Today's ZAMAN'dan KOÇ grubuna destek, ERDOGAN'a alternatif arayışı

agbi

Yasaklı
Bu mesajından hemen hemen ilgili ilgisiz bütün konulara kopyala yapıştırmış. :)
aynı zamanda yukarıdaki mesajdan dolayı 4 defa bahsedenler etiketlemesi mağduru olmuşuz.
yönetimin umurunda sanki..
inanıyorum ki aynısını yapsam huzursuzluk çıkartmaktan yiyeceğim banı.

yukarıdaki mesajı bana dönük yazmamış ama bu rezil oldun, rezil edecektin, rezil olacaksın kelimelerini bana yönelikte kullandı ve kullanıyor.
şimdi konu hakkında bir görüşünü yazıyorsun bu şahıs çıkıp rezil oldun diye cevaplıyor.
bir konu hakkında görüşlerini yazıyorsun bu şahıs rezil olacaksın diye cevaplıyor.
yaw eleştiri, eleştirmek olayını rezil etmek olarak algılıyor bu takıntılı şahıs.
bir haftadır cevap vermiyorum, artık gına geldi
bu mesajımı raporlayıp bekleyeceğim, bakalım ne edecekler?

RAPORLA RAPORLAMAZSAN hatırım kalır

CEVAP VEREMEME ACİZİYETLİKSİZLERİNİZ sizleri RAPORLAMA STAREJIİSİNE sevk etmiş.Ahter Konu açmış ama TARAFLI KONU açmış açtığı konuya destek vermişsiniz bende bir başka alıntı getirdim VE SİZLERE SORDUM BUNA CEVABINIZ HERZAMANKİ GİBİ CEVAP VEREMEME ACİZİYETİNDEN Raporlama ile SIYRILMAK İSTİYORSUN.

SANA Kim yetkiyi veriyor bana HERİF DEMEN için YÖNETİM i bak seni etiketliyorum İNADINA Mahabad

http://www.ihvanforum.org/showthrea...ir-Kaç-Örnek&p=1236824&viewfull=1#post1236824 BU KONUYU AÇMIŞTIN BENİ REZİL ETMEK İÇİN sonra ne oldu KENDİN REZİL OLACAĞINI GÖRÜNCE Bir üyenin mesajının altına saklandın değilmi Gösterdiğin neden bu konuya ait diğer konularda bu mazeretini UNUTTUN GALİBA.

KONU ile ilgili İDDİALARIM la ilgili cevabın varmı ADAM KULLANMA SANATI USTASI ( Bunu kendin beyan ettin )

BANA da senden gına geldi HER TELDEN ÇALIYORSUN DÜŞÜNCE İSTİKRARIN denilen şeyin % 1 i sende yok.SDÜŞMANIM DÜŞMANI DOSTUMDUR denilen MÜSLÜMAN a yakışmayan bir starejin var.

agbi

Yasaklı
Selam agbi,

Mahabad isimli üye 'Today's ZAMAN'dan KOÇ grubuna destek, ERDOGAN'a alternatif arayışı' isimli Konuya 'Gündem' isimli Foruma İhvan Forum ´da cevap vermistir.

Konuyu buradan görebilirsiniz:
http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=133658&goto=newpost

Yazilan yeni Mesaj:

---Alıntı (Orijinalin yazarı agbi)---
@Ahter (http://www.ihvanforum.org/member.php?u=24051)

@Kimya_ı Saadet (http://www.ihvanforum.org/member.php?u=100431)

@Dadaş (http://www.ihvanforum.org/member.php?u=85190)

@Mahabad (http://www.ihvanforum.org/member.php?u=21697)

@levent48 (http://www.ihvanforum.org/member.php?u=82166)

http://www.habervaktim.com/haber/337956/haberalin-ismi-ankara-adayligi-icin-geciyor.html BU ADRESİ TIKLADINIZMI ?

