Bülent Arınç'ın çıkışı için ne diyorsunuz?

kilicarslan

Kıdemli Üye
Arınç , c.başkanını mı eleştiriyor ? Yoksa tam tersi mi? C. başkanı çıkıp çözüm süreci ile alakalı bunu bunu doğru bulmuyorum diyor.

Burası gözden kaçmasın, kamu oyu önünde hükümeti eleştiren c. başkanı .
Biz bunları konuşmuştuk şeklinde cevap veren de c. başkanını eleştirmiş oluyor, kasedi baştan alın.

Hiç olmayacak iş, Gökçek ' in araya girmesi hadiseye maydonoz olması. Arınç ın açıklamasından sonra yine konuşmaya devam etmiş. Gidişat iyi değil.

hirahos

Kıdemli Üye
Haşhaşiler ve kemalistler, keyfini çıkarıyorlar. :) Oh, yiyin birbirinizi diyorlar. Şimdi, kim kime hizmet etti, aklen çıkarabilirsiniz.

hirahos

Kıdemli Üye
Kangren olmuş aza, kesilip vücuddan atılır ki diğer organlara aksedip vücudu gümletmesin... :)

Tahminim, ikisi de siyasetten dışlanacaklar. Aylar yıllar sonra nerde Arınç, nerde Gökçek diyeceğiz Allahu alem.

hirahos

Kıdemli Üye
C.başkanı basın yoluyla hükumeti eleştirip elini zayıflatmamalıydı deniyor. Doğrudur. Erdoğan da hata yapabilir. Neticede peygamberler gibi masum değil.

Fakat şurası gözden kaçtı: Pkk ve Hdp sözlerini yerine getirmedi. Silahları bırakmadı. Silah bırakmak için daha kongre toplayacaklarmış. Pehh. Ölme eşeğim bahar gelecek. Geçen sene "silah bırakıp sınır dışına çıkacağız" diye beyan etmişlerdi. Yaptılar mı? Hayır. Yapmadıkları gibi 55 vatandaşımızın hayatına mal olan Kobani kışkırtmasını bunlar yapmadı mı? Tekrar tekrar serhildan çağrısı yapıp hevesleri kursaklarında kalan bunlar değil mi? Sözler yerine gelmiyor, sürekli yeni taleplerle, uzatmalarla, milleti sokakta vuruşturarak devam etmeye çalışıyorlar. Cemaatle kırıştırarak devletin altını oymaya oynuyorlar.

Erdoğan'ın dediği şudur: Önce, sözlerinizi yerine getirin. Yeni talebiniz varsa, siyaset yoluyla onları taleb eder sandıktan beklersiniz. Seçmen teveccüh edip size yetki verirse taleblerinizi o zaman gerçekleştirin. Bu haliyle hep yeni talep; çözüm değil "çözümsüzlük" istediğinizi gösteriyor.

Devletten haşhaşilerin temizlenmeye başlamasıyla kan kaybeden; devletin akıllı politikalarıyla artan güven ortamında bölge halkının teveccühünü büyük ölçüde kaybeden, Işid ile fiilen/itibaren biten Pkk, maalesef ayak oyunlarıyla masada ÇOK kazanmaya çalışıyor. Bunu da görelim.

C.başkanı, itirazlarında haklıdır. Belki yöntemi yanlıştır ama bir oyunu bozuyor. Davutoğlu hoca, başbakanlıkta biraz daha tecrübeye ihtiyacı var gibi... Hayırlısı olsun.

Biz Davutoğlu hoca ile Erdoğan'ın yanındayız. EvvelAllah. Allah mahcup etmesin.

hirahos

Kıdemli Üye
Yok arkadaş, Arınç tuhaf hareket ediyor, bu fitneyi Arınç, Gökçekle elbirliği ederek beraberce körüklemişlerdir.

