Biz erkekler...

tommy

Profesör

Ben olsam siz erkeklerin sözde onsuz da yaşayacağınız bir kemikten yaratılan bayanın varlığını cennetteki onca niğmete rağmen ''Allah'ım çok canım sıkılıyor, yanıma bir arkadaş ver! '' diyerek var edilmesini kaburganızı feda etmeyi göze alacak kadar dert edip isteyen ve bu arkadaş verildiğinde de onun sözünü dinleme konusunda zaaflarınıza kapılıp cennetten kovulmayı dahi göze alıp
yasak meyveden yiyerek bizden ne kadar akıllı olduğunuzu gösteren kişilerin aslında sizler olduğunuzu söylerdim ama

:eek:fftp: son zamanlarda okudugum en uzun cumleydi, basim dondu okurken ve korktum :D,

Alice senin sonunu iyi gormuyorum tek basina buyuk bi direnis mucadelesine girdin, vatan sana minnettar fln ama bunlarin hepsi bi yana :O gel vazgec bu sevdadan kendine yazik etme

sword

flawless Victory
Biz erkekler karşımızdaki için kendimizden çok şeyler feda ederiz.

Gülzar-ı İrfan

..............

Ben olsam siz erkeklerin sözde onsuz da yaşayacağınız bir kemikten yaratılan bayanın varlığını cennetteki onca niğmete rağmen ''Allah'ım çok canım sıkılıyor, yanıma bir arkadaş ver! '' diyerek var edilmesini kaburganızı feda etmeyi göze alacak kadar dert edip isteyen ve bu arkadaş verildiğinde de onun sözünü dinleme konusunda zaaflarınıza kapılıp cennetten kovulmayı dahi göze alıp
yasak meyveden yiyerek bizden ne kadar akıllı olduğunuzu gösteren kişilerin aslında sizler olduğunuzu söylerdim ama... Ne gerek var şimdi ramazan ramazan kalp kırmaya.: )))

ALİ'CE kaldır attığın kapağı,bak daha büyüğü geldi...:O

ALLAHA EMANET OLUN

eslem agd

Paylaşımcı
hanımlara sorup onların dediklerine tamam diyebilmektir son sözünüz :)

Mekkem

Doçent
ayrıca siz erkekler ramazanda daha bi çekilmez hale geliyosunuz :pokey:

:clap2::clap2:

siz erkekler kendini beğenmiş empati yapamayan, kendini düşünen bencillerisiniz....:rtfm:

lafı sokup sonra ben ne yaptım,,, aaaaaa latife yaptım dersiniz......:pokey:

umeyme

...'SessizLik'...
siz erkekler çok komiksiniz :D :O

Enes

İhvan Forum Üye
Ben olsam siz erkeklerin sözde onsuz da yaşayacağınız bir kemikten yaratılan bayanın varlığını cennetteki onca niğmete rağmen ''Allah'ım çok canım sıkılıyor, yanıma bir arkadaş ver! '' diyerek var edilmesini kaburganızı feda etmeyi göze alacak kadar dert edip isteyen ve bu arkadaş verildiğinde de onun sözünü dinleme konusunda zaaflarınıza kapılıp cennetten kovulmayı dahi göze alıp yasak meyveden yiyerek bizden ne kadar akıllı olduğunuzu gösteren kişilerin aslında sizler olduğunuzu söylerdim ama... Ne gerek var şimdi ramazan ramazan kalp kırmaya.: )))

Biz erkekler kısmen bunu kabul ediyoruz. Sevdiğimiz uğruna risk almaktan çekinmeyen ve sonucuna daha fazla katlanmak zorunda kalan bizleriz...

Tabii ki onsuz da yapabildiğimiz kemiğimiz yerine bir bayanın olmasını biz erkekler daha çok isteriz çünkü işe yaramaz kemiğimizi feda etmeseydik "biz erkekler" diye birşey de olmazdı o zaman da işin eğlencesi kaçardı :O

Biz erkekler sözü dinleyen değil söz dinletileniz :O

bencede..Şahsen ben hiç yanık yemek yapmadım :p Veya yarı pişmiş.Bence asla sizin gibi olamayız :O

Doğru hiç yemek yapmadığın için yakma ya da yarı pişirme gibi bir riskin yok... Hiç yemek yakmadım diyen hiç yemek yapmayandır :O

Biz erkekler bunu iyi biliriz :O

ALİ'CE kaldır attığın kapağı,bak daha büyüğü geldi...:O

ALLAHA EMANET OLUN

Kapak değil de belki önsöz sayfası olmuştur... Manşeti her zaman biz erkekler atarız :O

Evdeki son sözünüz''HANIM HAKLISIN''dır değil mi:O

ALLAHA EMANET OLUN

Son söz bu olamaz çünkü kadınlar "hanım haklısın" lafı ile susacak varlıklar değil. Bakarız hanımefendi hazretleri susmuyorlarsa beyaz bayrak namına beyaz dantel sallar evi terk ederiz :O

polatini

Kıdemli Üye
biz erkekler bazen çok dengesiz oluruz....

misak

Profesör
evdeki son sözünüz''hanım haklısın''dır değil mi:eek:

allaha emanet olun

hanım hakılısn değilde tamam hanım daha doğru olur

ne yapalım :) allah onlara (sizlere) öyle bir çene vermişki bu sözcük biz erkekler için bir kaçış olmuş :)

Gülzar-ı İrfan

..............
TÜRKÜ kıs,bak MİSAK ne diyor....
Evde son söz her evde olduğu gibi seninmiş...:O:clap2:

ALLAHA EMANET OLUN

ziruh

Kıdemli Üye
siz erkekler; bayanların damarına basmayı çok iyi bilirsiniz:hıh:

güç gösterisi yapmayada bayılırsınız...

_ref_ref_

Asistan
sizerkekler futbol sevdalısı