Saadetliler ABD'nin Suriye'ye müdahale ihtimali üzerine elçilikte arbede çıkardı

Ebu Kasım

Asistan
Yeni-OSMANLI : füze müze yok, yalan konusma, radar var ve sadece savunma amacli kurulmustur. Iranin türkiyeyi vurmak gibi ard niyeti yoksa bu savunma sisteminden neden rahatsiz oluyor?

Yeni-Osmanlı bilgisizliğin ayyukaya çıktı

FÜZE KALKANI NEDİR?
ABD'nin balistik füze saldırılarına karşı korunması için, geliştirilmeye başlanan FÜZE KALKANI projesi almıştır. Füze kalkanının esası, bir balistik düşman füzenin, füzesavar bir füzeyle vurulmasıdır.

Malatya Kürecik'teki füze savunma sistemi füzelerle çalışıyor Osmanlı dostum :)

Ebu Kasım

Asistan
243669.jpg

bantop_DORT.gif
[FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]ABD Irak’ı İncirlik’ten vurdu
[FONT=Arial, Trebuchet MS, Helvetica]Musul kenti civarındaki uçaksavarların Amerikan uçaklarına kilitlenmesi üzerine, hedeflerin vurulduğu açıklandı.[/FONT]
35094.jpg
[FONT=Arial, Trebuchet MS, Helvetica]Irak halkı ilk saldırının yaralarını sararken, ABD uçakları bu kez Musul yakınlarını bombaladı[/FONT]
clear.gif
[FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES][FONT=Arial, Trebuchet MS, Helvetica]AA[/FONT][/FONT]
[FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]22 Şubat— [/FONT] [FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]ABD, geçen haftaki harekatın ardından Irak’a ikinci bir saldırı düzenledi. Amerikan jetlerinin Adana’daki İncirlik Üssü’nden kalktığı ve Irak’ın kuzeyindeki uçuşa yasaklı bölgede rutin denetim görevlerini yaptıkları bildirildi.[/FONT]
[/FONT]

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Füze kalkani bir radadir, patriotlar ise füzelerle calisir,menzili kisadir ve sadece savunma amaclidir.
Eger iranin türkiyeyi vurma gibi bir ard niyeti yoksa buna itiraz etmesi anlamsizdir.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
burada sizin celiskinize dikkat cektim sadece.
Türkiye destek olmusmu olmamismi, akp ye oy verenler bu sebebden dolayi 7 sülalesine kadar alni secdeden kalkmasa bile kurtulurmu kurtulmazmi meselesi ayri mesele.
Size göre akp zaten isbirlikci, siyonist usagi, hain... iran ise kahraman :)
madem öyle, gel biraz irani konusalim diyorum sadece, konuslaim ve iki yüzlü celiskilerinizi görelim:

Irak, İran sayesinde işgal edildi
http://www.irantehlikesi.com/?p=817

suan kasaplik yapanlar sizin kendilerini kinayamadiginiz esad rejimi ve öve öve bitiremediginiz iran ve hizbullah...

Suan Iran ve hizbullah suriyede katliam yapiyor,zalim esad rejimini destekliyor...peki yillarca bize "cihad emiri" olarak yutturulmaya calisilan erbakan hoca ne diyor: (ibretlik bir durum)

Erbakan:Siyonistler Tayyip ile Mazallah Hizbullah'ı Bitirmek İstiyor:

http://www.youtube.com/watch?v=PsFo1llj6lY

Erbakan'dan Lübnan Hizbullahına Övgü

Prof. Necmeddin Erbakan "İslam İnkılabı" hakkında da şu değerlendirmelerde bulundu:

“Şah rejimi Firavuncu bir rejimdi ve uzun yıllar boyunca İran'a hakim oldu. Bu şahinşahlık rejimi karşısında boy göstererek İslami bir hükümet kuran bir kişi büyük iş yapmış demektir. İran inkılabının dünyada etkisiz olduğunu söyleyemeyiz. Türkiye'de de Asr Saadeti isteyen kişiler var ve bu kişilerin sayısı gün be gün daha da artıyor.”

Konuşmasında hizbullah'ı takdirle anıp Hizbullah'ın küresel hedeflerine dikkat çeken Erbakan “Hizbullah'ın hedefi siyonizmin ve emperyalizmin faaliyetlerinin köklerini kurutmak ve ilahi adalet nizamını kurmaktır. Fakat maalesef Batı'da Hizbullah ismi ile terörizm arasında ilişki kuruluyor. Bizler bu alanda çalışmalıyız, çünkü İran Hizbullahı'nın hedefi ilahi nizamı kurmaktır dolayısıyla Hizbullah'ın yapacak çok işi var” dedi.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:wqCD8mpcyyYJ:www.tevhidhaber.com/news_detail.php%3Fid%3D54166+erbakan+hizbullaha+%C3%B6vg%C3%BC&cd=3&hl=de&ct=clnk&gl=de

irak isgali konusunda akp yi yerden yere vuran erbakan ne hikmetse isgalden sonra irani ziyaret ettiginde irana övgüler yagdirdi

Erbakan:
"(İran) Çok şahsiyetli bir politika takip ediyor. Kendi milli menfaatini gözetiyor, yani işbirlikçilik yapmıyor, milli görüş yapıyor. Bu sebepten dolayıdır ki biz, İran'daki faaliyetleri takdirle karşılıyoruz."

http://www.dunyabulteni.net/index.php?aType=haberArchive&ArticleID=104796

Bu iki yüzlü siyasetin aciklamasini yapabilecek biri varmi acaba?

