Plajdaki kadınlara 'kapanın' broşürü...

adams77

Kanalizasyoncu
dost acı söyler dedi bizim adana gelmedi halen

lafons7275

Kıdemli Üye
Kendi namazımı bırakmadım devam ediyorum. Ben atalarımın anlattığı,uyguladığı namazı tek ettim.

neden terkettin?

Halbuki yukarda ne demiştin?

Namazı çok dosdoğru kıldım. Ayak aralığına,saf tutuşuna,kılık,kıyafete,vakte,surelere,sesime,kıra ta vs vs allahın rehber,yol gösterici olarak yolladığı!!! Ayetleri usule uygun geri okudum. Kendime çok faydası var mutlu,huzurlu idim...

modest

Paylaşımcı

Bunları yazmadan önce kendi ilahlarını düşün. Burda sen boylesin,şöylesin diyerek bana bir faydan zararında olmaz. Güler geçerim...

Konuşmalarına dikkat et birazda düşün hep serinlemek işin yazıyorsun fark et artukun daa. Bu sohbeti bida bulamazsın. Bu adamlar nediyor diye biraz düşün soru sor kendine yada sahibine. Laf olsun diye yazmak anlamsız.

ubeyd_el_turki

Doçent
İyiliği emretmek,kötülükten sakındırma kime yapılır?
Emri bil maruf nehyi anil münker herkese yapılır sınır yoktur.
Defi mefasid,celbi menafiden öncedir,evladır.
Bu kadınlar İSLAM'salar müslümanların gücü yetiyorsa CEBREDİLİRLER...

İSLAM değilseler MÜSLÜMANLAR'A saygı gösterip FİTNE çıkarmadan kapalı sadece kendilerine ait bir yerde müslümanların girmesinin yasak olduğu bir yerde işlerini görebilirler, kaldı ki bu da emirin iznine bağlı olur.Osmanlı'da uygulamalara bakıldığında KAFİRLERİN içmesine,alem yapmasına,eğlenmesine FİTNE ÇIKARMAYIP MÜSLÜMANLARA DUYURMAYACAK RAHATSIZ ETMEYECEK ŞEKİLDE İZİN VERİLDİĞİNİ görürüz.
(zımnilere uygulanan kurallar)

Bu kadınlar denize giriyorsa tarikatçı adamlar oraya gitmese bu kadınların kime zararı var? Oraya giden günaha girer.Gitmesinler kardeşim tarikatçılar,kadınlar da,tarkatçılarda günaha girmesi.

Kadınların denize girmesinde bir günah var mı?Kadın kadına girsinler.Erkekler oraya giderse günah.

Orada sadece kadınlar yok, karışık bir plajdır.UMUMA AÇIK YERDİR.
Bu kadınlar müslüman olduklarını söylüyorlar, olmasalar bile oraya gidilir ve bu fenalık ve fitne engellenmeye çalışılır.Emri bil maruf ve defi mefasid gereğidir.

Öyle mi? Değilse bir dahaki sefere kadınlar hamamında tebliğ yapsınlar.
Yukarıda cevap verildi.UMUMA açık yerle kadınlara özel yeri karıştırmayınız.
Bir sonraki adımınız da lütfen kadın tuvaletine girip tebliğ yapsınlar olmasın.

CENGİZHAN

Yasaklı
Bu gün deniz mevsiminde 10 milyondan fazla kadınımızın plajlara gittiği bilindiğine ,açık bir gerçek olduğuna göre..

3-5 softa dincinin plajlara gidip tebliğ yapmaya çalışması salaklıktır......:D

lafons7275

Kıdemli Üye
neden terkettin?

Namazı çok dosdoğru kıldım. Ayak aralığına,saf tutuşuna,kılık,kıyafete,vakte,surelere,sesime,kıra ta vs vs allahın rehber,yol gösterici olarak yolladığı!!! Ayetleri usule uygun geri okudum. Kendime çok faydası var mutlu,huzurlu idim...

@modest ? Bekliyorum cevabını...

adams77

Kanalizasyoncu
Zekatını veriyorsa faydası var. Vermiyorsa cehenneme çalışıyor demektir.

yahu adama namazdan ötürü cehenneme gönderdin zaten çıkarıp birde zekattan ötürü mü göndereceksin....

parası malı olan zekat verecek ya parası malı olmayan ne verecek!!! nasıl evrensel bir ibadet bu kardeş....

ubeyd_el_turki

Doçent
Bu gün deniz mevsiminde 10 milyondan fazla kadınımızın plajlara gittiği bilindiğine ,açık bir gerçek olduğuna göre..

