Zina Yasası tekrar çıkarılsınmı?

Zina Yasası tekrar çıkarılsınmı?

• Kararsızım

Oy: 0 0.0%
  • Fikrim yok

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    35

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
mazlumlarvezalimler.blogcu.com
HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN ELBETTE DİLSİZ ŞEYTANDIR
ve modananın konserini desteklediğimiz iddan ancak ve ancak iftiradır
iftiracılarında ahrette işi baya zordur

ben modanın bir karesine bile bakmaktan haya ederken
sen baştan sona incelemişin maşaALLAH

Ben iftira atmıyorum.Sayın bakanınız konsere gitmiş.İnternet sitesinin linkide var,bakabilirsin.Sponsorda olmuş.

Aman aman çok haya ederlermiş.Forumda takva sahibi kesilirsiniz.Benim başka bir siteden aldığım resimde uygunsuz bir durum olsaydı yöneticiler silerdi.

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
bir bakan tüm partiyi ve tüm ak partiye oy verenleri temsil etmez !!

ayırca burada herkes istedini paylasıyor
hristiyan gelir misyonerlik bile der rahat rahat

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=119660

Bakan E.Bağış AKP'yi temsil etmezde CHP'yi veya MHP'yi mi temsil eder?

Bakan bu hükümetten değilmi? Bakan bu işi yapacakta hükümet kabinesinin ve başbakanın haberi olmıyacakmı?

"burada herkes istedini paylasıyor" diyorsun, bu sözünün konumuzla bir alakası yok.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Bakan E.Bağış AKP'yi temsil etmezde CHP'yi veya MHP'yi mi temsil eder?

Bakan bu hükümetten değilmi? Bakan bu işi yapacakta hükümet kabinesinin ve başbakanın haberi olmıyacakmı?

"burada herkes istedini paylasıyor" diyorsun, bu sözünün konumuzla bir alakası yok.

ölçü olarak sitede izin verildi dersen çok alakası var

Türkideye dinsizide var ateisti var solcusuda sagcısıda
yanılıyormuyum
her kesimi temsil etmeye çalısan bir parti olarak
bünyesinde solcu bakanda vardır
madona hayranıda bunu demek istiyorum
her ak partiye oy vereni tüm ak partiyililerin görüşünü bir bakanın orada bulunması temsil etmez edemez
ama siz israrla öylemiş gibi davranıyor
bir şahsın yada belirli şahsın hatalarını yanlışlarını ak partiye oy vermiş yüzde 50 yi yıkmaya çalısıyorsunuz bunun arasında kesin akrabalarında vardır !!

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
ölçü olarak sitede izin verildi dersen çok alakası var

Türkideye dinsizide var ateisti var solcusuda sagcısıda
yanılıyormuyum
her kesimi temsil etmeye çalısan bir parti olarak
bünyesinde solcu bakanda vardır
madona hayranıda bunu demek istiyorum
her ak partiye oy vereni tüm ak partiyililerin görüşünü bir bakanın orada bulunması temsil etmez edemez
ama siz israrla öylemiş gibi davranıyor
bir şahsın yada belirli şahsın hatalarını yanlışlarını ak partiye oy vermiş yüzde 50 yi yıkmaya çalısıyorsunuz bunun arasında kesin akrabalarında vardır !!

Arkadaş Madonna konserine kendi parasıyla sponsor olabilir.Fakat bizim paramızla sponsor olamaz.İslam düşmanına bizim paramızla destek olamaz.Paralarımızı çarçur edemez.

Kendisi solcumudur? Yoksa sağcımıdır?Bilmiyorum.
Ama böyle birinin bakan yapılması çok büyük bir hata.Hükümetin bu bakan hakkında soruşturma açması lazım.

Ben şimdi sabah namazı kılıp yatacağım. Gerekirse sonra yine tartışırız.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
TÜRK TOPLUMU AHLAKEN ÇÖKMÜŞTÜR.ÇOK YAKIN GELECEKTE BÜYÜK BİR AFATIN GELECEĞİ BEKLENMEKTEDİR.