Zannım, 2050'lileri hedef eden bir parti bu imtihanı başarıyla verip Arınç'ı da Gökçek'i de silecektir. Neticede herkes Erdoğan'ın etrafında toplanacaktır. İkisi, kendi sahnelerini kötü kapattılar.

Aylar önce Erdoğan açıklamıştı: "Biz canımızı dişimize takmış uluslararası bağları olan bir çeteyle boğaz boğaza kavga ederken, Hükumetten, Bakanlardan, Belediye başkanlarından halen daha paralelle can ciğer kuzu sarması olanlar, mücadeleyi hafife alanlar var!"...

Şimdi bu açıklama daha iyi anlaşıldı.

Kangren olmuş aza, kesilip vücuddan atılır ki diğer organlara aksedip vücudu gümletmesin... :)

Tahminim, ikisi de siyasetten dışlanacaklar. Aylar yıllar sonra nerde Arınç, nerde Gökçek diyeceğiz Allahu alem.

Davutoğlu hoca, farkını ve liderlik kabiliyetini gösterdi. Elhamdulillah.

Başbakan, "Hem Arınç hem de Gökçek, ikisi de yanlıştır!" diyerek ikisini de disipline sevk edeceklerini açıkladı. Paralel damarları tutan bu elemanlar muhtemelen seçimlerden önce gereken cezayı yiyecekler, belki de partiden atılacaklar.

Paralel oyun böylece bozulmuş oldu.

Fitne çıktı, parti parçalanıyor, oylar eriyor diye göbek atanlar apışıp kalacak... :)

Ayrıyeten Savcılık da iki kafadar hakkında soruşturma başlatmış. Aynı zamanda yolsuzluk ve terör örgütüne yardımdan gümleyecekler...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ayrıyeten Savcılık da iki kafadar hakkında soruşturma başlatmış. Aynı zamanda yolsuzluk ve terör örgütüne yardımdan gümleyecekler...

BAŞBAKAN YARDIMCISI bülent arınç yolsuzluk ve terör örgütüne yardımdan gümleyecek öyle mi?

Artı AKPLİ ANKARA BELEDİYE BAŞKANI DA aynı şekilde gümleyecek.

Ve siz hala AKPYİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEKSİNİZ öyle mi?

Garip.

DESIFRE

Yasaklı
Akpliler Türkiyenin Düzelmesi icin birsey yapmasina gerek yok,
Birbirileri ile ugrasirken bazi hirsizliklar, yolsuzluklar ortaya cikacagi icin kesinlikle Türkiye kazancli cikacaktir !

ummuhan

Kıdemli Üye
Her ikisi de şeytanın atına bindiler at koşturuyorlar sanki....Allah mü'minleri fitnenin şerrinden korusun....

DESIFRE

Yasaklı
Her ikisi de şeytanın atına bindiler at koşturuyorlar sanki....Allah mü'minleri fitnenin şerrinden korusun....
iyide egri oturalim dogru konusalim -Erdogan in Medya karsisinda bunlari elestirmesi Fitne degilmi kendisi Seytanin atina binmis olmuyormu benze her ücü hatta hepsi bindi

hirahos

Kıdemli Üye
BAŞBAKAN YARDIMCISI bülent arınç yolsuzluk ve terör örgütüne yardımdan gümleyecek öyle mi?

Artı AKPLİ ANKARA BELEDİYE BAŞKANI DA aynı şekilde gümleyecek.

Ve siz hala AKPYİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEKSİNİZ öyle mi?

Garip.

Biz hükumeti yolsuzluk arsızlık yapsınlar diye desteklemediğimize göre... Yanlış yapan cezasını çeksin.