Erbakan, İran İslam Devrimi'ni överek, "Bu büyük devrimi idrak etmek lazım. Bu devrim, sömürüye ve ezilmeye karşı insanların hakkını koruma devrimidir. İran'daki bu devrim, bütün dünyaya saadetin çekirdeği olacaktır inşallah" dedi.

http://www.haber10.com/haber/59724#.UfHi_6y59kg

saadetin çekirdeği :)

erbakan ne masallar anlatmis ama be, milli-görüscülerin iranci olmasi ve esad rejimine sesini cikarmamasinin sebebi aslinda erbakandir !

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
IRAK İŞGALİNE İRAN’IN VERDİĞİ STRATEJİK DESTEK VE İLİŞKİLER Amerikan işgal güçlerinin Irak’a girmesi Hizbullah’ın merci olarak kabul ettiği İran’ın desteğiyle olmuştur. Bunun binlerce delili bulunmakta olup en görüneni işgalle birlikte iktidar elitlerinin, işgalcilerle ihale paylaşıp ülkeye hakim olan kesimlerin İran destekli Şii partilerle şahsiyetlerden oluşmasıdır. 2004 yılında İran cumhurbaşkanı yardımcısı Ali Abtahi yaptığı açıklamada: “Eğer İran’ın desteği olmasaydı Amerika Irak ve Afganistan işgallerini başaramazdı.” demekteydi. Muhammed Hatemi, Mahmut Ahmedinecat ve Haşimi Rafsancani gibi İranlı yetkililerin yaptığı açıklamalar dikkatle incelendiğinde işgal sürecinde İran’ın ne tür bir destekleyici rol oynadığı açıkça görülecektir. Yine işgal mimarlarından Savunma Eski Bakanı Donald Rumsfeld’in geçtiğimiz yıl yayımladığı anılarından oluşan “Bilinen ve Bilinmeyen” isimli kitabı da konuya dair geniş ve önemli bilgiler sunuyor. Burada Şii merciiyyet makamındaki dini otoriterlerden, Şii partilere, oluşumlara ve şahsiyetlere kadar yapılan görüşmeler, işin finansal boyutu ve verilen sözlere kadar üzeri örtülü birçok dosyayı açığa çıkartacak bilgi yer alıyor.

29 Mayıs 2007 tarihinde Bağdat’ta Amerikan ve İran büyükelçileri bir araya gelerek Irakta güvenliği tesis etme konusunda aynı hedefle toplanıyorlar. İran’ın işgale en büyük desteği işgal öncesinde olmuştu. İran destekli Şii siyasiler kitle imha silahları vs gibi tamamı yalan çıkan iddiaları, uyduruk belge ve bilgileri aşırı muhafazakar Bush ve ekibine iletmiş böylece işgale giden yol açılmıştı. Irak işgaline de zaten Irak İslam Devrim Yüksek Konseyi Bedir Tugayları gibi Şii silahlı milis örgütler tüm gücüyle destek vermişti. İşgal edilen Irak’ı ilk kabul eden devlet de İran İslam Cumhuriyeti oldu. Eski Dışişleri Bakanı Kemal Harrazi işgal altındaki Irak’ta işgalcilerin koruması altında 2005 Mayıs ayında Bağdat’ı ilk ziyaret eden dışişleri bakanı olacaktı! Yine yüz binlerce işgalcinin hava, kara ve denizde hakim olduğu işgal altındaki Irak’ta Amerikan koruması altında kırmızı halılarla “Yeşil Bölgeye” Mart 2008 tarihinde giden bizzat İran cumhurbaşkanı Ahmedinecat olacaktı! Ziyaretin gerçekleştirildiği tarihte ülkenin işgal edildiğini, yüzbinlerce Amerikan askerinin hava, kara ve denizde hakim olduğunu, Necat’ın indiği havalimanının tamamen Amerikan kontrolü altında olduğunu, Yeşil Bölgeye kadar Necat’ı işgalcilerin koruduğunu kamuoyu dikkatle not etmelidir!

devamini okumak icin tikla:

http://irananaliz.wordpress.com/201...irenis-aktorler-hedefler-ve-iransii-siyaseti/

