Oktar'dan Cüppeli Hakkında Şok İddia!

manifesto

Yasaklı
Sen her fırsatta başkalarına yalan-yanlış füze atarken iyi, ama başkaları sana füze attımı 'tu kaka'...
reis , bu nemenem bir yorumdur kim söyleyecek söz bırakmadın
Hani ADNAN hoca kötü de niye kızıyorsun ki bu hocaya..
Falan dinsiz filan sapıtmış derken sakallarını ovuşturuyordun.
Kasetin çıkınca ki bende şuan için kasetle ilgili konuşmayı tercih etmeyeceğim
Çünkü fitnemidir değilmidir bilemiyoruz..müslüman gerçekçi olur hadiseye esbaba sırtını dönmez.ama sen bunu hakettin gibi geliyor cüppeli

Buraya dikkat!
Hz.Peygamber münafıkların özellikle İbn-i Selül'ün fitnesi pak zevcesi hakkında dedikodu çıkarmasından hemen sonra hayır bu iftiradır münafıkların uydurmasıdır dememiş, fitneyi dedikoduyu yok saymamış..
sabredip işin hakikatinin ortaya çıkmasını beklemiş..
Hz.Aişe o hadise karşısında isterdim ki ALLAH Resülü hemen beni korusun bu iftiradır desin diye çok bekledim der ama bana "ya Aişe eğer öyleyse ya Aişe eğer öyle değil ise" diyince o ana kadar ağlıyordum o andan sonra artık ağlamam da kesildi"..Bu sırada Aişe validemiz hane-i saadette değil babası Hz.Ebubekir'in evinde kalır..Tabi sahabe köpürüyor bu fitnedir diyor peygamberden fitnecilerin boyunlarını vuralım diyerek izin istiyorlar ama Allah Resulü izin vermiyordu..Ta ki o pak zevcw kur'an ayeti ile aklanana kadar..

Şimdi bize düşen de kötü konuşmak yerine aynen bu duruşu sergilemektir.Eğer öyleyse ,Eğer öyle değil ise..
Ama Reis'in de dediği gibi SEN millet hakında atıp tutarken milletin de senin hakkında atıp tutmasına ŞAŞMA .
İnsanları Abdestsiz Kur'an tutulur dediği için SAPIK ilan edersen başına KASET de gelir başka şeyler de gelir..

Cübbeli Ahmed hoca'ya bir bela ve musibet arız olmuştur.(Böyle bir hadise oldu, olmadı meselesi değil.)Buda; Ben asla büyük günah işlemedim.Demesi sebebiyledir.
Kul der ki; Ya Rab'bi çok günahlar işledim,pişmanım sen settarsın.günahlarımı ört beni affet.Ne luzum var günah işlemedim demeye.İşte böyle dersen yapmasan bile iftiraya uğrayarak böyle demenin cezasını görürsün.

Serare

Profesör
Ben bir soru sormuştum ama bu konu altında kimsenin düşüncelerini öğrenemeyeceğim sanırım.
Başka bir konu mu açsam acaba :)

Sevgiler.

hirahos

Kıdemli Üye
Dili insanın hakikatinin aynasıdır.

Konuya yorumum olmayacak da bir şeye dikkat çekmek istedim; Harun Yahya ismi dikkatinizi çekti mi hiç?

Neden Harun Yahya da başka bir isim değil?

Sevgiler.

Bir zamanlar bu forumda oktarcının biri Harun Yahya As. diye oktarı kastederek bir başlık açmıştı ve epey tartışılmıştı. Mehdi As.'a da Peygambelere edilen dua ifadesi kullanılıyor dikkat ederseniz. Mehdi As'a işareten öyle bir mahlas alınmış olabilir.

Bir yerden okumuştum, ne derece doğru bilmiyorum. Oktar da müthiş bir Yahudi sevgisi var ve onlarla kardeş olduğunu ilan etti. Harun As. ve Yahya As. ikisi de İsrailoğullarına gönderilen Peygamberlerden. Böyle bir alaka kuran da oldu.

Allah bilir, neden bu ismi rumuz olarak seçtiğini tabii ki...

