İDDİALARA CEVAPLAR İftira sa iftira ama CEVAPLAR BURDA.

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
BAKIN TENKİT EDECEKSENİZ NEFSİNİZLE DEĞİL AKLINIZLA TENKİT EDİN.Ben bu reklamlardan Ne @Enes i nede @Erdem i nede yönetimi tenkit etmem PAKET tir bunlar yaaa HİÇ REKLAM ALMIYACAKSINIZ yada PAKET OLARAK alacaksınız YADA HER ÜYE BELİRLİ RAKKAM VERECEK DEVAMLI İHVAN FORUM a REKLAM almıyacaklar.

Yöneticilik böylemi oluyor SANA GÖRE BANA GÖRE ?

Arada bir SEMERKAND TV seyir ediver ağabey

Reklam nasıl yayınlanır, televizyonculuk nasıl yapılır görüver.

"paket reklam" bahanesiyle şeriatsızlığa ve faiz reklamlarına göz yumuyorsunuz o zaman

öyle mi ?

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
@Dut_agaci

ŞİMDİ İHVAN FORUM REKLAM BÖLÜMÜNDE AKBANK reklamı gördüm Eeee siz TAKVA lısınız STV de ve Zaman da K.K.LARI BANKA REKLAMLARI nın yayınlanmasını HARAM olarak vede doğru nitelendirdiniz ŞİMDİ AYNI REKLAM İHVAN FORUM dada var bu durumda siz yönetici siniz diye HELAL mi oluyor.

BAKIN TENKİT EDECEKSENİZ NEFSİNİZLE DEĞİL AKLINIZLA TENKİT EDİN.Ben bu reklamlardan Ne @Enes i nede @Erdem i nede yönetimi tenkit etmem PAKET tir bunlar yaaa HİÇ REKLAM ALMIYACAKSINIZ yada PAKET OLARAK alacaksınız YADA HER ÜYE BELİRLİ RAKKAM VERECEK DEVAMLI İHVAN FORUM a REKLAM almıyacaklar.

Gördüğün reklamı bize bildireceksin, adminler uğraşıp, çabalayıp kaldıracak.

Senin televizyonun ve gazeten, ben şikayet ettiğim zaman ilgili reklamları kaldıracak mı ?

Enes

İhvan Forum Üye
Reklamlarla ilgisi yok.

Genel olarak fetullah holdingin çıkarı için islam kardeşliğini bombalayabilecegi herkesce malum.

Din kisvesine bürünmüş aç kurtlar gibi kendinden olmayan herkese saldiran ve gayri Muslim e diyalog diye yirtinirken ehli kurana olmadik iftiralar atan, islaha degil imhaya çalışan, envai çeşit sınavda kul hakkina giren bir örgütü savunacak tek vicdan yoktur.

Vicdan abilere zimmetli degilse tabi.

Her konuyada sen vakifsin zaten.

agbi

Yasaklı
Ben sana yönetimindesin dedim mi ?

Fetullah Gülenin'in Cemaati mensubuysan gazetesinden de televizyonundan da sorumlusun demektir.

Hep birlikte "daha güzele" giderseniz.

Böylelikle altın nesil, adanmış ruhlar olursunuz.

Ancak bu şeriatsızlıkla olmaz muhterem.

hani "ben ağabeyim" diyorsun ya, böyle ağabeylik olmaz

biz hiçbir zaman takvalı edasıyla piyasa da süzünmedik

kendimize "kazananlar, farklı olanlar" demedik muhterem
@Dut_agaci

Ben sizin yöneticiliğinizin ADİL OLMADIĞINI

Bu Forum un artık KRONİKLEŞMİŞ F.GÜLEN ve CEMEATİ KARŞITI VE DÜŞMANI OLDUĞUNU biliyorum.

Tüm Yönetimin F.GÜLEN ve CEMEATİ karşıtı olduğunuzu kabul ediyorum.

BUNLAR SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ dir HERKESTE BUNA SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDADIR.

YALNIZ FORUM un ismi ve yönetimin uyguladığı yöntem vede ÖZGÜR DÜŞÜNCE PLATFORUM u birbirleri ile çelişiyor.

İHVAN Genel anlamda TARİKAT a gönül verenlere alt bir tanımdır MAHMUD EFENDİ cemeatinin ÇEÇENİSTAN olaylarının altındaki senaryolar çok yakında KAMUOYUNA yansıyacaktır.

İHVAN SUNNİLİK ( EHLİ SUNNET VEL CEMAAT) Burada çok mesaj da görüyorum ki İRAN a karşı herhangi bir NEGATİVLİK yok.

