İnsanlığın vicdanı Mavi Marmara

bakış

Kıdemli Üye
Şimdi Kafirlerin , Hiristiyanların yaptığı organizisyon üzerinden Pirim yapmaya çaılışıyorlar NEDEN ?
Sn agbi bu işi kafirler yapsaydı eminimki siz herkesin önünde yeralırdınız bu eylemde.Artık hiç inandırıcı değilsiniz.
Düşün şu direnişçilerin yakasından.
Kafir vuruyor,siz müslümanların elini kolunu bağlıyorsunuz.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
bplazpszdhzyy4ufj.jpg

bplb0a922y2uaqknj.jpg

bplb0gn78gm3etfdb.jpg

bplb6tmztasrwk74f.jpg

saliha kalem

Profesör
MİLLİ GAZETE

Dedikleri iddia ettikleri gibi GENİŞ bir topluma Milyonlarca kişiye hitap ediyorsa.

MAVİ MARMARA GEMİSİNİN organiziyonunu benzerini daha önce neden yapmadılar.

Şimdi Kafirlerin , Hiristiyanların yaptığı organizisyon üzerinden Pirim yapmaya çaılışıyorlar NEDEN ?

Saçmalıyorsunuz.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
bplb34pk4pvo3aoen.jpg

Star Gazetesi 1.sayfa.

bplb3vu8ou1x4w2kv.jpg

Takvim 1.sayfa

bplb4cokbldeplhjj.jpg

Taraf 1.sayfa

bplb549uu1rzyy58v.jpg

Türkiye Gazetesi 1.sayfa

bplb5ujsr9oijrua7.jpg

Vatan Gazetesi 1.Sayfa

bplb89jd1q9xx4cgf.jpg

Bugün gazetesi 1.sayfa

bplb8yz95qeycr6dr.jpg

Cumhuriyet 1.Sayfa.

bplb9za6beyg8igpb.jpg

Habertürk 1.safya

bplbaul5b1q2mnymn.jpg

Milliyet 1.sayfa

bplbbz8zhsx7o0kr3.jpg

Sabah gazetesi 1.sayfa

Yeniçağ gazetesi 1.sayfada hiç yok.

Ortadoğu Gazetesi 1.sayfada hiç yok

Sözcü gazetesi 1.sayfada hiç yok.

Hürriyet gazetesi 1.safyada hiç yok

Radikal gazetesi 1.sayfada hiç yok.

bplb0utrnj7fn9jbj.jpg

Zaman 1.sayfa.

"HERKES KENDİSİNE YAKIŞANI YAPAR."

agbi

Yasaklı

Sn agbi bu işi kafirler yapsaydı eminimki siz herkesin önünde yeralırdınız bu eylemde.Artık hiç inandırıcı değilsiniz.

Saçmalıyorsunuz.

Her ikinizede soruyorum.

GAZZE KONVOYU ve Mavi MARMARA gemisi KİMİN FİKRİ idi.

İHH nin ise İSPAT edin.

Ben sizlere Mavi marmaradan önce Gazze Konvoyundan önce HEP TENKİT ETTİĞİNİZ Cemeatin YARDIMLARINI ispat ederim Hatta Mahmut Efendi Cemeatininde yardımlarını ispat ederim.Yardım edenlerden hepsinden ALLAH razı olsun.

Anlatmak istediğim FARKLI

Bu Konvoy un fikir ne derler Fikir Babası MÜSLÜMAN lar değiller Bu Konvoy Türkiyeyi ZOR DURUMDA BIRAKTI Hükümetide. Ben DOĞRU yu bulmak için ŞÜPHE ile bakarım herşeye sonra Analizlerim neticesi KARARIMI veririm.

Ben YARDIM a Şehid olanlara tenk negativ bir düşüncem yokki varsa İSPAT edin.

BAKIŞ demişki

Forum veya MİTİNG Holiganlığı yapmayalım anlatmak istediğim bu.

Bakın Bakış ın dediğine

O zaman Bakış a sorayım bu bana yönlendirdiği İDDİA ile ilgili BU KONVOY kimin fikri ile oluşan KONVOY ?

