İDDİALARA CEVAPLAR İftira sa iftira ama CEVAPLAR BURDA.

agbi

Yasaklı
10440799_10203234300650620_5588336817504024384_n.jpg

agbi

Yasaklı
Sn erdoğan bunları dedimi ?

ŞUANKİ SERVETİ ? Açıklasınki i DEDİKODULARA SUİZANLARA SEBEB VERMESİN HAK NEYSE HALK GÖRSÜN. HALK DOĞRUYU görsün İFTİRA ATANLARI LANETLESİN.

10450827_853664121327861_6935566857061951171_n.jpg

Yetim

Kısıtlı Erişim
11072014eGCqOZTj9sg15QCs.png

MÜCAHİDE Yıldız Tilbe Allah razı olsun senden ...

bi husben

Kıdemli Üye

ŞUANKİ SERVETİ ? Açıklasınki i DEDİKODULARA SUİZANLARA SEBEB VERMESİN HAK NEYSE HALK GÖRSÜN. HALK DOĞRUYU görsün İFTİRA ATANLARI LANETLESİN.

o zaman agababanı iftiralarındna dolayı lanetliyoruz

Muminaga

Yeni

diyanetten emekli vaiz feto'mu çok zengin yoksa 2 dönem belediye başkanı 12 yıl başbakanlık yapan erdoğan mu çok zengin?
fetonun kaldığı bu şato emekli vaiz maaşıyla mı alındı?
bankası olan, şirketleri olan, karundan zengin feto bu noktaya nasıl ulaştı?

kılıçdaroğlunun havuzlu evi dahil zenginliğini samanyolu ve zaman gazetesi manşetlerinden indirmiyordu..

Yetim

Kısıtlı Erişim
Sen okadar ilimsiz sin ki ALLAH ın dediğini İSLAM ALİMLERİN bizlere aktardığını bilmeyen Yıldız TİLBE dedi diye KONU AÇAN sın.

Niye yahudiciklerinizin yaralarına dokununca zorunamı gitti acıttımı Pislik Yahudiler benim elimden zarar görsünde ilmim olsa ne olmasa ne zaten ilmim varda yahudiye zararı yoksa faydasız ilimdir ...

Yetim

Kısıtlı Erişim
diyanetten emekli vaiz feto'mu çok zengin yoksa 2 dönem belediye başkanı 12 yıl başbakanlık yapan erdoğan mu çok zengin?
Fetonun kaldığı bu şato emekli vaiz maaşıyla mı alındı?
Bankası olan, şirketleri olan, karundan zengin feto bu noktaya nasıl ulaştı?

biraz stv seyrese bebek katili israili mazlum ezilen haklari gasp edilen filistinlileride zalim zanneder

Muminaga

Yeni
iNSAN Biraz stv seyretse " BEBEK KATİLİ İSRAİL MAZLUM" --- "FİLİSTİNLİLERİ İSE ZALİM TERÖRİST SANIR" --- DAİMİ SEYİRCİSİ İSE İSRAİLE BİAT EDER ...

onuda yapıyorlar.
cemaat denilen yahudi uşağı paralel örgüt israil dalkavukluğunu da yaptı ve yapmaya devam ediyor.
işte Filistinlilere terörist diyen samanyolu'nun videosu :
http://www.youtube.com/watch?v=qvfU-e82nys#t=23

Yetim

Kısıtlı Erişim

Bu fotoğraf dahi fetoşun kim olduğunu ap açık gösteriyor

FOXMAN DAHİ F. G YE KARŞI EL PENÇE DURUYORSA--- İSRAİL DEVLET KÜLTÜRÜNDE İSRAİLİLER SADACE DEVLETE GİZLİ HİZMET EDENLERE EL PENÇE DİVAN DURURLAR----

agbi

Yasaklı
ERDOĞAN a TEKRAR SİYASİ HAYATINA BAŞLAMASINA HANGİ PARTİ HANGİ KİŞİ VESİLE OLDU ?

agbi

Yasaklı
fetonun kaldığı bu şato emekli vaiz maaşıyla mı alındı?
bankası olan, şirketleri olan, karundan zengin feto bu noktaya nasıl ulaştı?

kılıçdaroğlunun havuzlu evi dahil zenginliğini samanyolu ve zaman gazetesi manşetlerinden indirmiyordu..

iNSAN Biraz stv seyretse " BEBEK KATİLİ İSRAİL MAZLUM" --- "FİLİSTİNLİLERİ İSE ZALİM TERÖRİST SANIR" --- DAİMİ SEYİRCİSİ İSE İSRAİLE BİAT EDER ...

