Boynuna taktığın yahudi madalyasını iade et!!

Yetim

Kısıtlı Erişim
şimdi de fetoş bittiyse
Gene kamalak demezsen küserim :) :) Hala kamalak diyor ya: Hala svt diyor :)

Fetoş bu ülkde tam bitmek üzere iken islami çevreden Kamalak (şaçmalamak) ve bbp ayakta tuttu tam bitmedi ...

Kacıncı kez söyliyceğim bilmiyorum FETOŞ İSRAİL OTORİTE DİYOR KAMALAK FETOŞU ÖVÜYOR ..

Fetoş bebek katili israilin adamı kamalakda fetoşun adamı şimdi bu bebek katili israilin pislik yahudi VE adamları insanlık adına mazlum adına doğrudan yana olabilirmi ?

Yetim

Kısıtlı Erişim
Tayyip BOYNUNA TAKTIĞI YAHUDİ ÖDÜLLERİNİ NİYE İADE ETMİYOR?

Kamalak değil redyellow soruyor.

Başbakan Tayyip erdoğaN BEBEK KATİLİ İSRAİLE TERÖRİST İSRAİL DİYEN BİR BAŞBAKAN BUNUDA İNKAR ETMEK OLMAZ DİMİ ?

FETOŞ İSRAİL OTORİTEDİR OTERİTEYE BAŞ KALIRILMAZ İTAAT EDİLİR HİZMET EDİLİR DİYOR BAŞ KALDIRAN TERÖRİSTİR DİYOR .

BAŞBAKAN İSRAİL TERÖR DEVLETİDİR DİYOR

ŞİMDİ İSRAİLDEN ÖDÜL ALANLAR İADE ETSİN

YA PEKİ FETOŞA LAFINIZ NE KAMALAKDA FETOŞU ÖVDÜĞÜ İÇİN MİLLETTEN ÖZÜR DİLESİN ÖZELLİKLEDE BEBEK KATİLİ İSRAİLİN BU VHŞETİNEN SONRA KAMALAKDA ÖZÜRDİLESİN

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
11437.jpg

Kılıçdaroğlu: Erdoğan'a Gazze'ye Gideceğim Dedin Neden Hala Gitmedin? - Yeni Dönem

Chp lideri Başbakan Erdoğana:

- Gazzeye gideceğim dedin, gidemedin, hala neden gitmiyorsun?

diye soruyor.

HAKLI.

- Boynundaki yahudi madalyasını iade et! diyor.

HAKLI.

Başbakan o yahudi ödülü iade etmediği sürece;

İsrail terör örgütüyle bütün diplomatik ilişkiler kesilmediği sürece;

İsrail terör örgütüyle bütün ekonomik ilişkiler kesilmediği sürece;

Başbakanın ve akp iktidarının sözlerinin hiç bir önemi yoktur, yaptırımı da olamaz.

İSRAİL TERÖR ÖRGÜTÜ LAFTAN ANLAMAZ, YAPTIRIMDAN ANLAR, EKONOMİK AMBARGODAN ANLAR!

Konu bu, konu başlığındaki haber bu.

Konu asıl buraya BEBEK KATİLİ İSRAİLin PİSLİK YAHUDİNİN SOYKIRIMLARINDAN VAHŞETLERİNDEN pislik Yahudi ödülüne geldi

Yazı yazdığın başlığın konusunu iyi oku usta.

Ana konu YAHUDİ CESARET ÖDÜLÜ

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Sende ben iyi anla be usta demek istediğim şu idi Bebek katili İsrail bu vahşeti yaptığı için bu tip konular gündeme geldi demeye çalıştım

Haklısın, katil israil vahşet yapıyor, yaptığı için de elbette bu konular gündeme gelecek, gelmemesi mi lazım?

Ben seni anlıyorum ama sen beni anlamıyorsun.

Ne güzel söylüyorsu kendin: İSRAİL VAHŞET YAPIYOR diyorsun, biz de diyoruz ki bu alçak vahşeti, katliamı yapan israile hepimiz elimizden gelen her türlü tepkiyi gösterelim.