Lütfen.

Önce yazdıklarımı okuyun ve düşünün.

Saliha KALEM e sormak isterim.

ERBAKAN ın böyle YARDIM KONVOYU yapacak Gücü yokmu idi hemde sizin iddialarınızla TÜM İSLAM alemi SEVİYOR kendisini neden yapmadı ? YAPMADI diye ASLA TENKİT etmiyorum.HAŞA.Yapamazdı çünkü biliyordu Fakat SP si ve MİLLİ gazete bunu SEÇİM için AK Partiye karşı kullanıyor.

ismail

Yeni
Mavi Marmara ziyaretçilere açıldı

http://www.haber7.com/uye-islem.php?cmd=favmanage&action=add&id=672637

''Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım'' kampanyası kapsamında Gazze'ye giderken, İsrail saldırısına uğrayan ''Mavi Marmara'' gemisi, vatandaşların ziyaretine açıldı.

Sarayburnu'ndan 22 Mayısta yola çıkan, 31 Mayısta saldırıya uğrayan ve dün saat 13.10'de İstanbul'a dönen ''Mavi Marmara'' gemisini gezen ziyaretçiler, mermi ve kan izlerini inceliyor.
Gemide, hayatını kaybedenlerin resimlerinin şehit düştükleri yerlere konulduğu görülürken, eski mürettebattaki görevliler de ziyaretçilere rehberlik ediyor.
İHH Basın Sözcüsü Salih Bilici, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geminin bir hafta boyunca gezilebileceğini, yoğun talep olması durumunda sürenin uzatılabileceğini söyledi.
Gemiye sadece Türk vatandaşlarının değil yabancı vatandaşlarının da ilgi gösterdiğini belirten Bilici, ''Gemi, buradaki programının ardından motor kısmıyla ilgili olarak Tuzla Tersanesi'nde bakıma alınacak. Kan ve kurşun izlerine kesinlikle dokunulmayacak'' dedi.
Geminin elektrik zabiti Süleyman Özcan da İsrail askerlerinin silah bulmak için geminin birçok yerini kırıp dökerek zarar verdiklerini belirterek, saldırıdan sonra Aşdot limanına çekilen gemideki kan ve kurşun izlerinin bir kısmının İsrailli görevliler tarafından silindiğini öne sürdü.
''Mavi Marmara'' gemisi, gün içerisinde 11.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.
AA

bakış

Kıdemli Üye
Sn agbi gerçekten çirkinleşiyorsun.Cemaatinin lideri yanlış bir laf etti.Ölümüne savunuyorsun.
gerçekten hiç yakışmıyor size.

neden müslümanların arasına fitne sokuyorsun.Bizler cem olmak için uğraşırken senin derdini anlamıyoruz.

ummuhan

Kıdemli Üye
Sn agbi gerçekten çirkinleşiyorsun.Cemaatinin lideri yanlış bir laf etti.Ölümüne savunuyorsun.
gerçekten hiç yakışmıyor size.

neden müslümanların arasına fitne sokuyorsun.Bizler cem olmak için uğraşırken senin derdini anlamıyoruz.

bakışa SARI KART! :O

(Konuyu bu hale getirene fitil ve ateş yardımı yaptığın için :) )

Okyanus

Profesör
Agbi benden yaşça büyüksün saygım sonsuz büyüklerime,
Mavi marmara gemisinde bulunan insanların niyetleri apaçık belli.İnsanlığın yapamadığını onlar yapmaya çalıştı.Filistinde yapılan zulmü insanlığın gözüne sokmaya çalıştılar.Eğer hala göremiyorlarsa ne yapsınlar.Bu uğurda 9 tane şehit verdiler.Bu insanların bir kaçını tanıyorum gitmeden konuştum,israil tehlikesinden bahsettim.Ama onlar aileleri ile birlikte bu kararı aldılar.Ve filistin zulmünü duyurmayı göze aldılar.Tek çıkarları Allahın rızasını kazanmaktı.İnşallah kazanmışlardır.Hem inanların bir araya gelmesinede bir sebep olmadımı.Hatta insanların bir araya gelmesinede diyebiliriz.,
Lütfen mavi Marmara gemisi olayı ve o geminin yolcuları hakkında konuşurken ve yazarken bir kere daha düşünüp yazalım.

