Boynuna taktığın yahudi madalyasını iade et!!

dostluk

Kıdemli Üye
"Courage to Care' ödülü, İkinci Dünya Savaşı sırasında Yahudilerin hayatlarını kurtaran Avrupa'nın çeşitli şehirlerinde görevli diplomatlarımız anısına, Anti-Defamation League (ADL) tarafından Haziran 2005'te verilen bir şükran ödülüdür.

'Profiles in Courage' ödülü ise Ocak 2004'te American Jewish Congress (AJC) tarafından, ülkemizin demokratik değerine bağlılığı ve teröre karşı cesur mücadelesi nedeniyle verilmiştir. Nitekim ödül töreni Kasım 2003'te İstanbul'da yabancı bir banka şubesine ve iki sinagoga yapılan saldırılardan kısa bir süre sonra düzenlenmiştir"

abdullah birisi

Kıdemli Üye
"Courage to Care' ödülü, İkinci Dünya Savaşı sırasında Yahudilerin hayatlarını kurtaran Avrupa'nın çeşitli şehirlerinde görevli diplomatlarımız anısına, Anti-Defamation League (ADL) tarafından Haziran 2005'te verilen bir şükran ödülüdür.

'Profiles in Courage' ödülü ise Ocak 2004'te American Jewish Congress (AJC) tarafından, ülkemizin demokratik değerine bağlılığı ve teröre karşı cesur mücadelesi nedeniyle verilmiştir. Nitekim ödül töreni Kasım 2003'te İstanbul'da yabancı bir banka şubesine ve iki sinagoga yapılan saldırılardan kısa bir süre sonra düzenlenmiştir"

yersen yapmışlar, akplilerde yemiş... afiyet olsun.... 50 yıldır OECD ye Türkiye vetosu var diye giremeyen İsraile 2010 da ne olduda veto kaldırıldı İsrail üye oldu..... Allah tan korkmak lazım.... Lafla peynir gemisi yürümez diye meşhur söz vardır, söylermisin, Hükümetin göstermelik feveranları kim takıyor dünyada...

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Şu koca dünyada İsrail'e iyi kötü laf eden bir tek Recep Tayyip ERDOĞAN var.. Bu manzarayı aklımızda tutalım ve kadrajı hemen muhalefete çevirelim. Bakıyoruuuuuz ve ne görüyoruz; neredeyse BAŞBAKAN GAZZEDE ÖLENLERİN KATİLİDİR VE SORUMLUDUR diyecekler. Aslında lafı onu demeye getiriyorlar. Ayıptır ya hu !!!

Artık yeter. Ağzımı açtırmayın benim. Gök kubbenin altında GAZZE VE FİLİSTİN DAVASI üzerinden eleştirilecek en son adam Tayyip Erdoğan'dır. Eleştirin, ne derseniz deyin ama bunu Gazze meselesi üzerinden yapmayın. Çok komik duruyor..

dostluk

Kıdemli Üye
yersen yapmışlar, akplilerde yemiş... afiyet olsun.... 50 yıldır OECD ye Türkiye vetosu var diye giremeyen İsraile 2010 da ne olduda veto kaldırıldı İsrail üye oldu..... Allah tan korkmak lazım.... Lafla peynir gemisi yürümez diye meşhur söz vardır, söylermisin, Hükümetin göstermelik feveranları kim takıyor dünyada...

valla milli gazeteden alıntılanmış bizde ordan öğrendik ne ödülleri aldığını..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Şu koca dünyada İsrail'e iyi kötü laf eden bir tek Recep Tayyip ERDOĞAN var.. Bu manzarayı aklımızda tutalım ve kadrajı hemen muhalefete çevirelim. Bakıyoruuuuuz ve ne görüyoruz; neredeyse BAŞBAKAN GAZZEDE ÖLENLERİN KATİLİDİR VE SORUMLUDUR diyecekler. Aslında lafı onu demeye getiriyorlar. Ayıptır ya hu !!!

Artık yeter. Ağzımı açtırmayın benim. Gök kubbenin altında GAZZE VE FİLİSTİN DAVASI üzerinden eleştirilecek en son adam Tayyip Erdoğan'dır. Eleştirin, ne derseniz deyin ama bunu Gazze meselesi üzerinden yapmayın. Çok komik duruyor..

