Ataatürk Olmasaydı Bakın Neler Olurdu !!!

ihvanistanbul

AkhenAton
Bazen bugünlere bakınca Mustafa Kemali anlamak kolaylaşıyor...
bana kalırsa osmanlı da çok güzellikler kaybedilmiş, son döneminde din istismarı artmış ve millet hakikatlere gözlerini kapamış ki devleti aliyye yıkıldı. Allah bir topluluk üzerindeki hali değiştirmedikçe onlara verdiğimi değiştirmem buyurduğuna göre osmanlı toplumu değişmiş M.Kemale layık hale gelmişiz.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Filiz'in Düşünceleri @filiz175 · 13 sa. 13 saat önce

Ermeni Agop Martayan:Atatürk1932'de Türk dil kurumunun başına getirdi 1979 kadar Osmanlıcayı el birliğiyle yok ettiler

Allah senden razı olsun.Sayende ufkum açıldı..Agop Martayan hakkında şimdi şu linki herkes açıp okusun bakalım ne var ne yok!...

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/19781329.asp

Not:.Ben her zaman söylüyorum.Şu cumhuriyet tarihi ve her şeyi yeniden irdelenip de sorgulamadıkça ve araştırılmadığı müddetçe bu hakikatler gün yüzüne çıkarılmayacaktır.

Mustafa Kemal Atatürk'e "Atatürk" soyadını teklif edenin kim olduğunu sorguladık baktık ki neler var neler...

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Atatürk olmasaydı İslam coğrafyası bu hale gelmezdi.Çünkü o Hilafeti kaldırdığı için müslümanlarda huzur bırakmadılar.

talib

Kıdemli Üye
Fetullah Gülen için 10 Kasım 1938 doğumlu diyorlar. Mustafa Kamal olmasa idi, ne olurdu sorusuna en güzel cevap, belki onun olmadığı gün doğan bir kişinin yerini doldurmasıdır.

talib

Kıdemli Üye
Atatürkle uğraşmayın
Atatürk olmadaydı anneniz belli olurdu ama babanız kim olurdu gibi ağır bir laf kullanmak istemiyorum.

Bu küfrü eden şakirdin forumda olmaması lazım gerekir. Ya insan anne ne demek onu bilmez de bu lafı rahat söyler ya da millete olan düşmanlığı ona bunu söylemeye sevk eder. Burada bulunanlara düşman ise burada ne işi vardır!

Hangi dersi yaparlar, risale mi okurlar, pırlanta serisi mi okurlar, orada konuşsunlar bunları.

Serasker

Yasaklı
Bu küfrü eden şakirdin forumda olmaması lazım gerekir. Ya insan anne ne demek onu bilmez de bu lafı rahat söyler ya da millete olan düşmanlığı ona bunu söylemeye sevk eder. Burada bulunanlara düşman ise burada ne işi vardır!

Hangi dersi yaparlar, risale mi okurlar, pırlanta serisi mi okurlar, orada konuşsunlar bunları.

Ben küfür etmedim bu bir.
Sen forumun çeri başımısın kimin forumda olması gerektiğini sana mı soruyorlar bu iki.

Az önce TİB e Atatürk akeyhine işlenen suçlar ile ilgili şikayet mailiyle ilgili mesajların linklerini gönderdim bu üç.

Ben forum sahibinin yerinde olsam bir kaç çapsısın Atatürk akeyhine suç işleyerek forumu hukuksal sorunlarla baş başa bırakmazdım bu da dört

Mahpeyker

Kıdemli Üye
Sen forumun çeri başımısın kimin forumda olması gerektiğini sana mı soruyorlar bu iki.

Az önce TİB e Atatürk akeyhine işlenen suçlar ile ilgili şikayet mailiyle ilgili mesajların linklerini gönderdim bu üç.

Ben forum sahibinin yerinde olsam bir kaç çapsısın Atatürk akeyhine suç işleyerek forumu hukuksal sorunlarla baş başa bırakmazdım bu da dört

Forumun huzurunubozuyorsunuz,kin ve nefreti tetikliyorsunuz
Sizi burada istemiyoruz !!! Bende sizi forum yonetimine sikayet ettim !!!
Yonetimde olsam sizi ebediyyen banlardim

talib

Kıdemli Üye

Küfür değil de nedir, babanız kim olurdu demek?

Ben karar veremediğim için yönetime sesleniyorum, hüküm sizindir diye...

Serasker

Yasaklı
Atatürk Türkiye cumhuriyetinin kurucusudur.
Türk halkını padişahın kulu olmaktan çıkaran vatandaş ilan eden Cumhuriyetin kurucusudur. Sevmeye bilirsin ama saygılı olmayı öğreneceksiniz.

Halı saha kadar yeri Suriyede koruyamayıp arkasına bile bakmadan kaçanlardan değil. Bu ülke için cephelerde savaşmiş biri, insan sırf bunun hatırına edebinden susar saygılı olur. Allah ile onun arasındaki meseler sizleri ilgilendirmez.

Serasker

Yasaklı
Forumun huzurunubozuyorsunuz,kin ve nefreti tetikliyorsunuz
Sizi burada istemiyoruz !!! Bende sizi forum yonetimine sikayet ettim !!!
Yonetimde olsam sizi ebediyyen banlardim

Belkide bu yüzden yönetimde değilsin. AKEPE şakşakçısı yada Atatürk düşmanı mı bekliyordun karşında. Yine şahsım ile ilgili yazmızşın üçüncüde ağzının payını alırsın bilmiş ol.

ummuhan

Kıdemli Üye
Bu malum şahsiyet olmasaydı forumdaki bazı zihniyetler de olmayacaktı... aaahhh keşke olmasaydı :)

hirahos

Kıdemli Üye
Vaysss... Ağzı bozuk şakirtçik kemalist oluvermiş. :)

Tabii ki şaşırtıcı değil.

Lahmacun va, yin mi?