GENCAKINCI

Profesör
reis , bu nemenem bir yorumdur kim söyleyecek söz bırakmadın
Hani ADNAN hoca kötü de niye kızıyorsun ki bu hocaya..
Falan dinsiz filan sapıtmış derken sakallarını ovuşturuyordun.
Kasetin çıkınca ki bende şuan için kasetle ilgili konuşmayı tercih etmeyeceğim
Çünkü fitnemidir değilmidir bilemiyoruz..müslüman gerçekçi olur hadiseye esbaba sırtını dönmez.ama sen bunu hakettin gibi geliyor cüppeli

Buraya dikkat!
Hz.Peygamber münafıkların özellikle İbn-i Selül'ün fitnesi pak zevcesi hakkında dedikodu çıkarmasından hemen sonra hayır bu iftiradır münafıkların uydurmasıdır dememiş, fitneyi dedikoduyu yok saymamış..
sabredip işin hakikatinin ortaya çıkmasını beklemiş..
Hz.Aişe o hadise karşısında isterdim ki ALLAH Resülü hemen beni korusun bu iftiradır desin diye çok bekledim der ama bana "ya Aişe eğer öyleyse ya Aişe eğer öyle değil ise" diyince o ana kadar ağlıyordum o andan sonra artık ağlamam da kesildi"..Bu sırada Aişe validemiz hane-i saadette değil babası Hz.Ebubekir'in evinde kalır..Tabi sahabe köpürüyor bu fitnedir diyor peygamberden fitnecilerin boyunlarını vuralım diyerek izin istiyorlar ama Allah Resulü izin vermiyordu..Ta ki o pak zevcw kur'an ayeti ile aklanana kadar..

Şimdi bize düşen de kötü konuşmak yerine aynen bu duruşu sergilemektir.Eğer öyleyse ,Eğer öyle değil ise..
Ama Reis'in de dediği gibi SEN millet hakında atıp tutarken milletin de senin hakkında atıp tutmasına ŞAŞMA .
İnsanları Abdestsiz Kur'an tutulur dediği için SAPIK ilan edersen başına KASET de gelir başka şeyler de gelir..

Şimdi kardeş aklanması için vahiy gelmesinimi bekliyeceğiz? Bu iş emniyete düşer.Kim veya kimler yaptıysa araştırıp bulmalı. Yüzlerce, binlerce kaset Sirkeci PTT'den değişik kişilere,TV'lere postalanmış.
Bunu Cübbeli Ahmet Hoca Flash TV'de söyledi.

GENCAKINCI

Profesör
Demirel Cumhurbaşkanıdır.
O günlerde Suriye ile ilişkilerimiz bir hayli gergindir.
Suriye'nin Ankara'ya bile füze atabileceğinden bahsedilmektedir. Gazeteciler Cumhurbaşkanı Demirel'e mikrofonu uzatıp sorarlar:

-Efendim Suriye Türkiye'ye füze atarsa ne olur?

Demirel;
-Türkiye'de Suriye'ye atacak bir şey bulur elbet.

---

Sen her fırsatta başkalarına yalan-yanlış füze atarken iyi, ama başkaları sana füze attımı 'tu kaka'...

"Başkalarına Füze atmaya yeltenenlerin kendilerine atılacak füzelere hazırlıklı olmaları gerekir."

Bu işlerin kaçınılmaz raconu budur.

Arkadaş sözlerimize dikkat edelim.Başkalarına yalan yanlış füze attığı yok. İtikadi konularda yanlış bulduklarına reddiyeler yazmış.Ayrıca bu konuları Videolarda dile getirmiştir.Bunuda kafasına göre yapmamış,Mahmut Hoca'dan izin alarak yapmış.

Eğer itikadi konularda yanlış görüş beyan ettiyse,diğer kişilerin itiraz etme hakları var.Derlerki; doğru değil,bizim söylediğimiz, Kuran'a ve Sünnete uygun.

ıtri

Üye
Cübbeli Ahmed hoca'ya bir bela ve musibet arız olmuştur.(Böyle bir hadise oldu, olmadı meselesi değil.)Buda; Ben asla büyük günah işlemedim.Demesi sebebiyledir.
Kul der ki; Ya Rab'bi çok günahlar işledim,pişmanım sen settarsın.günahlarımı ört beni affet.Ne luzum var günah işlemedim demeye.İşte böyle dersen yapmasan bile iftiraya uğrayarak böyle demenin cezasını görürsün.