Arınç şunu dedi: "Bu Gökçek var ya, kanunsuz olarak, imar planlarını değiştirerek Ankara'yı parsel parsel haşhaşilere satmış biridir"

Savcılık bunu usülsüzlük yolsuzluk olarak değerlendirip soruşturma başlattı. Yolsuzluktan gümleyecek dediğimiz buydu. Fi tarihinde yapmış. Mühim değil. Kanunsuz işler yapmayacaktı. Buna bir tabir var da onu @levent48 abimiz söylesin. Pek kullanmak istemiyorum. :)

Saadet Partisinden birileri yanlış kanunsuz işlere bulaşsa demek Saadeti bırakacaksın. Mantık kuvvetli sende.

Nml

Üye
Normal bir ülkede ufak bir fikir ayrılığından yaygara kopartılmaz ama bizim ülkede kopartılıyor maalesef.

levent48

Kıdemli Üye
Biz hükumeti yolsuzluk arsızlık yapsınlar diye desteklemediğimize göre... Yanlış yapan cezasını çeksin.

Arınç şunu dedi: "Bu Gökçek var ya, kanunsuz olarak, imar planlarını değiştirerek Ankara'yı parsel parsel haşhaşilere satmış biridir"

Savcılık bunu usülsüzlük yolsuzluk olarak değerlendirip soruşturma başlattı. Yolsuzluktan gümleyecek dediğimiz buydu. Fi tarihinde yapmış. Mühim değil. Kanunsuz işler yapmayacaktı. Buna bir tabir var da onu @levent48 abimiz söylesin. Pek kullanmak istemiyorum. :)

Saadet Partisinden birileri yanlış kanunsuz işlere bulaşsa demek Saadeti bırakacaksın. Mantık kuvvetli sende.

Gladyo-c denilen ekonomik saldırı devam ederken Ak Parti içeriden Exceter grubu ve kripto paralel vasıtasıyla parçalanmak isteniyor...Hedef HDP'yi baraj üzerinde meclise sokarak Ak Partiyi iktidardan düşürüp koalisyon hükümeti kurdurmak...Erdoğan'a 3 cepheden savaş açtılar (Ak Parti içinden)...

1.Ekonomik saldırı merkez bankası ve Ekonomi yönetimi ile gerçekleştiriliyor...Halka inen bir şey yok...Piyasada yaprak kımıldamıyor...İşletmelerde kapanma had safhada...Teşvikler halen Paralel'e akıyor....

2.Exceter gurubu Eski Cumhurbaşkanı etrafında kümelenmiş durumda...Birde üstüne 3 dönem kuralına takılanlar var...(Yaklaşık 100 kişi)

3.kripto paraleller (yaklaşık 60 kişi) sinsi bir şekilde zamanını kollayarak bekliyorlar...

Erdoğan çok yalnız...Tıpkı II Abdülhamithan gibi...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Yazdıkalrımı çarpıtma.

BİRİLERİ kanunsuz işlere bulaşırsa şuna bakılır:

O kanunsuz işlere bulaşana PARTİ OLARAK SAHİP ÇIKILIYOR MU? çıkılmıyor mu?

O kanun işleri yapanlar hakkıda işlem yapıyor mu yapmıyor mu?

Saadet partisi iktidar olsa.

Saadet partisinin iki numaralı ismi felan başkan parsel parsel satıyor dese.

Ve bunu diyen kişi yıllardır başbakan yardımcısı YANİ YETKİLİ olsa.

Yani BELEDİYE BAŞKANININ PARSEL PARSEL SATTIĞINI YILLARDIR BİLDİKLERİ HALDE İŞLEM YAPMAMIŞLARSA!

Evet BEN SAADET PARTİSİNİ BIRAKIRDIM!

Benim ADALET mantığım bunu emreder.

Sizin adalet anlayışınız ise partizanlığı emrediyor herhalde!

bir hükümet düşünün ki bütün yetkiler elinde, YOLSUZLUKLA İTHAM EDİYOR BİR BAŞKANI ve YILLARDIR TEK BİR İŞLEM YAPMIYOR O YOLSuZ HAKKINDA!

Bu mu senin mantığın?

hirahos

Kıdemli Üye
red... Bekara karı boşamak kolaydır diyorum. :) Başına gele de anlayasın.

