"Yaşasın İSRAİL!"

agbi

Yasaklı

Sızıntı yazarı ve f.gulen.com yazarı.

Agbi getirdigin yazi ile bu adami aklamis mi oldun?

Bu kadar mi köreldi ummet bilinci?

Gerçeği hiçbir yazdigina ehemmiyet vermiyorum. ibretlik abidesisin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Akif o zaman Bizim dinimiz onların işi gibi, bizim işimizde onların dini gibi (yani biz ne kadar dinimize sadıksak onlarda işine,devletine sadıklar bizlerde nasıl işimize,devletimize sadık değilsek onlarda dinlerine sadık değiller) Ama ben tabiki o kadar bilgili biri değilim ama bence bizim dinimiz bunu söylemiyor Müslümansan,Müminsen dininide işinide adam akıllı yapmalısın. ÖZETLERSEK M.AKİF te bu benzetme ile ÜMMETİ KÖRELTMİŞMİ ?

muadh

Yasaklı
manifesto sana aylar önce sorduğum soruyu tekrar soruyorum. sen o imzandaki karşı devrimi kime karşı yapacaksın?

Enes

İhvan Forum Üye
Kılıf hemen hazır...

Gözlerine ışık tutulduğu gibi alakasız bir psikolojik harbin neferleri oluveriyorlar.

:)

"içimizdeki bu kişinin bu söylemine katılmıyoruz" diyecek kadar samimiyet yok.

Ki bu şahsın ilk vukuatı değil!

Hemen hemen bütün iletileri hezeyan ve seviyesizlik abidesi.

Bediüzzaman'dan alıntı yaparsınız değil mi?

İşinize geldiği gibi ama :)

Bediüzzaman'ın fikirleri ile bugün ki hareketlerinizin ne kadarı birbirine uyuyor?

BİZ MUHABBET FEDAİLERİYİZ HUSUMETE VAKTİMİZ YOK diyen muhteşem bir Alim'in yazdıklarını işinize göre kes-kopyala yapmayınız.

Hele ki üç-beş top sakallı zibidinin ardına takılıp mü'min kardeşlerinizi tahkir etmekten hiç çekinmemektesiniz.

Husumetin derinleşmesi için elinizden geleni yapmakta ama bir taraftan da "bizi boğuyorlar, bitirmek istiyorlar" diye bağırmaktasınız.

Aradaki anlaşmazlıkların derinleşmesindeki baş faktör sizlerin kibirli tutumudur.

manifesto

Yasaklı
O üç beş top sakallı olmasaydı
Tepemize balyoz inmişti,devir böyle
Dün paşalara dokunulunca demokrasi
Bugün bakanlara bakan çocuklarına dokununca komplo

agbi

Yasaklı
@Enes

Mehmet Akif o zaman Bizim dinimiz onların işi gibi, bizim işimizde onların dini gibi (yani biz ne kadar dinimize sadıksak onlarda işine,devletine sadıklar bizlerde nasıl işimize,devletimize sadık değilsek onlarda dinlerine sadık değiller) Ama ben tabiki o kadar bilgili biri değilim ama bence bizim dinimiz bunu söylemiyor Müslümansan,Müminsen dininide işinide adam akıllı yapmalısın. ÖZETLERSEK M.AKİF te bu benzetme ile ÜMMETİ KÖRELTMİŞMİ

Enes

İhvan Forum Üye
O üç beş top sakallı olmasaydı
Tepemize balyoz inmişti,devir böyle
Dün paşalara dokunulunca demokrasi
Bugün bakanlara bakan çocuklarına dokununca komplo

Bu kadar emin konuşabiliyorsan ve KADER'in de üstünde konuşabiliyorsan demek ki senin tevekkülün tamamen top sakallılaraymış.

Hatırlayalım: "ve mekeru ve merallah - vallahi hayrun makirin"

Yani kim ki müslümanlara bir tuzak kuruyorsa biz bu ayeti kerimeye sığınırız.

Top sakallılara değil!

Senin bu görüşün "olmasaydı olmazdık" diyen kemalistlerden en ufak bir farkı yok.

E heykellerini yapmasanız da resimlerini asarsınız artık o top sakal çetesinin

Ayrıca "yetkim olsa bütün paşaları çıkarırdım" diyerek engin bir hoşgörü örneği sergileyen biz değiliz.

Başbakan ergenekon-balyoz gibi davaların arkasında durmasaydı

Bugün iddia ettiğiniz gibi ergenekon ve balyoz ile ittifak sevdalısı olsaydı

O top sakallıları kimse tanımazdı bile!

O kadar devasa bir baskıya rağmen Erdoğan dimdik ayakta durdu.

Şimdi bir soğukluk oldu diye bütünüyle başbakanın bütün yaptıklarını silip atanlar bunu düşünmez bile.

Yanlışa kim karşı koyuyorsa onu desteklemek insanlık borcudur.

Yanlışı kim perde ediyorsa ona da karşı koymak insanlık borcudur.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Kılıf hemen hazır...

Gözlerine ışık tutulduğu gibi alakasız bir psikolojik harbin neferleri oluveriyorlar.

:)

"içimizdeki bu kişinin bu söylemine katılmıyoruz" diyecek kadar samimiyet yok.

Ki bu şahsın ilk vukuatı değil!

Hemen hemen bütün iletileri hezeyan ve seviyesizlik abidesi.

Bediüzzaman'dan alıntı yaparsınız değil mi?

İşinize geldiği gibi ama :)

Bediüzzaman'ın fikirleri ile bugün ki hareketlerinizin ne kadarı birbirine uyuyor?