Bu fotoğraf dahi fetoşun kim olduğunu ap açık gösteriyor

FOXMAN DAHİ F. G YE KARŞI EL PENÇE DURUYORSA--- İSRAİL DEVLET KÜLTÜRÜNDE İSRAİLİLER SADACE DEVLETE GİZLİ HİZMET EDENLERE EL PENÇE DİVAN DURURLAR----

Hocaefendi ile Abraham Foxman'ın arasındaki ilişki ne? Bununla ilgili bilgi paylaşır mısınız?

Abraham Foxman yahudilere iftira atılması ve hakaret edilmesi karşısında duran bir örgütün ADL (Anti Defamation League) başkanıdır.

Bir İslami Cemaat Liderinin,yahudi veya hristiyan bir cemaat lideri ile görüşmesinde Kur'an ve Sünnet perspektifinde bir sakınca yoktur. Hele niyet İslamı Kalblere sevdirmek ise,o zaman bu görüşmeler Allah katında müsbet yönde değer kesbeder,çünkü yapılan temsil noktasında tebliğdir,bu da Kur'anın emridir:

'Ey Peygamber! Rabbinden sana indirileni tebliğ et. Eğer bunu yapmazsan onun verdiği peygamberlik görevini yerine getirmemiş olursun. Allah seni insanlardan korur.'(Maide,67)

Efendimiz (SAV),Taif dönüşü Mekke'ye alınmaz! Çünkü,Mekke'ye yeni bir Din ile gelmiş ve putperest bir halka putları bırakmasını istemektedir. Hazır Mekke dışına çıkmışken,içeriye alınmaması kararlaştırılmıştır. Efendimiz (SAV) bunu beklememiş ve özvatanı olan Mekke'ye girmek istemiştir. Neticede,kendisine kefil olacak birini getirirse,Mekke'ye girebileceği söylenir.

Efendimiz(SAV),Mekke eşrafından müşrik olan Mut'im bin Adiyy denen kişiye kendisine kefil olabileceğini söyler. Mut'im e sorulur ve oda kabul eder. Yani bir müşrik yerine göre Efendimiz(SAV) 'e kefil olmuştur,Ebu Talib amcası mümin değilken,vefat ettiğinde müşrikler cesaret toplayıp daha çok zulüm yapmaya başladıklarında Efendimiz (SAV) şöyle demiştir:'Amcacığım,yokluğun ne çabuk belli oldu' Ama,Onu (SAV) koruyan bir mümin değildi !

Hocaefendininde bu tarz görüşmelerini,İslamın doğru tanıtılması ve seviyeli temsil edilmesi adına yapıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bundan ise bırakın bir mahzurun olması,bizzat Efendimiz (SAV) in hayatında var olan şeylerdir.

Fethullah Gülen sadece Papa ile değil,farklı din mensuplarından pek çok kimselerle diyalog görüşmeleri yapmıştır. Mesela Ortodoks Patriği Bartholomeos,Hahambaşı Bakshi Doron,Vatikan’ın İstanbul temsilcisi monsenyör Georges Marovitch,Kadim Süryani Katolik Cemaati Metropoliti Yusuf Çetin,Süryani Katolik Patrik Vekili Yusuf Sağ,Kadim Süryani Cemaati Piskoposu Samuel Akdemir,önemli bir Musevi örgütü olan ADL (Anti Defamation League) Başkanı Abraham Foxman,Katoliklerin önde gelen liderlerinden Kardinal John O’Connor’la diyalog görüşmeleri yapmıştır. Ayrıca Dünya Kiliseler Birliği (CMEP) üç kişilik bir heyetle,Gülen’e barış adına ziyarette bulunmuş ve Amerikan Yahudi Örgütleri Başkanları Konferansı (AYOBK) Heyeti’yle de görüşmüştür. Gülen bunlardan başka pek çok diyalog görüşmeleri de yapmıştır.

Bu görüşmelerin hepsi Kuran ve Sünnet perspektifinde olmuştur ve niyet İslamı Kalblere sevdirmektir.

CEMEATİN BU CEVABI YALANSA ALLAHIN LANETİ ONLARIN ÜZERİNE OLSUN YOK DOĞRU İSE SAPTIRANLARIN VE SENİN ÜZERİNE OLSUN.AL İŞTE İSLAM KAİDELERİNE GÖRE BİR YAKARIŞ.

BEN AMİN DİYORUM HADİ @Yetim AMİN de.

Yetim

Kısıtlı Erişim
.

Bu görüşmelerin hepsi Kuran ve Sünnet perspektifinde olmuştur ve niyet İslamı Kalblere sevdirmektir.

agbi bu niyet seninse yemine amin demem fakat bu niyet f.g nin se onun niyetne itibar etmem AMİN.. DERİM...

