BBP SP : Yeni ÇATI

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Cevdet Akbay @cevdetAkbay · 6 sa. 6 saat önce

Paralel Yapi'nin BBP'yi MHP'ye yamayip Meclis'e sokma projesi coktu.

Simdi SP ile ittifak yaptiriyorlar.

Iki cesetten bir canli cikar mi?

be akılsız, israilin, desteklediği akp ve hdp dende bahsetsene...her becereksizliğinizi, paralele bağlamanıza inanan, nasıl olsa, yalandır, yalan tipi seçmenler var, değilmi....siz daha çok yüzde 50 alırsınız...akıllı adamlarsınız,,bulmuşunuz işte...

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
AKP'yi ayakta tutan siyonistlerdir.Bunlar kendi menfaatlerine uygun olan liderlerini medya ve basın aracılığla pohpohlayıp, allayıp pullayarak halkı aldatmayı başarabiliyorlar.

Bugün Ortadoğu''da ki İslam ülkeleri boşuna mı liderlerini devirip onların yerine ABD'ci, siyonist işbirlikçileri ve kukla liderleri getirdiler başlarına?.

UNUTMAYINIZ Kİ, ABD VE SİYONİZM DÜŞMANI OLANLARI 6 AYDA İKTİDARDAN UZAKLAŞTIRIYORLAR.BİZİM AKLI EVVEL AKP'LİLER HÂLÂ BU RÜYADAN UYANAMADILAR.BUNDAN BÖYLE YİNE UYANMAYACAKLAR....

DURMAK YOK UYUMAYA DEVAM BOP EŞBAŞKANLIĞINA DEVAM ETSİNLER.

AKP'nin tek rakibi SP'dir.SP meclise girerse AKP tıpkı ANAP'ın akibetine uğrayacaktır.İşte bunun içindir ki,Türkiye genelinde % 10 baraj sistemini kaldırmıyorlar.
AKP,eski ANAP'ın bir benzeridir.İtirazı olan varsa cümlesine "hodri meydan"diyorum.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Ak partiyi ayakta tutan erbakancilardir.

burada milli görüscünün biri ne yaptiysak hep AKP ye yaradi dedi.

Doyru söylemis

ne yaparsaniz yapin kaybetmeye mahkumsunuz

AKP'nin ayakta kalması o Milli Görüş gömleğini çıkarıp da millete din, iman, vatan, millet edebiyatı yapan sözde erbakancılar sayesindedir.İşbu onlar arpalıkları kaybetmemek için Milli Görüş'ten ayrılmışlardır.Siyonistlerde bu işin içine girince Milli GÖrüşçülüğü rafa kaldırdılar.Oysa ilk zamanlar ben, AKP kurulup tekbaşına iktidar olduklarında onlardan çok umut bekliyordum.Yıllar geçtikçe bu umutların heba olup gitti.İyice anladım ki, onlar ANAP'ın devamıymış yanılmışız meğer...Artık onları haklı olarak eleştirme hakkım vardır.Parayı ve makamı görenler davasını ucuz fiyata sattılar.İyice şaşşalı bir hayatı benimsemeye başladılar.Medya ve basın bunları devamlı pohpohlayınca iş,iyice çığırından çıkıp gitti...

RP eski Milletvekili Şevki Yılmaz, bir zamanlar RP'de iken söylediklerini AKP'li olunca unuttu.İşte Türkiye 'de siyaset anlayışı bu kadar mürailikten başka bir işe yaramıyor.Söylemleriyle eylemleri tezat oluşan bir kimseye bu vatan ve millet emanet bırakılır mı?

AKP'li hiçbir kimse "ben de Milli Görüşçüyüm" demeye hakkı yoktur.Zira AKP'lilerin notunu veren yine Erbakan hocadır.

"Kim Saadet Partisi haricinde ben de Milli Görüşçü'yüm derse palyaçoya benzer" Prof. Dr. Necmeddin ERBAKAN

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
AKP'nin ayakta kalması o Milli Görüş gömleğini çıkarıp da millete din, iman, vatan, millet edebiyatı yapan sözde erbakancılar sayesindedir.İşbu onlar arpalıkları kaybetmemek için Milli Görüş'ten ayrılmışlardır.Siyonistlerde bu işin içine girince Milli GÖrüşçülüğü rafa kaldırdılar.Oysa ilk zamanlar ben, AKP kurulup tekbaşına iktidar olduklarında onlardan çok umut bekliyordum.Yıllar geçtikçe bu umutların heba olup gitti.İyice anladım ki, onlar ANAP'ın devamıymış yanılmışız meğer...Artık onları haklı olarak eleştirme hakkım vardır.Parayı ve makamı görenler davasını ucuz fiyata sattılar.İyice şaşşalı bir hayatı benimsemeye başladılar.Medya ve basın bunları devamlı pohpohlayınca iş,iyice çığırından çıkıp gitti...

RP eski Milletvekili Şevki Yılmaz, bir zamanlar RP'de iken söylediklerini AKP'li olunca unuttu.İşte Türkiye 'de siyaset anlayışı bu kadar mürailikten başka bir işe yaramıyor.Söylemleriyle eylemleri tezat oluşan bir kimseye bu vatan ve millet emanet bırakılır mı?

AKP'li hiçbir kimse "ben de Milli Görüşçüyüm" demeye hakkı yoktur.Zira AKP'lilerin notunu veren yine Erbakan hocadır.