BİZ MUHABBET FEDAİLERİYİZ HUSUMETE VAKTİMİZ YOK diyen muhteşem bir Alim'in yazdıklarını işinize göre kes-kopyala yapmayınız.

Hele ki üç-beş top sakallı zibidinin ardına takılıp mü'min kardeşlerinizi tahkir etmekten hiç çekinmemektesiniz.

Husumetin derinleşmesi için elinizden geleni yapmakta ama bir taraftan da "bizi boğuyorlar, bitirmek istiyorlar" diye bağırmaktasınız.

Aradaki anlaşmazlıkların derinleşmesindeki baş faktör sizlerin kibirli tutumudur.

teşekkür ederiz.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
ckdt3v320c6exmiuh.jpg

Kafayı yemiş bu adam... kimdir bu adam???

Sızıntı yazarı ve f.gulen.com yazarı.

Açıklama için teşekkür ederim.. hakkaten saçmalıyor bu garip vatandaş...

Agbi getirdigin yazi ile bu adami aklamis mi oldun?

Bu kadar mi köreldi ummet bilinci?

Gerçeği hiçbir yazdigina ehemmiyet vermiyorum. ibretlik abidesisin.

İnan BANA YAZDIĞINI düşündüm ve gözlerime inanamadım bu yazıyı.

Sonradan farkettim ki AĞBİ nickli provakatöre yazmışsın.

Lütfen benim yazımı alıntı yapıp cevap verdiğin zaman o provakatöre de yazacaksan benim yazımı ve cevabımı ayır ki karışmasın.

Enes

İhvan Forum Üye
Cemaatin buradaki kalemsorleri bahri Şenkal i aklamak icin alakasiz bir sekilde Bediüzzaman in sozlerini buraya taşıdılar mı? Evet.

Sızıntı Dergisi açıklama yaparak Şenkal in kendilerinden biri olmadığını ve sadece 2 yazısının yayınlandığını açıkladı. Ayrıca bu gibi seviyesiz usluptan incindiklerini de söyledi.

Evet aklamaya çalışanlar siz mi dogrusunuz yoksa sızıntı mi?

Bir de bize yandaş dersiniz. Sizin yandasliginiz Bediüzzaman i bu ahlaksız adama referans edecek kadar objektif!!

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

agbi

Yasaklı
@Enes

Mehmet Akif o zaman Bizim dinimiz onların işi gibi, bizim işimizde onların dini gibi (yani biz ne kadar dinimize sadıksak onlarda işine,devletine sadıklar bizlerde nasıl işimize,devletimize sadık değilsek onlarda dinlerine sadık değiller) Ama ben tabiki o kadar bilgili biri değilim ama bence bizim dinimiz bunu söylemiyor Müslümansan,Müminsen dininide işinide adam akıllı yapmalısın. ÖZETLERSEK M.AKİF te bu benzetme ile ÜMMETİ KÖRELTMİŞMİ

@Enes İşine gelince Türübün e çıkmak işine gelmeyince Saha ya inmek mi diyorlar.

M.Akif ne demek istemiş.

lenovo adlı diz üstü bilgisayarımdan Tapatalksız gönderildi.

Enes

İhvan Forum Üye
Agbi emin ol senin anladığın şeyi söylememiş.

Anlamamakta güçlük çekiyorsun ancak seni dikkate almıyorum.

Yani;

Yav he he!

agbi

Yasaklı
Agbi emin ol senin anladığın şeyi söylememiş.

Anlamamakta güçlük çekiyorsun ancak seni dikkate almıyorum.

Yani;

Yav he he!

Benim neyi anladığımı veya anlamadığımı gelecek teki 2,3 Ay sonra öğreneceksiniz ama o zaman lütfen bana kızma yazdığın her mesaja o zaman cevap vereceğim.

Bana hala M.Akif in ne demek istediğini anlatmadın.

Beni dikkate almaman benim açımdan önemi olan birşey değil.Ben bu tür starejilere alışığım.

Yav he he! Diyerek diyerek aklınca bana göndermemi yapıyon.

Enes

İhvan Forum Üye
İyot gibi yine ortada kaldınız :)

“Beşer zulmeder, kader adalet eder” Bediüzzaman

Bediüzzaman Hazretleri bu enfes sözüyle İslam dünyasında yaşanan hadiseleri ve kader konusunu ve belki de hemen her şeyi kısaca ama fazlasıyla özetlemiştir. Yani açıkçası başımıza gelen her iyilik ve kötülükte bir "Hak edilmişlik" vardır. Hayata bu açıdan baktığımız zaman dünyada olup biten her şey daha kolay anlaşılabiliyor. Mesela İslam âleminin sürekli yaşadığı zulümler bir “Hak etme”nin sonucudur.

(...)

Hemen her hıyarım var diyene elinizde tuz koşarsanız işte böyle İYOT GİBİ ORTADA KALIRSINIZ sevgili manifesto abim.

Bediüzzaman'ı referans gösterdiğiniz bir kişinin seviyesizliğine sızıntı bile dayanamadı.

2.jpg

Hattabi

Ordinaryus
Allah rızası için böyle başlıklar açmayın ''Yaşasın İsrail'' ''Hristiyanız'' gibi başlıklar görünce midem bulanıyor.

Bari başlığı şöyle açın: Şu kişi diyor ki Yaşasın israil diye''

Ama Allah için başlıkları şöyle açmayın , hakikaten böyle şeyleri görmekten sıkıldık.

talib

Kıdemli Üye
@ORHANCAN ın abisi yaşasın İsrail demiş. Ya Hu zaten yaşıyorlar, siz yaşamaya çalışın, onlar zaten arkanızda :)