İDDİALARA CEVAPLAR İftira sa iftira ama CEVAPLAR BURDA.

agbi

Yasaklı
tam-da-bugunlerde-hatirlanmasi-gereken-ibretlik-bir-hatira.jpg

Mehmet Fırıncı Ağabey anlatıyor:

Üstad Hazretleri İstanbul’da iken bir gün beni çağırdı ve Fırıncı Kardeşim seninle bir yere gideceğiz dedi. Sonrasında Edirne kapı mezarlığı karşısında bir yere gidiyorlar. Yüksek bir yerin üzerine çıkıyorlar…

Üstad Hazretleri:Fırıncı Ağabeye diyor: Şimdi sen hakem ol Fırıncı Kardeşim. Seninle meşveret ediyorum. Sen ne dersen ben öyle yapayım. Eskiler bizi kendilerine muhalif bildikleri için eziyorlardı. Şimdikiler (Yani demokratlar) da ne için bizim içimize girip bizle beraber hareket etmiyorsunuz diye bizi eziyorlar. Sen ne dersin? Biz bunların içine girip beraber mi çalışsak. Yoksa şimdiye kadar gittiğimiz gibi mi devam etsek sen söyle… Ankara bize yaptıkları bu zulümleri onların içine girmediğimiz ve onlarla beraber hareket etmediğimiz için yapıyor. Eğer onların tarzında gitsek bu baskıları bu zulümleri yapmazlar. Şimdi söyle! Onların içine girip,onlarla beraber hareket edelim mi? Yoksa Kendi tarzımızda devam mı edelim?

Fırıncı Ağabey: Kendi ifadesiyle (mütezellilane bir biçimde dedim) kendi tarzımızda gidelim Üstadım. Bunun üzerine Üstad Hazretleri ayağa kalkarak mezarlığa dönüp kolunu mezarlığa uzatıp ölüleri göstererek öbür koluyla da Ankara’yı gösterip siyaseti kasdederek “Bu ölülerin içerisine girerim o delilerin içerisine girmem’’ buyurdu.

Zübeyir Ağabey bu olayı anlatarak Üstat “İstikbale işaret eden mühim bir meseleyi ders veriyor” diyor…

agbi

Yasaklı
@agbi bu arada hala faiz reklamcılığına HARAM'dır diyemedin.

Hatırlatayım !

Ağabeylik böyle mi oluyor ?

Yazdıklarımı KAYNATMA starejisimi DEFALARCA YAZDIM FAİZ de reklamıda HARAM dır ama TENKİT eden siz yöneticiik yaptığınız FORUM da Diğer haramların reklamı yapıldı SİZ SİZE GÖRE BANA GÖRE HARAM ları nitelendiren birimisiniz ama ben ASLA İHVAN FORUM u burda SUÇLAMADIM.

Madem bu kadar TAKVA SAHİBİSİNİZ o zaman TAKVA ya göre Bu forum da Yöneticilik yapma vasıflarına sahipmisiniz FORUM un adı İHVAN FORUM İçeriği ÖZGÜR DÜŞÜNCE PLATFORUMU .

Bakın imzanızda ne var 2-İhvan Forum'da Müslüman olduğunu söyleyen hiç bir üyeye kâfir, müşrik sıfâtı ya da Müslüman'a yakışmayacak başka bir sıfât, îmâ dahi edilemez Şimdi buna uymayan YÜZLERCE MESAJ GETİREYİM örnek olarak bakalım hangi yaptırımı UYGULAYACAKSINIZ ?

TAKVA ile yaşayan Sn Yönetici @Dut_agaci

Sizin gibi TAKVA ile yaşayan kişiye rastlamak İMKANSIZ gibi bir şey

İDDİA ETTİĞİNİZ REKLAMLARDA KURUMLARIN İSİM REKLAMIMI VAR YANİ ÖRNEK X KREDİ KARTI X BANKA OLARAKMI YOKSA İŞTE BİR YILLIK VADEYE % X FAİZ OLARAKMI Haa bana sorarsan HERİKİSİDE HARAM

faiz kadar haram olan kumar için AKP Hükümetinin örneğin Milli Piyangoyu Sayısal loto yu veya AT YARIŞLARINI KALDIRMA TEKLİFİNİ GÖRMEDİM SİZCE BUNLAR HELAL Mİ KALDIRMA YETKİSİ ELİNDE OLAN HÜKÜMET BUNLARI NEDEN KALDIRMIYOR Hiç tenkit ettiğinizi görmedim?