Dincsoy

Asistan

Kendileri o kafirler dedikleri kadar Delikanlimiymis ???

Ne ilginc degilmi Israelin yani Siynizmin yaptiklari karsisinda suspus kalip Marmara gemisinde o kafirler dedikleri kadar,gemide yer alan bayanlar kadar delikanli olmayanlar

Chp liler gibi Sehitleri bahane ederek elestiriyor ve gölge düsürmeye salisiyorlar

Papa nin baba fikiri oldugu Dünyayi hiristiyanlastirma Projesinin Parcacsi neferi oluyorlar

Suan degil Sehiotler Sehitlerin aileleri bile gerekirse tekrar evlatlarinizi göndeririz derken

Güya sehitlere üzülüyormus gibi Camur atiyorlar

Dincsoy

Asistan
MİLLİ GAZETE

Dedikleri iddia ettikleri gibi GENİŞ bir topluma Milyonlarca kişiye hitap ediyorsa.

MAVİ MARMARA GEMİSİNİN organiziyonunu benzerini daha önce neden yapmadılar.

söyleyene de bak sizler onu da yapamiyorsunuz ya ha Milli gazete ha ihh

sizinkiler israel söz konusu oldugunda örnegin fetulah gülen ve gazetesi saman gazetesi gündeme bile almiyorsunuz

girdap

Ordinaryus
Törenin hemen hemen hepsi bu videolarda mevcut:

Yusuf Misali

"Yâ Esâfa Alâ Yusûf"
Web sitesi
yusufmisalim.blogspot.com
Belki Yine edebiyattan dem vuracağım, yada edebiyat beni vuracak bu sefer...

Mavi Marmaraya bizi kavuşturan Allah'a hamdü senalar olsun... Yolunu gözlediğimiz, hasretini çektiğimiz, özlemiyle yandığımız gazi mavi marmaraya pazar günü kavuştuk... Görevli olmamız hasebiyle sabahın erken saatinde uğurladığımız yerde beklemeye koyulduk can parçasını... İhh'nın yeleğini giymenin hüznünü ve onurunu yaşadık yine... Rabbime sonsuz şükürler olsun ki, yaralılar geldiğinde Havaalanında da bize bu güzelliği bahşetmişti... Sonra O geliyor dediler, işte göründü Mavi Marmara diye bağırdı bir ses. Heybetiyle karşımızdaydı Nuh'un gemisi, Aşk yüklü gemi limana yanaştı tekbirlerle. El salladık, ağladık, sızladık... Tarifini gidenler anlar ancak, yoksa kelimeler ne ki...

Kermesimiz dolayısıyla erken ayrılmam gerekiyordu, onun için Mavi marmaraya çıkamadım. ama inşallah kardeşimi alıp şehitlerin yanına gideceğim... Ne zor Ya Rabbi geride kalıp oturup ağlamak, ağıt yakmak, ahlayıp vahlamak ne zor... Oysa şimdi ... Neyse ya içime akıtayım sözleri...

Birde aklıma gelmişken yazmadan edemeyceğim... Eğer Nurulhak yaşasaydı o gemiye binmek için herşeyini verirdi buna eminim, inanıyorum... İşte bunun için birde onun adına selam vereceğim hüzün yüklü gemiye ve Gazze'nin yiğit şehilterine...

Az kaldı geliyorum Nurum...

ismail

Yeni
israil-cilgina-dondu.jpg

İsrail çılgına döndü

Lieberman: Kendimizi zor tutuyoruz

İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Türkiye ve Filistinliler ile barış süreci konularındaki açıklamalarına bugün de devam ederken, "İsrail'in kum torbası haline getirilmesine izin vermeyecekleri" ifadesini kullandı.

