Ehli kitapla ittifak ettiğimiz temel doğrular

agbi

Yasaklı

Öncelikle mürşidim Mahmut efendi (k.s) hazretleri değil Seyda Muhammed-el KONYEVİ (k.s) hazretleridir.Mahmut efendiyle bir kere konuşma şerefine nail oldum ama keşke Ahmet şahinin yazısını mübareğe okuyup cevabını size iletebilseydim..Cübbeli hocam da hapishanede şuan gündemi takip ediyor iseniz.Müslümanlar kardeştir bunu benim gibi aciz bile biliyor Cübbeli hocam hayli hayli biliyordur.kaldı ki Mahmut efendi (k.s) iftira atmayın anlatmıştır da siz anlatmamıştır diyorsunuz!

BİR BAŞKA mesajında Cübbeli Hoca Hocamdır diyorsun burda ise BAŞKA diyorsun.

Benim bildiğim kadarı ile Cübbeli hocanın mürşidi MAHMUT EFENDİ

YALAN dan kim ölmüş.

YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM

MENZİL e bağlı olduğunu beyan etmiştin
.
agbi cidden sen de gariplik var sadece menzilden arkadaş var dedim menzilden olduk :D konyada benim mürşidim kanıtsız belgesiz konuşmayı seviyorsunuz yerinizde olsam yazıyı araştırır öyle konuşurdum.demek ki ahmet şahin hakkında da araştırmadan sadece yazısını kopyalıyorsunuz :)

agbi

Yasaklı
[sıze="5"][ı]
çünkü benim hocam cübbeli ahmet hoca daha anlayamamışsın git birkaç sene itikafa çekil lütfen efendi [/ı][/sıze]

YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM

.

TIKLAYIN ve MEHMET 1973 ün yalanlarını görün YALAN söyleyerek sizleri yanıltmak istediğini anlayın.

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=109486&p=1014571&viewfull=1#post1014571

BİR BAŞKA mesajında Cübbeli Hoca Hocamdır diyorsun burda ise BAŞKA diyorsun.

Benim bildiğim kadarı ile Cübbeli hocanın mürşidi MAHMUT EFENDİ

YALAN dan kim ölmüş.
İnternet icat olundu diyeceğim ama maalesef haberiniz olmuş..cübbeli benim dinimi öğretmesi bakımından hocamdır youtubedaki sohbetlerinin %80küsürünü indirdim izledim..haklısınız ama yalandan kim ölmüş ;)

TIKLAYIN ve MEHMET 1973 ün yalanlarını görün YALAN söyleyerek sizleri yanıltmak istediğini anlayın.

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=109486&p=1014571&viewfull=1#post1014571

Öncelikle mürşidim Mahmut efendi (k.s) hazretleri değil Seyda Muhammed-el KONYEVİ (k.s) hazretleridir.Mahmut efendiyle bir kere konuşma şerefine nail oldum ama keşke Ahmet şahinin yazısını mübareğe okuyup cevabını size iletebilseydim..Cübbeli hocam da hapishanede şuan gündemi takip ediyor iseniz.Müslümanlar kardeştir bunu benim gibi aciz bile biliyor Cübbeli hocam hayli hayli biliyordur.kaldı ki Mahmut efendi (k.s) iftira atmayın anlatmıştır da siz anlatmamıştır diyorsunuz! bunun neresinde yalan??? mürşidim seydam dır saçmalıyorsunuz artık agbi

agbi

Yasaklı
[sıze="5"][ı]
çünkü benim hocam cübbeli ahmet hoca daha anlayamamışsın git birkaç sene itikafa çekil lütfen efendi [/ı][/sıze]

YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM

.

İnternet icat olundu diyeceğim ama maalesef haberiniz olmuş..cübbeli benim dinimi öğretmesi bakımından hocamdır youtubedaki sohbetlerinin %80küsürünü indirdim izledim..haklısınız ama yalandan kim ölmüş ;)

MEHMET 1973 ün beyanı

Öncelikle mürşidim Mahmut efendi (k.s) hazretleri değil Seyda Muhammed-el KONYEVİ (k.s) hazretleridir

YALANI ORTAYA ÇIKINCA hemen taktik değiştiriyor ve diyorki cübbeli benim dinimi öğretmesi bakımından hocamdır Bu demeklede MÜRŞİD ine İFTİRA ATIYOR demekki mürşidi Seyda Muhammed-el KONYEVİ İSLAMİYETİ ÖĞRETMEMİŞ Cübbeliden öğrenmiş.