.
CEMEATİN BU CEVABI YALANSA ALLAHIN LANETİ ONLARIN ÜZERİNE OLSUN YOK DOĞRU İSE SAPTIRANLARIN VE SENİN ÜZERİNE OLSUN.AL İŞTE İSLAM KAİDELERİNE GÖRE BİR YAKARIŞ.

BEN AMİN DİYORUM HADİ @Yetim AMİN de.
agbi bu niyet seninse yemine amin demem fakat bu niyet f.g nin se onun niyetne itibar etmem AMİN.. DERİM

agbi

Yasaklı
[/B]

agbi bu niyet seninse yemine amin demem fakat bu niyet f.g nin se onun niyetne itibar etmem AMİN.. DERİM...

agbi bu niyet seninse yemine amin demem fakat bu niyet f.g nin se onun niyetne itibar etmem AMİN.. DERİM

KORKMA İNSAN EMİN BİLDİĞİ KONUDA AHİRETİNDEN KORKMAZ.

İDDİALARIN ORTADA SENİN İDDİAN DOĞRU İSE ALLAH ın laneti F.GÜLEN ve Cemeatinin üzerine olsun AMMA VERDİKLERİ CEVAP DOĞRU İSE ALLAHIN LANETİ BU FORUMDA BUNU SIK DİLE GETİREN @Mahabad ve SENİN yani @Yetim adlı üye kimmse onun üzerine olsuN.AMİN

ASLINDA LANET OKUMAK BANA GÖRE DEĞİL AMA KAÇ KERE CEVAP VERDİM AYNI İDDİALARDASINIZ O ZAMAN

hocaefendi-beddua-etti-yalani.jpg

Ben beddua etmiyorum ahitleşme yapıyorum

Yetim

Kısıtlı Erişim

İDDİALARIN ORTADA SENİN İDDİAN DOĞRU İSE ALLAH ın laneti F.GÜLEN ve Cemeatinin üzerine olsun AMMA VERDİKLERİ CEVAP DOĞRU İSE ALLAHIN LANETİ BU FORUMDA BUNU SIK DİLE GETİREN @Mahabad ve SENİN yani @Yetim adlı üye kimmse onun üzerine olsuN.AMİN

ASLINDA LANET OKUMAK BANA GÖRE DEĞİL AMA KAÇ KERE CEVAP VERDİM AYNI İDDİALARDASINIZ O ZAMAN

hocaefendi-beddua-etti-yalani.jpg

Ben beddua etmiyorum ahitleşme yapıyorum

Benim iddialrım doğru ve arkasında duruyorum f.g ile lanetleşirim fakat cemaatın içerisinde olayları anlamyan saf Müslümanlar var hala onlara hiç bişey diyemem ..,

Arıca sen o kadar namertsinki daha önce BEDUALAŞMIŞTIK AMİN DEMİŞTİM... NANKÖLÜK YAPMA ...

Yetim

Kısıtlı Erişim
.

İDDİALARIN ORTADA SENİN İDDİAN DOĞRU İSE ALLAH ın laneti F.GÜLENİN üzerine olsun AMMA VERDİKLERİ CEVAP DOĞRU İSE ALLAHIN LANETİ BU FORUMDA BUNU SIK DİLE GETİREN @Yetim adlı üye kimmse onun üzerine olsuN.AMİN

Amin..
F.gülenle lanetleşmeye bedualaşmaya her zaman hazırım

Muminaga

Yeni

İDDİALARIN ORTADA SENİN İDDİAN DOĞRU İSE ALLAH ın laneti F.GÜLEN ve Cemeatinin üzerine olsun

AMMA VERDİKLERİ CEVAP DOĞRU İSE ALLAHIN LANETİ BU FORUMDA BUNU SIK DİLE GETİREN @Mahabad ve SENİN yani .... adlı üye kimmse onun üzerine olsuN.AMİN
Bende Amin diyorum.
F.gülenin amel ve söylemlerinden haşhaşi örgütün mensuplarının yahdiseverliği konusunda bu kadar emin olmasam Amin demezdim.