" Çok konuşan hata yapar" sırrıyla Cübbeli gerekli gereksiz bilip bilmediği her konu hakkında konuştuğu için o yanlış sözleride söylemiştir.
Video su ne ise konuşmak hoş değildir, yapmış olsa da olmasa da. Müslümana hüsnü zan yakışır. Ve kendiside artık daha hüsnü zan sahibi olur diye umut etmekteyim.

reis

Kıdemli Üye
Bir kere bu kasedin doğru çıkmaMAsı en büyük temennimizdir.
Kasette bahsedilenlerin doğru olması halinde bile bu defa kasedin ortalığa çıkmaMAsı en büyük temennimizdir. Biz Cübbeli'yi severiz.
Ama Cübbeli rahat durmuyor ki kardeşim...
Habertürk de Yiğit BULUT ile malum kaset konusunda yaptığı ve herkesi tehdit ettiği son programda Mustafa İSLAMOĞLU'na daha önce attığı ve Mustafa İSLAMOĞLU tarafından yalanlanan iftiralarını yine aynen tıkır tıkır tekrarladı mesela.
Bu işlerin arkasında çok daha 'derin' meseleler olduğu şüphe götürmüyor arkadaş.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Şimdi kardeş aklanması için vahiy gelmesinimi bekliyeceğiz? Bu iş emniyete düşer.Kim veya kimler yaptıysa araştırıp bulmalı. Yüzlerce, binlerce kaset Sirkeci PTT'den değişik kişilere,TV'lere postalanmış.
Bunu Cübbeli Ahmet Hoca Flash TV'de söyledi.

Bu zamanda atilan imzanin sahte oldugu bile

yekkili makamlar tarafindan biliniyor.

Cübbeli Hoca kaseti yetkili makamlara götürsün

oradan kaset gercek degildir diye belge alsin.

Canli yayinda bütün Türkiyeye aciklasin.

Ozaman kimsede burada ileri geri konusmaz.

GENCAKINCI

Profesör
Bir kere bu kasedin doğru çıkmaMAsı en büyük temennimizdir.
Kasette bahsedilenlerin doğru olması halinde bile bu defa kasedin ortalığa çıkmaMAsı en büyük temennimizdir. Biz Cübbeli'yi severiz.
Ama Cübbeli rahat durmuyor ki kardeşim...
Habertürk de Yiğit BULUT ile malum kaset konusunda yaptığı ve herkesi tehdit ettiği son programda Mustafa İSLAMOĞLU'na daha önce attığı ve Mustafa İSLAMOĞLU tarafından yalanlanan iftiralarını yine aynen tıkır tıkır tekrarladı mesela.
Bu işlerin arkasında çok daha 'derin' meseleler olduğu şüphe götürmüyor arkadaş.

Mustafa İslamoğlunun yazdığı kitaplarda ve videolarında itikadi sapmaları dile getirdiyse.Bu iftiramı oluyor?

GENCAKINCI

Profesör
Bu zamanda atilan imzanin sahte oldugu bile

yekkili makamlar tarafindan biliniyor.

Cübbeli Hoca kaseti yetkili makamlara götürsün

oradan kaset gercek degildir diye belge alsin.

Canli yayinda bütün Türkiyeye aciklasin.

Ozaman kimsede burada ileri geri konusmaz.

Kaset, önceden bazı muhalif cemaatler veya derin devlet tarafındanmı hazırlanmış belli değil.

Mahmut Hoca'nın cemaatinin üzerine son yıllarda çok gidiliyor. Bu cemaatten iki hocayı şehit ettiler. Acaba kimler yaptı? Ne amaçla yaptılar belli değil?

Diğer cemaatler ve tarikatlerin bu kadar üzerine gidilmemiştir. Diğer tarikatlerden ve cemaatlerden şimdiye kadar öldürülen oldumu?Yok.

Bir söz var "doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar" Bu cemaat gerçekleri ve doğruları söyledikleri için sevenleri az.

Daha önce yazdım birilerini oynatarak gerçek bir kaset hazırlanmış olabilir.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Kaset, önceden bazı muhalif cemaatler veya derin devlet tarafındanmı hazırlanmış belli değil.

Mahmut Hoca'nın cemaatinin üzerine son yıllarda çok gidiliyor. Bu cemaatten iki hocayı şehit ettiler. Acaba kimler yaptı? Ne amaçla yaptılar belli değil?