Bak sen de diyorsun, iyi kötü LAF eden.

Ben de diyorum ki LAFI İCRAATLE DESTEKLE Kİ BİR ÖNEMİ OLSUN.

İsrail lafdan anlamaz kardeşim.

Bağır çağır güler geçer.

İsrail yaptırımdan anlar, zorlamadan anlar.

Adama sabah akşam bağıracaksın ama katille alışverişin devam edecek, bu adam senin bağırmanı dikkate alır mı?

İster ağzına aç ister burnunu aç ama gerçek değişmez: SÖZÜ İCRAATLA DESTEKLEMEZSEN O SÖZ SADECE KURU GÜRÜLTÜ OLARAK KALACAKTIR.

Lafı icraatle destekle diyenlere neden hemen tepki gösteriyorsunuz anlamıyorum.

Yetim

Kısıtlı Erişim
Konu ne: Erdoğanın aldığı YAHUDİ ÖDÜLLERİ.

Sen kamalak vs. diyorsun.

Biraz vicdan yahu biraz vicdan.

Tamam kamalak kötü arkadaş, bahçeli kötü, kılıçdaroğlu kötü.

Bunların tümü kötü, hepsini attık çöpe.

Şimdi konuya gel:

İsrailin bu kadar vahşetine, bu kadar alçaklığına rağmen YAHUDİLERİN VERDİĞİ BU İKİ ÖDÜLÜ NEDEN İADE EDEMİYOR BAŞBAKAN?

Bende diyoRumki insanlık KATLEDİLİRKEN Cesaret ödülünü geri ver diyorsun ki bu doğruyu chp kamalaklı (israili otorite kabul eden yapıyı İsrailli askerler hamas terör örgütünü( VURULANLAR YİNE ÇOLUK ÇOCUKKEN vurdu haberi yapan taşlanası "stv"de ÖVDÜ ) sp'nin demeye hakkı yok

Bu doğruyu sen sölersin haklısındır(katılırım )

Şimdei doğru dediğiniz chp İSRAİLE Karşı Çıkarma yap diye Demiyorda israille aramızı Bozma Sakın diyor sonrada Dalga geçer gibi CESARET ödülünü iade etsin diyor ?

Büğüne kadar bu ülke başbakanları içerisinde Cennet mekan Erbakan hoca hariç İSRAİLE TERÖR DEVLETİ DİYEN ERDOĞANDAN BAŞKA BAŞBAKAN GÖRDÜNÜZMÜ ?

İNSANLIK KATLEDİLİRKEN politik çıkar sağlamaya çalışandan Daha çirkef kim olabilirki ?

salimabi

Kısıtlı Erişim
Sosyal Medyada her duyduğumuz ve gördüğümüzü check
etmeden paylaşmak asla doğru değildir.Hepimiz yaptığımız
her şeyden sorumlu tutulacağız..Bir yalanı yaymak durumu
kuşkusuz hiç iyi değil..Misal İsrail jetlerine yakıtı Türkiye'nin
sattığı haberi..ABD K.Irak petrolünü almamıza karşı ve her
yakın dostu ülkeye de bu petrolden almaması yönünde bir
baskı uyguluyor..3 hafta kadar önce 2 petrol tankerimiz ABD
kıyılarına varmadan Atlas Okyanusundan geri çevrildi.Son
tahlilde ABD ye rağmen İsrail'in alması mantık dışı ,kaldı ki
hem Türkiye hem K.Irak yönetimi defalarca bunu açıkladı.
Dolayısıyla herkes yaydığı yalanın sonuçlarına da katlanır !
Tabii ki ötelere ait bir kaygı taşıyorsa.Hassasiyet imandandır.

