Bülent Arınç'ın çıkışı için ne diyorsunuz?

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Anlamsız ve de manasız..! GÖKÇEK de öyle...

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
ERDOĞAN ve DAVUDOĞLU arasında bir problemin olduğuna ben şahsen inanmıyorum.
Seçimlerle muarızlarını yıkamayanlar fitneleriyle yıkacaklarını sanırlar..!
Bilinmez fitne, ekenleri yakalayıverir...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
komik adamsınız.. bu da size gelsin

ıh ıh kayseri

Yahayy

Kıdemli Üye
Bülent Arınç harcanırsa oluşumun Vicdanı da harcanmış sayılır.
Bülent Arınç'ın sürülmesi ile Ebu Zerr El-Gıfari'nin Şam yönetimi tarafından eğersiz bir deve sırtında çöle sürülmesi arasında pek bir fark yoktur.
Görkemli sarayların yapılış amaçları, aslolan amacın dışına saptığında elinde değneği ile bir Ebu Zer bitiverir.
Sonu ya Rabaza'ya sürülmek, ya göz önünden kaybedilmek olur, o zehir alınmıştır bir kere, susmayacaktır.

Dili siyasete döndüğü anda devlet imkanlarını suistimal eden "Paralel" diye başlayanların,
aleni ve fert ayırd etmeksizin "bu milletin...." diye küfür eden müteahhitlerden cebren alınan kayıtsız yüzlerce milyon dolarlara,
vakıf yolu ile zapt edilen Adalara, Arazilere, Şehr-i Zarlara,
Damada, dünüre açıktan alınan Tv Kanallarına, Yayın organlarına sesleri çıkmaz.

Ağzı açılsa devlet içinde yapılanan hain "Paralel" diyenlerin,
Hukuk, eğitim, yargı, maliye müslümanların eline geçmeden güç sahibi olamayız,
gerekirse bu uğurda papaz cübbesi giyerim diyen Rte'yi görmezler de sadece düşman bellediklerini görürler.
Kötülemek için söylemiyorum bu zaten olması gereken şekilde sisteme müdaheledir, tabi ki böyle olacaktı, savaşarak mı alacaktık?
Tüm devlet kurumları zapt edildiğinde ülkesine "İmam" olarak dönen Humeyni'ye düzülmedik övgü bırakmayan,
bu uğurda İran Rejimi destek mitinglerinde dayak yiyen karakolluk olan Rte, Milli Görüş'ün hemen hemen tamamı,
bu gün aynı şekilde devleti ele geçirmeye çalışan "Paralel" denince kuyruğu neden düşmanca dikmektedir.
Sizin de yolunuz devlete, orduya, istihbarata müslümanların haklarını gözetecek insanları yerleştirmek değilmi dir?

Yoksa İslam devleti hayallerimiz suya mı düştü, artık demokratik bir ülke mi istiyoruz?
Eğer öyleyse, bu demokrasi çığırtkanlığı partisini neden bu forumda Daiş dahil en galiz ve torelanssız sistemleri destekleyenler destekliyor? Anlamak mümkün değil.
Daiş sınıra dayandığında biat et ya da öleceksin diyeceği ülkelerden biri de sensin, görmüyor musun?
Adamlar bu liderleri de , ülkeyi de müslüman görmüyorlar.

Siz ne kadar iyi yönetici olursanız olun, lider vasıflarınız olursa olsun,
ülkenizi uçurmak gibi bir hayaliniz varsa, o uçağı uçuracak motorlarınız olmadan bu işi yapamazsınız.
Örneğin Babacan gibi kaliteli bir motor olmadan bu uçak uçmaz, hayallerde kalır, ağzınıza yüzüne bulaştırsınız.
Hakeza Arınç gibi bir vicdan duvarınız olmazsa yıkılan duvaların altında kalırsınız.

Melih'le, Yiğit Bulut gibi gaz yağı ile çalışan adamlarla ancak bir lüküs lambası kadar yol alırsınız.

Oturduğu koltuğu Rıza-i İlahi gözeterek, Allah'ın emri üzere işgal etmeyip hanedanlığa,
kayırmaya, odak noktası olarak istifçiliğe adayan bir yönetim, topluluk, şahıs her kimse, etrafı ile birlikte biat edenleri de hüsrana sürüklemekten başka bir işe yaramaz.

İnşaAllah Allah'ü Teâlâ yükselen dûalar hürmetine İslam adına hayırlı olana tebdil etsin bu işleri.

menzil5453

Doçent
fethullahçılar nurcu ya da değil demedim ki. nurcular genel olarak sorun. en büyük biziz diyen çok çıkar da onlar kadar bu işi aleni ve çirkin yapanını ümmet 1400 yıldır görmemiştir. Hepsi böyle midir, değildir tabi. Ama olmayanlar azınlıkta maalesef. Böyle de bir yer. Hadi en büyük benim dedin, bunlar tek büyük biziz, zaten bizden başkası olmaz bu zamanda diyen insanlar. Böyle garip tuhaf varlıklar...

Tehdite de başladınız yani...

Said nursi'nin samimi talebelerinin haklarına giriyorsunuz. Bazı gruplar ile aynı kefeye koymayın.

talib

Kıdemli Üye
Said nursi'nin samimi talebelerinin haklarına giriyorsunuz. Bazı gruplar ile aynı kefeye koymayın.

Hepsi öyle değil dedik ama maalesef azınlıkta kalıyorlar öyleleri ve onların bile çoğunun umurlarında da değil, cemaatlerinin ümmet içinde fitne kaynağı olmasından.

Zaman tarikat zamanı değildir diyen şakirt, menzildeki mübareğin insanları aldatmasından bahsediyor demektir. Biz öyle ahmaklıklara hoş bakamıyoruz. Büyüklere laf edilmesine razı gelemiyoruz. Fazileti olanın fazileti kendine ama fitne oluyorlarsa onu da uyarmak lazımdır.

Daha geçen zaman gülen cemaatinin hakkına giriyorsunuz diyorlardı!