Bana cevap verecekseniz iddalarıma belgelerle cevap veriniz İŞTE SİZİN HAKKANİYETTEN UZAK KALDIĞINIZ bir eylem Üyelerin şahsınm hakkında söyledikleri birde imzanıza Forum kuralların 2 maddesini yazmışsınız BU DURUMDA YAPTIRIM YAPMADIĞINIZA GÖRE O İKİ ÜYENİN ŞAHSIMA Haşa MÜNAFIK DEMESİNE KATILIYORSUNUZ bu durumda bu tanımdan ALLAH katında sizde sorumlusunuz.

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
@Dut_agaci

Ben sizin yöneticiliğinizin ADİL OLMADIĞINI

Bu Forum un artık KRONİKLEŞMİŞ F.GÜLEN ve CEMEATİ KARŞITI VE DÜŞMANI OLDUĞUNU biliyorum.

Tüm Yönetimin F.GÜLEN ve CEMEATİ karşıtı olduğunuzu kabul ediyorum.

BUNLAR SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ dir HERKESTE BUNA SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDADIR.

YALNIZ FORUM un ismi ve yönetimin uyguladığı yöntem vede ÖZGÜR DÜŞÜNCE PLATFORUM u birbirleri ile çelişiyor.

İHVAN Genel anlamda TARİKAT a gönül verenlere alt bir tanımdır MAHMUD EFENDİ cemeatinin ÇEÇENİSTAN olaylarının altındaki senaryolar çok yakında KAMUOYUNA yansıyacaktır.

İHVAN SUNNİLİK ( EHLİ SUNNET VEL CEMAAT) Burada çok mesaj da görüyorum ki İRAN a karşı herhangi bir NEGATİVLİK yok.

Bana cevap verecekseniz iddalarıma belgelerle cevap veriniz İŞTE SİZİN HAKKANİYETTEN UZAK KALDIĞINIZ bir eylem Üyelerin şahsınm hakkında söyledikleri birde imzanıza Forum kuralların 2 maddesini yazmışsınız BU DURUMDA YAPTIRIM YAPMADIĞINIZA GÖRE O İKİ ÜYENİN ŞAHSIMA Haşa MÜNAFIK DEMESİNE KATILIYORSUNUZ bu durumda bu tanımdan ALLAH katında sizde sorumlusunuz.

Size karşı isek, foruma bir zahmet, bir daha, hiç bir zaman girmeyiver ağabey.

Ağabey olarak senin lafını dinleyecek kim varsa, onlarla takıl, onların forumlarına gir.

Bir müslüman sana "Allahın kanunlarına göre hata yapıyorsun" dediği zaman "nefsinle konuşma" denilmez.

Hala abilerinin öğrettiği ağızda, aynı Emre Uslu, aynı Fuat Avni, aynı Hakan Şükür gibi konuşmaktasınız. Hepinize aynı şey öğretilip, ezberlettirilmiş gibi.

Yok İran, yok gemicikler, yok thedor herlz, yok İsmailağa vs. vs.

Senin ve diğer üyelerin HER MESAJINI teker teker okuma mükemmeliyetliğimiz yok.

Birisi sana "münafık" dediyse şikayet et, gerekeni yapılır.

agbi

Yasaklı

Ağabey olarak senin lafını dinleyecek kim varsa, onlarla takıl, onların forumlarına gir.

Bir müslüman sana "Allahın kanunlarına göre hata yapıyorsun" dediği zaman "nefsinle konuşma" denilmez.

Hala abilerinin öğrettiği ağızda, aynı Emre Uslu, aynı Fuat Avni, aynı Hakan Şükür gibi konuşmaktasınız. Hepinize aynı şey öğretilip, ezberlettirilmiş gibi.

ALLAH ın kanunlarını yaşayan a TAKVA ile YAŞAYAN denir TAKVA ile YAŞAMAYIP TAKVA temelli değerlendirme yapanlara NEFSİNLE KONUŞUYORSUN denir.

SEN YÖNETİMİNDE BULUNDUĞUN FORUM da BANKA reklamlarını yap ama başka bir yerde BANKA reklamları yapılmasını NEGATİV DEĞERLENDİR ve arkasından TENKİT etçBana bunu açıklasana.

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
ALLAH ın kanunlarını yaşayan a TAKVA ile YAŞAYAN denir TAKVA ile YAŞAMAYIP TAKVA temelli değerlendirme yapanlara NEFSİNLE KONUŞUYORSUN denir.

SEN YÖNETİMİNDE BULUNDUĞUN FORUM da BANKA reklamlarını yap ama başka bir yerde BANKA reklamları yapılmasını NEGATİV DEĞERLENDİR ve arkasından TENKİT etçBana bunu açıklasana.

