Saadetliler ABD'nin Suriye'ye müdahale ihtimali üzerine elçilikte arbede çıkardı

agbi

Yasaklı
YALANDAN KİM ÖLMÜŞ

@ercan Tekin diyorki...... Christopher'ı yendik diyor..Yani Erbakan diyor ercan tekin getiriyor mesajına AMA ASLI ÖYLE DEĞİL...

İşte Erbakan ın sözleri

Erbakan, 28 Şubat darbesinden dönemin ABD Dışişleri Bakanı Warren Christopher'ı sorumlu tuttu.

30 Ekim 1996 tarihli kriptonun ABD'nin Ankara Büyükelçiliği'ne gönderilmesiyle harekete geçildiği görüşünde. 28 Şubat sürecinde başbakanlıktan istifa etmeyi hiç düşünmediğini belirtiyor. Askerlerle arasının iyi olduğunun altını çiziyor. "Tertipçiler dış güçlerdi" görüşünü savunuyor
.

Ercan 28 ŞUBAT oldumu OLDU

28 ŞUBAT MÜSLÜMANLAR ALEHİNEMİ OLDU EVET MÜSLÜMANLAR ALEHİNE OLDU.

DAHA NE KONUŞUYORSUN ??????????????????

Ebu Kasım

Asistan
YALANDAN KİM ÖLMÜŞ

@ercan Tekin diyorki...... Christopher'ı yendik diyor..Yani Erbakan diyor ercan tekin getiriyor mesajına AMA ASLI ÖYLE DEĞİL...

İşte Erbakan ın sözleri

Erbakan, 28 Şubat darbesinden dönemin ABD Dışişleri Bakanı Warren Christopher'ı sorumlu tuttu.

30 Ekim 1996 tarihli kriptonun ABD'nin Ankara Büyükelçiliği'ne gönderilmesiyle harekete geçildiği görüşünde. 28 Şubat sürecinde başbakanlıktan istifa etmeyi hiç düşünmediğini belirtiyor. Askerlerle arasının iyi olduğunun altını çiziyor. "Tertipçiler dış güçlerdi" görüşünü savunuyor
.

Ercan 28 ŞUBAT oldumu OLDU

28 ŞUBAT MÜSLÜMANLAR ALEHİNEMİ OLDU EVET MÜSLÜMANLAR ALEHİNE OLDU.

DAHA NE KONUŞUYORSUN ??????????????????

agbi amca sen konulardaki video yayınlarını izlemiyon demekki :)
ercan abinin yayınladığı videoda Erbakan ne demiş bak sende :)
videonun 1dakikasının 9.sn de Erbakan biz 28 şubat baskılarına boyun eğmediğini Christopherı yendiğini söylüyor :)

ercan abi yanlış bişey dememiş sen yanlış anlamışsın

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Allah razı olsun Kasım kardeşim gördüğün gibi bıktım hiçbirşeyi anlamıyor Ben beyaza beyaz desem agbi onu siyah yapmak için herşeyi yapar.

Ebu Kasım

Asistan
Allah razı olsun Kasım kardeşim gördüğün gibi bıktım hiçbirşeyi anlamıyor Ben beyaza beyaz desem agbi onu siyah yapmak için herşeyi yapar.
abi mücahit dediğin sabırlı olur sen haklıysan zaten cevabında olur
bence abi ilminle cevabını kızmadan vermeye çalış

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
abi mücahit dediğin sabırlı olur sen haklıysan zaten cevabında olur bence abi ilminle cevabını kızmadan vermeye çalış
İyide güzel kardeşim kaç yıldır bunları çekiyoruz çok sabrettik ama niyetlerin bozuk olmasından dolayı sabır faslını geçtik. .Sen yinede benim kadar kızma sabrını koru.

elemin

Profesör
güzel senaryo
devam edin lütfen

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
teklig-manset.jpg

http://www.milligazete.com.tr/haber/Muhaliflere_gore_Rusya_vakit_kazanmaya_cabaliyor/291189

agbi

Yasaklı

güzel senaryo
devam edin lütfen

Ercan....http://www.ihvanforum.org/showthrea...ru-çıkmadımı&p=1286521&viewfull=1#post1286521 ...adresteki mesajımda DEDİM ki SEN VE ARKADAŞLARINA İHVAN FORUM u SP si işleyiş tarzında yaptırmıcam diye DEDİMMİ DEDİM Dedikten sonra bir gördüm Ebu Beyy MÜKERERER ama Forumda ASLI DURUYOR Bunu da sen biliyorsun.

EBU Bey innnn ASLI sana söylüyorum ÇİFTE ÜYELİK Karşı tarafı APTAL yerine KOYMAK tır İNSANLARI ALDATMAK tır AL GÜLÜM VER GÜLÜM haaa İSLAM da bu caizmidir YALAN SÖYLİYEREK FORUM üye olmak.Hadi cevap ver Ebu bey in aslı herkimsen DÜRÜST OL HiLELERİN ARKASINA SAKLANMA Ercan Tekin bumu senin arkadaşın bak neler yapmış ÜZÜM ÜZÜM e baka baka kararmasın sonra.

veri

Yasaklı
biz suriyeye müdahale taraftarı değiliz...

müslümanın müslümanla yapacağı savaştan ancak , yahudi ve hristiyanlar ve de bunları "dost" edinenler haz alabilir.
şehit olmak istemiyor musun.

abd müdahale etmesin
senmüdahele etmesin

suriyedeki zalimden kim kurtarıcak
geriye sevmediğin gülen kalıyor:)