Boynuna taktığın yahudi madalyasını iade et!!

salimabi

Kısıtlı Erişim
2 tane laf duydunuzmu önüne arkasına bakmadan hurrraaa hücum bşraz araştırın öğrenin be

Yetim

Kısıtlı Erişim
Dogru söze ne denir.

Doğru sözü doğrular söyler bu kılıçdaroğlunun kamalağın ve bahçelini nereleri doğru ?

Kamalak İsrail karşıtı ise neden İSRAİL OTORİTEDİR diyen bir yapıyı övüyor ?

Kılıçdaroğlu ve bahçeli israile karşı hükümte niçin ültimaton veriyo Avrupa amerika israille ilişkilerimizi bozmadan Çıkışlar yap diye ?

Bu gezici mantar zihniyeti baskı yapacaklar ardından dalga geçercesine madayayı iade et diyecekler bunlara hakaret anlamında edeck söz bulamıyorum PİSLİK YAHUDİLERİN VHŞETLERİNDEN DAHİ POLİTİK ÇIKAR SAĞLAMAYA ÇALIŞAN PİSLİK YAHUDİDENDE AŞAĞIDIR ÇÜNKÜ İNSANLIK KATLEDİYLİYOR ORADA

PİSLİK DOMUZLAŞMIŞ YAHUDİLERİ YER YÜZÜDEN HEP BERABER NASIL SİLERİZ DİYE KAMUOYU OLUŞTURULACAĞIMIZA POLİTİK ÇIKAR RANT GELİŞME BEKLEYEN CAN SIKICI ŞEYLER ...

Ben inanıyorumki Ülkemiz Avrupa ve ortadoğunun en küvvetlli devleti TAYİP ERDOĞNDA bölgedeki en insancıl lider İNSANLIKTAN ÇIKMIŞ BEBEK KATİLİ İSRAİLE ÇIKARMA YAPAR PİSLİK YAHUDİLERİ YER YÜZÜNDEN SİLERLER DÜNYAYI BU MİKROPLARDAN TEMİZLER ARINDIRIR DİYE UMUTLUYUM ...

HİTLER HİTLER HİTLER

Yetim

Kısıtlı Erişim
Ömer ibn-i Hamza (ra) bildirmiştir: “Resulullah Aleyhissalâtu Vesselâm buyurdular ki: ‘Sizler Yahûdîlerle muhakkak savaşacaksınız! Harp o kadar şiddetli olacaktır ki, hattâ taş: ‘Ey Müslüman! Şu arkamdaki bir Yahûdî’dir! Gel de onu öldür!’ diyecektir.”(Müslim, Fiten, 80)

Abdullah bin Ömer (ra) bildirdi: “Resûl-i Ekrem Efendimiz Aleyhissalâtu Vesselâm şöyle buyurdu: ‘Yahûdîler sizinle savaşacaktır! Fakat netîcede siz onlara musallat kılınacaksınız! Öldürme o kadar şiddetli olacak ki. Bir kaya parçası: ‘Ey Müslüman! Şu arkamda duran kişi bir Yahûdî’dir. Onu öldür!’ diye haber verecektir.”(Müslim, Fiten, 81)

Ebû Hüreyre (ra) bildirmiştir: “Resûl-i Ekrem Efendimiz Aleyhissalâtu Vesselâm şöyle buyurdu: ‘Müslümanlarla Yahudiler harb etmedikçe kıyâmet kopmayacaktır. O harpte Müslümanlar (gâlip gelerek) Yahudileri öldürecekler. Öyle ki, Yahudi, taşın ve ağacın arkasına saklanacak da, taş veya ağaç; ‘Ey Müslüman, Ey Allah’ın kulu, şu arkamdaki Yahudi’dir, gel de onu öldür!’ diye haber verecektir. Sadece Garkad ağacı müstesna, çünkü o, Yahudilerin ağaçlarındandır.”(Müslim, Fiten, 82)

