zinayi AKP serbest birakti iftirasina belgelerle Cevap

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com

quote_icon.png
saliha kalem Nickli Üyeden Alıntı
Konunun ilk başında yazdığım mesajda dediğim gibi bu konular sadece kavga ettirir
Çünkü bu forumda takıntılı ve seviyesiz küçük bir üye kitlesi var!
bUnlar bu konularda rahat durmazlar ve durmadılardA!!!

Azimli'ye acizane tavsiyem art niyetli insanlarla lütfen muhattap olmayasın ciddiyetsiz ve seviyesiz üyelerin foruma girişlerine engel olunsa ne hayırlı olurdu
.............
bu yüzden foruma diğer arkadaşlarım gibi giresim gelmiyor
inanın sıkıyorlar !

quote_icon.png
Edebinizi takının bay muhattap olunmayan üye !

bir kaç sayfa önce Azimliye bunları muhattab almayın diyorsunuz
bunlarla tartışılmaz falan filan
sonra yine bu tarz hitab ediyorsunuz
ama sizden çok yazan muhattab alan yok
bu nasıl muhattab almamaksa ilginç

ve bu konuya ilk muhalafet olanlardan biride sizsiniz
yani asıl takıntılı olanlardan biride sizsiniz
hatta açılan konuyu incelemeden sunulan delillere bakmadan direk yorum yazacak kendi sözünde durmayacak kadar takıntılı ve samimiyetsizsiniz..
quote_icon.png
Aşkşairi dersinize iyi çalışmışsınız ama yinede bu gerçeği farklı çekimlerle girerek haklayamazsınız
--->>>daha doğrusu-''akpye iftiradır!''- hamlesi ile Akpartiyi asla haklayamazsınız!

mesela burada dersini iyi çalışmısınız diyorsunuz oysa alakası yok ben sadece açılan bu konuda ilk mesajda paylaşılanları aktardım ama incelemeden ezbere kim ne delil sunarsa sunsuz okumadan ret etttiğiniz için böyle yazmış olsanız gerek

agbi

Yasaklı
SALİHA KALEM veya ERCAN TEKİN e cevaptır.

VARAN 1 Bölümün

1 nci Şıkkına cevap

Agbi alıntı
çok haklısın
AKILLI olana 4 SİYASİ YENİLGİYE UĞRAMAZ.
Erbakan gerçekten AKILLI adam ama akıl teorilerini pratiğe dönüştüremeyen malesef.
http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=90669&p=866753&viewfull=1#post866 753
Yorumum: Burada agbi hem akıllı adam 4 kere siyasi yenilgi almaz diyor Erbakanı kastediyor hemde hemen altına Erbakan akıllı ama akıl teorilerini pratiğe dönüştüremedi diyor.
Bu iki ayrı cümlesindeki çelişkilere baktığımızda Erbakanı 4 yenilgi ile açıkça suçladığı ortaya çıkıyor.
Bu suçlama Milli Görüş aleyhine bir tenkittir!

ERBAKAN haşa Peygambermidir Hata yapmıyacakmı Hata yı dile getirmek ALEHTE midir.ALEHİNE midir ?

Hadi bana HATA olmadığını ispat edebilirmisin ?

EVET Teori bilgilerini Pratiğe dönüştüremedi

SİYONİZMİN Türkiye kollar ile SİYASİ ORTAKLIK yaptı Kotku Hz leri onu Erbakan ı ne sebeblerle SİYASİ hayata hazırlamıştı İlk mücadelesi DEMİRELLE değilmi idi İst.Ticaret odasında Haydar Efendi Sami efendi Duaları ve çevresi ile bu konuda desteklemedimi ERBAKAN ı

HADİ Buyrun cevaplayın.

ERBAKAN demek Milli Görüş müdür Erbakan ın hatalarını söylemek dile getirmek MİLLİ GÖRÜŞ alehine düşüncemidir.

Madem bu kadar iyi biliyorsunuz evet bölüm bölüm karşılıklı istişare edelim.

Lütfen kimse girmesin bu karşılıklı münazaraya artık sıkıldım ben bu konularda Saliha Kalem Ercan TEKİN in düşünce yapılarını burada okumanız için tekrar açılımını yapıcam.