Diğer cemaatler ve tarikatlerin bu kadar üzerine gidilmemiştir. Diğer tarikatlerden ve cemaatlerden şimdiye kadar öldürülen oldumu?Yok.

Bir söz var "doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar" Bu cemaat gerçekleri ve doğruları söyledikleri için sevenleri az.

Daha önce yazdım birilerini oynatarak gerçek bir kaset hazırlanmış olabilir.

Birilerini oynatip nasil cekilsinki?

Cübbeli hocanin ikizi olup oynatilsa bile

belli olur. Benim düsünceme göre birileri

Cübbeli Hocayi oyuna getirdiler.

manifesto

Yasaklı
Farz edelim kasetler gerçek. Var sayalım; Cübbeli hoca öyle bir fiil işledi. Size nedir? Sizi ilgilendiren tarafı nedir? Kendisiyle Allah'ı arasındadır. Belki tevbe eder, Allah Teala da affeder; siz kızgınlığınızla ve defterinizle başbaşa kalırsınız. Hakkına girdiğiniz için sizin tevbeniz kabul olmayabilir.

Artı, sizin hiç mi günahınız yoktur!

bu ne şimdi şaka mı? :)
bizeneymiş..
mübarek adam bu kaset gerçek ise sizene ne demek,
Bu cinali romanı değil yada eşşek şakası kaseti de değil..
Çok tehlikeli bir kişi demektir bu adam.
GERÇEK ise diyerek bir yorum yapılamaz yani.
Kaset gerçek işe game over olur anladın sen

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
Kardeşim senin okuman yazman var mı?

İnternetteki tüm haber sitelerinde bu haber var...

Cübbeli Hocanın vaaz sonrasında böyle bir belge dağıtıldı diyor

Madem bu bir iddia, madem böyle bir belge daıtılmadı her yerde müridleri olan, cübbeli hocanın da mensubu bulunduğu cemaat bu olaya neden reddiye yazmadı.

Eğer yazmışsa buyrun kanıtlayın. Eski tarihli reddiyeyi getirin çıkartın.

Eğer yazıldıysa veya inkar edildiyse her sözünü internete atarken neden böyle bir konudaki sözünü her yere yazmıyorsunuz.

Biri ortaya bir iddia atıyor, her şeye konuşup reddiye yazan karşı taraf sus pus.

Ne düşünülmesi lazım...
Aşağıda paylaşacağım yazı Kasrı Arifan Dergisi Nisan 2009 Sayısından Alıntıdır.Cübbeli Ahmet Mahmut Ünlü hocaefendinin kendi kalemindendir .

"Üzüntüler içinde uğurladığımız Rebî’u’l-evvel ayında bizlere Rahmeten li’l-âlemîn olan Rasûlüllâh (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem)in sonsuz himmetlerini ulaştıran Allâh-u Te’âlâ’ya nihâyetsiz hamd-ü senâlardan, kendisi hakkında: “Ben bir kişiye anasından babasından, çoluk çocuğundan ve bütün insanlardan hattâ canından daha sevgili gelmediğim sürece o kişi (kâmil mânâda) îman etmiş olamaz” buyuran Rasûlüllâh (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem)e ve âl-i ashâbına sınırsız salât-ü selâmlardan sonra!

Geçen yazımızda sizlere söz verdiğimiz başlıkları tâkib etmek suretiyle, bu yazımızda Mustafa İslamoğlu’nun, “Üç Muhammed” kitabında Rasûlüllâh (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem)in şânını tenkıs ve Kâinatın Efendisinin şânına tâzim edenleri tahkîr içeren bâtıl fikirlerini reddederek Rasûlüllâh (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem)in dünyada himmetlerini, âhirette şefaatlerini taleb etmeye devam edeceğiz.

Ancak şunu tekrar tekrar belirtmekte yarar görüyorum ki; benim ve mensubu bulunmakla iftihâr ettiğim cemaatin, kimsenin şahsına hakaret ve iftirâ ile veya herhangi bir kimseye yapılan bir iftirâyı nakletmekle işimiz olmaz. Zaten bu tür davranışlar İslâmiyetin yasak ettiği hareketlerdir. Bizim tek derdimiz Ehl-i Sünnet akîdesini muhâfaza etmek ve bunu bozmaya çalışanlara karşı ilmî reddiyelerde bulunmaktır.