YOKSA DEMEK İSTEDİĞİNİZ BUMU Benim desteklediğim Hükümete Haşa HELAL Cemeate Hükümete karşı olanlara HARAM

0.jpg

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/...YBCpHa5B-daCd--kBg0IZSMqkbeYrYO6kjoir8ovyLOP8

526x297-EVR.jpg

ŞİMDİ BU YAPTIKLARINDAN DOLAYI BU RESİM deki şahısları DİNDEN mi çıktılar dicem HAŞA DEMEKTENDE ALLAH a sığınırım.

Evet Sn Takva sahibi bu footoraflar için TAKVA TEMELLİ GÖRÜŞLERİNİZ??

SÜRYANİ KİLİSESİNDE MUM YAPMAK DİLEK TUTMAKTIR fakat ben sizin gibi değilim bu İnsanları İSLAM AÇISINDAN YARGILAMA HAKKINA SAHİP DEĞİLİM VE ALLAH tan korkarım.

agbi

Yasaklı
ehl-i-sunnete-atilan-isid-ehl-i-sunnettir-iftirasina-cevap.jpg

ADNAN OKTAR'TAN IŞİD TERÖR ÖRGÜTÜ HAKKINDA İLGİNÇ YORUM
Adnan Oktar: "IŞİD ile anlaşma yoluna gidilmeli ilerde Mehdiyete tabi olacaklar."
VİDEO İZLE: http://dai.ly/x1zyye1

Cübbeli Ahmet Hocaefendi: "IŞİD Ehlisünnet olmayı bırakın Müslüman bile olamazlar! Cehennem köpekleri..."
VİDEO İZLE: http://dai.ly/x205nzv

İŞTE IŞİD: Çocukları göğsünden ikiye bölerek vahşice öldürüyorlar.
VİDEO:http://www.mehmetciktv.com.tr/video/5208/bu-kadar-vahsi-olabilmek-icin-insan-olmamak-lazim.html

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
TAKVA ile yaşayan Sn Yönetici @Dut_agaci

Sizin gibi TAKVA ile yaşayan kişiye rastlamak İMKANSIZ gibi bir şey

İDDİA ETTİĞİNİZ REKLAMLARDA KURUMLARIN İSİM REKLAMIMI VAR YANİ ÖRNEK X KREDİ KARTI X BANKA OLARAKMI YOKSA İŞTE BİR YILLIK VADEYE % X FAİZ OLARAKMI Haa bana sorarsan HERİKİSİDE HARAM

faiz kadar haram olan kumar için AKP Hükümetinin örneğin Milli Piyangoyu Sayısal loto yu veya AT YARIŞLARINI KALDIRMA TEKLİFİNİ GÖRMEDİM SİZCE BUNLAR HELAL Mİ KALDIRMA YETKİSİ ELİNDE OLAN HÜKÜMET BUNLARI NEDEN KALDIRMIYOR Hiç tenkit ettiğinizi görmedim?

YOKSA DEMEK İSTEDİĞİNİZ BUMU Benim desteklediğim Hükümete Haşa HELAL Cemeate Hükümete karşı olanlara HARAM

0.jpg

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/...YBCpHa5B-daCd--kBg0IZSMqkbeYrYO6kjoir8ovyLOP8

526x297-EVR.jpg

ŞİMDİ BU YAPTIKLARINDAN DOLAYI BU RESİM deki şahısları DİNDEN mi çıktılar dicem HAŞA DEMEKTENDE ALLAH a sığınırım.

Evet Sn Takva sahibi bu footoraflar için TAKVA TEMELLİ GÖRÜŞLERİNİZ??

SÜRYANİ KİLİSESİNDE MUM YAPMAK DİLEK TUTMAKTIR fakat ben sizin gibi değilim bu İnsanları İSLAM AÇISINDAN YARGILAMA HAKKINA SAHİP DEĞİLİM VE ALLAH tan korkarım.

Şundan emin olabilirsin ki agbi, hükümeti en sert dille eleştirenlerden birisi benim.

Siz hükümetçi iken, kapı kapı dolaşıp oy toplar iken ben hükümetin bazı politikalarını eleştiriyordum

Sizin güzelliğiniz şurada.