*HABER VAKTİM

BAKIN NE DEMİŞ*

Haberal'ın İsmi Ankara Adaylığı İçin Geçiyor
2014 yerel seçimlerine yaklaşıldıkça adaylık yarışları kızışıyor.
Haberal'ın İsmi Ankara Adaylığı İçin Geçiyor

06 Ağustos 2013 Salı 19:36
Partiler, özellikle büyükşehir adayları için adeta satranç oynuyor. Son olarak Ankara için önemli bir gelişme söz konusu. Ergenekon'un karar davasında tahliye edilen Mehmet Haberal dengeleri değiştirdi. Şimdi CHP kulislerinde Melih Gökçek'i devirecek "sağcı" adayın bulunduğu konuşuluyor.

Süleyman Demirel'in Sinan Aygün ve Mehmet Haberal'ı CHP'ye yerleştirip sağcı bir kanat oluşturmak istediği bilinen bir durum. Hatta Haberal'ın ismi cumhurbaşkanlığı adaylığı için bile geçmişti.

HABERAL'IN ŞANSI VAR MI?

Ankara'da yüzde 30'lara varan laik bir taban var. Çankaya ve Yeni Mahalle gibi bölgeler için bürokratik laik kesiminin adayı seçmesinden çok CHP'den kimi koysan seçecek felsefesine göre hareket ediliyor.

Hadi ADİLSENİZ aynı tenkitleri yapın Dadaş gibi mahabad gibi diğerleri gibi HADİ DEYİN ERDOĞAN a alternatif arayış ANKARA da elden giderse ERDOĞAN DEVRİLİR diye.

YAAAAAAA ANLAMIYORMUSUNUZ zamanında ERBAKAN ın çevresine sızanlar vardı HER OLAYI GERÇEK ANLAMDA iletmiyorlardı KAZAN da bunu İTİRAF etti bir yerde ERDOĞAN ı yanlış yönlendirenler var İKAZ ETMEK YASAK mı ? Evet sen ne dersin @aLi'ce (http://www.ihvanforum.org/member.php?u=3) HABER VAKTİM in bu yazısına ERDOĞAN ı devirmek için yazımı yoksa ERDOĞAN ı dışarıdan İKAZ mı ?
---Alıntı sonu---
Komik herif

KENDİNİ Çok akıllı sanıyorsun değilmi YÖNETİM ide kullanarak bana gelen mesaj metnin farklı burda yazılan farklı.

Enes

İhvan Forum Üye

sevgili diye başlayan bir cümle altı dolu olucak diye düşünüyor insan
iyimser bir tablo oluşturdu ilk cümlen

lakin inatçımıyım bilemiyorum:) ikna olmam mı zor
döneklik nedir
sen falan filan yıllarında cemaatin falan filan işlerini destekle
sonra gazete şunu yazmış falan abi şunu söylemiş
hepsini sil gitsin

söylediklerini de eleştiri kılıfına al.

kusura bakma ya o dönem cemaati desteklemedin
desteğin kerhen idi...

ya da bütün kalbinle destekledin
bugün dönüyorsun

her iki durumda çelişiyorsun

ağbi değilim ki mesajlarını sürekli inceleyip açık bulayım
izlenimimi yazdım.

türkçe olimpiyatlarını on yıldır destekleyen thy nin bu yıl olmamasına hiç değinmezken

bu yıl sponsor olan sadece koç grubu imiş gibi
koç grubunun yıllar önceki sözlerini kısmen alıntılayarak
veya aile grubundan birinin yaptıklarını tüm gruba mal ederek
bunlar değişmedi demek laf ebeliği sadece

rahmi koç un düşmanlığı hocaefendinin iftar daveti sonrası kısa sohbetinden sonra değişmiş olamaz mı git gülen in sitesinde bu yazıları bul...