Evet, Ahirzaman peygamberi buyuruyor:
“Müslümanlar, Yahudilerle harp etmedikçe kıyamet kopmayacak. Harp olacak ve Müslümanlar onları yenip öldürecekler. Öyle ki, Yahudiler ağaç ve taşların arkasına saklanacaklar, o ağaç ve taşlar konuşarak, “Ey Müslüman, ey Allah’ın kulu, arkamda bir Yahudi var, gel onu öldür,” diyecek. Sadece ⁄arkad ağacı haber vermeyecek, çünkü bu ağaç, onların ağacıdır.” (Ennihaye, cilt 1, shf. 87, 103, 104, 117, İbni Mace, cild: 2, shf: 1363; Müslim, cild: 4 Shf: 2239)

Beğen

Yetim

Kısıtlı Erişim
"Sizden her kim bir kötülük görürse onu eliyle düzeltsin.Eğer eliyle değiştirmeye gücü yetmezse diliyle uyarsın.Ona da gücü yetmiyorsa kalbiyle buğz etsin.Ve işte bu,imanın en düşük mertebesidir"

HADİS-İ ŞERİF

Yetim

Kısıtlı Erişim
.
Oysa mesele insanlıktır. İnsanlık açısından ele alınıp, insanlık davası gibi sunamadığımız için kimse yanımızda durmuyor.

Açtığımız her pankartta İSLAM, BEDDUA, KAHAR, MÜSLÜMAN terimleri olduğu müddetçe kendi kendimize yürür, kendi kendimizle avunuruz. Bugün tek bir solcu yanımızda yer almıyorsa bunun tek sebebi budur.

Bende senin gibi düşünüyordum fakat şu pislik Yahudilerin yaptılarına rağmen hırıstıyanlık ve yahudilik alemi seyirci kalıyosa seyirci olmayanıda biraz miting biraz boykotla kalıyorsa

Bu Cani bebek katili pislik Yahudilerin yaptıklarını durdurmaya yetmiyor sadece bütün vazife bu kadarlamı sınırlı Kalır

Eğer Bu gün Yer yüzünde bir TANE HIRISTIYAN VEYA YAHUDİ bebeği katledilse idi BAK SEN NE OLUYORDU ... SAHİ HANGİ İNSANLA BERBAER İNSANLIK ADINA HAREKET EDECEĞİZ ?

hırıstıyan ve Yahudi halklarını bırk İslam halkları olarak biz napıyoruz o kadar akp oy vere cemaatler nerede NİÇİN SAVAŞ İÇİ AKP YE BASKI YAPMIYOR KEMAL HUT NEREDE OY TOPLANIRKEN HERKES MENZİL ŞÖYLE DEDİ ÇARŞAMB BÖLE DEDİ ŞİMDİ MENZL ÇARŞAMBA NE DİYOR ?

Yetim

Kısıtlı Erişim
işte bak insanlık Venezuella ve şili

Venezuella, İsrail Büyükelçisini sınırdışı etti, Şili ise ticari ilişkilerini askıya aldığını duyurdu.

Varmı ülkemzdeki bazı gruplar içerisinde böyle insanlık ?

Hadi Fetocular abd ci İsrailci çıktı

süleymacılar menzilciler çarşambacılar vs ciler üstelik RAMAZANI ŞERİFDEYİZ insanlık duygularımızın üst seviyede olması lazımken kılımız kıpıraıyorsa ne ise

http://www.sabah.com.tr/Dunya/2014/07/18/israile-en-sert-tepki-sili-ve-venezuelladan

Yetim

Kısıtlı Erişim
aynen gidemedi sünkü Abd elcisi höd dur bakim dedi :)

Gtmedi gidemedi peki ya dön halka bak halkda bebek katili pislik Yahudi israile bi şey DİYEMEDİ ?

Grublar cemaatlerin ne gibi tepkisi var ne gibi talebleri var ?Koca bi hiç tıs yok

Ya boş verin bu kısır döngülü tartışmaları ::

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Cesaret ödüllerini iade etme zamanı!

Halk, Başbakan Erdoğan'dan ADL ve AJC Yahudi örgütlerinden aldığı ödülleri iade etmesini bekliyor.

BM'nin İsrail lehine hazırladığı Mavi Marmara raporu ve Türkiye'nin İsrail'e karşı aldığı yaptırım kararı, akıllara Başbakan Erdoğan'ın ABD'deki önemli iki Siyonist lobi kuruluşu olan Yahudi örgütlerinden aldığı ödülleri iade edip etmeyeceği sorusunu getirdi. 2004 yılında Amerikan Yahudi Kongresi'nden (AJC) ve 2005'te de İftira ve İnkarla Mücadele Birliği'nden (ADL) iki "Cesaret Ödülü" alan Başbakan Erdoğan'dan, bir an önce bu ödülleri iade etmesini bekleniyor. Erdoğan, ADL'nin'Üstün Cesaret Ödülü'nü alan ilk ve tek Müslüman. Ve 104 yıllık tarihte 11. kişi.