ALINTI

salimabi

Kısıtlı Erişim
sosyal Medyada dönen ikinci yalan haber ise Kürecik
Radar üssü ile alakalı hatta bu yalana KK de kanmış ki
dün diline doladı..Aşağıda ki makale bu yalanın ispatıdır.
''Kılıçdaroğlu çıktı ve şöyle dedi: “Gazze'de yaşananlara üzülüyorsan atacağın ilk adım Kürecik Radar İstasyonu'nun faaliyetlerini keseceksin. Eş zamanlı oradan alınan bütün bilgiler İsrail Hükümeti'ne aktarılmaktadır. Bunu yapıyorsan eyvallah diyeceğim ki; 'Recep Tayyip Erdoğan gerçekten Filistinlilerin yanında ve Gazze operasyonlarını kesecek.' Bunu yapmıyorsan söylediklerini hiçbir anlamı yoktur.”
İddia aslında yeni değil. Farklı versiyonlarla 2012 yılında Malatya Kürecik’e NATO Savunma Sistemi yerleştirildiğinden beri gündemde. Üssün İsrail’le bir ilgisi olmadığı defalarca Türk Dışişleri tarafından açıklandı. Bizzat NATO Genel Sekreteri, ABD Savunma Bakanı çıktı Kürecik’ten “İsrail’e bilgi veriliyor, İsrail savunması için yapıldı” iddialarını yalanladı.
İsrail NATO üyesi değil. NATO ile İsrail arasında böyle bir bilgi paylaşımına imkan verecek bir anlaşma yok gibi yeni başlayanlar düzeyinde yalanlamalardı bunlar. Sonra Türkiye’den bir grup gazeteci NATO üssüne götürüldü, mesele anlatıldı. Ama bitmedi.
Peki, bu iddianın ilk kaynağı neydi?
Biraz kazıyınca 2012 yılında Aydınlık ve Millî Gazete’de çıkmış haberlere ulaşılıyor. Peki onların haber kaynağı ne? 27 Kasım 2012 tarihli Aydınlık’tan okuyalım:
“Malatya Kürecik’teki radarın dahil olduğu füze kalkanının İsrail’deki parçası Davud’un Sapanı, Gazze saldırısının sürdüğü 20 Kasım’da karşıdan gelen bir roketi vurmayı başardı. Amerikan savunma dergisi Defense News, İsrail’in son Gazze saldırısı sırasında, Malatya Kürecik radarının da parçası olduğu füze kalkanını denediğini ve bir roket düşürmeyi başardığını yazdı. Defense News’de yayımlanan Barbara Opall-Rome’nin haberine göre…”
Defence News adlı Amerikan savunma dergisinin internet sitesinden Kasım 2012’de çıktığı söylenen Barbara Opall-Rome imzalı haberlere bakıyoruz.
25 Kasım tarihli bir haberde gerçekten de 20 Kasım’da İsrail’in Demir Kubbe sisteminin parçası olarak geliştirdiği Davud’un Sapanı sistemi Gazze’den gelen bir roketi vurduğu var.
Ama haberde tek kelime NATO, Türkiye, Kürecik, Malatya geçmiyor. Bu sistemi geliştiren İsrail’in devlete ait savunma şirketi Rafael ve onun ortağı Amerikan Raytheon Missile Systems’den bahsediliyor.
Aynı kişi imzalı kasım ayında çıkmış başka bir haberde de ABD-İsrail ordularının düzenlediği Austere Challenge 2012 tatbikatı sırasında Gazze’den gelen beş gerçek füzenin başarıyla düşürüldüğü var. Yine Türkiye, radar, NATO, Malatya yok. Haberdeki en yakın ifade tatbikatı Avrupa ve Akdeniz’deki ABD üslerindeki 3500 ABD askerinin izlediği bilgisi.
Ama zaten bu haberi okumuş olsalardı şu gerçekle tanışmış olacaklardı:
Malatya Kürecik’te 2012’de NATO’nun kurduğu radarının aynısı (“AN/TPY-2” X-band) 2008’den beri İsrail’de var zaten. ABD tarafından Necef Dağı’na kurulan aynı cins radar ki bunlardan Japonya ve Katar’da da birer tane var) Gazze’den gelen füzeleri tespit ediyor. Hâlihazırda İsrail’in ABD desteğiyle çok övündüğü kendi yapımı Demir Kubbe ve Davud’un Sapanı sistemleri var zaten…
Yani, Gazze’ye 70 km mesafede Necef Çölü’ndeki Amerikan radarı dururken, İsrail Gazze’den atılan düşük menzilli roketleri 836 km ötedeki Malatya’daki radardan tespit etmiyordur değil mi sayın Kılıçdaroğlu? Bu kadar öfkeden ne dediğinizi bilmiyor değilsiniz herhalde. İnsan bazen bilimin gösterdiği aydınlık yolda yürüyen Kemalistleri özlüyor. Ve siyasette biraz daha yüksek kaliteyi, medyada doğru bilgiye özeni…
Yalanın kuyruğuna dolandıkça diğer iddialara gelemedik bile.
Bu arada “Biri Hamas’a ateşkesi kabul ettirmeyen Türkiye’dir” diyen İsrail Dışişleri Bakanı’na bütün bunları izah edebilir mi?'' Yıldıray Oğur

Yetim

Kısıtlı Erişim
Bak sen de diyorsun, iyi kötü LAF eden.