ülker grubu ile işbirliğini kaç yıl önce söyleselerdi kim inanırdı.
ülker yıllardır tüsiad üyesi değil miydi
babası zamanında bu üyelik ne işe yaradı...
veya babası melek mi idi ki oğullarını torunlarını döneklikle suçluyorsun

aklında bir fikir oluşturuyor sonra bu fikre uygun malumat arıyorsun

ilk mesajına göre daha vasat cevap yazmışsın

benim mesajlarım alıntıları saymazsan zaten vasat idi
hoşgeldin aramıza

umarım daha araştırmacı mesajlarına cevap yazabilirim

ağbi senin mesajlarındaki çelişkilere niye dokunmuyor merak ediyorum..

ve tekrar "sevgili veri"

ikna olup olmaman çok mühim değil. seninle aynı zaman diliminde forumda pek bulunamadık. en azından firki münazaralarda birbirimizi fazla takip etmedik

hiçbir zaman "cemaattenim" demedim. cemaate hep gönül bağı ile muhabbet besledim. tekfir de etmedim sert eleştirilere karşı da sen yokken ben burada ciddi anlamda savunma gösterdim.

falan filan yıllarda falan filan işleri değil cemaatin siyaset dışı her eylem ve söylemini destekledim. uzun bir süre hizmetten abilerle beraber toplantılara katıldım. bugün cemaatten görünen birçok kişiden bile fazla mesai harcadım hizmete. ona rağmen kendimi cemaatin bir ferdi olarak görmedim. zira bizim babadan kalma risale-i nur talebeliğimiz ve bağlı olduğumuz guruplar varken aynı zamanda cemaatten olamadım.

ben toptancılık ve kolaycılık yapsam hemen karşı cepheye (evet bugün islam coğrafyasının kaybı cepheleşmektir) koşar gözümle gördüğüm bir dizi yanlışlığı sıralar ve dinler arası diyalog (diyalog konusunda fikrim değişmiş değil. diyalog gereklidir ve önemlidir. bazı kimselerin sulandırdığı gibi değil islamın hoşgörü dini olmasını referans alır) meselesinin cemaatin yumuşak karnı olduğunu bilerek oradan vurmaya çalışırdım.

bugün sen koç gurubunu savunuyorsan ben de hizmeti eleştiriyorsam (söylediğin gibi topyekün silme değil tatlı-sert bir tavır alma) bu gariptir ve üzerinde durulmalıdır.

belki yeri değil ama koç gurubuna bir nefretim ve garezim yoktur yerli malı ürettiklerinden ve onbinlerce insana istihdam sağladıklarından ötürü ürünlerini alırken faşizanlık örneği sergilemem hiç gocunmadan gider alırım. ekonomiyi dine alet eden dini de ekonomik çıkarları için kullanan kimseye kulak asmam.

koç gurubuna kızarım uyarırım öfkelenirim ama yine gidip alman bosch markasına para vereceğime yerli malı olan arçeliki alırım.

sana bunlar çelişki gibi gelebilir ama biz buna "liberal ekonomi" diyoruz.

ikna oldun mu?

olsun...

Enes

İhvan Forum Üye
@aLi'ce

veri ye verdiğin cevabi mesajda bu düşüncelerin ilgimi çekti....4- ülker gurubu ile ortak ihalelere girmek bir referans mıdır? Ülker nihayetinde ticari bir kuruluştur ve rahmetli Sabri Ülker dışındaki yeni nesil bir aymazlık içerisindedir ki bedri baykamın boş çerçevesine onbinlerce dolar verebilecek kadar gaflettedir. Koç gurubu ülker ile iş yapıyor diye KOÇ sevimli mi oluyor yani? Divan otelinin gezicilere açılması "yolda kalmış zavallı yaralıları tedavi" amaçlı mıdır?

Japonya 2 nci Dünya savaşından sonra SOĞUK SAVAŞ BOYUNCA ABD den intikam almak için Önce Holiwood a el attı birçok Film şirketini aldı.

Bunda neden değindim biliyormusun ASLINDA ÜLKER BEDRİ BAYKAM IN RESMİNİ ALMADI Bedri BAYKAM ın kendisini satın aldı

http://www.haberturk.com/yazarlar/fatih-altayli-1001/837468-vatanseverlik-125-bin-dolar-midir ADRESİNDE İLGİNÇ BİR DÜŞÜNCE açılımı var.

Peki Tabloda resim varmı idi ? Yoktu yani bir HİÇ ti ? Para için HİÇ olan biri kim ? Bu şekilde düşünsen acaba yoksa bbu şekilde düşün demekle benmi yanlış düşünüyorum.

KISACASI bana göre Bedri BAYKAM ın DÜŞÜNCE DEĞERLERİNİ satın aldı ÜLKER.

