"Yaşasın İSRAİL!"

Kaçak

Yeni
Bişi itiraf ediyim bu bahri olayını kaçırdım ben ya şimdide arayı kapatamadım
noldu ki ?

ORHANCAN

Ordinaryus
@ORHANCAN ın abisi yaşasın İsrail demiş. Ya Hu zaten yaşıyorlar, siz yaşamaya çalışın, onlar zaten arkanızda :)

Yav kardeş nerden bildin benim ağabeyim olduğunu, su-i zannlarına devam etme kardeş fazlası zarardır bildiğin üzre..

Lanetlenmiş bir kavmin bir bireyine benzer bir yanım da yok çok şükür..

AMA lanetlenmiş kavmin her biriyi de kendilerini ve ülkelerini türk milletinden gelecek bir gücün ortadan kaldıracağını çok iyi biliyorlar.. ve aramıza ihtilaf ve fitne atarak cemel vakıası gibi açmaya çalışıyorlar..

NE YAZIK Kİ çoğu kardeşimizde bu oyuna gelerek dolmuşa fena biniyorlar..

ORHANCAN

Ordinaryus
En kısa cevap:

Adam gülenci :)

Gerisini sen anla :D

Gülenci olmak çok ucuz oldu artık, önünüze geleni ve cemaattanım diyeni Gülen'ci olarak yaftalamak moda oldu..

İnşaallah Hacı Bayram Veli Hz.'nin (RA) 1,5 mürit meselesi gibi ak ve kara ayrıldığında münafıklık yapanlar iyot gibi ortada kalacak ..

talib

Kıdemli Üye

Yav kardeş nerden bildin benim ağabeyim olduğunu, su-i zannlarına devam etme kardeş fazlası zarardır bildiğin üzre..

Lanetlenmiş bir kavmin bir bireyine benzer bir yanım da yok çok şükür..

AMA lanetlenmiş kavmin her biriyi de kendilerini ve ülkelerini türk milletinden gelecek bir gücün ortadan kaldıracağını çok iyi biliyorlar.. ve aramıza ihtilaf ve fitne atarak cemel vakıası gibi açmaya çalışıyorlar..

NE YAZIK Kİ çoğu kardeşimizde bu oyuna gelerek dolmuşa fena biniyorlar..

Kop gel. Senin hocan bu işin başında. Neden tüm müslümanlar size düşman. Çünkü siz düşman kesildiniz. Hocan da en başta. Nurcular bile size hain diyor, reddediyor. Bunu da görüyorsun. Üç beş aklı başında adam vardı gazetelerinizde onlar neden istifa etti? Bırakın artık gerçek yüzünüzü herkes gördü.Artık CHP kankanızla, Koç'lar gibi takılın.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Orhancan hala kardeşlik hikayeleri anlatıyor. Gülen örgütü fitne ateşiyle birlikte aldı başını gidiyor

Kaçak

Yeni
Bu iyot olayı ne peki ?
odamı gülenci?

ORHANCAN

Ordinaryus
Kop gel. Senin hocan bu işin başında. Neden tüm müslümanlar size düşman. Çünkü siz düşman kesildiniz. Hocan da en başta. Nurcular bile size hain diyor, reddediyor. Bunu da görüyorsun. Üç beş aklı başında adam vardı gazetelerinizde onlar neden istifa etti? Bırakın artık gerçek yüzünüzü herkes gördü.Artık CHP kankanızla, Koç'lar gibi takılın.

Talip kardeş, odatv vb. diğer sol kesimin gazetelerinin uydurmalarına fazla değer veriyorsun..

Bizden chp ye oy çıkmaz.. assan da çıkmaz kessen de çıkmaz... bunu ortaya atanlar katı laik ve devlet düşmanı solcular.. Hocamıza gelince, cemaata olduğu gibi haksızlıklar yapıldı ve cevabını verdi.. gazeteden de sosyalist bir amca gitti 3-5 tane diğil kardeş..