Nitekim aylardır Ârifân Dergisi’ndeki yazılarımızı tâkib edenler ve toplantılarımıza iştirâk ederek ya da internetten bizi izleyerek sohbetlerimizi dinleyenler, bunun böyle olduğunu bilmektedirler. Bu konuda şüphesi olanlar da yayınlarımızı tâkib etme imkânına her dâim sahiptirler. Dolayısıyla geçen ay bâzı haber ajanslarında kasıtlı bir iftirâ olarak yazılıp çizilen: “Cübbeli Ahmet Hoca’yla Mustafa İslamoğlu belden aşağı kapıştılar, Cübbeli Ahmet Hoca’nın konuşmasından sonra İslamoğlu’nun hapis yatmasına neden olan mahkeme kararı dağıtıldı” şeklindeki haberler tamamen asılsızdır, bunun hiçbir isbâtı ve şâhidi olamaz. Benim hiçbir konuşmamın peşinden İslamoğlu hakkında belge dağıtılmamıştır. Hele benim gibi iftirâya mâruz kalarak haksız yere iki sene yedi ay üç gün hüküm giymiş birinin, başka biri hakkında verilen karâra dayanarak yorum yapmam veya bu konuda yorum yapanlara katılmam ya da menşei belli olmayan böyle bir yazının dağıtılmasına seyirci kalmam asla düşünülecek bir şey değildir. Bu tür sokak hareketlerinden hiçbir şekilde haberdar edilmediğim halde, bâzı haber ajanslarının sitelerinde ve yeni çıkardıkları gazetelerinde hemen ilk hafta reyting kaygısıyla düzdükleri bu iftirâları okumam beni son derece üzmüştür.

Siz okurlarıma vasiyetim odur ki, fasıklar yoluyla gelen hiçbir habere îtibar etmeyesiniz, Müslümanlar arasında müstehcen haberlerin yayılmasını gönülden bile geçirmeyesiniz. Çünkü Allâh-u Te’âlâ: “Îman edenler içerisinde fuhşî konuların yayılmasını sevenler için dünyada da âhirette de çok acı verici büyük bir azab vardır” (Nûr Sûresi, 19) kavl-i şerîfiyle, aslı olan konuların yayılmasını arzulayanları bile büyük bir azabla tehdit etmişken, ya aslı astarı olmayan bu gibi iftirâları yayanları nasıl cezalandıracaktır?!
Bu vesîleyle sizleri tekrar bu yalanlara inanmamanız husûsunda uyardıktan sonra reddiyelerime devam edebilirim.
Sizlerden ricam, canınızdan çok sevmeniz gereken, gece gündüz sizlerin affı için göz yaşı döken ve doğarken de yaşarken de, mahşerde de sizleri kurtarma derdine düşen Muhammed Mustafa (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem) gibi Yüce bir Peygamberin şânını takdire çalışan Kâdı Iyâz, Suyûtî ve Nebhânî gibi büyüklere cephe açan, üstelik İmam-ı Buhârî ve Ahmed ibni Hanbel gibi muhaddis ve müctehidlere: “Peygamberin karizmasını artırmak için hadis uydurdular” diye iftirâ atma cesâretini gösteren bu İslamoğlu’nun fikirlerinden, hiç değilse tuttuğunuz takımın aleyhine konuşanlardan yâhut hayranı olduğunuz bir sanatçı hakkında ileri geri sözler sarfedenlerden rahatsız olduğunuz kadar rahatsız olmanız ve bu reddiyelerimizi insafla okuyup herkese ulaştırmanızdır. Rabbim, Habîbinin müdâfaasını ihtiva eden bu reddiyeleri O’nun ümmetine ulaştıranları, O’nun şefaatine nâil eylesin. Âmîn!

makalenin isminide vereyim : "MUSTAFA İSLAMOĞLU ‘KÂİNATIN EFENDİSİ’NİN ŞEREFİNİ DÜŞÜRMEYE UĞRAŞIRKEN O SEVGİLİYİ SAVUNMAYANLARIN KABİRDE VE MAHŞERDE O’NUN YÜZÜNE BAKACAK YÜZLERİ OLMAZ" hatta makaleyi alıntıladığım adresi de vereyim kaynak

inşaAllah hoca belge dağıttı, vesika dağıttı,imza attı vs vs demezsiniz

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
inşaAllah hoca belge dağıttı, vesika dağıttı,imza attı vs vs demezsiniz

1. Si ben hoca belge dağıttı demiyorum. Haber sitelerinde ve haberin muhatabı olan kişi diyor. (Mustafa hocanın cevabını tartışma uzamasın diye yazmıyorum)

2. si Kasrı Arifan dergisini okumuyorum.