EDEB BİR MÜCEVHERDİR ONU BULUP DA ALAN MANEN ZENGİN OLUR.EDEBİN OLMADIĞI YERDE YOZLAŞMA VE YABANİLEŞME VARDIR.

EDEBİ ÖĞRENMEK FARZIN FARZIDIR.ZİRA EDEPSİZLERİN İBADET VE DUALARI KABUL OLUNMAMAKTADIR.BU İSE KESİNDİR.

İlimden önce edep öğrenilmelidir ki ilmin kıymeti olsun.Aksi takdirde bütün çabalar boşadır.Zinaya razı olanlarda zani ve zaniyedir..Bunlar fasık olmuşlardır.

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
1186290_588389831225906_711883894_n.jpg

BİZ BOŞUNA DEMİYORUZ ZİNA YENİDEN SUÇ OLSUN DİYE..

Kızı tecavüze uğrayan bir babanın ADALET çığlığı

Kızı bir akrabasının üç kez tecavüzüne uğrayan baba adalet arıyor. Raporlara rağmen "3 kez olmuşsa rıza vardır" gibi bir gerekçeyle tecavüz zanlısını serbest bırakan mahkemeye karşı baba imza kampanyası başlattı.

İSTANBUL - Kızı bir akrabasının üç kez tecavüzüne uğrayan baba adalet arıyor. Raporlara rağmen "3 kez olmuşsa rıza vardır" gibi bir gerekçeyle tecavüz zanlısını serbest bırakan mahkemeye karşı baba imza kampanyası başlattı.

Önce babanın çağrısını okuyun, sonra da imzalamak isterseniz işte kampanyanın adresi:

[url]http://imza.la/tecavuze-ugrayan-kizim-icin-adalet-istiyorum[/URL]

Ötekilerin Postası'nın ulaştığı baba şöyle veryansın ediyor "Ben ne yapayım şimdi. Kızımın "namusunu" kurtarmak için ona bu kötülüğü yapanlamı evlendireyim.Yada belime silah mı takayım.Düşünüyorumda bu tam bir şaçmalalık.Ben kızım için adalet istemekten vazgeçmeyeceğim.İşin en ilginç yanını ise bu tip davalarda 16 yaşından gün alınırsa karşı tarafın alacağı cezada azalma söz konusuymuş.Böyle bir şaçmalık varmı arkadaşlar.Her şeyiyle çoçuk istismarına çanak tutan bir durum var"

Diyecek bir söze yer bırakmayan, babanın yardım çığlığı şöyle:

KIZIM AKRABAMIZ TARAFNDAN 3 DEFA TECAVÜZE UĞRAMİŞ KORKUDAN BUNU BANA VE ANNESİNE SÖYLEYEMEMİŞTİRBEN BU DURUMU ÖGRENDİM VE KIZIMN BABASI OLARAK SONUNA KADAR ARKASINDAYIM BU ŞAHIS HAKKINDA ŞİKAYETTE BULUNDUM VE YAKALINDI AMA İKİ GÜN SONRA SERBEST BIRAKILDI KIZIMA DOKTOR RAPORUDA ALDIM AMA ÜLKEMİZDEKİ HUKUK SİZTEMİNDE 15 -16 YAŞ AYRIMI GİBİ SAFSATALARDAN KAYNAKLI 3 NCÜ KEZ OLDUGUNDAN RIZASI DAGILINDEDİR DİYE BİR OLGU ORTAYA KOYARAK OLAYIN TECAVÜZ SAYILMASI ENGELLENİYOR BİR HAFTA SONRA KIZIMIN MAHKEMSİ VAR FAKAT BEN NE YAPMAM GEREKTIYİNİ BİLMİYORUM İNTERNETTEN TEKNOLOJİDEN COK ANLAMIYORUM BAŞKALARINDAN YARDIM ALARAK SAYFAYI KURDUM AMA NASIL ÇOGALTIP KAMU OYU OLUŞTURACAGIMI BİLMİYORUM VE SİZLERDEN YARDIM İSTİYORUM ALTAKİ BENİM TELEFON NUMARAMDIN BANA ULAŞIP YARDIMCI OLUR BU MESAJIMI TÜM SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIRSANIZ BU MESAJI ÇOĞALTIRSANIZ SONSUZ BİR MİNNET DUYACAĞIM

