Boynuna taktığın yahudi madalyasını iade et!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Etti eskiden Fetoşun gazılya etti artık fetoş bitti ..

Şaronu ziyaret etmesini çok tiksindiriciydi ...

peki napalım Şu an

TAYYİP İSRAİL DEVLETİNE TERÖR DEVLETİ DİYOR KÖTÜMÜ DİYOR ÇOK İYİ DİYOR

VE YETMEZ DİYORUM MEHMTÇİK İSRAİLE GİTMELİ DİYORUM

:)

Tayyip erdoğanın israili ziyaret etmesini de gülene bağlandın ya, helal olsun sana.

İnan tayyip bile kendini bu kadar acaip savunamazdı.

pes!

MADEM FETOŞ BİTTİ; TAYYİP DE FETOŞUN GAZINA GELMİYOR ARTIK, O ZAMAN YAHUDİ CESARET ÖDÜLLERİNİ İDAE ETSİN, İSRAİLLE DİPLOMATİK İLİŞKİLERİ KESSİN, FETOŞA BÜYÜÜÜÜÜÜÜK BİR DARBE VURSUN TAYYİP.

Nİye yapmıyor?

Mugalata

Kıdemli Üye
o madalya erdoğan'a verilmiş değil. o madalya, yahudilere evini açan türkiye cumhuriyeti'ne verilmiş.

iade edilmeli mi? bence edilmemeli. tersine, sık sık israil devletinin gözüne sokulmalı.

erdoğan'a verilmeyen, onunla ilgisi olmayan bir madalyayı, sanki erdoğan'ın şahsi malıymış gibi iade etmesini istemek, oturduğu yerden sosyal medya kahramanlığı yapmak bile değildir.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
erdogan_3717.jpg

Başbakan Tayyip Erdoğan, Ordu ve Hatay mitingi sonrası Ankara'ya dönüşünde uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazeteciler, Erdoğan'a 2004 yılında New York'ta American Jewish Committee (Amerikan Musevi Komitesi-AJC) tarafından "Üstün Cesaret Ödülü" alması olayını sordu.

O TARİHTE İSRAİL'LE ARAMIZ BÖYLE DEĞİLDİ

Kemal Kılıçdaroğlu, size Amerikan Musevi Komitesi tarafından verilen nişanı, İsrail'in Gazze'ye saldırısından sonra geri iade etmenizi istedi. Böyle bir düşünceniz var mı?

Bana verilen Musevi nişanını dillerine dolamışlar. Başbakanlığımın ilk yıllarında verilen nişanlar. İyi ama o tarihte İsrail'le aramız böyle değildi. Ayrıca Filistin-İsrail ilişkileri de böyle değildi. Mavi Marmara olayı yaşanmamıştı. Ben o nişanı hediye diye, rüşvet diye kabul edip sustum mu? Hayır. Gazze katliamına karşı en yüksek ses benden çıkıyor.

http://www.ensonhaber.com/basbakana-yahudilerden-aldigi-cesaret-odulu-soruldu-2014-07-21.html

Erdoğan ne diyor: BANA VERİLEN...

Kime verilmiş: ERDOĞANA.

Birincisi adam açıkca BANA VERİLEN diyor.. BEN diyor.

İkincisi diyelim ki ona verilmemiş, tcye verilmiş.

TCnin başbakanı ben miyim?

Erdğan.

Buyursun tc adına DA VERİLMİŞ OLSA o ödülü PROTESTO için iade etsin.

Yetim

Kısıtlı Erişim
madem fetoş bitti; tayyip de fetoşun gazina gelmiyor artik, o zaman yahudi cesaret ödüllerini idae etsin, israille diplomatik ilişkileri kessin, fetoşa büyüüüüüüük bir darbe vursun tayyip
niye yapmıyor?

Fetoşun gazına gelmedii için artık İSRAİLE TERÖR DEVLETİ DİYOR...

biat ettiği israil için yaşayan sionist fetoşu öveceksin destekleyeceksin sonra klkip cesaret ödülünü iade et diyeceksin yok öle chp ve kamalak yok öle . Sizin fetoşu destelemekden dolayi bile israile kuvvet oldunuz ... Bu yüzden sizin insanliktan nasibiniz insansaniz soma kömür ocaği meselesindeki gibi sioniste karşi çikarmada hep bir olalim ..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
o madalya erdoğan'a verilmiş değil. o madalya, yahudilere evini açan türkiye cumhuriyeti'ne verilmiş.

iade edilmeli mi? bence edilmemeli. tersine, sık sık israil devletinin gözüne sokulmalı.

erdoğan'a verilmeyen, onunla ilgisi olmayan bir madalyayı, sanki erdoğan'ın şahsi malıymış gibi iade etmesini istemek, oturduğu yerden sosyal medya kahramanlığı yapmak bile değildir.