Gelelim KOÇ a KOÇ gibi kurulumlar heryere oynar Yani sahadaki her takıma yatırım yaparlar diğer anlamda KAYBETME OLANAKLARI DÜNYEVİ SIFIRDIR.

Fakat Peygamberimizinsav hadisi vardı DÜŞMANINA KENDİ SİLAHLARINLA KARŞILIK VER.

BUGÜN KOÇ GURUBUNU iflas ettirmek silmek bana göre TÜRKİYE için FAYDA DEĞİL ZARAR GETİRİR FAKAT KARŞILIK lı hamlelerle ZAYIFLATMAK bana göre FAYDA getirir.

MEKANI CENNET OLSUN ÖZAL NE DEMİŞTİ Belirli karteller bana açık çek getirdi altında ise ANADOLU ( Kaplanlarına ) Geçit vermemek ki BUGÜN MOBİLYA Halı vb.lerinde hakimiyet ANADOLU KAPLANLARINDA Kolay değil ONLARCA YIL KÖKLEŞMİŞ KORUNMUŞ Kuruluşlarla mücadele etmek.

Özetlersek Bedri BAYKAM Bu paraya düşüncelerini bana göre sattı DÜŞÜNCELERİNDE İSTİKRAR OLSA İDİ BENİM SANA SATACAK ESERİM (ESER değil ya ) YOK DERDİ. Alİ'CE BİRDE BURDAN BAK BAKALIM.

agbi abi

veri seni çelişkilerimi bulmakla görevlendirdi ama sen daha ilk mesajında çelişkiye düştün.

-ülker gurubu bedri baykama para vererek bedri baykamı satın alıyor ise

-koç gurubu da olimpiyatlara para vererek cemaati mi satın alıyor?

verdiğin örnek yanlış olduğu için ortaya çıkan sonuç yanlış.

bedri baykam o dolarları saymaktan mütedeyyin insanlarla uğraşmaya zaman bulamaz desen daha gerçekçi olurdun.

veri

Yasaklı
hadi yine gönlümü almayı başardın

sonuç olarak
dediğim veya demek istediğim noktadasın

kerhen destek vermişsin.
buraya daha sonra devam ederiz şimdilik lüzumu yok

koç grubuna desteğim mevzusuna geçersek
koç grubuna ailelerin genel tutumu itibariyle nefretim söz konusudur
onlardan mal almayı uzun süre ara verdim..
daha kalitesiz markalara yönelmek zorunda kalmama yol açsa da
tercihim koç tan yana olmamıştır...

amma forumdaki bir tartışmayı araştırmam neticesinde
gülen in anılarında
rahmi koç ve mustafa koçla alakalı olumlu düşündüğüm bir anı paylaşılınca sitelerinde

Allah kerim kalpleri evirip çeviren yüce Rabbim
belki bu olimpiyatlar vesilesi ile
sizlerin bizlerin yapamadığı hizmeti gördürmek adına
koç ailesinin bir kısmına bir hizmet nasip etmiştir diye düşünüyorum...

ümidim o yönde kalpleri en iyi bilen yine O'dur

thy sponsorluğuna devam etseydi bu konulara hiç girmeyebilirdik.
gyv nın bir röportajını foruma ilave ettim..

bunca gürültüye zaten cevap verilmiş zamanında

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!

ve tekrar "sevgili veri"

ikna olup olmaman çok mühim değil. seninle aynı zaman diliminde forumda pek bulunamadık. en azından firki münazaralarda birbirimizi fazla takip etmedik

hiçbir zaman "cemaattenim" demedim. cemaate hep gönül bağı ile muhabbet besledim. tekfir de etmedim sert eleştirilere karşı da sen yokken ben burada ciddi anlamda savunma gösterdim.

falan filan yıllarda falan filan işleri değil cemaatin siyaset dışı her eylem ve söylemini destekledim. uzun bir süre hizmetten abilerle beraber toplantılara katıldım. bugün cemaatten görünen birçok kişiden bile fazla mesai harcadım hizmete. ona rağmen kendimi cemaatin bir ferdi olarak görmedim. zira bizim babadan kalma risale-i nur talebeliğimiz ve bağlı olduğumuz guruplar varken aynı zamanda cemaatten olamadım.