Menfaatler çatışınca piyangonun, iddianın haram olduğu aklınıza geliyor.

ZAMAN GAZETESİNDE piyango ve iddianın haram olduğuda dair 17 ARALIKTAN ÖNCE bir haber gösterebilir misin ?

Ancak ben 17 aralıktan önce de "haram" demiştim, bu hükümet eliyle oluyorsa "vebaldir" diyordum, HALA DİYORUM.

Bulüğ çağına ermiş kızlar hop hop hoplayınca Rasurullah Efendimiz (sav) salona geldi demek sevap mı agbi ?

Oynama şıkıdım şıkıdım ile İki Cihan Serveri aynı salonda öylemi agbi ?

Hüseyin Gülerce abiniz "biryerde hata yapıyoruz" diyor, ahmak mı agbi ?

Muminaga

Yeni
@agbi bu arada hala faiz reklamcılığına HARAM'dır diyemedin.
cemaat yapıyorsa helaldir demesini bekliyoruz :)
cemaat yapıyorsa helaldir demedi ama :)

forum yaparsa cemaatte yapar demeye getirdi.

TENKİT eden siz yöneticiik yaptığınız FORUM da Diğer haramların reklamı yapıldı

cemaat bunlarda İslami hassasiyet bırakmamış.
din iman hak getire..
ömrü boyunca başı tek bir defa secde etmemiş ecevit'e ahirette ilk şefaatçi olacağım kişidir diyen bir elebaşı ve buna biat eden din-iman ve vatan hissizlerinden başka ne beklenir?

Katil israile otorite tanımı yapan, yahudi çocukları için ciğerimin yağları eriyor diyen, Kur-anı Kerim Nur suresi 31.ayeti için Furuat diyen kişiye hocaefendi diyorlar.
bunların iflahı zor..
Allah cemaat mensuplarına, hidayet, basiret akıl ve iman versin...
Amin

agbi

Yasaklı
10463024_1440156052935339_7926581089190790051_n.jpg

BİR BÜYÜĞÜMÜN TAVSİYESİ Hep dikkat etmişimdir.

hirahos

Kıdemli Üye
Sahtekar, iki yüzlü, utanmaz haşhaşi foruma avdet etmiş.

10 seneye yaklaştı tanıdığımdan beri... Beyinde, halde, dilde gram ilerleme yok. Haşhaşi mermer, haşhaşi kafa... Tok tok. Donmuş mübarek.

İhanet ve tahrifleri AYYUKA çıkan, cürümleri saya saya bitirilemeyen bir münafığı savunmaya devam etmek, Allah'ın sana gazabı olmalı.

Allah seni ıslah etsin.

agbi

Yasaklı
Sahtekar, iki yüzlü, utanmaz haşhaşi foruma avdet etmiş.

10 seneye yaklaştı tanıdığımdan beri... Beyinde, halde, dilde gram ilerleme yok. Haşhaşi mermer, haşhaşi kafa... Tok tok. Donmuş mübarek.

İhanet ve tahrifleri AYYUKA çıkan, cürümleri saya saya bitirilemeyen bir münafığı savunmaya devam etmek, Allah'ın sana gazabı olmalı.

Allah seni ıslah etsin.
@Dut_agaci

İMZANIZI HATIRLATMAK İSTERİM.

Peygamberimiz sav yaşamında MÜNAFIKLARI Bilmesine rağmen SON NEFES i bilmediğinden kimseye SEN MÜNAFIKSIN dememiştir ama kendini HAŞA Peygamberimiz sav daha yetkili gören bu @hirahos adlı üyeye NE GİBİ YAPTIRIM DÜŞÜNÜYORSUNUZ İmzanızın daki Forum kuralları madde 2

Sn Erdoğan HAŞHAŞİ yi... İşte Erdoğan’ın, bir süredir bazı soruşturmaları yürüten savcılara yönelik eleştirilerinin dozunu yükseltirken kullandığı bu benzetme Haşhaşileri gündeme getirdi.......Haşhaşilik, 11. Yüzyılda İsmaili tarikatına mensup din adamı Hasan Sabbah tarafından kurulmuş bir tarikat. Ancak bu tarikat, özellikle siyasi figürlere yönelik olarak giriştiği suikast vb. eylemler nedeniyle siyasal bir örgüt gibi de kabul edilegelmiş.

hirahos adlı üye HERHALDE ALLAH TARAFINDAN ÖZEL YETKİLİ Kİ MÜMAFIK SUÇLAMASI İLE burda yazıyor.