Kendinle çelişiyorsun usta.

Hem kendinin malı değil diyorsun hem SIK SIK İSRAİLİN GÖZÜNE SOKULMALI diyorsun.

İADE EDİLİRKEN GÖZÜNE SOKMAK olmuyorda iade edilmeyince gözüne sokmak oluyor öyle mi?

Artı madem kendinin değil, iade edemezse isarilin gözüne nasıl sokacak kendinin olmayan şeyi?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Fetoşun gazına gelmedii için artık İSRAİLE TERÖR DEVLETİ DİYOR...

biat ettiği israil için yaşayan sionist fetoşu öveceksin destekleyeceksin sonra klkip cesaret ödülünü iade et diyeceksin yok öle chp ve kamalak yok öle . Sizin fetoşu destelemekden dolayi bile israile kuvvet oldunuz ... Bu yüzden sizin insanliktan nasibiniz insansaniz soma kömür ocaği meselesindeki gibi sioniste karşi çikarmada hep bir olalim ..

redyellow Nickli Üyeden Alıntı
madem fetoş bitti; tayyip de fetoşun gazina gelmiyor artik, o zaman yahudi cesaret ödüllerini idae etsin, israille diplomatik ilişkileri kessin, fetoşa büyüüüüüüük bir darbe vursun tayyip
niye yapmıyor?

Bu yazının cevabı o mu? :)

(Bi daha benim fetoşu övdüğümü vs. yazarsan sana İSPATLAMAZSAN DÜNYANIN EN ....... kişisisin derim, bi daha yapma bunu, başlarım sizin fetoşunuza da akpnize de, bana BENİM YAZILARIMLA, FİKİRLERİMLE HİTAP EDİN)

Yetim

Kısıtlı Erişim
Bu yazının cevabı o mu? :)
(Bi daha benim fetoşu övdüğümü vs. yazarsan sana İSPATLAMAZSAN DÜNYANIN EN ....... kişisisin derim, bi daha yapma bunu, başlarım sizin fetoşunuza da akpnize de, bana BENİM YAZILARIMLA, FİKİRLERİMLE HİTAP EDİN)

Nasıl bir cevab istiyorsan öyle bi cevab yazayım :)

Sana fetoşu övüysun demedim Kamalak övüdü dedim hemde hamasa terör örgütü diyen stv de hemde İsrail başbakanı için övücü konuşan stv de övdü dedim chp desen insanlık ve islam düşmanı...neise gezi parkları çatı adayları ne ise...

Mugalata

Kıdemli Üye
Kendinle çelişiyorsun usta.

Hem kendinin malı değil diyorsun hem SIK SIK İSRAİLİN GÖZÜNE SOKULMALI diyorsun.

İADE EDİLİRKEN GÖZÜNE SOKMAK olmuyorda iade edilmeyince gözüne sokmak oluyor öyle mi?

Artı madem kendinin değil, iade edemezse isarilin gözüne nasıl sokacak kendinin olmayan şeyi?

o madalya devlete verilmiştir, erdoğan'a değil.

erdoğan onu kafasına göre iade edemez. ederse devlet olarak etmiş sayılır.

iade edilmesi ne getirir, ne götürür, tartışılmalı.

"gözüne sokmak" derken fiilen değil, mecazen. yani, israil'in politikalarına, uygulamalarına karşı çıkıyoruz, onu en sert biçimde eleştiriyoruz. bunu da yapabiliriz. zamanında yahudilere kucak açmıştık ve bu nedenle madalya bile aldık. aha da madalya... :)

bu anlamda...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
o madalya devlete verilmiştir, erdoğan'a değil.

erdoğan onu kafasına göre iade edemez. ederse devlet olarak etmiş sayılır.

iade edilmesi ne getirir, ne götürür, tartışılmalı.

"gözüne sokmak" derken fiilen değil, mecazen. yani, israil'in politikalarına, uygulamalarına karşı çıkıyoruz, onu en sert biçimde eleştiriyoruz. bunu da yapabiliriz. zamanında yahudilere kucak açmıştık ve bu nedenle madalya bile aldık. aha da madalya... :)

bu anlamda...

DEVLET OLARAK İADE ETMİŞ SAYILIR diyorsun.

peki devletin başı kim: TAYYİP.

Tamam işte biz de DEVLET OLARAK İADE EDİN diyoruz.