ben toptancılık ve kolaycılık yapsam hemen karşı cepheye (evet bugün islam coğrafyasının kaybı cepheleşmektir) koşar gözümle gördüğüm bir dizi yanlışlığı sıralar ve dinler arası diyalog
(diyalog konusunda fikrim değişmiş değil. diyalog gereklidir ve önemlidir. bazı kimselerin sulandırdığı gibi değil islamın hoşgörü dini olmasını referans alır) meselesinin cemaatin yumuşak karnı olduğunu bilerek oradan vurmaya çalışırdım.

bugün sen koç gurubunu savunuyorsan ben de hizmeti eleştiriyorsam (söylediğin gibi topyekün silme değil tatlı-sert bir tavır alma) bu gariptir ve üzerinde durulmalıdır.

belki yeri değil ama koç gurubuna bir nefretim ve garezim yoktur yerli malı ürettiklerinden ve onbinlerce insana istihdam sağladıklarından ötürü ürünlerini alırken faşizanlık örneği sergilemem hiç gocunmadan gider alırım. ekonomiyi dine alet eden dini de ekonomik çıkarları için kullanan kimseye kulak asmam.

koç gurubuna kızarım uyarırım öfkelenirim ama yine gidip alman bosch markasına para vereceğime yerli malı olan arçeliki alırım.

sana bunlar çelişki gibi gelebilir ama biz buna "liberal ekonomi" diyoruz.

ikna oldun mu?

olsun...

ali bey. siz de aynı yanlışa düşüyorsunuz. islam da sizin de ifade ettiğiniz şekli ile; diyalog ve de hoşgörü yoktur, RAHMET (acıma) vardır. (lütfen; rahmetin ne doluğunu araştırın)

İSLAM; DİYALOG VE HOŞGÖRÜ DİNİ DEĞİLDİR. İSLAM; RAHMET (ACIMA) DİNİDİR!!!

aslında bu dezenformasyon çağında, düşünceniz size doğru/normal de gelebilir. malesef günümüzde, bahsettiğiniz iki kavramla, islam özdeş kabul ediliyor. (söylemeden edemeyeceğim; diyalog ve hoşgörü fikirleri vatikan kaynaklıdır.) burada en büyük vebal, bay gülenin boynundadır.

yaşadığımız coğrafyadaki insanların çoğu sizin gibi düşünüyor. suç sizin değil, bunu doğru gibi empoze eden, islam adına konuşan alimlerindir.

not: bu konu çok önemli. hatta çok çok önemli. sizden ricam; "islam rahmet dinidir" ne demektir, araştırmanızdır. araştırdığınızda diyalog ve hoşgörünün islamda yeri olmadığını, bunların yerine ve bunlardan çok farklı anlamı olan "RAHMET" in islamda yeri olduğunu göreceğinizi umuyorum.

bazıları gibi olmayınız.

fi emanillah.

agbi

Yasaklı

agbi abi

veri seni çelişkilerimi bulmakla görevlendirdi ama sen daha ilk mesajında çelişkiye düştün.

verdiğin örnek yanlış olduğu için ortaya çıkan sonuç yanlış.

bedri baykam o dolarları saymaktan mütedeyyin insanlarla uğraşmaya zaman bulamaz desen daha gerçekçi olurdun.

Öncelikle cevap verme nezaketinden dolayı teşekkürler.

sponsorluk bağış veya yardım değil, çok etkili bir iletişim aracıdır

Beni kimse görevlendirmedi

Gelelim size göre benim çelişkim

sen daha ilk mesajında çelişkiye düştün.

AKILLICA tespit karşı yazıştığım kişimn akıllı olması benim daha fazla akıllı olmam için çalışmam gerektiğini belirtir YANİ CAHİL DOSTLAR işe yaramaz haşa sakında yanlış anlama asla bana göre karşıtım değilsin.

Bireysel teşebbüslerle toplumsal teşebbüsleri karıştırmamak gerek aLi'ce

ÜLKER BİREYSEL üzerinde .icraat yapmıştır yani TİCARET geri plandadır.

