Biz erkekler...

Enes

İhvan Forum Üye
Biz erkekler özeleştri konumuza gelip bizi kötüleyen bayanları "dolap çarptı" (göz morartmanın diğer adıdır ya da kapı çarptı :O ) yapmaktan büyük haz duyarız :O

Biz erkekler özeleştri konumuza gelip bizi kötüleyen bayanları "dolap çarptı" (göz morartmanın diğer adıdır ya da kapı çarptı :O ) yapmaktan büyük haz duyarız :O
Bir pisikiyatri bulup alice senin çoçukluguna inmek istiyorum,acaba seni çoçukluğunda ne bu kadar etkiledi ki kadınlara şiddete yöneliyorsun????:glm:glm:glm

ziruh

Kıdemli Üye
çok sinirlisiniz...

dinleyip anlamadan hemen suçlayıp, kızarsınız:thumbdown:

polatini

Kıdemli Üye
biz erkekler siz kadınlardan daha mantıklı hareket ederiz...:)

efruz

Kıdemli Üye
Siz erkekler aman canım boş yere kıskanıyorsun deyip konuyu geçiştirirler.

ama kendileri bize hayatı zehir ederler.düzgün giyin.düzgün yürü.süslenme.mümkünse evden çıkma.:)

nur_eslem

münzevi...
Biz erkekler çekilmez(!) olduğumuzda hanımların bizi değil, kameralarını kontrol etmelerini talep ederiz...

:)

bizde büyüklere cevap verilmez...:)
lafım bizim evdekilere idi sizleri tanımadığım için...

enaniyyet var...

ayrıca ben hanımlarının kamerasının objektif olduğunu düşünüyorum...
sorun yok bence..:)

NehaR

HüZüNBaZ
Siz erkekler mutfağa girip yemek yapmaya kalktığınızda mutfağın altını üstüne getirirsiniz...
Evde eşinize yardımcı olur ama bundan utanır arkadaşlarınızdan gizlersiniz...
Kılıbık yaftası yapıştırılmasından korkarsınız :O

Enes

İhvan Forum Üye
NehaR: Yanılıyorsun :) ben mutfağı çok severim ve bu forumda çökmeden önce (ç.ö) yemek tarifleri bile verdim :O Erkeklerin ekseriyeti öyle değil hem türkiyenin en iyi aşçıları da erkek :O

Biz erkekler tam da bu saatlerde (bir yemek öncesi) soframızı hazırlayan biri olmadığında yalnızlığımızı iliklermize kadar hissederiz...

iyyy ben sofra kuramammm :O

Enes

İhvan Forum Üye
Siz erkekler aman canım boş yere kıskanıyorsun deyip konuyu geçiştirirler.

ama kendileri bize hayatı zehir ederler.düzgün giyin.düzgün yürü.süslenme.mümkünse evden çıkma.:)

Biz erkekler bunu kabul ediyoruz :O

NehaR

HüZüNBaZ
NehaR: Yanılıyorsun :) ben mutfağı çok severim ve bu forumda çökmeden önce (ç.ö) yemek tarifleri bile verdim :O Erkeklerin ekseriyeti öyle değil hem türkiyenin en iyi aşçıları da erkek :O

Biz erkekler tam da bu saatlerde (bir yemek öncesi) soframızı hazırlayan biri olmadığında yalnızlığımızı iliklermize kadar hissederiz...

iyyy ben sofra kuramammm :O

Ben anlamam mesajlar silindiğine göre ispat yok :O

Nedense bu açşı erkeklerin hiç biri evde yemek yapmazmış...En yakın zamanda delilli ispatlı, görsel dokumanlar istiyoruz... Örneğin sizin yaptığınız bir yemeğin resmi ve tarifi :))

Ama öyle yumurta yada makarna filan değil haaa!:O

Biz bayanlar siz erkekleri izlemeye devam ediyoruz....Bakalım siz erkekler daha neymişsiniz?....

Enes

İhvan Forum Üye
Ben anlamam mesajlar silindiğine göre ispat yok :O

Nedense bu açşı erkeklerin hiç biri evde yemek yapmazmış...En yakın zamanda delilli ispatlı, görsel dokumanlar istiyoruz... Örneğin sizin yaptığınız bir yemeğin resmi ve tarifi :))

Ama öyle yumurta yada makarna filan değil haaa!:O

Biz bayanlar siz erkekleri izlemeye devam ediyoruz....Bakalım siz erkekler daha neymişsiniz?....

Biz erkekler bu söylediklerinizi kabul etmiyoruz...

aLi'ce kuralları -ki bu alice accayip kendini beğenmiş bir adamdır ve öğünmeyi sever :O

1.
Makarna ve yumurta yemek değildir ama makarnalı yumurta yemek olabilir... onlar tek başlarına sadece "ben beceriksizim başka birşey yapamam" diplomasıdır :D

2.
İddiaya girerim yaptığım yemeklerin bir çoğunu forumdaki siz bayanlar yapamazsınız... İspatı ramazandan sonra olabilir size baklava açabilirim ya da bayramda :)

veee 3.
Bu bir özeleştri konusu konunun ruhuna ihanet etmeyeeğim;
Biz erkekler yemek konusunda çok demokrat davranıp işin "yemeği yemek" tarafını üstlenecek kadar centilmeniz... :O

NehaR

HüZüNBaZ
Ve Ali'ce ramazandan sonra baklava yapar....( inanmıyorum )

Konunun ruhuna ihanet etmeyelim..

Siz erkekler baklava yapamayacak kadar beceriksiz olduğunuzdan pastaneden almayı tercih edersiniz...:O

Enes

İhvan Forum Üye
Ve Ali'ce ramazandan sonra baklava yapar....( inanmıyorum )

Konunun ruhuna ihanet etmeyelim..

Siz erkekler baklava yapamayacak kadar beceriksiz olduğunuzdan pastaneden almayı tercih edersiniz...:O

Kısmen kabul edilebilir :)

Biz erkekler dünyanın merkezi yerin, çekim kuvveti, suyun kaldırma kuvveti, yemek yapılacak mutfaktan kaçış açısı kadar mükemmeliz :)

Ve siz kadınlar erkeklerin "onsuz da yaşayabilecekleri" bir kemikten var edildiniz...

Unutmayın :) kendimizi eleştiriyorsak sizden daha kötü olduğumuzu anlatmak için değil "biz bu kadar kötüysek kadınları artık siz düşünün ey uzaylılar" diyedir...

Kapak :O

Mektûm

Doçent
Ve siz kadınlar erkeklerin "onsuz da yaşayabilecekleri" bir kemikten var edildiniz...

Unutmayın :) kendimizi eleştiriyorsak sizden daha kötü olduğumuzu anlatmak için değil "biz bu kadar kötüysek kadınları artık siz düşünün ey uzaylılar" diyedir...

Kapak :O

Ben olsam siz erkeklerin sözde onsuz da yaşayacağınız bir kemikten yaratılan bayanın varlığını cennetteki onca niğmete rağmen ''Allah'ım çok canım sıkılıyor, yanıma bir arkadaş ver! '' diyerek var edilmesini kaburganızı feda etmeyi göze alacak kadar dert edip isteyen ve bu arkadaş verildiğinde de onun sözünü dinleme konusunda zaaflarınıza kapılıp cennetten kovulmayı dahi göze alıp
yasak meyveden yiyerek bizden ne kadar akıllı olduğunuzu gösteren kişilerin aslında sizler olduğunuzu söylerdim ama... Ne gerek var şimdi ramazan ramazan kalp kırmaya.: )))