ALLAH cc sana hidayet versin.

ŞİMDİ KİMLİĞİN ÇIKTI DAHA SONRA ÜYE İSMİNİ DEĞİŞTİREREK TEKRAR FORUM a gir.

@Debreli @Hikem abiler agbi denen zatı susturmanın bir yolu var mı söylediklerini kabul etsek susar mı acaba?

MEHMET 1973 ün beyanı

Öncelikle mürşidim Mahmut efendi (k.s) hazretleri değil Seyda Muhammed-el KONYEVİ (k.s) hazretleridir

YALANI ORTAYA ÇIKINCA hemen taktik değiştiriyor ve diyorki cübbeli benim dinimi öğretmesi bakımından hocamdır Bu demeklede MÜRŞİD ine İFTİRA ATIYOR demekki mürşidi Seyda Muhammed-el KONYEVİ İSLAMİYETİ ÖĞRETMEMİŞ Cübbeliden öğrenmiş.

ALLAH cc sana hidayet versin.

ŞİMDİ KİMLİĞİN ÇIKTI DAHA SONRA ÜYE İSMİNİ DEĞİŞTİREREK TEKRAR FORUM a gir.
:) :) @son fedai kardeş ben bildiğini söyleyen bir insan değil miyim sizinle de çok sert tartışmalara girdik?

Hikem

Kıdemli Üye
@Debreli @Hikem abiler agbi denen zatı susturmanın bir yolu var mı söylediklerini kabul etsek susar mı acaba?

Kardeşim yolu, yöntemi vardır...Sizde benim gibi sevgilerinizi iletin...Agbi iyi arkadaştır..Anlaşamasakta...Agbiyle politik meseleler konuşulur..O konularda mütehassisitir..Sağlığınızı düşünün..fazla derine dalmayın...YOsmanlı içinde benzer tavsiyeler olabilir..O nada sevgiler yollayın..

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Öne sürdüðün þartlara önce kendin uy.

Benim ahlakýmý DEÐERLENDÝRECEK VASFIN mý var BELA OKUYAN , LANET EDEN , ÝMANIMI ,ÝMANLARI YARGILAYAN , YALAN HABERLER Ý YAZAN sensin bu Forum da TEK TEK ÝSPAT EDERÝM sana.

HAKKI SÖYLEDÝÐÝNÝ ÝSPAT ET.

MAHMUT EFENDÝ CEMEATÝNDE DEÐÝLSÝN ama yazdýklarýn yönlendirmelerin MAHMUT EFENDÝ cemeatindemiþsin gibi.

ALLAH her kuluna öðrenmeyi öðretti KAFÝR bile öðrenmeyi ALLAHIN lutfu ile sahip oldu NAMAZ KILAMAYAN ALKOL ALAN Müslümanlarda öðrenmiyi ALLAH cc lutfu ile öðrendi KISACASI ÖNEMLÝ OLAN DOÐRU yu öðrenmektir.Ýþin rengi bellioldu SENDE KAÇIYORSUN.BELGELER ORTADA kaçmak en kolayý.
Sen kimsin Mahmud efendi cemaatindenmisinde sürekli Mahmud efendi cemaati hakkinda yaziyorsun. Ikiyüzlülük yapma böyle yakalanirsin

agbi

Yasaklı

YALANININ ORTAYA ÇIKMASI çok mu yüzünü kızarttı yok kızarmamıştır çünkü YÜZÜ KIZARAN insan da EDEP VARDIR Mürşidim Seyda Muhammed-el KONYEVİ (k.s) beyan edipte sonra Mürşidi islamiyeti öğretememiş suçlaması ile Mürşidi olan Mahmut efendi olan Cübbeliden öğrendim diyorsun UTANMIYORSAN ALLAH tan kork

Kardeşim yolu, yöntemi vardır...Sizde benim gibi sevgilerinizi iletin...Agbi iyi arkadaştır..Anlaşamasakta...Agbiyle politik meseleler konuşulur..O konularda mütehassisitir..Sağlığınızı düşünün..fazla derine dalmayın...YOsmanlı içinde benzer tavsiyeler olabilir..O nada sevgiler yollayın..

hımm anladım Allahu zülcelal razı olsun öğrenmem iyi oldu artık cevap vermem..ama cidden çok at gözlüğüyle bakıyor agbi meselelere mürşidim şu zattır hocam cübbelidir diyorum sonradan, olamazmış mürşidimden öğrenmem gerek sanki herşeyi şurada kaç aylık sufisiyim mürşidimin.öncesinde tasavvufa girmeme en büyük vesile cübbeli hocadır işte insan at gözlüklü olunca sadece hidayet dilemek kalıyor..