Lieberman, partisi İsrael Beiteniu’nun (Evimiz İsrail) grup toplantısında yaptığı konuşmada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın bir süre önce Lübnan ziyareti sırasında yaptığı konuşmaya atıfta bulundu. Lieberman, "Biz kendimizi tutmaya çalışıyoruz, ama İsrail’in kum torbasına çevrilmesine de müsaade edemeyiz" diye konuştu.
İstanbul’da İsrail’in protesto edildiği Mavi Marmara gemisinin karşılanmasıyla ilgili olarak Türkiye’deki kurumlardan bir ses çıkmadığını söyleyen Lieberman, "Bu, tahammül edilebilecek bir durum değil. Biz kendimizi tutmaya çalışıyoruz. Ama biz sessiz kalırken, diğer tarafın herşeyi yapabilir olmasını kabul edilebilir bulmuyorum. Neredeyse, yakında İngiliz mandasını geri çağırmak durumunda kalacağız" dedi.
Karmel dağlarında çıkan yangını söndürme çalışmalarına yardımları için Türklere teşekkür ettiklerini söyleyen Lieberman, İsrail’in de 1999’daki depremde de Türkiye’ye yardım ettiğini kaydetti.

"BİLİNMEDİK ŞEYLER SÖYLEMEDİM"

Lieberman, dünkü konuşmasıyla ilgili İsrail medyasında yer alan yorumlara da şaşırdığını ifade ederek, "Bu, herkesin inandığı şeyleri söylediği kapalı bir toplantıydı. O toplantıda, her zaman söylediğimden daha farklı ve bilinmedik şeyler söylemedim" dedi.
İsrail Dışişleri Bakanı, ayrıca Filistinliler ile barış süreci konusunda sert eleştirilerini sürdürdü. "Ortada sorular, şikayetler var... ’Niçin oturmuyoruz, niçin konuşmuyoruz’ deniliyor. İsrail konuşmak için elinden gelenin fazlasını yaptı.. İsrael Beiteniu da elinden geleni yaptı" diye konuştu.
Netanyahu’nun hükümet politikasını anlatırken ilk kez iki halk için iki devlet politikasını dile getirdiği Bar İlan’daki konuşmasını hatırlatan Lieberman, sözlerine şöyle devam etti: "Bar İlan’da iki halk için iki ülke konusu vardı ki, çok da basit değil... Ondan sonra (Batı Şeria’daki) inşaatlarda 10 aylık yasak kararına destek verdik. Burada soru, sonuçta ne elde ettiğimizdir... Eğer Filistinliler konuşmak istiyorlarsa, buyursunlar. Ama istemiyorlarsa, o halde buna ihtiyaç da yok."
Lieberman, konuşmasında devamla "Belki burada da İsrail’in bir kum torbası haline dönüştürülmesini isteyen bir arzu mevcut. Ben İsrail’in bir kum torbası olmasını istediğimi sanmıyorum. Kendimizi tutabileceğimiz yerde tutarız, tutamayacağımız yerde de cevabını veririz" dedi.
İsrail bütçesinin meclisten geçmesinde bir kriz olmayacağı umudunda olduğunu söyleyen Lieberman, "Biz kriz ve sürtüşme aramıyoruz. Ancak, menfaatlerimizden, halka verdiğimiz taahhütlerden ve bize yazılı olarak (koalisyon için) verilen sözlerden de vazgeçmeyeceğiz. Umarım, kimse kriz ve sürtüşme siyasetine gitme yolunu benimsemeyecektir" sözleriyle de İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’yu hedef aldı.