BUNA DEVLETİMİZ DE KATILSIN!

DEvletimiz katılsın, idareciler şunu yapsın deyince başlıyorlar bize saldırmaya.

Bu ayıptır, bühtandır.

Yetim

Kısıtlı Erişim
BUNA DEVLETİMİZ DE KATILSIN!

Zaten beklenen beklenti bu hepimizinde Mehmetçiğin Terörist pislik israil devletine çıkarma yapmasının beklentisi içindeyiz

Bebek katili İsrail terör devletinin yer yüzünden silinmesi lazım

Ayrıca Bu pislik Yahudi terörist korsan yapı isarille her türlü bağı koparmak lazım ticari vs ve KOÇ VE PARALER YAPIYI BİTİRMESİ LAZIM

agbi

Yasaklı
Allah birdir, eşi benzeri yoktur Muhammed Onun kulu ve elçisidir sözlerini kullanırsan sana inanırım. Ama bunu sen söylediğin için değil zaten doğru olan bu olduğu için inandığımı belirttim.

Fetonun İsraili otorite olarak tanımlaması hükümet ile hatta başbakan ile haşhaşi örgüt arasında ilk muharebe çatışmanın sebebi olduğunu dünya alem kabul etti, bir tek sen ve diğer salaklar kaldınız.

Not : Bu mübarek Ramazan ayında salak ifadesi hiç doğru olmadı kabul ediyorum.
Ancak, hemen her mesajında bu ifadeyi kullanıyorsun. Madem senin için normal ve kanıksamış oluyorsun o zaman aynı ifadeyi sana kullanınca çifte atmazsın umarım.

Yine Halk deyimi ile LAGA LUGA lara başlamışsın.

YAA BANA İSRAİL in DÜNYEVİ DÜNYADA OTORİTE OLMADIĞINI İSPAT ET.

YAAA BANA İSRAİL i zayıf düşürmek içim Toplumun yapacağı KANUNLAR çercevesinde İSLAM adap ve edep ine uygun YAPTIRIMLAR NE OLUR BUNLARDAN bahset @Mahabad BOŞ KONUŞMA.

agbi

Yasaklı
2 tane laf duydunuzmu önüne arkasına bakmadan hurrraaa hücum bşraz araştırın öğrenin be

ARAŞTIRMACI FORUM ÜYESİ BİRAZA araştırmalarından bahsetsene bilgimiz olsun.

10556215_593784007401047_4096860522423586740_n.jpg

HAŞA BEN ASLA ERDOĞAN ın YAHUDİ düşüncesinde olduğunu kabul etmem EDEMEMEM ama gerçek te ortada DÜNYADA YAHUDİ OLMAYAN TEK KİŞİYE BU ÖDÜL Erdoğan a verildi NEDEN inini düşünmek hakkım AMA ASLA İSLAM AÇISINDAN DÜŞÜNMEM.DÜŞÜNMEKTENDE ALLAH a sığınırım.

agbi

Yasaklı
@redyellow bu muhalefet tarzı çirkindir. Yapmayın böyle. Bu Başbakan'ın bütün dünyada İsrail'e kafa tutan tek kişi olduğu ortadadır. Böyle bir Başbakan vermiş Allah sen ne diyorsun? Bula bula bu ödül meselesini bulup adamı yıpratmaya çalışmak ahlaki değildir. Bunu parallelciler yapıyor.

FG'nin köşe yazarları twitt atıyorlar; SIKIYSA ABD'YE KAFA TUTSUN, diyorlar. Dedim onlara; SAM AMCANIN KUÇAĞINDA OTURAN PALYAÇOLARDAN BUNU DUYMAK ENTERESAN.. Bu tip twitt atarken kendi konumlarını görmüyorlar. Türk halkını aptal yerine koyuyorlar. Oysa millet neyin ne olduğunu çok iyi görüyor.