AJC ödülü

Başbakan Erdoğan, çok tartışılan bu ödülü 26-30 Ocak 2004 tarihinde yaptığı Amerika ziyaretinde aldı. Dört günlük bir programa katılan Erdoğan, ziyaretinin ilk gününde HSBC Bank'ın New York'taki merkezinde ABD kongresi ve senatosunda oldukça etkin Yahudi lobisi kuruluşlarından Amerikan Yahudi Kongresi'nden (AJC) "Cesaret Ödülü" aldı. Aynı mekânda Erdoğan'ın onuruna yemek verildi.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Erdoğan, "Türkiye ve İsrail arasında her zaman varolan dostluk, karşılıklı anlayış ve güven temelindeki ilişkilerin son dönemde kazandığı ivmenin altını memnuniyetle çizmek isterim" ifadesini kullanmıştı.

ADL ödülü

Başbakan Erdoğan, ikinci cesaret ödülünü Anti-Defamation League yani İftira ve İnkarla Mücadele Birliği'nden (ADL) aldı. 10 Haziran 2005'te New York'ta Yahudi Örgütü ADL'nin verdiği Üstün Cesaret Ödülü'nü Abraham Foxman'ın elinden alan Erdoğan, bu ödülü alan 11'nci kişi oldu. 'Üstün Cesaret Madalyası'nın bir diğer özelliği de, Yahudilerin dışında ilk kez bir başka dinden kişiye özellikle de Müslüman ve Türk bir kişiye verilmesi. Çok önemli bir detay ise, bu ödülün İsrail devletinin 1948 yılında kurulmasını sağlayan ABD ve İngiliz devlet adamlarına bile verilmemiş olması.

Niye verilmişti?

Peki Erdoğan'a bu iki ödül niye verilmişti? Yazılı bir soru önergesine cevap veren Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, veriliş nedenlerini şöyle açıklamıştı:

"Courage to Care' ödülü, İkinci Dünya Savaşı sırasında Yahudilerin hayatlarını kurtaran Avrupa'nın çeşitli şehirlerinde görevli diplomatlarımız anısına, Anti-Defamation League (ADL) tarafından Haziran 2005'te verilen bir şükran ödülüdür.

'Profiles in Courage' ödülü ise Ocak 2004'te American Jewish Congress (AJC) tarafından, ülkemizin demokratik değerine bağlılığı ve teröre karşı cesur mücadelesi nedeniyle verilmiştir. Nitekim ödül töreni Kasım 2003'te İstanbul'da yabancı bir banka şubesine ve iki sinagoga yapılan saldırılardan kısa bir süre sonra düzenlenmiştir"

AJC ve ADL kimdir?

Amerikan Yahudi Komitesi, Amerika'nın en önde gelen ve etkin Yahudi lobilerinin başında geliyor. Amerika'da 33 merkezi bulunan AJC, özellikle İsrail'e hizmet eden ve edeceğine inanılan devlet adamlarına ödül veriyor. "American Jewish Congress" (AJC) adlı, WJC"ye bağlı. Theodore Herzl tarafından Dünya Musevilerini bir "ulusal yurda" kavuşturma amacıyla 19. yüzyıl sonunda kurulan "World Jewish Congress" (WJC) İsrail devletini kurmakla amacını gerçekleştirmiş bir Yahudi teşkilatı Anti-Defamation League yani İftira ve İnkarla Mücadele Birliği (ADL), 1913 yılında B'nai B'rith örgütü tarafından ABD'de kurulan bir Yahudi lobi örgütü. Kuruluş senedinde açıklanan gayeleri, "Yahudi toplumuna karşı yapılan karalamaları durdurmak, karalama sebeplerine ve inanışlarına itiraz etmek ve gerekiyorsa karalama eylemlerini kanun önüne getirmek". 2007 yılı yıllık bütçesi 50 milyon ABD doları olan derneğin ABD çapında 29, dünyada 3 temsilciliği var. Genel direktörlüğünü Abraham Foxman, yapıyor.

http://www.milligazete.com.tr/haber/Cesaret_odullerini_iade_etme_zamani/211226#.U8t1zuN_vJg

Görüldüğü üzere Erdoğanın İKİ ÖDÜLÜ VAR yahudilerden aldığı.