3. sü Her yere, her konuda reddiye yazarken, hocanızın her konuşmasını anında nete atarken her forumda, her sitede sizlerden birisi muhakkak varken neden hocanızın bu açıklaması bu kadar meşhur olmadı.

4. Madem belge dağıtılmadı hocanız "Belge Dağıtıldı" diyenlere karşı ne yaptı?

Yanlış anlamaya meyil vermemek için bir daha belirteyim

Hocanızın yazdıklarından okuduklarım, seyrettiğim videodakiler yanlış değil, bilakis doğru şeyler.

Hocanızın bana göre yanlış olan tarafı üslubu.

Üslubundan başka birşey demiyorum hocanıza

Hocanızın üslubunu beğenmemem demek, düştüğünde bir tekme de sen at demek değil. Bilakis ehli sünnet karşıtlarına karşı da fikirlerini savunurum. Kendisine olması gereken desteği de gücüm nisbetinde vemeye çalışırım.

Bu fiili yaptı mı yapmadı mı beni zerre kadar ilgilendirmiyor.

Yaptıysa hepimizin günahı var, yapmadıysa zaten yapmadı

Her halikarda Allah CC ile kensidi arasında. Beni ilgilendirmez

Yukarıda benim yazdıklarımın bir kısmı hocanızın üslubuna karşı.

Ama çoğunluğu sizin tutumunuza karşı.

Hocanız hatasız değildir. Muhakkak hataları olacaktır.

Hocanızla aynı cemaattensiniz diye, yazılarında ehli sünneti savundu/savunuyor diye üslubuna, her dediğine, her yaptığına doğru demek de yanlış birşey

Her şey her yerde söylenmez. Söylenmemeli. Söylendiyse de kendi araızda kalmalı. Ama maalesef bunu SİZLER (hocanız demiyorum) başaramıyorsunuz.

Her söylediğin doru olmalı, ama her doğruyu söylemek senin hakkın değil. sözüne göre olur olmaz, herkesin anlayamayacağı şeyleri ulu orta yayınlamamanız gerekir.

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
4. Madem belge dağıtılmadı hocanız "Belge Dağıtıldı" diyenlere karşı ne yaptı?

Tamam ilk üç madde kabul edilebilir şeylerde, son madde :) anlamadım sanırım demek istediğinizi, hocaefendi daha ne yapsın, dergide dağıtmadım diye makale yazmış...daha ne yapsın !... hem zaten sohbetlerinde , bizim işimiz ilmidir, bel altı mevzular değildir. diye söyler

uslubunu beğenmeye bilirsiniz.

hem ben yeni hatırıma geldi, makelelerde cevabı olduğu...

hoca böyle bir şey dağıtmadığını söyledi mi dediniz, ben de söylediğine dair yazı getirdim...

eee geriye ne kaldı? ( kötü maksatla sormyorum, anlamak için soruorum...:)

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Tamam ilk üç madde kabul edilebilir şeylerde, son madde :) anlamadım sanırım demek istediğinizi, hocaefendi daha ne yapsın, dergide dağıtmadım diye makale yazmış...daha ne yapsın !... hem zaten sohbetlerinde , bizim işimiz ilmidir, bel altı mevzular değildir. diye söyler

Yani kanun önünde ne yaptı?

Şikayet etti mi, tekzip ettirdi mi, mahkemeye verdi mi?

hem ben yeni hatırıma geldi, makelelerde cevabı olduğu...

Demek ki hocanızın her sohbeti meşhurken bu konuda cevabı olduğunu siz bile unutmuşsunuz

eee geriye ne kaldı? ( kötü maksatla sormyorum, anlamak için soruorum...:)

Zaten birşey yoktu

Var sa da kalmadı zaten

Allah CC razı olsun

Cümlemizin de günahlarını affetsin