NETANYAHU, LİEBERMAN’I DURDURMALI

Öte yandan, İsrail kabinesinin İşçi Partili üyelerinden Sanayi ve Ticaret Bakanı Binyamin Ben-Eliezer de Lieberman’a ve söylemlerine karşı çıktı.
Ben-Eliezer, İsrail radyosuna yaptığı açıklamada, Lieberman’ın hükümeti temsil etmemesi gerektiğini ve Başbakan Netanyahu’nun da Lieberman’ın hükümeti bağlamayan görüşlerini açıkça ifade etmesi, durdurması gerektiğini söyledi.
Bakan Ben-Eliezer, İsrail’in Türkiye’den özür dilemesi gerektiğine inanmadığını belirtmekle beraber, Türk hükümeti ile iyi ilişkilerin sürdürülmesini, İsrail için çıkarların en iyisi olarak tanımladı.
İsrail’in anamuhalefet partisi Kadima’nın lideri Tzipi Livni de Netanyahu’yu eleştirerek, "Netanyahu’nun Lieberman’dan sorumlu olduğunu" belirtti.
Livni, Lieberman’ın Türkiye’ye karşı sert eleştirilerinin, Netanyahu’nun konuyla ilgili tutumu karşısında ciddi bir problem yarattığını kaydetti.

"BİLİNMEDİK ŞEYLER SÖYLEMEDİM"

Lieberman, dünkü konuşmasıyla ilgili İsrail medyasında yer alan yorumlara da şaşırdığını ifade ederek, "Bu, herkesin inandığı şeyleri söylediği kapalı bir toplantıydı. O toplantıda, her zaman söylediğimden daha farklı ve bilinmedik şeyler söylemedim" dedi.
İsrail Dışişleri Bakanı, ayrıca Filistinliler ile barış süreci konusunda sert eleştirilerini sürdürdü. "Ortada sorular, şikayetler var... ’Niçin oturmuyoruz, niçin konuşmuyoruz’ deniliyor. İsrail konuşmak için elinden gelenin fazlasını yaptı.. İsrael Beiteniu da elinden geleni yaptı" diye konuştu.
Netanyahu’nun hükümet politikasını anlatırken ilk kez iki halk için iki devlet politikasını dile getirdiği Bar İlan’daki konuşmasını hatırlatan Lieberman, sözlerine şöyle devam etti: "Bar İlan’da iki halk için iki ülke konusu vardı ki, çok da basit değil... Ondan sonra (Batı Şeria’daki) inşaatlarda 10 aylık yasak kararına destek verdik. Burada soru, sonuçta ne elde ettiğimizdir... Eğer Filistinliler konuşmak istiyorlarsa, buyursunlar. Ama istemiyorlarsa, o halde buna ihtiyaç da yok."
Lieberman, konuşmasında devamla "Belki burada da İsrail’in bir kum torbası haline dönüştürülmesini isteyen bir arzu mevcut. Ben İsrail’in bir kum torbası olmasını istediğimi sanmıyorum. Kendimizi tutabileceğimiz yerde tutarız, tutamayacağımız yerde de cevabını veririz" dedi.
İsrail bütçesinin meclisten geçmesinde bir kriz olmayacağı umudunda olduğunu söyleyen Lieberman, "Biz kriz ve sürtüşme aramıyoruz. Ancak, menfaatlerimizden, halka verdiğimiz taahhütlerden ve bize yazılı olarak (koalisyon için) verilen sözlerden de vazgeçmeyeceğiz. Umarım, kimse kriz ve sürtüşme siyasetine gitme yolunu benimsemeyecektir" sözleriyle de İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’yu hedef aldı.

NETANYAHU, LİEBERMAN’I DURDURMALI

Öte yandan, İsrail kabinesinin İşçi Partili üyelerinden Sanayi ve Ticaret Bakanı Binyamin Ben-Eliezer de Lieberman’a ve söylemlerine karşı çıktı.
Ben-Eliezer, İsrail radyosuna yaptığı açıklamada, Lieberman’ın hükümeti temsil etmemesi gerektiğini ve Başbakan Netanyahu’nun da Lieberman’ın hükümeti bağlamayan görüşlerini açıkça ifade etmesi, durdurması gerektiğini söyledi.
Bakan Ben-Eliezer, İsrail’in Türkiye’den özür dilemesi gerektiğine inanmadığını belirtmekle beraber, Türk hükümeti ile iyi ilişkilerin sürdürülmesini, İsrail için çıkarların en iyisi olarak tanımladı.
İsrail’in anamuhalefet partisi Kadima’nın lideri Tzipi Livni de Netanyahu’yu eleştirerek, "Netanyahu’nun Lieberman’dan sorumlu olduğunu" belirtti.
Livni, Lieberman’ın Türkiye’ye karşı sert eleştirilerinin, Netanyahu’nun konuyla ilgili tutumu karşısında ciddi bir problem yarattığını kaydetti