Erdoğana İKİ ÖDÜL verilmiştir yahudiler tarafından.

Diyelim ki birisi bilmem ne zamanında kurtardığımız yahudiler için (50-60 sene önceki olay için nasıl oluyorsa tayyibin başbakanlığı beklenmiş ödül vermek için) verilmiş diyelim, peki öbür ödül ne için verilmiş sayın akp yandaşı arkadaşlar???

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Doğru sözü doğrular söyler bu kılıçdaroğlunun kamalağın ve bahçelini nereleri doğru ?

Kamalak İsrail karşıtı ise neden İSRAİL OTORİTEDİR diyen bir yapıyı övüyor ?

Kılıçdaroğlu ve bahçeli israile karşı hükümte niçin ültimaton veriyo Avrupa amerika israille ilişkilerimizi bozmadan Çıkışlar yap diye ?

Bu gezici mantar zihniyeti baskı yapacaklar ardından dalga geçercesine madayayı iade et diyecekler bunlara hakaret anlamında edeck söz bulamıyorum PİSLİK YAHUDİLERİN VHŞETLERİNDEN DAHİ POLİTİK ÇIKAR SAĞLAMAYA ÇALIŞAN PİSLİK YAHUDİDENDE AŞAĞIDIR ÇÜNKÜ İNSANLIK KATLEDİYLİYOR ORADA

PİSLİK DOMUZLAŞMIŞ YAHUDİLERİ YER YÜZÜDEN HEP BERABER NASIL SİLERİZ DİYE KAMUOYU OLUŞTURULACAĞIMIZA POLİTİK ÇIKAR RANT GELİŞME BEKLEYEN CAN SIKICI ŞEYLER ...

Ben inanıyorumki Ülkemiz Avrupa ve ortadoğunun en küvvetlli devleti TAYİP ERDOĞNDA bölgedeki en insancıl lider İNSANLIKTAN ÇIKMIŞ BEBEK KATİLİ İSRAİLE ÇIKARMA YAPAR PİSLİK YAHUDİLERİ YER YÜZÜNDEN SİLERLER DÜNYAYI BU MİKROPLARDAN TEMİZLER ARINDIRIR DİYE UMUTLUYUM ...

HİTLER HİTLER HİTLER

Konu ne: Erdoğanın aldığı YAHUDİ ÖDÜLLERİ.

Sen kamalak vs. diyorsun.

Biraz vicdan yahu biraz vicdan.

Tamam kamalak kötü arkadaş, bahçeli kötü, kılıçdaroğlu kötü.

Bunların tümü kötü, hepsini attık çöpe.

Şimdi konuya gel:

İsrailin bu kadar vahşetine, bu kadar alçaklığına rağmen YAHUDİLERİN VERDİĞİ BU İKİ ÖDÜLÜ NEDEN İADE EDEMİYOR BAŞBAKAN?

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
@redyellow bu muhalefet tarzı çirkindir. Yapmayın böyle. Bu Başbakan'ın bütün dünyada İsrail'e kafa tutan tek kişi olduğu ortadadır. Böyle bir Başbakan vermiş Allah sen ne diyorsun? Bula bula bu ödül meselesini bulup adamı yıpratmaya çalışmak ahlaki değildir. Bunu parallelciler yapıyor.

FG'nin köşe yazarları twitt atıyorlar; SIKIYSA ABD'YE KAFA TUTSUN, diyorlar. Dedim onlara; SAM AMCANIN KUÇAĞINDA OTURAN PALYAÇOLARDAN BUNU DUYMAK ENTERESAN.. Bu tip twitt atarken kendi konumlarını görmüyorlar. Türk halkını aptal yerine koyuyorlar. Oysa millet neyin ne olduğunu çok iyi görüyor.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
@redyellow bu muhalefet tarzı çirkindir. Yapmayın böyle. Bu Başbakan'ın bütün dünyada İsrail'e kafa tutan tek kişi olduğu ortadadır. Böyle bir Başbakan vermiş Allah sen ne diyorsun? Bula bula bu ödül meselesini bulup adamı yıpratmaya çalışmak ahlaki değildir. Bunu parallelciler yapıyor.