PİSİKOSU NORMAL Çünkü Yazdıklarıma cevap verecek ne birikimi nede bilgisi var.

DUT AĞACININ İMZASI

1- İhvan Forum'da hiç bir akıma, hiç bir mezhebe; bunların değerlerine, hiç bir âlim ve fâzıl bilinen kişiye, hiç bir tarîkâte, cemaate veya mensublarına aşağılayıcı, hakâret edici, alaya alıcı, tekfir edici, müşrik ve sapık ilân edici üslûb ve ithâm kullanılamaz.
2-İhvan Forum'da Müslüman olduğunu söyleyen hiç bir üyeye kâfir, müşrik sıfâtı ya da Müslüman'a yakışmayacak başka bir sıfât, îmâ dahi edilemez.

İSLAM da YÖNETİCİNİN vasıflarını saymama gerek yok değilmi Sn Yönetici ?

Muminaga

Yeni
de gel de çıldırma :D
agbi gibi birisinin 1000 sene yaşasa yarısı kadar bilgi ve deneyime sahip olamayacağı üye hakkında neler yazmış?

hirahos

Kıdemli Üye
Aynı cümleyi teyiden bir daha yazayım:

Şu hakikati sen gibi haşhaşi olmayanların çoğu gördü. Sen kör gözüne parmak devam.

agbi

Yasaklı
aktroller-bu-kez-omer-dongeloglunu-linc-etti-sucu-retweet-yapmak.jpg

Türkiye’de son 1 senede ‘AkTroller’ olarak anılan ve AKP’nin sosyal medyada tetikçiliğini yapan bir grup türedi.

AKP’nin danışman kadrosunun da içinde bulunduğu bu Aktroll ekibi,AKP’ye muhalif ya da Başbakan’ın safında bulunmayan herkesi linç ediyor.

AkTrollerin linç girişimlerinden bakanlar,milletvekilleri,belediye başkanları hatta Cumhurbaşkanı Gül bile nasibini aldı.

Kanal 7'de sahur programı yapan Ömer Döngeloğlu hoca,Irmak TV'nin bir Tweet'ini RT'leyince AKP trollerinin ve fanatik AKP'lilerin lincine maruz kaldı.

'Hocaefendi,Ramazan'da iştiyak tavsiyesinde bulundu' şeklindeki Irmak TV'ye ait Tweet'i RT'leyen ilahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu,o andan itibaren yoğun saldırı altına alındı. AKP MKYK üyesi Mazhar Bağlı başta olmak üzere tanınmış AKP'li isimlerin ve fanatik parililer Döngeloğlu hocadan özür diletti. Başakşehir Belediyesi'nde danışmanlık yaptığı,belediyede odasının olduğuna varıncaya kadar özelinin ortaya dökülmesi karşısında Döngeloğlu, 'Sehven attım' demek zorunda bırakıldı. Tröller bununla da yetinmedi. Açıklamayı 'yetersiz' bulup linç ve tehdide devam etti ve özür diletti.

Döngeloğlu'nun,defaatle,Tweet'i sehven RT yaptığını belirterek özür dilemesi ve bu isimlere adeta hasap vermesi de tartışma konusu oldu. Bazı Twietter kullanıcıları,hocayı 'dik durmamakla' eleştirdi.

Daha öncede Hocaefendi'ye yönelik iftialar karşısında sağduyu mesajı atan Döngeloğlu benzer saldırıya uğramıştı.

Sanatçı Erkan Oğur da attığı iddia edilen bir tweet yüzünden AkTrollerin hışmına uğramıştı. AkTroller konseri iptal ettirdi!

agbi

Yasaklı
Aynı cümleyi teyiden bir daha yazayım:

Şu hakikati sen gibi haşhaşi olmayanların çoğu gördü. Sen kör gözüne parmak devam.

İMZANIZI HATIRLATMAK İSTERİM.