Ben de diyorum ki LAFI İCRAATLE DESTEKLE Kİ BİR ÖNEMİ OLSUN.

İsrail lafdan anlamaz kardeşim.

Bağır çağır güler geçer.

İsrail yaptırımdan anlar, zorlamadan anlar.

Adama sabah akşam bağıracaksın ama katille alışverişin devam edecek, bu adam senin bağırmanı dikkate alır mı?

İster ağzına aç ister burnunu aç ama gerçek değişmez: SÖZÜ İCRAATLA DESTEKLEMEZSEN O SÖZ SADECE KURU GÜRÜLTÜ OLARAK KALACAKTIR.

Lafı icraatle destekle diyenlere neden hemen tepki gösteriyorsunuz anlamıyorum.

Sana Katılıyorum bu konuda Bir Farkla israile TERÖR DEVLETİ DİYEN KAÇ TANE BAŞBAKAN GÖRDÜK ?

Yetermi Yetmez İSRAİLE MEHMETÇİK gimeli ARtık ...

PİSLİK YAHDUİLER KAHRU PERİŞAN OLUN...

Yetim

Kısıtlı Erişim
Yeni Şafak yazarı: Filistinli çocuklar İsrail askerlerini Erdoğan diye bağırarak korkutuyor!

http://t24.com.tr/haber/yeni-safak-...rini-erdogan-diye-bagirarak-korkutuyor,264997

Yahudi pislikleri zaten korkaktır höt desen gersini sölemeyeyim:)

Çıkarma yapana kadar çok zor geliyor belki ama Mehmetçik oraya israile 1 günde barış getirdikden sonra HER ŞEY HEM İNSANLIK ADINA HEM ÜLKEMİZ ADINA DÜNYA KAMUOYUNDA çok güzel sahnelere sebeb olur...

DESIFRE

Yasaklı
Fetullah Gülen israeli Otorite kabul ettiği sıralarda sesini çıkarmayan akp yandaşları hangi akla dayanarak Kamalak ın israel ı otorite kabul iddia edebiliyor aklında ur mu var @Yetim

Herkesi kendiniz gibi salak mi sanıyorsunuz?

Yetim

Kısıtlı Erişim
Fetullah Gülen israeli Otorite kabul ettiği sıralarda sesini çıkarmayan akp yandaşları hangi akla dayanarak Kamalak ın israel ı otorite kabul iddia edebiliyor aklında ur mu var @Yetim

Herkesi kendiniz gibi salak mi sanıyorsunuz?

Sen yazdıklarımı iyi oku Kamalak israili otorite kabul ediyor demedim

israili otorite kabul edeni İsrail terör örgütü haması vurdu diye haber yapan tv de STV de Övdü diyorum.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Sen hiç bir şey demiyorsun arkadaşım.

Çünkü okumuyorsun, gözün kararmış senin.

Tamam kamalak kötü arkadaş, bahçeli kötü, kılıçdaroğlu kötü.

Bunların tümü kötü, hepsini attık çöpe.

Şimdi konuya gel:

İsrailin bu kadar vahşetine, bu kadar alçaklığına rağmen YAHUDİLERİN VERDİĞİ BU İKİ ÖDÜLÜ NEDEN İADE EDEMİYOR BAŞBAKAN?

diyorum.

BEN YAZIYORUM... KAMALAK KÖTÜ, KAMALAK FENA, KAMALAK ÇOOOOOK KÖTÜ ARKADAŞ.. YETER Mİ?

KONUYA YAZIN diyorum sen hala sen dersen katılırım da kamalak derse felan fişmekan diyorsun.

YAHU BEN DİYORUM ZATEN BEN!

REDYELLOW diyor.

İsraile terör devleti diyen görmüşmüyüz.