FG'nin köşe yazarları twitt atıyorlar; SIKIYSA ABD'YE KAFA TUTSUN, diyorlar. Dedim onlara; SAM AMCANIN KUÇAĞINDA OTURAN PALYAÇOLARDAN BUNU DUYMAK ENTERESAN.. Bu tip twitt atarken kendi konumlarını görmüyorlar. Türk halkını aptal yerine koyuyorlar. Oysa millet neyin ne olduğunu çok iyi görüyor.

Neden çirikn arkadaşım?

SÖZDE KALMA İCRAAT YAP demek mi yanlış ve cirkin?

Tayyip israile kafa tutuyor diyorsun.

Bak ne güzel.

Madem kafa tutuyorsa buyursun israil ile ilişkileri kessin diyoruz, kafa tutunca çirkin olmuyor ama biz ilişkileri kes deyince çirkin oluyor öyle mi?

Madem kafa tutuyor ELÇİYİ KOV diyoruz, kafa tutmak normal, elçiyi kov demek çirkin!

Fgnin adamlarını bana anlatma. Ben onlara da yazıyorum twetterde, daha bugün yazdım GÜLEN AMERİKAYI HEMEN TERKETTİN SAMİMİ İSENİZ diye.

Bana lütfen benim yazılarımla hitap edin gülenin adamlarının vs. değil.

Ödül meselesinden bahsetmek AHLAKİ DEĞİLMİŞ!!!

Yani biz ahlaksız oluyoruz öyle mi?

Neden SIRF DOĞRUYU SÖYLEDİĞİMİZ için!

YAHUDİ İSRAİL binlerce MÜSLÜMANA KATLEDİYOR, KATLİAM YAPIYOR biz de O YAHUDİ ÖDÜLÜNÜ İADE ET, PROTESTO ET deyince AHLAKSIZ OLUYORUZ ÖYLE Mİ?

Her gün bas bas bağırmak ama tek bir icraat yapmamak ahlaki oluyor!!!

HAYRANIM SİZİN AHLAK ANLAYIŞINIZA!

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Neden çirikn arkadaşım?

SÖZDE KALMA İCRAAT YAP demek mi yanlış ve cirkin?

Tayyip israile kafa tutuyor diyorsun.

Bak ne güzel.

Madem kafa tutuyorsa buyursun israil ile ilişkileri kessin diyoruz, kafa tutunca çirkin olmuyor ama biz ilişkileri kes deyince çirkin oluyor öyle mi?

Madem kafa tutuyor ELÇİYİ KOV diyoruz, kafa tutmak normal, elçiyi kov demek çirkin!

Fgnin adamlarını bana anlatma. Ben onlara da yazıyorum twetterde, daha bugün yazdım GÜLEN AMERİKAYI HEMEN TERKETTİN SAMİMİ İSENİZ diye.

Bana lütfen benim yazılarımla hitap edin gülenin adamlarının vs. değil.

Ödül meselesinden bahsetmek AHLAKİ DEĞİLMİŞ!!!

Yani biz ahlaksız oluyoruz öyle mi?

Neden SIRF DOĞRUYU SÖYLEDİĞİMİZ için!

YAHUDİ İSRAİL binlerce MÜSLÜMANA KATLEDİYOR, KATLİAM YAPIYOR biz de O YAHUDİ ÖDÜLÜNÜ İADE ET, PROTESTO ET deyince AHLAKSIZ OLUYORUZ ÖYLE Mİ?

Her gün bas bas bağırmak ama tek bir icraat yapmamak ahlaki oluyor!!!