OLAYLARI okumasına bilene ve hüsn-ü zanla bakana herşey sarihdir.

AMA su-i zanla bakarak adavet içinde olana çamur atmak çok basittir, selamlarımla..

talib

Kıdemli Üye
Ahmet Taşgetiren'e de hakaret et ayrıldı diye de iyice çık ortaya :)

Şovmen bedduacılarınız ile bu işin içinden çıkamazsınız. Salya sümükleriniz artık millete hoş gelmiyor. Milletin ahını aldınız, cemaatten kazandığınız paralar da kurtarmaz sizi.

Kozsoy

Üye
Varolsun israil !!! AKP AK icraat :
vy2wl.jpg
bu aarada beni hatırlayanlar nasılsınız :D

ORHANCAN

Ordinaryus
Orhancan hala kardeşlik hikayeleri anlatıyor. Gülen örgütü fitne ateşiyle birlikte aldı başını gidiyor

O fitneyi patlatanlar bellidir, pusuda bekleyen fesat komiteninin adamlarını unutmayın, belki bir gün sizinle de uğraşır ve amaçları için bir fitne patlatırlar.

talib

Kıdemli Üye
:yn:

Paylaştığınız imaj kişilik haklarına saldırı içerdiğinden ötürü silinmiştir.

Lütfen ihvan forum da bu tarz paylaşımlarda bulunmayınız.

Edit: Enes

ORHANCAN

Ordinaryus
Ahmet Taşgetiren'e de hakaret et ayrıldı diye de iyice çık ortaya :)

Şovmen bedduacılarınız ile bu işin içinden çıkamazsınız. Salya sümükleriniz artık millete hoş gelmiyor. Milletin ahını aldınız, cemaatten kazandığınız paralar da kurtarmaz sizi.

A. Taşgetireni daha önce beğenmeyen kardeşlerimiz şimdilerde beğenir olmuş bakıyorum da... hani zamanda yazdığından hakaretler yağdırdığınız Taşgetireni savunur olmuşsunuz.. Kendi düşünceleri diğer yazarlarla uyuşmadığı için gitmek istedi..zat-ı alileri bilri.. belki pişman olur geri gelir.. işte o zaman sizlerin düşüncelerinizi beyan etmenizi isterdim..

Bu arada bed-dua olayını da islami litaratüre bilmeyenlerin öğrenmesi için alıntı yapıyorum.. bilmeyenler öğrensin..

Bu bir beddua değil olsa olsa bir mülâane, mübâhale ya da delilsiz itham edilen bir insanın ahitleşme/yeminleşme davetidir. Nitekim bazı yazar ve mütefekkirler bu duayı “mülâane” (kocanın eşini zina ile suçlaması ve bunu dört şahitle ispat edememesi halinde, hâkim önünde özel şekilde ve karşılıklı olarak yeminleşme) veya “mübâhale” (suçlama ve iddialaşmalarda, doğrunun ve haklı olanların ortaya çıkması ile hangi taraf yalancı ise, Allah’ın onu cezalandırmasını gönülden isteme) çerçevesinde ele alan yazılar yazdılar. Evet, zikredilen sözler, Hocafendi’nin, asılsız iddia ve isnatlarla sürekli saldıranları o türden bir ibtihale (yalvarış ve yakarışa) çağırması olarak yorumlanabilir.

ORHANCAN

Ordinaryus

Maşaallah be kardeşim..

çok hızlısın, birilerinin hazırladığı oyuna nasıl gelip alet oluyorsunuz... işiniz gücünüz kalmadı zikrullahla iştigal edeceğinize başkalarının hata ve kusurlarını kaşıyan fesat komitenin oyuncağı olmuşsunuz..

Dua Nur

Kıdemli Üye

O fitneyi patlatanlar bellidir, pusuda bekleyen fesat komiteninin adamlarını unutmayın, belki bir gün sizinle de uğraşır ve amaçları için bir fitne patlatırlar.

