Hz. Mehdi (a.s.) Hakkında bir İfşaat

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Ay sonunda güneş, kendine göre batıdan doğacak ve kıyamet alametlerinin hepsi bitmiş olacak.
Hayır olmayacak

Kıyamet alametleri de bitmeyecek

Çünkü

Hz. İsa AS gelmedi, Yecüc mecüc gelmedi, dabbetül arz çıkmadı

Tabi sana göre hepsi çıktı

Ama dediğim gibi ancak "sana göre"

Zülkarneyn-23

Doçent
Hayır olmayacak

Kıyamet alametleri de bitmeyecek

Çünkü

Hz. İsa AS gelmedi, Yecüc mecüc gelmedi, dabbetül arz çıkmadı

Tabi sana göre hepsi çıktı

Ama dediğim gibi ancak "sana göre"

Bu ay sonu itibarıyla kıyamet alametleri bitiyor. Geçmiş olsun. Ay sonuna kadar iman etmemiş olan varsa hapı yuttu.

hirahos

Kıdemli Üye
Yapma yaw onlarla da mı görüşüyorsun

Hacım, bu kardeşimizin belli ki esaslı bir YARDIMA ihtiyacı var. Allah Teala'dan ona ve bize sıhhat ve afiyet diliyoruz.

Sürekli konuşturup durmanızı doğru bulmuyorum. Lütfen bu kardeşimizle yazışmaktan artık vazgeçiniz.

Fi emanillah.

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Hızır as ile bir dönem fikir alışverişinde bulundum. Kendisi hakkında bir takım bilgilerim var.
Fakat konu başlığı Mehdi as. olduğundan onunla ilgili konuşalım derim.
Atma Recep :D

Bak şimdi

Rivayete göre Hızır AS Zülkarnet AS ın teyze oğlu ve ordularının komutanıdır. Zülkarneyn AS ile çıktıkları bir yolculukta HAYAT SUYU na denk gelirler ama Hayat suyu olduğunu anlayamazlar. ve HIZIR AS o sudan içer Zülkarneyn AS içmez. Bundan dolayı Hızır AS Allah CC ın izni ile hayatta kalır ve bizim boyutumuz la ahiret boyutu arasında bir boyutta yaşamını devam ettirmektedir

Demek ki neymiş

Zülkarneyn AS ile Hızır AS aynı kişi değilmiş. Teyze çocuklarıymış

Zülkarneyn-23

Doçent
Hacım, bu kardeşimizin belli ki esaslı bir YARDIMA ihtiyacı var. Allah Teala'dan ona ve bize sıhhat ve afiyet diliyoruz.

Sürekli konuşturup durmanızı doğru bulmuyorum. Lütfen bu kardeşimizle yazışmaktan artık vazgeçiniz.

Fi emanillah.

Söylediklerim %100 doğru.

Benim için iyi yönde ve hayırlara vesile olacak şekilde Allah'a dua edersen; Allah razı olsun derim. Dua almak, şu ahir zamanda ne de zor hale geldi.

Zamanında Hz. Muhammed'e de cinlenmiş, delirmiş diyorlardı.

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com

Fi emanillah.
Yaw yazmasan da ipin ucunu kaçırıyor kardeşim

Atıyor da atıyor

Zülkarneyn-23

Doçent
Atma Recep :D

Bak şimdi

Rivayete göre Hızır AS Zülkarnet AS ın teyze oğlu ve ordularının komutanıdır. Zülkarneyn AS ile çıktıkları bir yolculukta HAYAT SUYU na denk gelirler ama Hayat suyu olduğunu anlayamazlar. ve HIZIR AS o sudan içer Zülkarneyn AS içmez. Bundan dolayı Hızır AS Allah CC ın izni ile hayatta kalır ve bizim boyutumuz la ahiret boyutu arasında bir boyutta yaşamını devam ettirmektedir

Demek ki neymiş

Zülkarneyn AS ile Hızır AS aynı kişi değilmiş. Teyze çocuklarıymış

Ben rivayetlerle uğraşmam.
Hızır as ile bizzat görüşmüşlüğüm var. Bana esasında Zülkarneyn as'ın da aynı kişiler yani kendisi olduğunu söyledi.

garip70

Ordinaryus
Soru sormuyorsun ki anlatalım. Oturmuş kibirli kibirli ahkam kesiyorsun. Sor, yeter ki sor; cevaplar gelecek.

Kibirden Allah'a sığınırım...
Sözlerimin hiç birinde kibir yoktur...
Sen önce Allaha attığın iftiraya bir tövbe de...
Yok kıyamet kopacakmış da Allah son dakkada vazgeçmiş...
Yok Allah Mehdiyi insanlara tanıtacakmış da son dakkada kullarına küsmüş gizlemiş...
Yok Mehdi vahiy alıyormuş...
Yaptığın iftiradan neredeyse gökler yarılacak ya hu bu kadarına da pes...

........
Eleştirince de dayanamıyorsun... Kibirinden yanına varılmıyor... Bir de Mehdinin askeriyim diyorsun...

Gelmişsin bir şey iddia ediyorsun... İddianı kanıtlamak zorundasın... Kanıtla diyoruz, izin yok diyorsun...
Söylüyoruz, kibirli kibirli ahkam kesiyorsun diyorsun...

Biz bir şey bilmiyoruz... Bildiğini iddia eden sensin... Yani ahkam kesen sensin...

Senin hakkında kafamda iki düşünce oluştu:
1. Ya sen kafayı yemişsin...
2. Ya da yahudi veya başka dine mensup birisin... Buraya müslümanların dini duygularıyla oynamaya gelmişsin...