Muminaga

Yeni
Bende Amin diyorum.
F.gülenin amel ve söylemlerinden haşhaşi örgütün mensuplarının yahdiseverliği konusunda bu kadar emin olmasam Amin demezdim.
Sızıntı dergisi yazarı ve yahudisever cemaat mensubu Bahri Şenkal diğer cemaat mensuplarına göre inandığını en açık şekilde açıklayan biridir.
bir tweetine rastladım. Yahudiseverliğini açık açık ve hiç kıvırmadan ilan ediyor.
Cemaat denilen işbirlikçi yahudisever örgütün ortadoğu temsilcisi-sorumlusu kişinin tapelerde konuşması var. Güneyli dost diye tabir ettiği siyonist israil hakkındaki görüşleri,
topsakal çetesi mensubu emre uslu,
haşhaşi örgüt liderinini yahudisever imam olarak tanımlayan hem israilde hemde amerikada etkin bir isim olan siyonist bir politikacının amerikada gazetelere verdiği demeçte fetoyu yahudisever iamam olarak tanımlaması,
fetonun mavimarmara olayında israil tezlerine haklılık kazandıran açıklamaları, yani siyonist şakşakçılığı,
yahudi çocukları için ciğerimin yağları eriyor demesi,
amerikada etkin bir siyonist kuruluş olan ADL başkanı abraham foxman'ın siyonist teşkilat ve örgütlerdeki siyonizme hizmeti ortada olduğu halde fetonun bu kişi ile can ciğer kuzu sarması kucaklaşması ve öpişmesi

yaw haşhaşi örgütün yahudi yalakacalığı ve siyonistlerle işbirlikçiliğini tekrar tekrar tekrar mı kanıtlayacağız?

kaygisiz

Üye
ANLIYAMIYORUM

Burada BELGELİ mesajlar yazıyorum KİMSE BU MESAJLARA BİR ŞEY DEMİYOR YALNIZCA ŞAHSIMA SALDIRIYORLAR F.GÜLEN E CEMEATE SALDIRIYORLAR.

BU NEDİR YAAA BAZILARI KENDİNİ HAŞA PEYGAMBERİMZ sav daha yetkili görüyorlar MÜNAFIK TANIMLAMASI yapıyor YÖNETİM de bunu görüyor FORUM KURALLARINI SAN GÖRE BANA GÖRE DEĞERLENDİRME düşüncesindeler.

BURASI @Erdem ÖZGÜR DÜŞÜNCE PLATFORUMU DEĞİLMİ KURALLARI YOKMU ? Ne dersin @Enes

Ey zırcahil fetocu, önce yüce peygamberin adını ağzınıza almayın, zira siz ona türkçe olimpiyat denilen rezilliğe yarı çıplak kızları dinlemeye geldi diye iftira edenlersiniz, ondan fersah ferzah uzaksınız bu bir, ikincide efendimiz güya münafıkları açıklamamış yine iftira zira efendimiz münafıkların ismini tek tek hz. Huzeyfe r.a bildirmiştir, kendilerine bildirmemesinin sebebide belki bu hallerinden tevbe eder diye ümit etmiştir nitekim ibni selülün ölümünden sonra çoğu düzelmiştir, bir başka şey burda ha bire tayyib hakkında güya kontra yapıyorsun, tayyip bir siyasetçidir hoca olarak insanlara hitap etmiyor her ne kadar bu yöndede kabiliyeti var ise, yaptığı hata varsa elbet onun hesabını verecek ve onu sevenler onu sizin yaptığınız gibi hatalarınıda tasdik etmiyor, sadece müslüman halkın menfatına işler yapıp yapacağı için destek oluyor, ilkokul çocuğu kuran ögrenemezdi başörtüsü takamazdı mesela değişti bunlar
Fetoya olan düşmanlığımız Allah içindir tayyip için değil, islamın içini boşaltamaya çalışan, örtünmeyi teferruat gören, filistinli çoçuklar için değilde yahudi çocukları için ağlayan, darbelerde herzaman islam düşmanlarının yanında destekçi olan erbakan hocaya karşı tavır alan, mavi marmarada şehitleri bırakıpta israile hak veren, papaya yazdığı mektupta"papa hazretleri burda oluşumuzun sebebi misyonunuzun bir parçası olmak içindir diyen(wikipediada var mektup), türkçe olimpiyatları bir pisliği icat eden genç kızları erkekler önünde teşhir eden ve buna peygamberi bile alet eden, tayyip ile evvel dost olan ve tayyibin fetonun üstadı pereze posta koymasından sonra onunla ipleri koparan
Faruk beşer gibi sağlam bir hoca feto hakkında neler yapmıştı zamanında:
20-25 sene önce fetonun fıkhını anlamak diye kitap yazmıştı, o zamanın biriciği demişti, Allah c.c ömrümden alsın ona versin demişti, şimdi bakın bi nasıl reddediyor feto münafığını, çünkü sağlam bir iman var sinesinde keza latif erdoğan , ahmet keleş 30 yıllık en yakınındaki isimler ama imanları ağır bastığı için ayrıldılar

Yüce Allahın adına yemin ederimki bütün bu dinsizlikleri yapan feto şu haliyle günümüzün ibni selülüdür yani münafıkların reisidir ardındanda bütün bunları bilerek kasten gidende tayfasıdır