KOÇ ise Kurumsal çıkarları için icraat yapmıştır KARŞISINDAKİNİN gücünü anlamıştır ayrıca DIŞ ÜLKELERLE BAĞLANTILI OLAN BİR KOÇ Olimpiatlara katılan ülkelerdede reklamını yapmıştır.

DİLİM bukadar döndü ANLATABİLDİMMİ ?

ŞİMDİ sen reklam alıyorsun reklam parası alarak seni nasıl satın almadılar ise sponsorlukta bir reklamdır

ÇELİŞKİLER e gelince tekrar girmeyelim istersen o konulara AYRICA O İSTEDİ BU İSTEDİ diye ben çelişki aramam.

hirahos

Kıdemli Üye
Ahter kardeşim cemaati sevmemek ayrı şey sayısal olarak cemaatin çokluğunu gör(e)memek ayrı şey. Öncelikle bunun altını çizeyim İkinci olarak işler inan o kadar basit değil. Cemaat için kulaktan duyma bilgilerle şunu söyleyeyim ki hiçbir partinin alternatifi yoktur diye bişey yoktur görüşündeler. Duyduğum bir parti var (ama şu an ismini vermeyeyim çünkü daha net bir bilgi değil) cemaat o partiye kendi adamlarından birini en yüksek görevlerden birinde olmasını isteyip (başkan, başkan yardımcısı veya eşbaşkan vs gibi) o partiye oylarını verecekler. Daha sonra istedikleri tüm kadrolara kendi adamlarını rahatlıkla yerleştirecekler.

Onun için AKP ayağını denk alsın şu anda dindar kesim için başka alternatifimiz yok havalarına kapılmasın derim.

Sırf cemaate yakınım diyenler arasında yapılan bir ankette sorulardan biri şuydu:

- Cemaat, Ak partiyi desteklememe kararı alırsa oyunuzu cemaat isteği doğrultusunda kullanır mıydınız?

%75 Hayır, kullanmaz, Ak Partiye oy atardım

Cevabı çıktı... :)

Asıl kendisine cemaat diyen abiler alternatifimiz yok havasından kurtulmalı....

Muminaga

Yeni
...Kardeşim , seçimlerde cemaatın hiç bir sayısal üstünlüğü yok!!
cemaat sayısal olarak çok abartılıyor.
sayısal bir gücünün olduğu konusundaki yanlış görüşler var.

Cemaat, Türkiye genelinde veya bölgesel düzeyde faaliyet gösteren, il-ilçe ve kasabalarda örgütlü herhangi bir derneğin ilk aşama olarak taşra birimlerinde delege seçimi sonucu bir varlık ortaya koyabilmiş değildir.

eğer sayısal olarak bir varlık ortaya koymuş ise bu cemaatin gücünü ortaya koyar.

taşrada seçilen delegeler aracılığıyla, derneğin merkez seçimi için bir büyük kongre düzenlenir ve kongrede de tekrar bir seçim yapılır, derneğin başkanlığı ve diğer yöneticileri bu kongrede sayısal üstünlüğe bağlı olarak belirlenir.

şehit aileleri ve yakınlarını koruma dernekleri mesela,
esnaf ve sanatkarlar odaları mesela,
hukuk baroları mesela
mühendisler odası mesela

gülen cemaatinin şu ilde, şu ilçede, şu kasaba ve şu köyde sayısal üstünlüğüne bağlı olarak meşru yollarla kontrolu altında tuttuğu bir sivil toplum kuruluşu var mıdır?

fakiri

Kıdemli Üye
Arkadaşlar, Bizim bu ülkede "cemaat" tabiri umumi bir tabirdir ve bugüne kadar da içi doldurulmuş değildir ! Öneğin, camilere namaz kılmaya gidenlere "cami cemaati" denir. Bu cami cematinin içinde nasıl ki her türden insan bulunursa, diğer cemaat olarak tarif edilen cemaatlerde de her türlü insan bulunur.Yani, her türlü insan derken, harama, helâle dikkat eden-etmeyen, ayetlere ve sünnete sarılan-sarılmayan, dünya menfaatlerine kendini kaptıran-kaptırmayan demek istiyorum. Bu nokta-ı nazardan "cemaat" kelimesi ele alındığında aynı cemaatin içindeki insanların bir bütünlük arzettiğini hiç düşünmüyorum.

agbi

Yasaklı
Sırf cemaate yakınım diyenler arasında yapılan bir ankette sorulardan biri şuydu:

- Cemaat, Ak partiyi desteklememe kararı alırsa oyunuzu cemaat isteği doğrultusunda kullanır mıydınız?