Kelime oyununa hiç gerek yok usta... ister şahsı, ister devlet adına farketmez, İADE ETMEK TAYYİBİN ELİNDE.

Tayyibe o ödülü iade et diyecek bir devlet makamı, bir devlet kararı vsl yok değil mi?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Nasıl bir cevab istiyorsan öyle bi cevab yazayım :)

niye yapmıyor?

Buna cevap ver.

İsraile niye gitti dedim, fetoşun gazına geldi dedin, hem de fetoş bitti dedin.

Ben de sana madem o zaman fetoşun gazına geldi gitti, şimdi de fetoş bittiyse ÖDÜLLERİ NİYE İADE ETMİYOR, ELÇİYİ NİYE KOVMUYOR, İLİŞKİLERİ NEDEN KESMİYOR diyorum.

Gene kamalak demezsen küserim :)

Sana fetoşu övüysun demedim Kamalak övüdü dedim hemde hamasa terör örgütü diyen stv de hemde İsrail başbakanı için övücü konuşan stv de övdü dedim chp desen insanlık ve islam düşmanı...neise gezi parkları çatı adayları ne ise...

:) Hala kamalak diyor ya: Hala svt diyor :)

Mugalata

Kıdemli Üye
DEVLET OLARAK İADE ETMİŞ SAYILIR diyorsun.

peki devletin başı kim: TAYYİP.

Tamam işte biz de DEVLET OLARAK İADE EDİN diyoruz.

Kelime oyununa hiç gerek yok usta... ister şahsı, ister devlet adına farketmez, İADE ETMEK TAYYİBİN ELİNDE.

Tayyibe o ödülü iade et diyecek bir devlet makamı, bir devlet kararı vsl yok değil mi?

evet buna itiraz etmiyorum. elbette o madalyanın iade edilip edilmeyeceğine karar verecek olan devlet yetkililerinin başında erdoğan geliyor.

iade edilmeli mi edilmemeli mi? buna sosyal medya müdavimleri değil devletin birikimli ve deneyimli bürokratları, yetkilileri karar vermeli bence.

devlet dediğimiz çadır devleti değilse böyle olmalı. ne dersin usta? :)

Yetim

Kısıtlı Erişim
redyellow Nickli Üyeden Alıntı Hala kamalak diyor ya: Hala svt diyor :)

Hala Kamalak ve stv dememin sebebi bunların doğrudan yana olmaya ve soz etmeye hakları YOK olduğundandır...

Başbakanmz tayp Erdoğan Evet yaHudi ödüllerini iade etmesi lazım bebek katili İsrail pislik Yahudilerle ilede ilişkileri kesmesi lazım hatta Mehmetçiği israile göndermesi lazım .

Fakat sende şunu kabul et BU ÜLKE BAŞBAKANLARI arasnda KİM İSRAİLE TERÖR DEVLETİ DEMİŞ TAYYİPİN BU SÖZÜN TEBRİK ET YETERLİ BU SÖZ YETERLİ DEĞİL FAKAT YİNEDE TEBRİK EDİLECEK Bİ SÖZ İSRAİLE ÇIKARMA YAPILMDAN HİÇ BİR ŞEY YETERLİ DEĞİLDİR..

salimabi

Kısıtlı Erişim
Hayrettin Öztürk
11 saat ·

Tayyip Erdoğan'a kızanlara şunu hatırlatmak isterim .Erdoğn'a kadar Hamas'ı kimse ciddiye almıyordu ve terörüst yaftası vuruyordu .Özelliklede Türkiye'de solcular bunu sık sık yapıyordu .Ama bugün erdoğan sayesinde Hamas hükümet ortağı oldu ...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Hala Kamalak ve stv dememin sebebi bunların doğrudan yana olmaya ve soz etmeye hakları YOK olduğundandır...

Başbakanmz tayp Erdoğan Evet yaHudi ödüllerini iade etmesi lazım bebek katili İsrail pislik Yahudilerle ilede ilişkileri kesmesi lazım hatta Mehmetçiği israile göndermesi lazım .

Fakat sende şunu kabul et BU ÜLKE BAŞBAKANLARI arasnda KİM İSRAİLE TERÖR DEVLETİ DEMİŞ TAYYİPİN BU SÖZÜN TEBRİK ET YETERLİ BU SÖZ YETERLİ DEĞİL FAKAT YİNEDE TEBRİK EDİLECEK Bİ SÖZ İSRAİLE ÇIKARMA YAPILMDAN HİÇ BİR ŞEY YETERLİ DEĞİLDİR..