İlgili banka reklamını şikayet et, adminler kaldırılması için uğraşacak.

Senin televizyonuna FAİZ reklamlarını kaldırmasını yazacağım, kaldıracak mı ?

50-60 kişinin girdiği ihvan forum ile KOSKOCAAAAA CAMİAAANIZIN tv.sini ve gazetesini bir tutuyorsun ya, helal olsun sana.

Hadi bakalım. Göster ağabeyliğini de kaldırt o paket reklamları !

agbi

Yasaklı

Senin ve diğer üyelerin HER MESAJINI teker teker okuma mükemmeliyetliğimiz yok.

Birisi sana "münafık" dediyse şikayet et, gerekeni yapılır.

Birde bunu demişsiniz Yok İran, yok gemicikler, yok thedor herlz, yok İsmailağa vs. vs.

Önce yazdığımı anlamak için okuyun lütfen BEN GEMİLERE NASIL SAHİP OLDUĞU HAKKINDA YORUM YAPMADIM Gemilerin devamlı SURİYE __MISIR __ İSRAİL e mal taşıdığını yazdım YANİ O ZAMAN Sn ERDOĞAN bu kadar hassas ise OĞLUNA Bu Üç Ülkeye mal taşaması NASİHATINDA BULUNSUN dedim.

Ayrıca demişsiniz ki Ağabey olarak senin lafını dinleyecek kim varsa, onlarla takıl, onların forumlarına gir. İşte buda nefsinizin ürünü BU FORUM un başında ne yazıyor ÖZGÜR DÜŞÜNCE PLATFORUM u siz göre ÖZGÜRLÜK karşı düşüncelere kapalımı ?

agbi

Yasaklı
İlgili banka reklamını şikayet et, adminler kaldırılması için uğraşacak.

Senin televizyonuna FAİZ reklamlarını kaldırmasını yazacağım, kaldıracak mı ?

50-60 kişinin girdiği ihvan forum ile KOSKOCAAAAA CAMİAAANIZIN tv.sini ve gazetesini bir tutuyorsun ya, helal olsun sana.

Hadi bakalım. Göster ağabeyliğini de kaldırt o paket reklamları !

Ben çok yazdım ama etkili olmadı bu durumda ALLAH katında sorumluluğum kalktı PEKİ TEMELİ OLMAYAN BİR insan a MÜNAFIK DEMEK İSLAM DA YERİ NEDİR ?

salimabi

Kısıtlı Erişim
10455940_910712645612920_7627123215259832367_n.jpg

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Ben çok yazdım ama etkili olmadı bu durumda ALLAH katında sorumluluğum kalktı PEKİ TEMELİ OLMAYAN BİR insan a MÜNAFIK DEMEK İSLAM DA YERİ NEDİR ?

Nefsiyle hareket etmeyip, âkil olan sizsiniz.

Biz nefsimizle hareket ettiğimiz için, FETVA niteliğindeki sorulara cevap vermiyoruz.

Dilerseniz Alo 190 hattını arayarak, diyanet işlerini arayabilirsiniz.

Tabii, diyaneti'de hükümet tarafından görmüyorsanız !

agbi

Yasaklı
Yazdıklarımı KAYNATMA starejisimi DEFALARCA YAZDIM FAİZ de reklamıda HARAM dır ama TENKİT eden siz yöneticiik yaptığınız FORUM da Diğer haramların reklamı yapıldı SİZ SİZE GÖRE BANA GÖRE HARAM ları nitelendiren birimisiniz ama ben ASLA İHVAN FORUM u burda SUÇLAMADIM.

Madem bu kadar TAKVA SAHİBİSİNİZ o zaman TAKVA ya göre Bu forum da Yöneticilik yapma vasıflarına sahipmisiniz FORUM un adı İHVAN FORUM İçeriği ÖZGÜR DÜŞÜNCE PLATFORUMU .

Bakın imzanızda ne var 2-İhvan Forum'da Müslüman olduğunu söyleyen hiç bir üyeye kâfir, müşrik sıfâtı ya da Müslüman'a yakışmayacak başka bir sıfât, îmâ dahi edilemez Şimdi buna uymayan YÜZLERCE MESAJ GETİREYİM örnek olarak bakalım hangi yaptırımı UYGULAYACAKSINIZ ?

YUKARIDAKİ mesajımı OKUMAK için OKUYAN ama asla ANLAMAK İÇİN OKUMAYN kişi ancak aşağıdaki mesajı yazmış haa ben yaşça HİPERMETROP GÖRME ÜZÜRLÜYÜM ama siz KOYULAŞTIRILMIŞ BEYANI bile okuyamayacak veya anlayamacak kadar ÖNYARGILI içiniz nefret dolmuş birisiniz. AYRICA SİZDEN CEVAP BEKLEDİKLERİM var neden Cevaplamadınız ?

