Secim.. Oy Vermek Küfür Mü?

SALİM

Kısıtlı Erişim
Elbet siyasi bir arena olmasın, müslümanlar birlik içersinde olsun ve Laik rejimden tamamen ayrılmış bir şekilde ayrı bir topluluk, ayrı bir cemeat olsun, ayrı bir geçici bir yönetim oluştursunlar, İslam Fıkhı'nın istediği de budur,

Eğer böyle bir birlik oluşturamıyorsanız, "Oy verilir mi verilmez mi?" sorusu ya da konusu "GEYİK"ten öteye ya da "MARTAVAL"dan öteye hiçbir anlam taşımaz...

Bu konu da geyiğin bir ifadesidir... Etliye de dokunuyoruz sütlüye de, dokunmayanların kim olduğunu da bilmekteyiz...

Laik rejimden tamamen ayrılmış bir şekilde ayrı bir topluluk, ayrı bir cemeat olsun, ayrı bir geçici bir yönetim oluştursunlar, İslam Fıkhı'nın istediği de budur,

Bu dediklerinizi Halife Bagdadi yönetimindeki SÜNNİ IŞİD uyguluyor...
Tam size göre bir yönetim....!!
:crying:

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Uyguluyor beğenemedin mi..??? Senin kafir dostların daha dün onlar gibi yapıyorlarken sen alkış tutuyordun, deşarz oluyordun, org....zm oluyordun, aynı şeyleri yapana (Suriye) neden nazik yerini döndün..? Sebep nedir..???

Bilelim de cevap verelim... Şundan olmasın, sen de İslam'ın azılı bir düşmanı mısın..???

Kaptan

Mecra Yazarı
Hasa, Resulullah bu zulmün üzerine yemin edermiydi!!!??

11412237_934694499926469_8515286557873517758_n.jpg

Kaptan

Mecra Yazarı
İdeolojiler de,dinlerde,sosyal hayatta HUKUK boşlukta oluşmaz..
Bizatihi yaşanarak oluşur..Hukuk Teorinin pratiğe yansımış hayatta şekillenmiş şekli,halidir..
İslam hukukunun yerine İkame edilen laik hukuk ta yaşanarak yer edinmiştir..