HAŞA BEN ASLA ERDOĞAN ın YAHUDİ düşüncesinde olduğunu kabul etmem EDEMEMEM ama gerçek te ortada DÜNYADA YAHUDİ OLMAYAN TEK KİŞİYE BU ÖDÜL Erdoğan a verildi NEDEN inini düşünmek hakkım AMA ASLA İSLAM AÇISINDAN DÜŞÜNMEM.DÜŞÜNMEKTENDE ALLAH a sığınırım

agbi

Yasaklı

Güzel abim ona da sıra gelecek. https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net...=a991337a6c0e2e508ac1fbdcaa03150a&oe=544C9C00. Nükleer güç oldu önce. Yavaş yavaş oldular. Bu işler din imanla olacak işler değil. Öfkeyle olacak işler değil. Güç, silah gücü. Yani hesap kitap işidir bunlar. Örneğin İstanbul'u fethetmeye gelen sahabeler niçin fethedemediler? Din İman son hattedir ama silah üstünlüğü yok. Demek ki silah ve teknoloji çok çok çok önemli. Fatih'e nasip olmasının sebebi o gürbüz topların sadece bizde olmasıdır. O günün şartlarında hiç bir yerde olmayan bir silah icad etmişiz. Hatta benim bir teorim vardır. Osmanlıyı 700 sene ayakta tutan en etkili faktör bu toplardır. Hiç bir tarihçi bunu yazmasa da ben buna inanıyorum. Bu topların vermiş olduğu silah üstünlüğüyle Viyana önlerine kadar geldik. Fakat Avrupa bizi ne zaman ki silahta geçti o zaman gerilemeye başladık. E zaten bugün de durum bundan farksız değil zaten. Amerika'nın elinde ki silahlara bakarsan bunu net görürsün zaten. Ne yani şimdi çok mu iman gücü var Amerika'da. Bu fasa fisolara inanmayın. Her şey silah üstünlüğü üzerinden yürür.. İman gücü ise sadece ve sadece toplum içinde birlik ve beraberliği sağlayan faktördür. Yani askerin cepheden kaçmasını engeller, toplumu birleştirici bir çimento vazifesi görür falan..

Edit: İman gücümüzü birbirimize karşı yıpratıcı bir dinamik olarak kullanmak yerine bizi birbirimize kenetleyici dinamik olarak kullanmalıyız. Zira bu çimentonun ana amacı budur. Tefirka için hizmet eden bir din, istismar ediliyor demektir. Onun için siyasal İslma'ı da doğru bulmuyorum. Avrupa ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımız orada Siyasal İslam yapabilirler. Yeri orasıdır. Ama geneli müslüman olan bir toplumun içinde İslam'ın siyaseti yapılmaz. Adama sorarlar kime ve neye karşı yapıyorsun bunu derler.. Ama ne hikmetse oralarda milyonlarca müslüman yaşamsına rağmen tek bir İslam Partisi yoktur.

Hele bi tam bağımsız ülke olalım. Hele bi nükleer silahlara sahip olalım. Hele bi ekonomik bağımsızlığımız tam olsun. Yavaş
yavaş
.

DEMİŞSİNİZ de dediklerinizin farkındamısınız ? 2000 e yaklaşan mesajınız var

Hangi mesajlarınızda SİYONİZM bataklığını besleyen TÜRKİYE deki kurumları deşifre ettiniz ? O BATAKLIKLARI KURUTMAK için hangi fikirler öne sürdünüz ? Lütfen bu anlamda mesajlarınızı getirebilirmisiniz LÜTFEN

Bak İsrail kaç sene sabrettiler ve öyle kuruldu. Nükleer güç oldu önce. Yavaş yavaş oldular.

DEMİŞSİNİZ de İLGİNÇ bir
cevap ASELSAN MÜHENDİSLERİ NEDEN İNTİHAR ETTİ ki etmediler En Son Mühendis orduda ELELTİRİK çarpması ile öldü BU CEVABI VEREN KİŞİ BUNLARA DEĞİNMEMESİ İLGİNÇ.AYRICA NE ZAMAN BUNLARI YAPACAK İNSAN YATIRIMLARINA DEĞİNDİNİZ BUNLARI BİZLERİ TEKNOLOJİDE , EKONOMİDE ÖZGÜR YAPACAK ELEMAN LARI NERDE YETİŞTİRİYORSUNUZ Bİ ANLATINDA BİLGİLENELİM.