Peygamberimiz sav yaşamında MÜNAFIKLARI Bilmesine rağmen SON NEFES i bilmediğinden kimseye SEN MÜNAFIKSIN dememiştir ama kendini HAŞA Peygamberimiz sav daha yetkili gören bu @hirahos adlı üyeye NE GİBİ YAPTIRIM DÜŞÜNÜYORSUNUZ İmzanızın daki Forum kuralları madde 2

Sn Erdoğan HAŞHAŞİ yi... İşte Erdoğan’ın, bir süredir bazı soruşturmaları yürüten savcılara yönelik eleştirilerinin dozunu yükseltirken kullandığı bu benzetme Haşhaşileri gündeme getirdi.......Haşhaşilik, 11. Yüzyılda İsmaili tarikatına mensup din adamı Hasan Sabbah tarafından kurulmuş bir tarikat. Ancak bu tarikat, özellikle siyasi figürlere yönelik olarak giriştiği suikast vb. eylemler nedeniyle siyasal bir örgüt gibi de kabul edilegelmiş.

hirahos adlı üye HERHALDE ALLAH TARAFINDAN ÖZEL YETKİLİ Kİ MÜMAFIK SUÇLAMASI İLE burda yazıyor.

DUT AĞACININ İMZASI

1- İhvan Forum'da hiç bir akıma, hiç bir mezhebe; bunların değerlerine, hiç bir âlim ve fâzıl bilinen kişiye, hiç bir tarîkâte, cemaate veya mensublarına aşağılayıcı, hakâret edici, alaya alıcı, tekfir edici, müşrik ve sapık ilân edici üslûb ve ithâm kullanılamaz.
2-İhvan Forum'da Müslüman olduğunu söyleyen hiç bir üyeye kâfir, müşrik sıfâtı ya da Müslüman'a yakışmayacak başka bir sıfât, îmâ dahi edilemez.

İSLAM da YÖNETİCİNİN vasıflarını saymama gerek yok değilmi Sn Yönetici ?

Muminaga

Yeni

Altına imzamı atıyorum.

fetonun adamlarının hepsi, İslama karşı hissiz, İslami hassasiyetleri sıfırdır..

dersaneye gösterdikleri ilgi ve alakanın % 1'ni İslami değerlere göstermezler.
feto bunlar üzerinde deney yaptı, bunların hepsi birer kobay.
içinde soğuk-ılık su bulunan madeni kabın içine kurbağayı bırakıp, suyu hafifçe ısıtmaya başlayıp en son su kaynayıncaya kadar hareketsiz ve uyuşuk duran kurbağa misali feto bunlarin içinde manevi değerleri, ahlakı, haysiyeti islami hassasiyetleri güdükleştirdi, işlevsizleştirdi kimliksiz ve kişiliksizleştirdi bunları..

Muminaga

Yeni
Türkiye’de son 1 senede ‘AkTroller’ olarak anılan ve AKP’nin sosyal medyada tetikçiliğini yapan bir grup türedi.
terbiyesize görgüsüze ve utanmaza bak.
"Allah ak partiden razı olsun" diye konu açan ve o konu içinde farklı görüş belirtenlere bin türlü hakaret eden @agbi şimdi de ak partiyi savunanlara trol diyor.
vay utanmaz, ikiyüzlü sahtekar haşhaşi vay

agbi

Yasaklı
terbiyesize görgüsüze ve utanmaza bak.
"Allah ak partiden razı olsun" diye konu açan ve o konu içinde farklı görüş belirtenlere bin türlü hakaret eden @agbi şimdi de ak partiyi savunanlara trol diyor.
vay utanmaz, ikiyüzlü sahtekar haşhaşi vay

ALLAH şükür asla İKİYÜZLÜ OLMADIM.

AÇTIĞIM KONUN TARİHİNE BAK BAKALIM AKP ERGENEKON VE BALYOZ DAVALARI VB.SÖYLEMLERİ NEYDİ ???????? ŞİMDİ NE ?????

BAK ERDOĞAN A HER TÜRLÜ ZAMANINDA HAKARET YAPANLAR ŞUAN AK PARTİ DE ÖN PLANDA ETKİN ÖRNEK Mİ YİĞİT BULUT SÜLEYMAN SOYLU.

Ben siz değilim Hatirkarsınız bazı üyelere ne deyip sonra bana karşı onlara parelel yazıp bana saldırmanızı.

agbi

Yasaklı
ANLIYAMIYORUM

Burada BELGELİ mesajlar yazıyorum KİMSE BU MESAJLARA BİR ŞEY DEMİYOR YALNIZCA ŞAHSIMA SALDIRIYORLAR F.GÜLEN E CEMEATE SALDIRIYORLAR.