Yahu tamam onların DOĞRUDAN YANA OLMAY HAKLARI YOK (bu naıl bir mantıksa:) doğruyu tapuladınız herhalde:) ) tamam, haklısın!

Onlar kötü, onlar çok yaramaz, bu anlaşıldı.

hadi şimid kouya yaz:

Tayyip BOYNUNA TAKTIĞI YAHUDİ ÖDÜLLERİNİ NİYE İADE ETMİYOR?

Kamalak değil redyellow soruyor.

şemseddin

Üye
hayır hayır..! ödülü iade etmesin; hatta yakasında taşısın...

oguz

Yeni
Yıllar önce erdoğanı bu sitede en çok eleştiren biriside bendim
insanı eleştirmek kolay ,o dönemde ülkemize gelen giden emir veren AB memurları mevcut idi ,Türkiye borcun içinde iç ve dış düşmanlar faiz lobisi .Ergenekon gladio'nun parelel yapının cirit attığı bir dönemi Erdoğan bir bir bertaraf etti .
Türkiye yi nerelerden nerelere getirdi .
Şuan bütün küfür güruhu erdoğana cephe açmış bulunuyor
Bizlerde artık erdoğanı destekliyoruz
İnşallah memleketimiz daha iyi günlere gelir
Eğer küfür iktidarı ele geçirirse bu senin için hiç iyi olmaz bunu iyi düşün müslüman.

zulk@rneyn

Profesör
Hayrettin Öztürk

11 saat ·

Tayyip Erdoğan'a kızanlara şunu hatırlatmak isterim .Erdoğn'a kadar Hamas'ı kimse ciddiye almıyordu ve terörüst yaftası vuruyordu .Özelliklede Türkiye'de solcular bunu sık sık yapıyordu .Ama bugün erdoğan sayesinde Hamas hükümet ortağı oldu ...

nerden nereye.
tüm dünyaya, amerika ve batıya rağmen haması tanıyan ve muhattap alan bir lider... erdoğan...
hamas erdoğan sayesinde şu anki gücüne sahip.
hükümete ortak'lar...
insansız hava araçları'na sahipseler bunda türkiyemizinde büyük katkısı var.
israile gerekli karşılığı verebiliyorlarsa ülkemizinde büyük katkısı var.

artık sapanla taş atmıyorlar...
insansız hava araçları ve füzelere sahipler...
bunda erdoğan ve sağladığı destek çok büyük...

ve bazıları madalya diye atıp tutuyor.

Muminaga

Yeni

neden erdoğana kadar 50 yıldır bekleniyor? neden demirele,ecevite,baykala,tansu çillere,inönüye,mesut yılmaza,erbakana vs verilmiyorda,erdoğana veriliyor?
Bu soruya ancak plaketi verenler cevap verebilir.
kendini bi anda akıl küpü sandın herhalde :)
bir tuhaf, meselenin özüyle ilgisiz alakasız, lafı konunun etrafından döndürüp muğlaklık kazandırmak buna derler.

ama size gelince bakara-makara montaj,gözönünde söylenmiş (efkan ala-hz.muhammedin gururu vs) yapılmış (yahudilerden madalyalar,plaketler)herşeye bir kulp bulunuyor,bulunamazsa herşey bir şekilde tevil ediliyor değilmi?
Bu tarz şarlatanlık yapanları tevil etmeye kalkışan kim?
beni mi kast ediyorsun?
Egemen Bağış'ında Efkan Ala'nın da ve bu meyanda açıklama yapacak olanların tümünün Allah belasını versin. Bu tür domuzcukları savunmam, tevile hiç kalkışmam.

Hayırdır? sen E.Bağış'ın ve diğerlerinin bu tür küstahlıklarına normalde tepki vermeyecek kişilerden birisin. Biraz atatürkçü, biraz kemalist, biraz chp'li, biraz laik, işbirlikçi f.g örgütünün çoğu zaman savunucusu karışıma sahip cemali'de bu ölçüde hassasiyet olması şoke etti bizi?

dostluk

Kıdemli Üye
hayır hayır..! ödülü iade etmesin; hatta yakasında taşısın...

siz gidinde güenin ödülleriyle iftiharlrıyla ilgilenin..

o ödül türkiyey verilmiş bizler sizin milletinizi koruduk sizde filistini bizim milletimize kötülük yapmayın bumudur vefa dedirtecek bir ödül..

o ödül türk insanının ne kadar yardım sever olduğunu israilliliye itiraf ettirmiş bir odül..

türkiyeye soykırım yaptılar diyenler varken feveran ediliyor..bakın işte türkiyeye ödül vermişler..toplu katliamdan insanları kurtarmış Yahudileri hemde..