Emre uslu fitnenin başında geliyor. Gülerce için çok kötü şeyler yazmış bu gün.

talib

Kıdemli Üye

A. Taşgetireni daha önce beğenmeyen kardeşlerimiz şimdilerde beğenir olmuş bakıyorum da... hani zamanda yazdığından hakaretler yağdırdığınız Taşgetireni savunur olmuşsunuz.. Kendi düşünceleri diğer yazarlarla uyuşmadığı için gitmek istedi..zat-ı alileri bilri.. belki pişman olur geri gelir.. işte o zaman sizlerin düşüncelerinizi beyan etmenizi isterdim..

Bu arada bed-dua olayını da islami litaratüre bilmeyenlerin öğrenmesi için alıntı yapıyorum.. bilmeyenler öğrensin..

Tam Gülenci ya :D

Yalan ve iftirayu hocan mı öğretti sana? Ama iyi öğrenememişsin. Klasik gülenci, cevap olmayınca kişinin şahsına sataş geç :D

Gelelim gülencinin iftirasına.

Taşgetiren bizim ağabeylerimizdendir ve en sevdiğimiz insanlardandır. Kendime hakaret ederim, ona etmem. Aynı gönül dünyasından beslenen insanlarız.

Ya Hu gülenci gülenci cevap verme, azıcık akıl emaresi görelim.

Hadi bu saçmalamanı es geçiyorum, tekrar cevap verebilirsin.

talib

Kıdemli Üye

Maşaallah be kardeşim..

çok hızlısın, birilerinin hazırladığı oyuna nasıl gelip alet oluyorsunuz... işiniz gücünüz kalmadı zikrullahla iştigal edeceğinize başkalarının hata ve kusurlarını kaşıyan fesat komitenin oyuncağı olmuşsunuz..

Beddua etmesini beceremiyorum, elimizden bu kadar geliyor. Bırak saptırmayı, olay tam da bu

ORHANCAN

Ordinaryus
Emre uslu fitnenin başında geliyor. Gülerce için çok kötü şeyler yazmış bu gün.

Gülerce hakkında çok kötü şeyler yazan adama zaten sevmiyordum artık iyi gözle de bakılmaması gerek..

Fitne çıkaran kim olursa olsun tasvip edilemez ve iki yakamız ellerimizdedir.

ORHANCAN

Ordinaryus
Tam Gülenci ya :D

Yalan ve iftirayu hocan mı öğretti sana? Ama iyi öğrenememişsin. Klasik gülenci, cevap olmayınca kişinin şahsına sataş geç :D

Gelelim gülencinin iftirasına.

Taşgetiren bizim ağabeylerimizdendir ve en sevdiğimiz insanlardandır. Kendime hakaret ederim, ona etmem. Aynı gönül dünyasından beslenen insanlarız.

Ya Hu gülenci gülenci cevap verme, azıcık akıl emaresi görelim.

Hadi bu saçmalamanı es geçiyorum, tekrar cevap verebilirsin.

senin istediğin gibi cevabı veremem kardeş kusura bakma, sen kendi yoluna ben kendi yoluma.. o zaman yazdıklarınızı ne çabuk unutmuşsunuz be kardeş..:pokey:

talib

Kıdemli Üye
Cemaatten geçinen adamlar var. Bunlar cemaatin mali gücü gidecek diye korkuyor elbet. İşsiz kalırız korkusu var. Bunların tüm meselesi bu. Bu uğurda oynanan oyunlardan bile razılar ki, bu da vebaldir.

Cemaatten geçinmeyen koyun sürüleri de çok. Bunlar da şöyle der. Biz bu zamana kadar başka cemaatlerle kavga ettik, kendimizi herkesten üstün gördük, çok bilir gibi yaptık, estik durduk, şimdi nasıl hata etmişim diyelim. Herkes hatadır diyelim de hemen biz hata etmişiz demeyelim, du bi bakalım, diyorlar