Eee ne oluyor deyince?

Hani İCRAAT?

images

Ya Arkadaş tayyip israile diyor ki TERÖR DEVLETİ.

Siz de diyorsunuz ki ŞAK ŞAK ŞAK!

peki hiç mi aklınıza gelmiyor: EY TAYYİP MADEM TERÖR DEVLETİ NEDEN TERÖRDEVLETİYLE İLİŞKİ HALİNDESİN???

Neden TERÖR DEVLETİNİ ZİYARET ETTİN!

Tayyip erdoğan TERÖR DEVLETİ DEDİĞİ YERİ ZİYARET ETMEDİ Mİ?

BU NE PERHİZ, BU NE LAHANA TURŞUSU diye niye sormuyorsunuz da saadet, kamalak deyip duruyorsunuz?

Kamalak mı gönderid tayyibi israile?

salimabi

Kısıtlı Erişim
Sen yazdıklarımı iyi oku Kamalak israili otorite kabul ediyor demedim

israili otorite kabul edeni İsrail terör örgütü haması vurdu diye haber yapan tv de STV de Övdü diyorum.

kin ve hased gözlüğüyle okuyunca böyle çuvallıyorlar işte, gözlüğü çıkarınca da pardon diyo gene çok şükür :D :D

salimabi

Kısıtlı Erişim
Allah birdir, eşi benzeri yoktur Muhammed Onun kulu ve elçisidir sözlerini kullanırsan sana inanırım. Ama bunu sen söylediğin için değil zaten doğru olan bu olduğu için inandığımı belirttim.

Fetonun İsraili otorite olarak tanımlaması hükümet ile hatta başbakan ile haşhaşi örgüt arasında ilk muharebe çatışmanın sebebi olduğunu dünya alem kabul etti, bir tek sen ve diğer salaklar kaldınız.

Not : Bu mübarek Ramazan ayında salak ifadesi hiç doğru olmadı kabul ediyorum.
Ancak, hemen her mesajında bu ifadeyi kullanıyorsun. Madem senin için normal ve kanıksamış oluyorsun o zaman aynı ifadeyi sana kullanınca çifte atmazsın umarım.
:clap2::clap2::clap2::glm:O:clap2::clap2::clap2:

Yetim

Kısıtlı Erişim
Tayyip erdoğan TERÖR DEVLETİ DEDİĞİ YERİ ZİYARET ETMEDİ Mİ?

Etti eskiden Fetoşun gazılya etti artık fetoş bitti ..

Şaronu ziyaret etmesini çok tiksindiriciydi ...

peki napalım Şu an

TAYYİP İSRAİL DEVLETİNE TERÖR DEVLETİ DİYOR KÖTÜMÜ DİYOR ÇOK İYİ DİYOR

VE YETMEZ DİYORUM MEHMTÇİK İSRAİLE GİTMELİ DİYORUM

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
erdogan_3717.jpg

Başbakan Tayyip Erdoğan, Ordu ve Hatay mitingi sonrası Ankara'ya dönüşünde uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazeteciler, Erdoğan'a 2004 yılında New York'ta American Jewish Committee (Amerikan Musevi Komitesi-AJC) tarafından "Üstün Cesaret Ödülü" alması olayını sordu.

O TARİHTE İSRAİL'LE ARAMIZ BÖYLE DEĞİLDİ

Kemal Kılıçdaroğlu, size Amerikan Musevi Komitesi tarafından verilen nişanı, İsrail'in Gazze'ye saldırısından sonra geri iade etmenizi istedi. Böyle bir düşünceniz var mı?

Bana verilen Musevi nişanını dillerine dolamışlar. Başbakanlığımın ilk yıllarında verilen nişanlar. İyi ama o tarihte İsrail'le aramız böyle değildi. Ayrıca Filistin-İsrail ilişkileri de böyle değildi. Mavi Marmara olayı yaşanmamıştı. Ben o nişanı hediye diye, rüşvet diye kabul edip sustum mu? Hayır. Gazze katliamına karşı en yüksek ses benden çıkıyor.

http://www.ensonhaber.com/basbakana-yahudilerden-aldigi-cesaret-odulu-soruldu-2014-07-21.html

Erdoğan ne diyor: BANA VERİLEN...

Kime verilmiş: ERDOĞANA.