Hangisisin:
Gerçekten Mehdinin askeri olsan müslümanım diyenlere tavrın faklı olurdu...

Zülkarneyn-23

Doçent

Kibirden Allah'a sığınırım...
Sözlerimin hiç birinde kibir yoktur...
Sen önce Allaha attığın iftiraya bir tövbe de...
Yok kıyamet kopacakmış da Allah son dakkada vazgeçmiş...
Yok Allah Mehdiyi insanlara tanıtacakmış da son dakkada kullarına küsmüş gizlemiş...
Yok Mehdi vahiy alıyormuş...
Yaptığın iftiradan neredeyse gökler yarılacak ya hu bu kadarına da pes...

........
Eleştirince de dayanamıyorsun... Kibirinden yanına varılmıyor... Bir de Mehdinin askeriyim diyorsun...

Gelmişsin bir şey iddia ediyorsun... İddianı kanıtlamak zorundasın... Kanıtla diyoruz, izin yok diyorsun...
Söylüyoruz, kibirli kibirli ahkam kesiyorsun diyorsun...

Biz bir şey bilmiyoruz... Bildiğini iddia eden sensin... Yani ahkam kesen sensin...

Senin hakkında kafamda iki düşünce oluştu:
1. Ya sen kafayı yemişsin...
2. Ya da yahudi veya başka dine mensup birisin... Buraya müslümanların dini duygularıyla oynamaya gelmişsin...

Hangisisin:
Gerçekten Mehdinin askeri olsan müslümanım diyenlere tavrın faklı olurdu...

Allah yahudilerin müstahakını versin. Müslümanlar en çok yahudilerden çektiler çekeceklerini.
Ben sadece Hz. Mehdi'yi tanıyan biri olarak; onunla ilgili merak ettiğinizi sorun diyorum, siz kalkmışsınız soru soracağınıza bir sürü şey sıralıyorsunuz.

Allah'a şükür müslümanız.

Beni bu başlık altında fırsat bilip bazı gizli bilgileri öğreneceğinize şu yaptıklarınıza bakın.

Söylediklerim %100 gerçektir !

Zamanında Hz. Muhammed peygamberimize de dile alınmayacak hakaretler ettiler. Ona deli dediler, cinlenmiş dediler.

garip70

Ordinaryus
Ben sadece Hz. Mehdi'yi tanıyan biri olarak; onunla ilgili merak ettiğinizi sorun diyorum, .
Hiiiç bir şeyini merak etmiyorum... Dediğiniz doğruysa ve kendini gizliyorsa vardır bir bildiği... Merak etmiyorum... Gelir ve bize çağrıda bulunursa biat ederiz... Gizlenmeye devam ederse biz de yaşantımıza devam ederiz...

siz kalkmışsınız soru soracağınıza bir sürü şey sıralıyorsunuz.
Mantıklı konuş eyvallah diyelim... Mantık haricinde sıraladığımız hiç bir şey yok...

Beni bu başlık altında fırsat bilip bazı gizli bilgileri öğreneceğinize şu yaptıklarınıza bakın.
Ne öğreneceğim ya... İzin yok diyorsun ya... Ötesi de beni ilgilendirmez... Bilsem ne değişecek bilmesem ne değişecek...

Söylediklerim %100 gerçektir !
Diyelim ki öyle... Bana ne? Sonuçta beni ikna edemedin... Doğruyu söylüyorsan bile ikna kabiliyetin yok... Yani doğruysan bile suçlu sensin...

Zamanında Hz. Muhammed peygamberimize de dile alınmayacak hakaretler ettiler. Ona deli dediler, cinlenmiş dediler.
Onu bana söyleme... Çünkü ben iman ettim...

Zülkarneyn-23

Doçent
.......................Sonuçta beni ikna edemedin... Doğruyu söylüyorsan bile ikna kabiliyetin yok... Yani doğruysan bile suçlu sensin...

Onu bana söyleme... Çünkü ben iman ettim...
[/QUOTE]

Örneğin, zamanında Hz. Nuh da neredeyse kimseyi ikna edememişti. Ama sonuç, ikna olanlar için güzel bitti, diğerleri helak oldular. Ahir zamandayız, uyanın artık.

Zülkarneyn-23

Doçent
Zonguldakta İsmailiye Şiasından kimse var mı?
İşin gerçeği şu ki; hiç bir cemaate tarikata, mensup değilim; ve hiç biriyle de ilgilenmiyorum. Bildiğim tek cemaat; cuma namazları veya diğer namazlar için fırsat buldukça gittiğim çeşitli camilerin cemaatleri, yani birbirini tanımayan insanlar, sadece namaza gelmişler. Gerçek cemaat budur; gerisi hikaye.
İngilizlerin bazı cemaatlere şeyhler aracılığıyla doğrudan veya dolaylı el attığını biliyoruz; isim vermeyelim şimdi. Saf insanlar malesef münafıklarla müminleri ayırt edemiyorlar.

kebîkec

İhvan Forum Üye
İşin gerçeği şu ki; hiç bir cemaate tarikata, mensup değilim; ve hiç biriyle de ilgilenmiyorum. Bildiğim tek cemaat; cuma namazları veya diğer namazlar için fırsat buldukça gittiğim çeşitli camilerin cemaatleri, yani birbirini tanımayan insanlar, sadece namaza gelmişler. Gerçek cemaat budur; gerisi hikaye.
İngilizlerin bazı cemaatlere şeyhler aracılığıyla doğrudan veya dolaylı el attığını biliyoruz; isim vermeyelim şimdi. Saf insanlar malesef münafıklarla müminleri ayırt edemiyorlar.

İhvanforumu nasıl keşfettin.