Bir tane Ak Parti yok. Levent abi yazmış. Paralel olan kim varsa partiden de makamdan da devletten de şutlanmalı. Gül'ü neden istemediysek Arınç'ı da ondan istemiyoruz. Gökçek'i de... Başkalarını da. Bu kadar. Bu, "kararlı" irademize sahip çıktığı için reyizin yanındayız. :)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Bir tane Ak Parti yok. Levent abi yazmış. Paralel olan kim varsa partiden de makamdan da devletten de şutlanmalı. Gül'ü neden istemediysek Arınç'ı da ondan istemiyoruz. Gökçek'i de... Başkalarını da. Bu kadar. Bu, "kararlı" irademize sahip çıktığı için reyizin yanındayız. :)

Kardeşim arıncı istemişsin istememişsin beni ilgilendirmiyor.

ben sana diyorum ki ÜLKENİN EN YETKİLİ ADAMI BİR BELEDİYE BAŞKANINI YOLSUZLUKLA SUÇLUYORSA ve BU YOLSUZLUK OLAYINI YILLARDIR GİZLEMİŞLERSE buna hukuk müdahale etmelidir.

Hem yolsuzluk yapan hem yolsuzluğu saklayan suçludur!

Benim bu fikrimde yanlış olan nedir söyler misin?

Yok başıma gelecekmiş yok bilmem neymiş, benim başıma ne gelecek, ben başbakan yardımcısı mıyım blediye başkanı mıyım?

benim kimseyle göbek bağım yok arkadaşım, babam yanlış yaparsa yanlış derim.

ha reise gelelim, reis gökçeğin yolsuzluk yaptığını biliyorsa, bunu yıllardır saklıyorsa, üstüne bi de gökçeği aday yapıyorsa reisiniz de sorumlu değil mi?

VİCDANINIZA danışın öyle yazın. Tabi varsa!

levent48

Kıdemli Üye

Ağabey şu ihtimali de yabana atmamak lazım...Arınç ve Gökçek dünkü siyasetçiler değil...Bu marazayı bilerek danışıklı çıkarmış olabilirler...Amaç seçime yakın Gözden düşürmek...İkisinin de ipinin Pensilvanya'da olduğuna dair elimizde karine mevcut...Birisi Ankarayı parsel parsel paralele teslim etti öbürü Aralık darbesinden bu yana ha bire yalpalıyor...

hirahos

Kıdemli Üye
red sen "yolsuzluk" tabirime takıldın. Burdaki yolsuzluk, gerçek anlamında değil; Paralele çalışmak, onlara menfaat sağlamak, onlardan oy devşirmek vs. manasında... Gökçek 17-25 Aralık'tan sonra da önce de kanunsuz olarak paralele menfaat sağlıyorsa yolsuz değil, hatta haindir. Şimdi savcılığın eline düştü diyorum. Yaptıysa foyası ortaya çıkacak. Reyiz de cümaatçilere dedi "ne istediniz de vermedik" Öyle bir şey bu. Bunu algılayamadığın için yanlışa yanlış dedimizi de göremiyorsun. Azcık zeka be birader.

Yazdıklarımı tekrar ve dikkatle oku, senden ümidim var.

Mugalata

Kıdemli Üye
içişleri bakanı, arınç'ın açıklamasını ihbar kabul edip derhal gökçek hakkında işlem başlatmalıdır.

gökçek artık hesap verme durumundadır. şark kurnazlığı iflas etmiş durumdadır.

tabii hükumet de açıklama yapmak zorundadır. erdoğan da açıklama yapmalıdır. madem biliniyordu, neden gökçek'in ankara'yı parsel parsel cemaate ve başkalarına peşkeş çekmesine engel olmadılar?

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Dün dündür, bugün bugündür..Herkes şimdi nerde?Demek ki bunlar mürai olmayı yeğlemişler...