HAYRANIM SİZİN AHLAK ANLAYIŞINIZA!
Güzel abim ona da sıra gelecek. Acele giden ecele gider. Hele bi tam bağımsız ülke olalım. Hele bi nükleer silahlara sahip olalım. Hele bi ekonomik bağımsızlığımız tam olsun. Yavaş yavaş. Bak İsrail kaç sene sabrettiler ve öyle kuruldu. Nükleer güç oldu önce. Yavaş yavaş oldular. Bu işler din imanla olacak işler değil. Öfkeyle olacak işler değil. Güç, silah gücü. Yani hesap kitap işidir bunlar. Örneğin İstanbul'u fethetmeye gelen sahabeler niçin fethedemediler? Din İman son hattedir ama silah üstünlüğü yok. Demek ki silah ve teknoloji çok çok çok önemli. Fatih'e nasip olmasının sebebi o gürbüz topların sadece bizde olmasıdır. O günün şartlarında hiç bir yerde olmayan bir silah icad etmişiz. Hatta benim bir teorim vardır. Osmanlıyı 700 sene ayakta tutan en etkili faktör bu toplardır. Hiç bir tarihçi bunu yazmasa da ben buna inanıyorum. Bu topların vermiş olduğu silah üstünlüğüyle Viyana önlerine kadar geldik. Fakat Avrupa bizi ne zaman ki silahta geçti o zaman gerilemeye başladık. E zaten bugün de durum bundan farksız değil zaten. Amerika'nın elinde ki silahlara bakarsan bunu net görürsün zaten. Ne yani şimdi çok mu iman gücü var Amerika'da. Bu fasa fisolara inanmayın. Her şey silah üstünlüğü üzerinden yürür.. İman gücü ise sadece ve sadece toplum içinde birlik ve beraberliği sağlayan faktördür. Yani askerin cepheden kaçmasını engeller, toplumu birleştirici bir çimento vazifesi görür falan..

Edit: İman gücümüzü birbirimize karşı yıpratıcı bir dinamik olarak kullanmak yerine bizi birbirimize kenetleyici dinamik olarak kullanmalıyız. Zira bu çimentonun ana amacı budur. Tefirka için hizmet eden bir din, istismar ediliyor demektir. Onun için siyasal İslma'ı da doğru bulmuyorum. Avrupa ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımız orada Siyasal İslam yapabilirler. Yeri orasıdır. Ama geneli müslüman olan bir toplumun içinde İslam'ın siyaseti yapılmaz. Adama sorarlar kime ve neye karşı yapıyorsun bunu derler.. Ama ne hikmetse oralarda milyonlarca müslüman yaşamsına rağmen tek bir İslam Partisi yoktur.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Tam 12 senedir tek başına iktidar bu parti.

İsrail köpekleri mavi marmarada vatandaşlarımızı katledeli 4 sene oldu.

İsrail köpekleri binlerce filistinliyi katlediyor.

Ve hala ONUN DA SIRASI GELECEK, TAM BAĞIMSIZ OLALIM vs. deniyor.

O sıra gelene kadar hasta rahmetlik olacak haberiniz yok!

Hakkaten pes ediyorum bu mantık karşısında.

Bu kadar partizanlık olur mu yahu?

PES!

Muminaga

Yeni

FG'nin köşe yazarları twitt atıyorlar; SIKIYSA ABD'YE KAFA TUTSUN, diyorlar.
ABD'ye hangi şekilde kafa tutsun :)
Başbakanın açıklamalarına neden beyaz saray sözcüsü hep cevap verme küstahlığında bulunuyor. Başbakanın sözlü olarak ABD'ye kafa tuttuğu onlarca açıklaması var, bunu yeterli görmüyorlarsa peki o zaman kafa tutsun derken asıl kast etmek istedikleri nedir?

abd ve siyonist israil işbirlikçisi feto bir konuşmasında, Obama yönetiminin tasfiye edildiğini ve neoconlar, cumhuriyetçiler ve yahudi kuruluşlarını kast ederek ABD derin devletinin amerika yönetimini elinde tutan tek güç olduğunu söyleyerek T.C Hükümetini amerikan derin devletiyle işbirliği içinde olmasını tavsiye ediyordu.
bu haysiyetsiz haşhaşiler fetonun bu iğrençlikleirnden ya haberleri yok, ya da bu iğrençlikleri örtbas etmek için abuk sabuk ifadeler kullanıyorlar.

Muminaga

Yeni
Başbakana verilen madalya değildi ki Erdoğan boynuna taksın!
resim aşağıda buyrun bakın, siz orda madalya görebiliyor musunuz?

verilen ödül tabak, plaket, arma gibi bir şey.

