BBP SP : Yeni ÇATI

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Şu tartışmaları görünce ister istemez taraf olup müdahil olma ihtiyacı hissediyorum.

Ama sonra biraz geri çekilip olaylara geniş bakınca, Afganistan'a girdiler Pakistan'a girdiler.

Irak kan gölü Suriye kan gölü.

Yemen Suud birbirini yiyor.

Müslümanların olduğu her yerde kan göz yaşı var.

Biraz olaylara geniş bakmak gerekiyor.

İmam Şafii'ye sordular:

Fitne zamanı hakkı tutanı nasıl anlarız? Dedi ki:

- Düşman okunu takip edin, O sizi Hak ehline götürür.

Bütün okların kime yöneldiğini görüyorum.

Gerisi size kalmış.

Selam ve dua ile...

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
BİZ geçen seçimdeki AYNI OYUMUZU ALDIK.

yani cemaatle felan ittifak yapmamışız:)

yani bu sizin bir iftiranızmış:)

Bu arada SEN HANGİ PARTİYE OY VERDİN?

Kör mü gözün Vebali düşünüyorsan saadete oy verin, o da barajı aşsın. 250 akp alsın, 50 de saadet alsın,kursunlar hükümeti...
ak parti 258 mv aliyor
saadet neden 50 mv alamiyor

hadi bunun hesabini verin bakalim

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
maksut ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Ben ak partiye oy vermedim ama sen sp ye oy verdin

senin gözün kör olmussa yapacak birsey yok..

çakma akpli:)

Aylardır akpli ayağıyla saaadete saldırıp akplilere gaz veren bu adamın gerçek yüzünü görün!

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
çakma akpli:)

Aylardır akpli ayağıyla saaadete saldırıp akplilere gaz veren bu adamın gerçek yüzünü görün!

Ben cakma ak partili degilim, ama senin cakma spli oldugun kesin.

Bunu milli görüs forumlarinda yazdigin yazilarla bazi spliler bile gördü.

Bunu ben de cok iyi gördüm.

Kamalak la bu is olmaz dedin

benden kamalak icin oy istedin

hadi ordan Cakma spli redyellow

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar....Bu seçim İnşaallah hayırlara vesile olur.Hepimize geçmiş olsun diyorum.Ne yapalım takdir böyle imiş.

AKP liler her zaman; "Sakın ha,oyları bölmeyin yoksa CHP gelir" diyordu.Ne oldu?SP (Milli İttifak) % 2 ile toz duman oldu.AKP'nin oyları şimdi bölündü mü bölünmedi mi?Kesinlikle bölünmedi.AKP'nin % 3'lik oyu MHP'ye, geri kalanı ise HDP'ye gitti.SP ise nal topladı.Meğer anladık ki BBP'nin hiçbir oy'u yokmuş.En kuvvetli olduğu yer olan Sivas'ta bile Milli ittifak % 6,5 oy aldı.Artık gerisini siz düşünün.

Bizim Bağcılar'da AKP 41 bin oy kaybetti.SP ise 15 bin oy kaybetti.Her seçimde SP Bağcılar'da gittikçe eriyor.Şimdi soruyorum.AKP'nin oylarını SP bölüyor mu bölmüyor mu?

Büyük ihtimal oluşacak koalisyon, Türkiye için pek hayırlı olmayacağa benziyor.Erken seçim kaçınılmaz olacaktır.AKP hükümetinin yaptığı hizmetleri de daha şimdiden durdu.Bakalım bu millet bunun farkına varabilecek mi?

Aşağıda ki linkte; TÜRKİYE GENELİ; il il, ilçe ilçe seçim sonuçlarını ve partilerin kazandıkları milletvekilleri sayılarını da öğrenebilirsiniz...

http://secim.haberler.com/2015/

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar....Bu seçim İnşaallah hayırlara vesile olur.Hepimize geçmiş olsun diyorum.Ne yapalım takdir böyle imiş.

AKP liler her zaman; "Sakın ha,oyları bölmeyin yoksa CHP gelir" diyordu.Ne oldu?SP (Milli İttifak) % 2 ile toz duman oldu.AKP'nin oyları şimdi bölündü mü bölünmedi mi?Kesinlikle bölünmedi.AKP'nin % 3'lik oyu MHP'ye, geri kalanı ise HDP'ye gitti.SP ise nal topladı.Meğer anladık ki BBP'nin hiçbir oy'u yokmuş.En kuvvetli olduğu yer olan Sivas'ta bile Milli ittifak % 6,5 oy aldı.Artık gerisini siz düşünün.

Bizim Bağcılar'da AKP 41 bin oy kaybetti.SP ise 15 bin oy kaybetti.Her seçimde SP Bağcılar'da gittikçe eriyor.Şimdi soruyorum.AKP'nin oylarını SP bölüyor mu bölmüyor mu?

Büyük ihtimal oluşacak koalisyon, Türkiye için pek hayırlı olmayacağa benziyor.Erken seçim kaçınılmaz olacaktır.AKP hükümetinin yaptığı hizmetleri de daha şimdiden durdu.Bakalım bu millet bunun farkına varabilecek mi?

Aşağıda ki linkte; TÜRKİYE GENELİ; il il, ilçe ilçe seçim sonuçlarını ve partilerin kazandıkları milletvekilleri sayılarını da öğrenebilirsiniz...

http://secim.haberler.com/2015/

ve aleykümselam
Evet dedigin gibi mhp ve hdp ak partiye küsenlerin oyunu topladi, sp ise nal topladi.