Plajdaki kadınlara 'kapanın' broşürü...

modest

Paylaşımcı
edi ile büdü...

Oda güzel...

Isim mühim değil karakter,amaç önemli. Biz yüzümüz musa ve harun gibi yaradana çevirdik biz doğru,güzel olan için hemfikir olarak konuşur,tartışırız. Varmı senin musa,harun gibi kol,kanat olup hazıra konmadan araştıracak kardeşin?

lafons7275

Kıdemli Üye
Oda güzel...

Isim mühim değil karakter,amaç önemli. Biz yüzümüz musa ve harun gibi yaradana çevirdik biz doğru,güzel olan için hemfikir olarak konuşur,tartışırız. Varmı senin musa,harun gibi kol,kanat olup hazıra konmadan araştıracak kardeşin?

Şüphe yok ki İbrâhim, tek başına bir ümmetti, Allah'a itâat ederdi dâimâ, doğruydu ve müşriklerden değildi.

adams77

Kanalizasyoncu
İşi gücü çelişki yaratmakta bu durumda ibrahim kim :) 1,5 milyar ibrahimmisiniz yoksa

lafons7275

Kıdemli Üye
İşi gücü çelişki yaratmakta bu durumda ibrahim kim :) 1,5 milyar ibrahimmisiniz yoksa

Ben hanif olarak,yüzümü gökleri ve yeri yoktan var edene çevirdim ve ben müşriklerden değilim.
Onlardan bir zümre vardır, aslında Kitap'tan olmayan birşeyi siz Kitap'tan sanasınız diye, dillerini Kitap'la egip bükerler. O, Allah katında olmadıgı halde, "Bu, Allah katındandır." derler. Bilip durdukları halde, Allah hakkında yalan söylerler."

adams77

Kanalizasyoncu
işi gücü chat yapmak her yere bir şeyler yapıştır copyle zaman öldür işin ne dimi hanif nedir diye sorsam abu diyecek...

adams77

Kanalizasyoncu
birde hiç bir şey olmamış gibi cevap yazmaz mı!!! abu abu hanif ne demek? müşrik ne demek? tıssssss

adams77

Kanalizasyoncu
bekim okuduğumu beğenmiyorsun 1,5 milyara da uygun değil

kuran 'ı bizzat yaşayan biri olarak senden dinlemekte okumak gibidir.

modest

Paylaşımcı
Şüphe yok ki İbrâhim, tek başına bir ümmetti, Allah'a itâat ederdi dâimâ, doğruydu ve müşriklerden değildi.

Bunu diyeceğini düşünmüştüm......

Sen ibrahim olamamış sın henüz direk muhammed ile doğmuşsun!

Ibrahim olsa idin kendine yeni bir bina yapardın anlatılanlar üzerine hayat kurmazdı. Rabbini tanır test eder ona göre sıra alırdın!

lafons7275

Kıdemli Üye
kuran 'ı bizzat yaşayan biri olarak senden dinlemekte okumak gibidir.

Ben haddimi bilirim. Rabbim bize ne buyurdu?

Şüphesiz, sen ölülere işittiremezsin. Dönüp gittikleri zaman çağrıyı sağırlara da işittiremezsin.

işte bu sebeple sen benden faydalanamazsın.

lafons7275

Kıdemli Üye
neyse çocuklar ben biraz çıkıyorum. Siz aranızda bol beğenili, körler sağırlar birbirini ağırlar modunda devam edin.

modest

Paylaşımcı
Sen düşünürken biz eyleme geçeriz.. :gl

Bu cevabın dünyalık hacı bir soğuk kola yada yayık aranı kadar serinlik verir sonra biter...

Ibrahim diyeceğini düşündüm sen yazmadan önce!! Eyleme geç anlamadığını ibrahim olmaya devam....
Sago :)