ummuhan

Kıdemli Üye
Kum torbası mı peeeehhhh .... torbası olacaklar yakında biiznillah :)

ismail

Yeni
Solcular Filistin davası için sokağa taştı

'Filistin İçin İsrail’e Karşı Boykot Girişimi', İsrail’in 27 Aralık 2008’de Gazze’ye yönelik olarak başlattığı Dökme Kurşun adlı kanlı saldırının yıldönümünde İstanbul’da bir eylem gerçekleştirdi. Yoğun yağışa rağmen Beyoğlu Tünel’de buluşan yaklaşık 500 kişi, İsrail’le ikili ilişkilerin kesilmesini talep eden sloganlarla Taksim’e kadar yürüdü

Filistin İçin İsrail’e Karşı Boykot Girişimi’nin çağrısıyla Tünel’de buluşan sol kurum ve emek örgütü temsilcileri Filistin bayrakları ve flamalarla Taksim Meydanı’na kadar sloganlarla, alkışlarla yürüdü. Yürüyüş sırasında “Emperyalistler yenilecek direnen halklar kazanacak”, “Katil İsrail Ortadoğu’dan defol”, “Yaşasın halkların kardeşliği”, “Bıji bıratiya gelan”, “Filistin’e özgürlük, İsrail’e boykot”, “Katil İsrail işbirlikçi AKP”, “Filistin’e özgürlük Denizbank’a boykot” sloganlarının atıldığı eylemde, İsrail’in işgal altındaki topraklardaki yerleşimlerine finansal destek sunan Dexia/Denizbank’ın boykot edilmesini talep eden dövizler taşındı.

Carlos Latuff’tan destek

Yürüyüşe Filistin’le dayanışmasıyla bilinen Brezilyalı ünlü karikatürist Carlos Latuff da katılarak destek verdi. Yürüyüş kolu Galatasaray’a ulaştığında bir konuşma yapan Latuff, Filistin halkının yıllardır İsrail işgali ve saldırıları altında yaşadığını unutmamak gerektiğini belirterek bu nedenle İsrail’in boykot edilmesini istedi. Türkiye halkının İsrail’i boykot etmek için iki nedeni olduğunu söyleyen Latuff, “Türkiye halkı yalnızca Filistin halkıyla dayanışmak için değil Mavi Marmara’da öldürülen 9 Türkiyeli için de İsrail’i boykot etmeli” dedi. Latuff, “Tayyip Erdoğan, İsrail konusunda samimiyse İsrail’le diplomatik ilişkileri hemen bugünden kesmelidir” dedi.

Yol boyunca yürürken Starbucks, McDonald’s, Burger King gibi pek çok İsrail destekçisi olduğunu iddia ettiği şirketin mağazalarını gördüğünü söyleyen Latuff, İsrail destekçisi şirketlerin boykot edilmesini istedi.

Yürüyüş kolu Taksim’e ulaştığında, Boykot Girişimi adına bir basın açıklaması okundu. Basın açıklamasında Gazze’ye yönelik ablukanın sürdüğüne dikkat çekilerek, saldırıları karşısında uluslararası alanda somut bir yaptırımla karşılaşmayan İsrail’in bu durumdan cesaret aldığına dikkat çekildi. İsrail’in durdurulmasının ancak somut yaptırımlarla mümkün olduğunu belirten Boykot Girişimi, bunun için de Filistin halkının hakları tanınıncaya kadar İsrail’le bütün ikili ilişkilerin kesilmesi gerektiğini belirtti.

Eylem basın açıklamasının ardından sloganlarla son buldu.
Haber 7

saliha kalem

Profesör
Her ikinizede soruyorum.