Detaylı Bilgi Bu Adreste Mevcut:

[url]http://imza.la/tecavuze-ugrayan-kizim-icin-adalet-istiyorum/liste[/URL]

garip70

Ordinaryus
Zina suçunun cezası yok mu? Hele tecavüzcüler... Tecavüzcülerin HADIM edilmesinden yanayım. Hatta ameliyatla cinsiyetlerinin değiştirilmesi cezası verilsin... Hatta bir ay boyunca bayılıncaya kadar ıslatıp ıslatıp dövülsün...

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Zina suçunun cezası yok mu? Hele tecavüzcüler... Tecavüzcülerin HADIM edilmesinden yanayım. Hatta ameliyatla cinsiyetlerinin değiştirilmesi cezası verilsin... Hatta bir ay boyunca bayılıncaya kadar ıslatıp ıslatıp dövülsün...

Nerde o millet nerdee o devlet?....Tecavüzcüleri, hem de milletin gözü önünde ibreti alem olsun diye adamakıllı pataklanmalıdır.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
1186290_588389831225906_711883894_n.jpg

BİZ BOŞUNA DEMİYORUZ ZİNA YENİDEN SUÇ OLSUN DİYE..

Kızı tecavüze uğrayan bir babanın ADALET çığlığı

Kızı bir akrabasının üç kez tecavüzüne uğrayan baba adalet arıyor. Raporlara rağmen "3 kez olmuşsa rıza vardır" gibi bir gerekçeyle tecavüz zanlısını serbest bırakan mahkemeye karşı baba imza kampanyası başlattı.

İSTANBUL - Kızı bir akrabasının üç kez tecavüzüne uğrayan baba adalet arıyor. Raporlara rağmen "3 kez olmuşsa rıza vardır" gibi bir gerekçeyle tecavüz zanlısını serbest bırakan mahkemeye karşı baba imza kampanyası başlattı.

Önce babanın çağrısını okuyun, sonra da imzalamak isterseniz işte kampanyanın adresi:

http://imza.la/tecavuze-ugrayan-kizim-icin-adalet-istiyorum

Ötekilerin Postası'nın ulaştığı baba şöyle veryansın ediyor "Ben ne yapayım şimdi. Kızımın "namusunu" kurtarmak için ona bu kötülüğü yapanlamı evlendireyim.Yada belime silah mı takayım.Düşünüyorumda bu tam bir şaçmalalık.Ben kızım için adalet istemekten vazgeçmeyeceğim.İşin en ilginç yanını ise bu tip davalarda 16 yaşından gün alınırsa karşı tarafın alacağı cezada azalma söz konusuymuş.Böyle bir şaçmalık varmı arkadaşlar.Her şeyiyle çoçuk istismarına çanak tutan bir durum var"

Diyecek bir söze yer bırakmayan, babanın yardım çığlığı şöyle:

KIZIM AKRABAMIZ TARAFNDAN 3 DEFA TECAVÜZE UĞRAMİŞ KORKUDAN BUNU BANA VE ANNESİNE SÖYLEYEMEMİŞTİRBEN BU DURUMU ÖGRENDİM VE KIZIMN BABASI OLARAK SONUNA KADAR ARKASINDAYIM BU ŞAHIS HAKKINDA ŞİKAYETTE BULUNDUM VE YAKALINDI AMA İKİ GÜN SONRA SERBEST BIRAKILDI KIZIMA DOKTOR RAPORUDA ALDIM AMA ÜLKEMİZDEKİ HUKUK SİZTEMİNDE 15 -16 YAŞ AYRIMI GİBİ SAFSATALARDAN KAYNAKLI 3 NCÜ KEZ OLDUGUNDAN RIZASI DAGILINDEDİR DİYE BİR OLGU ORTAYA KOYARAK OLAYIN TECAVÜZ SAYILMASI ENGELLENİYOR BİR HAFTA SONRA KIZIMIN MAHKEMSİ VAR FAKAT BEN NE YAPMAM GEREKTIYİNİ BİLMİYORUM İNTERNETTEN TEKNOLOJİDEN COK ANLAMIYORUM BAŞKALARINDAN YARDIM ALARAK SAYFAYI KURDUM AMA NASIL ÇOGALTIP KAMU OYU OLUŞTURACAGIMI BİLMİYORUM VE SİZLERDEN YARDIM İSTİYORUM ALTAKİ BENİM TELEFON NUMARAMDIN BANA ULAŞIP YARDIMCI OLUR BU MESAJIMI TÜM SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIRSANIZ BU MESAJI ÇOĞALTIRSANIZ SONSUZ BİR MİNNET DUYACAĞIM