Bu ödül Erdoğanın şahsına verilmedi ey saptırıcı ve çarpıtıcı amigolar :

Biz Erdoğan'a ödül vermedik
Sayın Erdoğan'ın şahsına ödül vermedik, kendisine verilen plaket ''Cesaret'in Takdiri'' adı ile bilinen ve 2. Dünya savaşındaki soykırımdan Avrupa'daki Yahudileri kurtarmış olan Türk Diplomatların anısına atfen kendisine takdim edilmiştir diyen Nuriel, "yani Biz bu takdir plaketini kendisine teslim ettik ama bu plaket aslında bugün hayatta olmayan Türk Diplomatların anısına verilmiştir." sözleriyle ödül konusuna açıklık getirdi.

Kısaca Onur ödülü Sayın Erdoğan'ın şahsına değil hayat kurtaran Türk diplomatlarına verilmişti.
Bu arada Yahudi olduğum için Sayın Erdoğan'a cesaret Ödülü veren sizsiniz, o da bundan cesaret alıp istediğini söylüyor sizlere diye bana da takılıyorlar.
(Onur Ödülü verilen Türk diplomatlarının isimleri: Necdet Kent, Behiç Erkin, Firuzan Selçuk, Cemal Özkaya, Saffet Arıkan, Pertev Şevki Kantemir, Abdülhalat Birden, Kudret Erbey, Galip Evren, Fuat Aktan, Ragıp Rauf Arman, Bedii Arbel, Mehmet Fuat Carim, Cevdet Dülger, Fikret Şefik Özdoğancı, Namık Kemal Yolga, İrfan Sabit Akça, Selahattin Ülkümen, Burhan Işık)
Rafael Sadi

nefahtü

Kıdemli Üye
tutturdunuz madalyayı geri versin diye bu kadar içimiz yanarken ,
ben boş konuşanlara malayani madalyası takıcam...

cemaliii

Kıdemli Üye
Sayın Erdoğan'ın şahsına ödül vermedik, kendisine verilen plaket ''Cesaret'in Takdiri'' adı ile bilinen ve 2. Dünya savaşındaki soykırımdan Avrupa'daki Yahudileri kurtarmış olan Türk Diplomatların anısına atfen kendisine takdim edilmiştir diyen Nuriel, "yani Biz bu takdir plaketini kendisine teslim ettik ama bu plaket aslında bugün hayatta olmayan Türk Diplomatların anısına verilmiştir." sözleriyle ödül konusuna açıklık getirdi.

neden erdoğana kadar 50 yıldır bekleniyor? neden demirele,ecevite,baykala,tansu çillere,inönüye,mesut yılmaza,erbakana vs verilmiyorda,erdoğana veriliyor?
eğer bu ödül demirele verilseydi,mason demirel,israil demirele ödül verdi derdiniz? çillere verilse çoktan israilci derdiniz,mesut yılmaz hakeza yine öyle diyecektiniz,mason mesut yılmaz,israil dostu vs çığlıklar atacaktınız?allahtan sola,ecevite,inönüye baykala vermediler.yoksa kafir chp,ateist chp olurduk.en başta sizler ve başbakan bu chp varya bu chp diye söze başlar israil madalyalı siyonist chp,bunlar camileri ahıra çevirdiler,israil bunlara madalya verdi biliyorsunuz (mitingdekiler yuuuuhhh çekiyor bu arada) bunlar ateisttir,kafirdir,bunlar yahudi uşağıdır,dış mihrakların yahudilerin temsilcisidir,bakın madalyaları plaketleri bile var,eyyyy baykal o madalyayı niye vermiyorsun sen israile? daha israille ilişkileri bile kesmediler yav.samimiyetsizsiniz,milli iradeye rağmen,filistin halkının yanında olan benim milletime rağmen,bu chp bunların madalyasını plaketini taşıyor,buraya iyi dikkat edin.bunlar varya bunlar diye devam ederdiniz artık.iyiki bakara-makara sözünü bir chpli söylemedi valla kıyamete kadar dillerine dolardı bunlar chpyi.

ama size gelince bakara-makara montaj,gözönünde söylenmiş (efkan ala-hz.muhammedin gururu vs) yapılmış (yahudilerden madalyalar,plaketler)herşeye bir kulp bulunuyor,bulunamazsa herşey bir şekilde tevil ediliyor değilmi?