BBP SP : Yeni ÇATI

Darul_Beka

Profesör
Kesinlikle AKP, ANAP'ın devamıdır.İşte bugüne kadar ne değişti ki?.Figüranlar değişti ama senaryolar değişmedi.Yol, köprü tünel yapmakla ülke kalkınılmayacağını daha önce herkese hatırlatmıştım..Şimdi kalkmış AKP'liler Tayyip'le övünüyorlar.Zamanında ANAP'lılar Özal'ı da çok övüyorlardı.Bugüne kadar zihniyetler hiç değişmemiş,sadece partilerin tabelaları değişmiştir.Mesele bu kadar basittir.Yine ABD, İsrail AB dostluğu devam ediyor..

bunları inanarak mı yazıyon bunda şüphem var
özal kötümüydü
özalın döneminde kaç yaşındaydın

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
11015928_407670279406048_160364376718411893_n.jpg

Türk siyaseti işte böyle ikiyüzlülerle doludur.Menfaatı uğruna hemen zihniyet değiştirenlere bu millet ülkeyi emanet ediyor.Ulan uyanın ARTIK yahu!.

Yiğit Bulut'a bu söylemlerini yüzüne karşı çarpacak kim var aramızda?.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Dikkat!.Bu mesajım herkes için geçerlidir.

BİR KİMSE, ÜZERİNDE OLMAYAN VASIFLARLA, BAŞKALARI TARAFINDAN ÖVÜNÜRSE BİLİN Kİ O KİŞİYE EN BÜYÜK ZULMÜ SİZ YAPMIŞ OLURSUNUZ.ZİRA KENDİSİ ÇOK ÖVÜLEN BİR KİMSE KENDİSİNİN ÜZERİNDE Kİ BİR ŞEYLERİN VAR OLDUĞUNU SANAR.BÖYLELİKLE KİBİR VE UCÛB ONU MAHFEDER.
FİRAVUN'U YANINDA Kİ HAMAN VE YANDAŞLARI ÖVE ÖVE ONU İLAH YERİNE ALINCA, HEM KENDİLERİ HEM DE FİRAVUNUN HELAK OLMASINA SEBEP OLDULAR.

BU SÖZLERİ BEN BİRİLERİNE MESAJ OLSUN VE KULAĞINA KÜPE OLSUN DİYE SÖYLÜYORUM..ANLAYAN ANLAMIŞTIR BENİ!.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

can feda

Profesör
cx5ssbcz60r9grp8e.jpg

Dua nur; paralelciler sizin partideymiş.

Ben demiyorum ha, gökçek diyo:)

Sayın Gökçek...seçimlerden önce de hiç ses etimoyrdu paralel falan...seçimden sonra başbakanı yanlız bıraktık diye geri adım atmıştı...

Eğer BBP SP MHP ittifakı olursa...akp iktidar olamaz...en büyük ve reel tehlike bu olur akp için...

Dua Nur

Kıdemli Üye
gülmek sadece geçiştirmek demek burada...yorum yap sevgili @Dua Nur chp'nin hepimzin bildiği gibi kolay kolay yerinden oynamayan bir kemikleşmiş oyu var...Bu ittifaka akp den oy verecek çok insan olur...

Oooo hadi iktidarsınız heee :)))))))))

DESIFRE

Yasaklı
Bir insan 12 yil salak olunca herkezi kendi gibi sanirmis

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Cemil Barlas @secondvirus · 1 sa. 1 saat önce

bbp ve sp'nin toplam oyu %2 ise,

paralel desteği aldıktan sonra % eksi 5 olur..

karşı olması akp'yi 38'den 45 yaptı..

Yiğit Bulut şimdi Tayyip Erdoğan'ın ekonomi baş danışmanıdır.

Nerden baksak her tarafta mürailik var...Arpayı bulan sözünden hemen çark ediyor.Önce ki söylemleri bu millete hep unutturuluyor.İşte bu ülke böylelerin elinde kalıyor...Vay bu milletin haline...

Dua Nur

Kıdemli Üye
Yiğit Bulut şimdi Tayyip Erdoğan'ın ekonomi baş danışmanıdır.

Nerden baksak her tarafta mürailik var...Arpayı bulan sözünden hemen çark ediyor.Önce ki söylemleri bu millete hep unutturuluyor.İşte bu ülke böylelerin elinde kalıyor...Vay bu milletin haline...

Değişme hakkını kullanmış. HERKES DEĞİŞEMEZ. Bazıları hatada ısrar eder ebedi muhalefet kalır:)))

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Değişme hakkını kullanmış. HERKES DEĞİŞEMEZ. Bazıları hatada ısrar eder ebedi muhalefet kalır:)))

Hadi ordan!.
Değişme hakkıymış."Arpalık nerde ben oradayım" demektir bunun manası...Sözünün eri olan davasının da eri olur.Madem cayacaksa niye eleştirdiği partiye gitti?

AKP'nin gerçek yüzünü görmesem bende sizin gibi kandırılanlardan olurdum.Böylelikle gözlerimde ki perdeler kalkmazdı..Allah'a hamdolsun,bizim oy moy kaybı endişemizde yok.Oy kaybı endişesi olanlar her zaman panik atak yaşarlar.Bizde böyle hastalık da olmaz.Ahirette bunun hesabını da vermeyeceğiz İnşaallah.AKP'ye oy verip de onların günahlarına ortak olmak istemem, hepsi bu...

SeTTaR

Profesör
Bu kadarda hayal perest bir düşünce olabilirmi! Akp ye oy kazandırmak için her türlü oyun mübah sayılıyor.
Öyle ya bir oy bir oydur.Aklını alacak adam çok.

hirahos

Kıdemli Üye
Davutoğlu, iktidarda, liderlikte ve seçim stratejilerinde başarılı olursa, bir 12-13 yıl daha öyle gider... :)

Ondan sonra düşünürüz.