondan, saldim cayira[/QUOTE]

İnatçı adamsın Vesselâm :)

Çiçek böcek değil abicim çok benzeşen şeylerden bahseriyoruz aslında.

Okul tağut okulu öğretileri tağuti öğretiler, çocuğunu okula göndermemek için oy vermek kadar direnmen lazım en az.

Hakeza tamamen pislik ve faiz çarkı üzerine kurulu devletin bütçesi, seni kendi yaptığı kanun ile emekli yaptığında yahut sağlık hizmeti aldığında aynı yaklaşımla mı yaklaşacaksın.

İnsanlar Allah'ın hükmü hilafına kanun yapılsın diye destek vermek için oy vermiyorlar, bilakis Allah'ın hükmüne uygun kanun yapabilecek gücü ele geçirmek için siyaseten yaklaşıyorlarsa, Hudeybiye böyledir onun için örnek verip duruyorum bunu.

İçtihadını koy istifade edelim, Methodu eleştir tamam ama, küfür ağır bir itham, Hanbeli Maliki içtihadları gibi küfürcülük avına çıkalım o zaman. Sakaldan, topuk boyundan küfür çıkarıyorlar adamlar, çok daha başarılılar bu konuda :)

Kaptan

Mecra Yazarı

Timurtaş Uçar OY VERİRKEN BİR KERE DAHA DÜŞÜNÜN !

Yahayy

Kıdemli Üye
ooooyyy oy

ne haliniz varsa görün

ama son olarak bu videoyu izleyin

Bu videonun neresinde İslami bir argüman var :)
Siyasetçilerin üç kağıtçılığı üzerine vurgu yapılmış, çocukları, yakınları, bal tutan parmağını yalar vs standart sosyalist söylemlerle süslenmiş, çok sloganik ve sığ.

Yanlış anlama ama çok komik gerçekten video, çorba bu ya hu, slogancılık herşeyi romantize etmek acayip hoşumuza gidiyor.

Sloganlar, bayraklar hazır hilafet, küfür, tağut... Fiil, sonuç :)

Neyse :)

Kaptan

Mecra Yazarı
Lütfen oy verin. bir oy bir oydur

Sizin cenahtan :)

Kaptan

Mecra Yazarı
Bu videonun neresinde İslami bir argüman var :)
Siyasetçilerin üç kağıtçılığı üzerine vurgu yapılmış, çocukları, yakınları, bal tutan parmağını yalar vs standart sosyalist söylemlerle süslenmiş, çok sloganik ve sığ.

Yanlış anlama ama çok komik gerçekten video, çorba bu ya hu, slogancılık herşeyi romantize etmek acayip hoşumuza gidiyor.

Sloganlar, bayraklar hazır hilafet, küfür, tağut... Fiil, sonuç :)

Neyse :)

paralelci bunlar :)

Kaptan

Mecra Yazarı
Oy kullanmak, hem sorumluluk vermek hem de almaktır. (Soru-Cevap) -- Nureddin Yıldız

Yahayy

Kıdemli Üye
Lütfen oy verin. bir oy bir oydur

Sizin cenahtan :)

Abi bu toplumda bir birey olmayı kabul ediyorsun ama senin hakkında karar verecek adamların üzerinde hakkını kullanmıyor, nasıl olsa Tc de yaşamayı kabul ettim siz istediğiniz gibi at oynatın diyip sessiz sürünün bir parçası olmayı kabul ediyosun.
Bir de bu açıdan bak.

adams77

Kanalizasyoncu
Sakin olun

Lafons & adams örneği