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Debreli kardeşim, Agbiyle , YOsmanlıyla ciddi meseleler konuşulmaz...Onlara gül geç, onları sevdiğini söyle....ihtiyaçları olabilir...:):laugh:

bakiyorum cok ciddi meseleleri konusuyiorsun burada..
bulmussun kendin gibi kafa dengi fitnecileri milletle girgir geciyorsunuz...Bunlarmi ilmi cevablar?
Bak en son cübbelinin "bizi fethullah gülen hocayla karsi karsiya getirmeye calisoyrlar,ismailaga-ile gülen cemaatini karsi karsiya getirmeye calisiyorlar,oyubna alet olmayin,kavgaya alet olmayin" manasindaki mesajina ragmen sen bu fitneyi illaki canli tutma gayretine girdin,senin neyini ciddiye alalim ey fitneci?
... yine Fethullah Gülen hoca kafirleri cennetlik yapti dediniz yumruk gibi cevablari yediniz...

Bir yandan ehli-sünnetcilik taslayip ehli-sünnet itikadini benimseyen fethullah Gülen ve cemaatine meseleleri carpitarak saldirirsin,iftira atarsin,kusur arar ve abartirsin...diger yandan ehli-sünnete muhalif görüsleriyle milletimizi zehirleyen mevdudi ve seyyid kutubu savunur,hata ve kusurlarini görmemezlikten gelirsin,bumu samimiyet?
Daha ne konusuyorsun sen,daha neyini ciddiye alalim senin?

bakiyorum cok ciddi meseleleri konusuyiorsun burada..
bulmussun kendin gibi kafa dengi fitnecileri milletle girgir geciyorsunuz...Bunlarmi ilmi cevablar?
Bak en son cübbelinin "bizi fethullah gülen hocayla karsi karsiya getirmeye calisoyrlar,ismailaga-ile gülen cemaatini karsi karsiya getirmeye calisiyorlar,oyubna alet olmayin,kavgaya alet olmayin" manasindaki mesajina ragmen sen bu fitneyi illaki canli tutma gayretine girdin,senin neyini ciddiye alalim ey fitneci?
... yine Fethullah Gülen hoca kafirleri cennetlik yapti dediniz yumruk gibi cevablari yediniz...

Bir yandan ehli-sünnetcilik taslayip ehli-sünnet itikadini benimseyen fethullah Gülen ve cemaatine meseleleri carpitarak saldirirsin,iftira atarsin,kusur arar ve abartirsin...diger yandan ehli-sünnete muhalif görüsleriyle milletimizi zehirleyen mevdudi ve seyyid kutubu savunur,hata ve kusurlarini görmemezlikten gelirsin,bumu samimiyet?
Daha ne konusuyorsun sen,daha neyini ciddiye alalim senin?
hikem abiyi tanımam ama size sevgilerini ilettiğine eminim kardeş :D

agbi

Yasaklı
Sen kimsin Mahmud efendi cemaatindenmisinde sürekli Mahmud efendi cemaati hakkinda yaziyorsun. Ikiyüzlülük yapma böyle yakalanirsin

BENİM MAHMUT EFENDİ CEMEATİNE saygım senden fazladır ALLAH şahidimki benim için mahmut efendi daha önce ali haydar efendi Abdülhamidhanın mirasını devam ettiren ALLAH cc birer nimetleridir.

FAKAT SENİN SİYASİ TARAFGİRLİĞİN CEMEATİNİN ÖNÜNE GEÇMİŞ.

Daha evvelde dedim İşte forum eskileri ben daha F.Gülen cemeatinde olduğum bilinmeden ilk açtığım On konunun Üçü mahmut efendi cemeatini bitirmek isteyenler & mahmut efendi cemeati Şehitleri vede Üsküdar Bülbül deresi mezarlığı.