Biz nefsimizle hareket ettiğimiz için, FETVA niteliğindeki sorulara cevap vermiyoruz.

YUKARIDAKİ mesajımı OKUMAK için OKUYAN ama asla ANLAMAK İÇİN OKUMAYN kişi ancak aşağıdaki mesajı yazmış haa ben yaşça HİPERMETROP GÖRME ÜZÜRLÜYÜM ama siz KOYULAŞTIRILMIŞ BEYANI bile okuyamayacak veya anlayamacak kadar ÖNYARGILI içiniz nefret dolmuş birisiniz. AYRICA SİZDEN CEVAP BEKLEDİKLERİM var neden Cevaplamadınız ?

@Dut_agaci

amca

Profesör
valla isteyen istediğini desin arkadaş...

Karı gibi gülen de hoşuma gitmiyor,

karı gibi ağlayanda hoşuma gitmiyor,

Erkek gibi erkek işidir islam.... Sulu gözlülerle , pişmiş kellelerle bir yerlere gelmedi bu islam bundan sonrada bir yere gelmez...

http://www.youtube.com/watch?v=OWTJGYFuhrE

Mubarek gün koymayın şu DİNSİZİN Videolarını ya....

amca

Profesör

Git bu masalları başkalarına anlat Edep yoksunu adam...

Enes burayı mynet gibi yapacağım dediğinde itiraz ettim sen ne yaptın bana çamur attın... Şimdi gelmişsin reklamlardan şikayet ediyorsun... Saman tv ye bak ondaki reklamlardaki dizilerdeki edepsizliğe bak...

Ramazan geldi kan şekerin düştü de mi buraya damladın yoksa sana verilen özel görev mi bu...

agbi

Yasaklı
valla isteyen istediğini desin arkadaş...

Karı gibi gülen de hoşuma gitmiyor,

karı gibi ağlayanda hoşuma gitmiyor,

Erkek gibi erkek işidir islam.... Sulu gözlülerle , pişmiş kellelerle bir yerlere gelmedi bu islam bundan sonrada bir yere gelmez...

http://www.youtube.com/watch?v=OWTJGYFuhrE

Mubarek gün koymayın şu DİNSİZİN Videolarını ya....

PEYGAMBERİMİZ sav sonra oluşan tüm oluşumları red edİP MEZHEPLERİ VE TARİKATLARI RET EDEN SEN DEĞİLMİSİN.

AK PARTİ İÇİN DEMEDİĞİNİ BIRAKAN SEN DEĞİLMİSİN

HADİ DEMEDİM DE

GETİREYİM ESKİ MESAJLARINI.

MEZHEPLERİ TARİKATLARI KABUL ETMEYEN SEN ki ŞÜKÜR ALKOL ALMIYORUM yaklaşık 25 SENEDİR bana göre ALKOL ALANDAN DAHA BETERSİN.

BAK BİR MENKİBE AKLIMA GELDİ

ŞEYTAN DÜNYAYA inmiş CEHENNEM İÇİN ADAM TOPLUYOR Bir sarhoş A SORMUŞ BU YILDIZLAR BİRBİRİNE BAĞLI OLMADA NEDEN HAVADALAR SARHOŞ CEVAP VERMİŞ ama önce osmanlı tokadı atark sen ALLAH işine ne karışıyorsun ALLAH ın hikmetinden sual sorulurmu diye

Çok güzel bir nokaya değinmişsin reklamlardan dolayı @Enes e TENKİTLER yazmıştın bende ENES i savunmuştum DOĞRU ya DOĞRU ben hala REKLAM konusunda ENES i ve Yönetimi tenkit edemem çünkü bu Forum un masrafları var

agbi

Yasaklı

bana tavsiyeni sen uygula aç diyaneti sor bakalım GERÇEK YAŞAMDA HİÇ TANIŞMAYAN İKİ KİŞİDEN BİRİ DİĞERİNE MÜNAFIK İDDİASINDA BULUNDU BİR YÖNETİCİ OLARAK NE YAPMAM LAZIM.

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
bana tavsiyeni sen uygula aç diyaneti sor bakalım GERÇEK YAŞAMDA HİÇ TANIŞMAYAN İKİ KİŞİDEN BİRİ DİĞERİNE MÜNAFIK İDDİASINDA BULUNDU BİR YÖNETİCİ OLARAK NE YAPMAM LAZIM.

Belli yaşı geçtikten sonra forumlara girmemek lazım der diye korkuyorum.

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
@agbi

Bu arada STV'deki duş jeli reklamlarının kaldırılması için ne yaptın ?