Not: Şimdi Büromdan çıkmam gerek cevabınızı okuyunca cevap vericem konu dağılmasın diye VARAN 1 inizden başladım Yalnız ALLAH katında yemin et Saliha Kalem misin yoksa Ercan TEKİN misin ? Bak ne söylersen inanırım ama ALLAH katında yemin edeceksin unutma.

Ercan TEKİN ile yalnızca ikimizin girebileceği bir konu istiyorum imkansızsa İsme açık bir konu istiyorum lütfen kimse girmesin.

SİYASİ TEMELLİ MİLLİ GÖRÜŞ çü olan Ercan TEKİN e MİLLİ GÖRÜŞ ün Siyaset üstü kişiler üstü olduğunu anlatmak istiyorum

Saliha KALEM veya Ercan TEKİN

Hala sizlerde çıt yok.

saliha kalem

Profesör
Sizin ruh sagliqiniz bozuk

Forumdaki milli görüscüler size yillardir takintilastirdiqiniz bu anlamsiz sorulariniza cwplar wermedilermi ?
Halen ayni takintilariniza dewam ediyorsunuz
Sükür ki insanlar eskisi gibi sizi ciddiye almiyor
Forumun afacani gibi takinti yaptiqiniz üyelere tahricksel tawirlarinizda halen olgunlasamadiqinizin göstergesidir
Kisacasi zaman kaybisiniz dürüst we sewiyeli samimi olunda insanlar sizi ciddiye alsinlar

saliha kalem

Profesör
Asksairi lütfen haddinizi bilerek yazin
Bu konu önceden tartisildi
Ve ayni gerekcelerle akpyi bu kötü isten ayni metodla kurtarmaya calistiniz
Bunlar yasanmisken beni konuyu incelemeden muhalif olmakla suclayarak bana iftira ediyorsunuz
Bu konuya iki tane belge ekledim halen göremiyorsaniz bu sizin sorununuz
Akp bu yasayi gecirecegi wakit tarafli tarafsiz tüm ulusal gazetelerde akpnin bu yasayi cikardiqini yazan basliklari bile ekledim
Halen derdiniz neyse kabullenemiyorsunuz
Acaba samimiyetsiz kim oluyor burada?

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
ah aaah at gözlüğü takıp nalıncı keseri gibi hep kendine yontan nefis.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Asksairi lütfen haddinizi bilerek yazin
Bu konu önceden tartisildi
Ve ayni gerekcelerle akpyi bu kötü isten ayni metodla kurtarmaya calistiniz
Bunlar yasanmisken beni konuyu incelemeden muhalif olmakla suclayarak bana iftira ediyorsunuz
Bu konuya iki tane belge ekledim halen göremiyorsaniz bu sizin sorununuz
Akp bu yasayi gecirecegi wakit tarafli tarafsiz tüm ulusal gazetelerde akpnin bu yasayi cikardiqini yazan basliklari bile ekledim
Halen derdiniz neyse kabullenemiyorsunuz
Acaba samimiyetsiz kim oluyor burada?

kendi yazılarınızı alıntılayarak yazdım yazaçağımı ve alıntılarınızda görünenden ötesini söylemedim idda etmedim
siz hala burdamısınız
biz art niyetli insanları muhatab almakla mı meşgülsünüz hala ilginç
hadsiz bir durum varsa sizin yazılarınızda olsa gerek

vesselam

agbi

Yasaklı
Sizin ruh sagliqiniz bozuk

Forumdaki milli görüscüler size yillardir takintilastirdiqiniz bu anlamsiz sorulariniza cwplar wermedilermi ?
Halen ayni takintilariniza dewam ediyorsunuz
Sükür ki insanlar eskisi gibi sizi ciddiye almiyor
Forumun afacani gibi takinti yaptiqiniz üyelere tahricksel tawirlarinizda halen olgunlasamadiqinizin göstergesidir
Kisacasi zaman kaybisiniz dürüst we sewiyeli samimi olunda insanlar sizi ciddiye alsinlar

Gerçekten MİLLİ GÖRÜŞ ruhunu anladı isen ve yaşıyorsan eşiniz Ercan TEKİN ide takviye alarak burada İstişare edersiniz.

Ben derim ki SİZ SİYASİ BAZDA KİŞİYE ENDEKSLİ BİR MİLLİ GÖRÜŞÇÜSÜNÜZ.

Siz daha Kotku Hz lerinin düşünce yapısını Haydar efendi Sami efendi vf diğer ALLAH kullarının bu davada dualarının temelini bilmiyorsunuz.