Bu işler din imanla olacak işler değil DEMİŞSİNİZ ORDA DURUN BİRAZ ALLAH cc size hem ahirette hem bu dünyada EN İYİ YAŞAMAK İÇİN KURAN ı vermiş PEYGAMBERİMİZ sav yaşamını bizlere rehber olarak vermiş DÖRT HALİFE nin özellikleri ile bize yol göstermiş KALKMIŞSINIZ BU SÖZLERİ SÖYLÜYORSUNUZ.

Tarafgirlik sizlerin beyinlerinizi zapetmiş istia etmiş BEDÜZZAMAN Hz leri neden AKLIN ZİYASI ile RUHUN ZİYESINA değinmiş neden MEDRETÜD ZEHRA konusunu Bilhassa VAN olmak üzere gündeme getirmiş ?

Şimdi aç Kuran ın mealiNİ bakara URESİNİ OKUVE DÜŞÜN SONRA moter İ DÜŞÜN gÜNÜMÜZÜN nOTERİNİ SONRA noter İÇİN siyonistlere VERİLEN tehlif parasını öğren.lütfen

agbi

Yasaklı
Yahudi pislikleri zaten korkaktır höt desen gersini sölemeyeyim:)

Çıkarma yapana kadar çok zor geliyor belki ama Mehmetçik oraya israile 1 günde barış getirdikden sonra HER ŞEY HEM İNSANLIK ADINA HEM ÜLKEMİZ ADINA DÜNYA KAMUOYUNDA çok güzel sahnelere sebeb olur...

VAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Yahudi siyonizmin aramıza soktuğu bizi gevşeden sözleri mesela BİR TÜRK DÜNYA ya bedeldir gibi

HALA BU SÖZLERİN ARAKASINNA SAKLANIP KENDİMİZİ BİR ŞEY ZANNEDİP KİMLİĞİMİZ KAYBEDENLERDENİZ.

bi husben

Kıdemli Üye
HAŞA BEN ASLA ERDOĞAN ın YAHUDİ düşüncesinde olduğunu kabul etmem EDEMEMEM ama gerçek te ortada DÜNYADA YAHUDİ OLMAYAN TEK KİŞİYE BU ÖDÜL Erdoğan a verildi NEDEN inini düşünmek hakkım AMA ASLA İSLAM AÇISINDAN DÜŞÜNMEM.DÜŞÜNMEKTENDE ALLAH a sığınırım

Al bunu fethullaha tak demişlerdir agbi anla artık.

agbi

Yasaklı
o madalya devlete verilmiştir, erdoğan'a değil.

erdoğan onu kafasına göre iade edemez. ederse devlet olarak etmiş sayılır.

iade edilmesi ne getirir, ne götürür, tartışılmalı.

"gözüne sokmak" derken fiilen değil, mecazen. yani, israil'in politikalarına, uygulamalarına karşı çıkıyoruz, onu en sert biçimde eleştiriyoruz. bunu da yapabiliriz. zamanında yahudilere kucak açmıştık ve bu nedenle madalya bile aldık. aha da madalya... :)

bu anlamda...

agbi

Yasaklı
ARAŞTIRMACI FORUM ÜYESİ BİRAZA araştırmalarından bahsetsene bilgimiz olsun.

HAŞA BEN ASLA ERDOĞAN ın YAHUDİ düşüncesinde olduğunu kabul etmem EDEMEMEM ama gerçek te ortada DÜNYADA YAHUDİ OLMAYAN TEK KİŞİYE BU ÖDÜL Erdoğan a verildi NEDEN inini düşünmek hakkım AMA ASLA İSLAM AÇISINDAN DÜŞÜNMEM.DÜŞÜNMEKTENDE ALLAH a sığınırım.

10537149_1447000882250856_8133832026640920908_n.jpg

10551073_1447001148917496_9159441704594862356_n.jpg

10537448_1447004052250539_8004693183486921198_n.jpg