BBP SP : Yeni ÇATI

can feda

Profesör
Ben bu ittifakın olacağına inanmıyorum...bunun sebebi de BBP yada SP değil...MHP...
MHP etliye sütlüye pek karışmayan...Devlet Bahçelinin istediği gibi at koşturduğu...iktidar isteği bile lafta kalan...etkili muhalefet yapamayan bir parti...MHP yüzünden ittifak olacağını sanmıyorum...

MHP aynı futbolun Gençlerbirliği gibi...ne ligden düşer...ne de avrupa yada şampiyonluğa oynar :)

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Ben bu ittifakın olacağına inanmıyorum...bunun sebebi de BBP yada SP değil...MHP...
MHP etliye sütlüye pek karışmayan...Devlet Bahçelinin istediği gibi at koşturduğu...iktidar isteği bile lafta kalan...etkili muhalefet yapamayan bir parti...MHP yüzünden ittifak olacağını sanmıyorum...

MHP aynı futbolun Gençlerbirliği gibi...ne ligden düşer...ne de avrupa yada şampiyonluğa oynar :)

dediğin gibi, 28 şubat ürünü akp ye özel hazırlanmış, proje adamlardır, kılıçdaroğlu ve bahçeli....

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
en iyisi sp + bbp

mhp ye katilsinlar

ittifak deyip durmasinlar

en iyi cözüm budur

hirahos

Kıdemli Üye

Saadet ve BBP 7 Haziran seçimleri için el sıkışmislar

Haber doğruysa, beklediğimiz bir haber. Biz maksudun yalancısıyız diyerek yorumumuzu yazalım.

İkisi de Gülen'in emir eri olduğunu böylece tescillediler. Şaşırdık mı? Hayır. Forumdaki bazı saadetçiler kripto haşhaşi tavrıyla yürüyorlardı bir müddettir. Onların tavrı bize haber vermişti zaten.

Sıra Mhp de, bakalım, Gülen'in emrine karşı nasıl davranacaklar? :)

can feda

Profesör
Haber doğruysa, beklediğimiz bir haber. Biz maksudun yalancısıyız diyerek yorumumuzu yazalım.

İkisi de Gülen'in emir eri olduğunu böylece tescillediler. Şaşırdık mı? Hayır. Forumdaki bazı saadetçiler kripto haşhaşi tavrıyla yürüyorlardı bir müddettir. Onların tavrı bize haber vermişti zaten.

Peki mübarek...ikisi de sağ cenahın partisi...seçim için ittifak kurmaları anormal değil bence...akp hdp ile hareket edince sorun olmuyor da...bu partiler ortak hareket edince neden sorun olsun...
2. Artık herkes gülen in emrinde zaten size göre...başka mecralarda da bunu dile getiren çok kişi var ama garip olan şudur ki 12 yıl gülen in emrinde olan kendini belli etti..."ne istediler de vermedik dedi" di mi...şimdi bunlar gülen in emrinde demek kusura bakmayın ama safsatadan ibaret...
MHP nin azıcık vizyonu var ise...bu ittifak a ortak olur vesselam...

maksut ibrahim

Kıdemli Üye

Haber dogru
sp+bbp ittifakindan bir sey cikmaz

sp yüzde birin altina düsmez

splilerde yüzde birin altina düsmedik diye sevinirler

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
İkisi de Gülen'in emir eri olduğunu böylece tescillediler.

Ben saadetciyim.

Saadet ve BBP gülenin emir eriymiş.

Ben burdan diyorum ki:

SAADET PARTİSİ Gülenin emriyle bu ittifakı yapacaksa SAADET PARTİSİNİN ALLAH BİN TÜRLÜ BELASINI VERSİN!

Yok, saadet partisi gülenin emir eri değilse SAADET PARTİSİNE GÜLENİN EMİR ERİ DİYEREK İFTİR ATAN ALÇAKLARIN TÜMÜNÜN ALLAH BİN TÜRLÜ BELASINI VERSİN.

hadi amin de!

abdullah birisi

Kıdemli Üye
bu birlikteliğin, bir fayda getireceğini sanmıyorum..... saadet partisi ve bbp, bağımsız aday şeklinde pek çok kişiyi meclise gönderebilirler.... bu kadar dezenfarmasyona karşı, ancak bu şekil aşılabileceğine inanıyorum... bağımsız aday formulu muhakkak denenmeli, diye düşünüyorum...

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
bu birlikteliğin, bir fayda getireceğini sanmıyorum..... saadet partisi ve bbp, bağımsız aday şeklinde pek çok kişiyi meclise gönderebilirler.... bu kadar dezenfarmasyona karşı, ancak bu şekil aşılabileceğine inanıyorum... bağımsız aday formulu muhakkak denenmeli, diye düşünüyorum...

bende sanmiyorum

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
SAADET PARTİSİ Gülenin emriyle bu ittifakı yapacaksa SAADET PARTİSİNİN ALLAH BİN TÜRLÜ BELASINI VERSİN!

redyellow un saadete bedduasi

Ayetde NAMAZA YAKLAŞMAYIN diyoooooo diyen beynamaz gibisin:)

Burayı neden görmüyorsun:

Yok,saadet partisi gülenin emir eri değilse SAADET PARTİSİNE GÜLENİN EMİR ERİ DİYEREK İFTİR ATAN ALÇAKLARIN TÜMÜNÜN ALLAH BİN TÜRLÜ BELASINI VERSİN.