"Kim Saadet Partisi haricinde ben de Milli Görüşçü'yüm derse palyaçoya benzer" Prof. Dr. Necmeddin ERBAKAN

Ben milli görüscüyüm demiyorum, ben Müslümanim diyorum.

Nasil oldumu?

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Ülkücü veya milliyetçi kardeşlerimize duyurulur...

11083928_1405439983106239_4064003266016403729_n.jpg

hirahos

Kıdemli Üye
Evet, Bahçeli bir "pensilvanya projesi" olduğu aşikar olan plana uymalı... (Delil istiyorlar. Görünen köy kılavuz istemez. Görmüyorsak da seziyoruz. Sp ve Mhp'yi ancak pensilvanya ittifaka zorlayabilirdi. O Mhp ki son seçimlerde aşikar Chp ile iş pişirdi. Ortak aday Mansur yavaş, ortak aday Ekmeleddin filan... Eski Gülen planlarını unuturuz. Möhim değil...)

basliksiz_4jpg_h271.jpg

k%C4%B1l%C4%B1%C3%A7daro%C4%9Flu-ke%C5%9Fan-650.jpg

wSurW7iO_250x250cutout.jpg

İttifak edin tabii.. Bu görüntüyü görmezden gelin, rahatça işinize bakın.

hirahos

Kıdemli Üye
Hı Hı, evet, milli ittifak...

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
hay sizin paralelinize emi ya:) Arkadaş yetti yahu, inanın kusacam artık paralel lafından ya...yuh be.

Hatırlarsanız, eskiden ANAP'lılar biz Milli Görüşçülere karşı mücadele ediyorlardı.1983'te Refah Partisi'nin oy'u % 3.5 idi.Bu oylar her seçimde büyük artışlar göstererek hedefimize adım adım yaklaşıyorduk.ANAP'ın, kurulduktan sonra, yapılan ilk oy oranı % 46 idi..ANAP'lılar, rahmetli Turgut Özal için can atıyorlardı.Yaptığımız büyük çalışma ve ikna turlarıyla onlar Refah'a dönüyorladı.Yani onları ikna edebiliyorduk.Özal, cumhurbaşkanı olup vefat edince ANAP,Refah Partisi karşısında her seçimde eriyip gidiyordu.O zamanları böyle internet yoktu ki... Hep adam adama markajlar yaparak oylarımızı artırıyorduk.Hatta bizi bütün medya ve basın yoğun karalama kampanyası ile bize engel olmaya çalışıyorlardı.Lakin buna rağmen oylarımız yine artmaya devam ediyordu.Halkımız gerçekleri görüyor ve bize oy veriyorlardı.Ya peki şimdi bu AKP'nin kusurunu hatasını, eksikliğini kafalarına vura vura gösterdiğimiz halde, yine de ikna olmuyorlar. Niye, çünkü basiretleri körelmiş de onun içindir..Artık hak ve hakikatleri göremiyorlar.Sürü psikolojisine kapılmışlar.

Ben 1980'de askerlik yaptım.Babam bana ANAP'a oy ver RP kazanamaz diye beni ikna etti ben de o zamanları siyasetle işim yoktu.Sandığa gidip ilk oy'um ANAP'a gitti...Sonradan RP ile tanışınca hep devamlı Milli Görüş'ü destekledim.Halen de öyleyim ama partide bazı sıkıntılar henüz aşılamadı.İnşaallah bu da aşılacaktır.Biraz yenilik ve taze kana ihtiyaç var, anlıyorsun değil mi beni?

BU AKP'lileri artık kendi başlarının haline bırakmak lazım.Zamanla bizim ne kadar da haklı olduğumuzu geç de olsa onlar anlayacaklardır.Onlar kendilerinden olmayanlara "paralelci" yaftasını hemen yapıştırıveriyorlar.Anlayacağınız, algı operasyonu ile milleti kendilerine çekmek istiyorlar.Bu taktik siyonistlerin işidir.Bütün medya ve basın AKP'ye çalışıyor.SP'yi de yok sayıp millete unutturmaya çalışıyorlar.Bunlar bize ifade ve fikir özgürlüğü vermiyorlar, niye çünkü SP meclise girerse onların çanına ot tıkayacaklarını bildikleri içindir.CHP, MHP, HDP...Bunların hiçbirisi adam gibi muhalefet yapamıyorlar.Muhalefet etmek nasılmış birde bize sorsunlar ama medya ve basın bize ifade ve fikir hakkı tanısın bu yeter.Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir, vesselam...

hirahos

Kıdemli Üye
Kurt işaretine çalışın. Şimden kendinizi hazırlayın. Lazım olacak. Kılıçtar bile yaptı. :)

kilicarslan

Kıdemli Üye
Allah bilir ama, bu sefer koalisyon gözüküyor ufukta. %50 yi bulamayacaklar sanki.

hirahos

Kıdemli Üye
Allah bilir ama, bu sefer koalisyon gözüküyor ufukta. %50 yi bulamayacaklar sanki.

Bizim de tahminimiz, bütün partiler birleşse %40-45'i geçemezler... Allahu alem. Siyaset matematiğe benzemez. Yine Ak Parti iktidar olur. Ha sakıntı nerede: Anayasayı doğrudan değiştirecek çoğunluğa ulaşamaz da referanduma götürecek çoğunlukta kalır. Millet de yeni Anayasaya muhtemelen evet diyecektir.

Tabii geleceği bilmiyoruz, sadece tahmin. Yanılma payı var.