3-5 softa dincinin plajlara gidip tebliğ yapmaya çalışması salaklıktır......:D

Müslüman kardeşine hakaret etmek daha büyük felaket olmasın ? Hucurat Suresi 12.ayeti "Kardeşinin eti yemek" sizi hiç korkutmuyor mu ? Resulullah Aleyhisselatu Vesselam'ın hadis-i şerifleri sizi hiç korkutmuyor mu ?
O
bir emri yerine getiriyor, o emri yerine getirebilecek cesareti bile olamayan birisi ona salak diyebiliyor.
Sanki bir KEMALİST yazarcasına yazılıyor.

Müslümanların kafası öyle ŞERİATSIZ yaşamaya ŞERİATSIZ inanmaya alıştırılmış ki "helal olsun" diyeceklerine neredeyse tekfir edecekler.

Müslümansan sana gavur gibi yaşama izni yok...Kadir Mısıroğluda bunu anlatır.

modest

Paylaşımcı
neden terkettin?

Daha öncede demiştim gene söylüyorum. Ben tornacıyım elim,ayağım,kafam bilmem neyim yağ içinde çalışıyorum. Cep tlf fırsat buldukca bakar,yazarım durumum bu iken buna göre düşünüp yazmanı umarım...

Çok değerli sorunun cevabı ,
Ben elbiseme namaz kaldırmayı terk ettim. Okuduğum ayetleri ağzımla tekrarı terk ettim. Kısacası atalarım al bu namaz allah emretti bunu bizden bunu istediyi terk ettim. Bende kalan namaz iyiliğe,güzellige,paylaşmaya vesile olur süreklilik halinde cennet olur okuduğum ayetlerin yaşaması kaldı. Namaz,salat aradım anlatılanlarla değil yaradana Rabbimin ilmi ile.... Sende niyet et bizim gördügümüzü göreceksin. Bilmediğin birşeyi ben nasıl daha anlatayım.

Birilerini cehenneme sokmaktan artukun vazgec. Faydası yalnızca serinlemek oluyor. Sen sadece kullanıcısın senin sözlerin bu dünyada geçer. Bu yüzden bunlar seni kurtarmaz!

Onlar zekatı tam verir rukü edenlerle ruku eder.
Eğer zekat para ise tam ver hacı tam ver ki ya herkez et yesin yada kimse!

lafons7275

Kıdemli Üye
Daha öncede demiştim gene söylüyorum. Ben tornacıyım elim,ayağım,kafam bilmem neyim yağ içinde çalışıyorum. Cep tlf fırsat buldukca bakar,yazarım durumum bu iken buna göre düşünüp yazmanı umarım...

Çok değerli sorunun cevabı ,
Ben elbiseme namaz kaldırmayı terk ettim. Okuduğum ayetleri ağzımla tekrarı terk ettim. Kısacası atalarım al bu namaz allah emretti bunu bizden bunu istediyi terk ettim. Bende kalan namaz iyiliğe,güzellige,paylaşmaya vesile olur süreklilik halinde cennet olur okuduğum ayetlerin yaşaması kaldı. Namaz,salat aradım anlatılanlarla değil yaradana Rabbimin ilmi ile.... Sende niyet et bizim gördügümüzü göreceksin. Bilmediğin birşeyi ben nasıl daha anlatayım.

Birilerini cehenneme sokmaktan artukun vazgec. Faydası yalnızca serinlemek oluyor. Sen sadece kullanıcısın senin sözlerin bu dünyada geçer. Bu yüzden bunlar seni kurtarmaz!

Onlar zekatı tam verir rukü edenlerle ruku eder.
Eğer zekat para ise tam ver hacı tam ver ki ya herkez et yesin yada kimse!

İyi de dosdoğru namazı kılarken huzurlu ve mutlu olduğunu söyledin.

adams77

Kanalizasyoncu
İyi de dosdoğru namazı kılarken huzurlu ve mutlu olduğunu söyledin.

öğretilen ile istenen farklı şeyler olduğunu fark etmeden önce yani şuan senin huzurlu ve mutlu olduğun durum gibi kimse rahatını ve huzurunu bozmak istemez zaten...