BU NEDİR YAAA BAZILARI KENDİNİ HAŞA PEYGAMBERİMZ sav daha yetkili görüyorlar MÜNAFIK TANIMLAMASI yapıyor YÖNETİM de bunu görüyor FORUM KURALLARINI SAN GÖRE BANA GÖRE DEĞERLENDİRME düşüncesindeler.

BURASI @Erdem ÖZGÜR DÜŞÜNCE PLATFORUMU DEĞİLMİ KURALLARI YOKMU ? Ne dersin @Enes

agbi

Yasaklı
ANLIYAMIYORUM

Burada BELGELİ mesajlar yazıyorum KİMSE BU MESAJLARA BİR ŞEY DEMİYOR YALNIZCA ŞAHSIMA SALDIRIYORLAR F.GÜLEN E CEMEATE SALDIRIYORLAR.

BU NEDİR YAAA BAZILARI KENDİNİ HAŞA PEYGAMBERİMZ sav daha yetkili görüyorlar MÜNAFIK TANIMLAMASI yapıyor YÖNETİM de bunu görüyor FORUM KURALLARINI SAN GÖRE BANA GÖRE DEĞERLENDİRME düşüncesindeler.

BURASI @Erdem ÖZGÜR DÜŞÜNCE PLATFORUMU DEĞİLMİ KURALLARI YOKMU ? Ne dersin @Enes

O ZAMAN AÇIKÇA BELİRTİN BURASI ÖZGÜR DÜŞÜNCE PLATFORUMU DEĞİL

Burada F.GÜLEN ALEHİNE AK PARTİ DIŞINDA HER OLUŞUMA HAKARET EDEBİLİR , İFTİRA EDEBİLİR vede İSLAM DEĞERLERİ AÇISINDAN NEGATİV DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ :rtfm: AMA SAVUNMA YAPAMAZSINIZ HELE HELE ELİNİZDE BELGELERDE OLSA GERÇEK TE OLSA :dik:AK Parti alehine hiç bir şey yazamazsınız

Muminaga

Yeni
ALLAH şükür asla İKİYÜZLÜ OLMADIM.

AÇTIĞIM KONUN TARİHİNE BAK BAKALIM AKP ERGENEKON VE BALYOZ DAVALARI VB.SÖYLEMLERİ NEYDİ ???????? ŞİMDİ NE ?????

SORU 1 :
feto ergenekon ve balyoz davası sanıkları için ne demişti?
[FONT=pt_sansregular]“Bana dokunan bir yanı vardı, yaşlı başlı adamlar böyle orada hesap verince ciğerim yanıyor benim. Elimde bir imkan olsa, ben onların hepsine serbestsiniz derim” [/FONT] dememiş miydi?

işte ispatı :
http://www.radikal.com.tr/turkiye/f..._tutuklulari_ile_ilgili_ilginc_sozler-1161041

ve bu da video linki : 1. dakika 24 saniyeden itibaren izleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=6ccQ6f0v6p8

SORU ' :
Anayasa Mahkemesine bireysel başvuru için yapılan halk oylamasında cemaat -denilen fitne yuvası- EVET oyu vermedi mi?

Aslında Ergenekon ve Balyoz davasını sulandıran cemaat Anayasa Mahkemesinin kararına gerekçe olmuştur. 500 Subayın yargılandığı davada suçu sabit 300 subayın yanına 200 subayı da katarak yargılamanın hukuki dayanaksızlığına vesile olan ajan işbirlikçi cemaattir.
AK partiyi ve Başbakanı ergenekon ve balyoz davası ile doğrudan ilişkilendirip cemaati ak pak gösteren ya ahmaktır ya da eşektir.

senin açmış olduğun Allah ak partiden razı olsun konusu farklı farklı konulara değiniyordu.

her neyse önce Allah ak partiden razı olsun deyip, sonra da AK partilileri trollükle suçlayan kişi ş..... in önde gidenidir.

agbi

Yasaklı
@Mahabad

Senin her iddiana cevabım var ama böyle dağınık olmaz ESKİ YAZILARIN İDDİALARIN da bende var.

ÇOK KENDİNE GÜVENİYORSAN ÇIKARSIN KARŞIMA DÜŞÜNCE ER MEYDANINDA TEKE TEK DÜŞÜNCELERİMİZİ ORTAYA KOYARIZ.

Böyle kaçak düşünce münazarası yapılmaz.