Hirahos

Cemeatin önde gelenleri açıklama yapmadımı CEMEAT ASLA SOL GÖRÜŞLÜ PARTİLERİ DESTEKLEMEDİ diye ve Şuanda AK partiden başka ELLE TUTULAN İSTİKRARLI PARTİ varmı ?

Ayrıca Cemeat aslA AK PARTİ yi eleştirmiyor diyenler bazı eleştirileri ETEKLERİNDE ZİL ÇALARAK KULLANIYOR Evet ERDOĞAN ın çevresinde Nasıl ERBAKAN ı yanıltanlar sardı ise o tipler var.

YENİ KÖPRÜNÜN İSMİ ?

TAKSİM PRAVAKASYONLARI nın hazırlığı 5,6 Ay önce başlamıştı ama ERDOĞAN KÜÇÜMSEDİ ERBAKAN ın SUSURLUK olayı gibi.

Bir örnek daha EHLİYET FİATLARI sonuç ne oldu.

YUKARIDAKİ İDDİLARIM yanlış sa yanlışımı düzelt.

agbi

Yasaklı
cemaat sayısal olarak çok abartılıyor.
sayısal bir gücünün olduğu konusundaki yanlış görüşler var.

Cemaat, Türkiye genelinde veya bölgesel düzeyde faaliyet gösteren, il-ilçe ve kasabalarda örgütlü herhangi bir derneğin ilk aşama olarak taşra birimlerinde delege seçimi sonucu bir varlık ortaya koyabilmiş değildir.

eğer sayısal olarak bir varlık ortaya koymuş ise bu cemaatin gücünü ortaya koyar.

taşrada seçilen delegeler aracılığıyla, derneğin merkez seçimi için bir büyük kongre düzenlenir ve kongrede de tekrar bir seçim yapılır, derneğin başkanlığı ve diğer yöneticileri bu kongrede sayısal üstünlüğe bağlı olarak belirlenir.

şehit aileleri ve yakınlarını koruma dernekleri mesela,
esnaf ve sanatkarlar odaları mesela,
hukuk baroları mesela
mühendisler odası mesela

gülen cemaatinin şu ilde, şu ilçede, şu kasaba ve şu köyde sayısal üstünlüğüne bağlı olarak meşru yollarla kontrolu altında tuttuğu bir sivil toplum kuruluşu var mıdır?

Cemeati okadar küçümseme YILLARCA İNSAN a yatırım yaptı SAYISAL olarak ta ETKİ olarak ta HİÇ TAHMİN EDEMECEĞİN bir seviyede ALLAH ın izni ilwe DÜNYA dada olacaktır.

Dua Nur

Kıdemli Üye

Cemaatin Ergenekoncu, gezici, darbeci dinazorlarına kapak olmuş. İleriyi gören, hizmet ehli genç cemaatçi kardeşlerimiz seçimde Ak Partiyi destekleyecekler, bunu çevremizde görüyor, duyuyoruz. Seçim sabahı o dinazorlar ya kahırlarından çekip gidecekler, veya sille tokat dışlanacaklar cemaatten.

veri

Yasaklı
alternatif bulunmadığı sürece akp desteklenecektir.
bunun genci veya yaşlısıyla alakası yok.
ama oy kaybı yaşanacağı belli
bu oy kaybı ne cemaatin işine gelir ne akp nin

oy kaybı sonrası pusuda bekleyen başka oluşumlar piyasaya çıkıcak
akp din değildir.
gözünüzde fazla büyütmeyin
bugün var yarın yok
özal ın anapına ne oldu.
sağ partiler uzun soluklu olamıyorlar