Detaylı Bilgi Bu Adreste Mevcut:

http://imza.la/tecavuze-ugrayan-kizim-icin-adalet-istiyorum/liste

Allah razı olsun, bu önemli meselede duyarlı olanlardan...Bir müslüman olarak tüm sitelere yayalım taa ki devlet büyüklerimize kadar sesimiz gitsin.Belki vicdanlarının sesine kulak verirler de böylelikle toplum rahata kavuşur İnşaallah...

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Üyesi olduğum tüm sitelerde bu imza kampanyasını paylaştım.Sizlerde aynı şekilde paylaşmaya devam ediniz...

serkan..

Profesör
recm dışında bir ceza pekde işe yarar değil..

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
recm dışında bir ceza pekde işe yarar değil..

Laik sistemde recm yapmak olanaksızdır.Tecavüzcülere bu fırsatı verenler acaba böyle kendi kızlarının başına gelmiş olsa nasıl tavır takınırlardır diye düşünen var mıdır?

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
bir bakan tüm partiyi ve tüm ak partiye oy verenleri temsil etmez !!

ayırca burada herkes istedini paylasıyor
hristiyan gelir misyonerlik bile der rahat rahat

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=119660

Ne demektir bu?.Bir bakan cürüm işlerse bu başka partilere mi mâl edilir?Kişinin özel hayatı partisini bağlamaz ama buna müsaid durumlar partiyi zedeleyebilir.Onun için bir siyaseti her konuşmasına ve fiiliyatına çok dikkat etmelidir.Unutma ki etkiler her zaman tepki gösterir.

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
274889.jpg

2 aylık bebeğini evde bırakıp 9 günlük tatile çıktı.

Annesinin evde tek başına bıraktığı 2 aylık bebek, açlık ve susuzluktan öldü.

Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'ndeki bir ilkokulda sınıf öğretmenliği yapan 34 yaşındaki Seçil M.D., iddiaya göre 2 aylık erkek bebeğini evde tek başına bıraktıktan sonra 9 günlük bayram tatilini geçirmek üzere memleketi Adana'ya gitti.
Seçil M.D.'nin daha önce evlenip boşandığı öğrenilirken, bebeğin babası olduğu öne sürülen Adana'da Çevik Kuvvet ekibinde görevli bir polis memurunun kimliği ile ilgili açıklama yapılmadı.

http://www.trthaber.com/haber/turkiye/2-aylik-bebegini-evde-birakip-9-gunluk-tatile-cikti-105230.html

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
1390494_717600734935634_1066905005_n.jpg

• Veled-i zina bile olsa bir bebek ölüme terk edilemez. Annelik hayvanlarda bile sadece genetik aktarımı anlamına gelmiyorken insanlar neden ve nasıl bu kadar vahşileşebiliyor?

abdullah birisi

Kıdemli Üye
merak etmeyin akp ye oy lazım olduğu vakit, ağza bir parmak bal çalar, bizim mütedeyyinlerde gaza gelir...ne dindar hükümetimiz var gazıyla...

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Bu haber 2-3 gündür gazetelerde gündemden düşmedi.İşte toplumun ne hale getirildiğinin açıkça isbatıdır.Demek ki temelinde eğitim sistemi dini ve ahlaki olmayınca böyle durumlar zuhur etmektedir.Vicdanın yerine vahşet ve zulüm hal almıştır.