GAZZE KONVOYU ve Mavi MARMARA gemisi KİMİN FİKRİ idi.

İHH nin ise İSPAT edin.

Ben sizlere Mavi marmaradan önce Gazze Konvoyundan önce HEP TENKİT ETTİĞİNİZ Cemeatin YARDIMLARINI ispat ederim Hatta Mahmut Efendi Cemeatininde yardımlarını ispat ederim.Yardım edenlerden hepsinden ALLAH razı olsun.

Anlatmak istediğim FARKLI

Bu Konvoy un fikir ne derler Fikir Babası MÜSLÜMAN lar değiller Bu Konvoy Türkiyeyi ZOR DURUMDA BIRAKTI Hükümetide. Ben DOĞRU yu bulmak için ŞÜPHE ile bakarım herşeye sonra Analizlerim neticesi KARARIMI veririm.

Ben YARDIM a Şehid olanlara tenk negativ bir düşüncem yokki varsa İSPAT edin.

BAKIŞ demişki

Forum veya MİTİNG Holiganlığı yapmayalım anlatmak istediğim bu.

Bakın Bakış ın dediğine

O zaman Bakış a sorayım bu bana yönlendirdiği İDDİA ile ilgili BU KONVOY kimin fikri ile oluşan KONVOY ?

Lütfen.

Önce yazdıklarımı okuyun ve düşünün.

Saliha KALEM e sormak isterim.

ERBAKAN ın böyle YARDIM KONVOYU yapacak Gücü yokmu idi hemde sizin iddialarınızla TÜM İSLAM alemi SEVİYOR kendisini neden yapmadı ? YAPMADI diye ASLA TENKİT etmiyorum.HAŞA.Yapamazdı çünkü biliyordu Fakat SP si ve MİLLİ gazete bunu SEÇİM için AK Partiye karşı kullanıyor.

Nedir niyetiniz nedir yolunuz belli değil. Hakkınızda şüphelerim oluşmaya başladı.
Ama kişisele yönelmek doğru olmadığı için burada kesiyorum.
bu konuda aslında size sağduyulu arkadaşlarımız gerekli cevapları samimiyetlerinle dile getirmişler.
Ama yine Efendi babamızı alakasız bir şekilde cümlelerinize yerleştirmek doğru bir davranışmı? Neden efendi babamıza taktınız kafanızı? heyhat kendinize gelin bu isim sizin böyle alakasız yorumlarınıza malzeme olacak bir isim değildir.

Bu ne hadsizlik diyorum.Mahmud efendi cemaati değil bu cemaat, İsmailağa cemaatidir.Mahmud efendi babamızın ismini sürekli alakasız konumlarda anmanız ve bu konudada Mahmud efendi cemaatine yapılan yardımları ispat ederim demenizdeki konuyla alaka nedir?
images

yardımlar bu dernek üzerinden kur'an kurslarındaki talebelerin ihtiyaçlarına harcanıyor.

Sizin Milli Görüşü tanımadığınız daha öncede belirtilmişti.
Demek ki haklı bir görüş beyan edilmiş.
İHH'yı Erbakan hocanın 1995 yılında Bosna ve Çeçenistan'daki cihada yönelik kurdurduğunu bilmiyorsunuz.
Erbakan'ın böyle bir organizasyona gücü yokmuş :)
Siz daha Erbakan'ıda tanımıyorsunuz.
Erbakan hocanın Bosna, Çeçenistan, Filistin ve Afganistan cihadlarındaki varlığını siz biliyormusunuz?
Cevap: Hiç sanmıyorummm!
Sürekli bilmediğiniz konularda fikir üretme çabasındasınız.
Ya agbi bey anlamıyormusunuz bilmeden fikir beyan etmek zandır zan ise sözlerin en yalanıdır.
Mavi Marmara üzerinden dahi Erbakan'a sataşmanız gerçektende hoşnutsuzluk ifadenizdir.Sizi Erbakan hocayı sevmeye davet ediyorum.
hayırlı günler