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
bizim acimizdan mesele sii-sunni meselesi degil, mesele insanlik meselesi, orada öldürülenler müslüman olmasalar dahi zulüm zulümdür, bunu bir müslüman hosgöremez.
Benim sahsen siilikle veya alevilikle sorunum yok,leküm dinikum veliye din. Kim neye inanirsa inansin,nasil yasamak isterse yasasin BATILDA olsa bunlarla baris icinde yasamak isterim ama baskalarina zarar vermeye basladiklari an durum degisir. fitne , katliam, yalan gibi kötülüklerde bulunanlar ister sii olsun, ister sunni, ister hristiyan, ister yahudi ...buna gücüm nisbetinde cephe alirim.
Suriye meselesinde irana cephe almamizi yanlis anlayanlar var, kafirlerin siilerle sunnileri savastirma oyununa alet oluyorsunuz diyorlar, öyle degil, bunlarin mantigina göre hareket edeceksek suriyedeki katliamlara sebeb olanlarin alevi-sii olmasi bu oyuna alet olmamak icin zulme sessiz kalmamizi gerektirir. Oysa bizim bunlara karsi cephe almamizin asil sebebi bu katliamlardir, ASIL bu katliamlari yapanlara sirf sii-alevi diye tepkisiz kalmak SII-SUNNI kavgasina alet olmaktir cünkü katledenler siilik adina katlediiyor, sunnileri tahrik ediyor, kavganin büyümesine alet oluyor.

agbi

Yasaklı
Abd ile İslama hizmet ediyormuş Akp ! Yeni-Osmanlı hiçmi hidayet feraset yok sende ?... Allah'ım şu akıl müslümanlığın neresinde var?

Mesajlarını okuyorum ama cevap vermiyorum nedenmi ? @Çöl Aslanı çarpar mazallah beni onada bu hazzı vermek istemiyorum.

manifesto

Yasaklı
Esad yalaklarına müjde verebiliriz
ABD Suriye'ye müdahale etmeyecek
Çünkü orada Laik Esad Müslüman halkı katlediyor
Ölenler Müslüman
Eğer kimyasal silahları teslim ederse müdahale olmayacak
Gelişmeler bu yönde
Yine dört ayağı üzerine düştü
Etrafında bu kadar dalkavuğu varken Esad'ın sırtı yere gelmez
Yalayın rejimi parlatın

Ebu Kasım

Asistan
burada sizin celiskinize dikkat cektim sadece.
Türkiye destek olmusmu olmamismi, akp ye oy verenler bu sebebden dolayi 7 sülalesine kadar alni secdeden kalkmasa bile kurtulurmu kurtulmazmi meselesi ayri mesele.
Size göre akp zaten isbirlikci, siyonist usagi, hain... iran ise kahraman :)
madem öyle, gel biraz irani konusalim diyorum sadece, konuslaim ve iki yüzlü celiskilerinizi görelim:

Irak, İran sayesinde işgal edildi
http://www.irantehlikesi.com/?p=817

suan kasaplik yapanlar sizin kendilerini kinayamadiginiz esad rejimi ve öve öve bitiremediginiz iran ve hizbullah...

Suan Iran ve hizbullah suriyede katliam yapiyor,zalim esad rejimini destekliyor...peki yillarca bize "cihad emiri" olarak yutturulmaya calisilan erbakan hoca ne diyor: (ibretlik bir durum)

Erbakan:Siyonistler Tayyip ile Mazallah Hizbullah'ı Bitirmek İstiyor:

http://www.youtube.com/watch?v=PsFo1llj6lY

Erbakan'dan Lübnan Hizbullahına Övgü

Prof. Necmeddin Erbakan "İslam İnkılabı" hakkında da şu değerlendirmelerde bulundu:

“Şah rejimi Firavuncu bir rejimdi ve uzun yıllar boyunca İran'a hakim oldu. Bu şahinşahlık rejimi karşısında boy göstererek İslami bir hükümet kuran bir kişi büyük iş yapmış demektir. İran inkılabının dünyada etkisiz olduğunu söyleyemeyiz. Türkiye'de de Asr Saadeti isteyen kişiler var ve bu kişilerin sayısı gün be gün daha da artıyor.”

Konuşmasında hizbullah'ı takdirle anıp Hizbullah'ın küresel hedeflerine dikkat çeken Erbakan “Hizbullah'ın hedefi siyonizmin ve emperyalizmin faaliyetlerinin köklerini kurutmak ve ilahi adalet nizamını kurmaktır. Fakat maalesef Batı'da Hizbullah ismi ile terörizm arasında ilişki kuruluyor. Bizler bu alanda çalışmalıyız, çünkü İran Hizbullahı'nın hedefi ilahi nizamı kurmaktır dolayısıyla Hizbullah'ın yapacak çok işi var” dedi.

http://webcache.googleusercontent.c...akan+hizbullaha+övgü&cd=3&hl=de&ct=clnk&gl=de

irak isgali konusunda akp yi yerden yere vuran erbakan ne hikmetse isgalden sonra irani ziyaret ettiginde irana övgüler yagdirdi

Erbakan:
"(İran) Çok şahsiyetli bir politika takip ediyor. Kendi milli menfaatini gözetiyor, yani işbirlikçilik yapmıyor, milli görüş yapıyor. Bu sebepten dolayıdır ki biz, İran'daki faaliyetleri takdirle karşılıyoruz."

http://www.dunyabulteni.net/index.php?aType=haberArchive&ArticleID=104796

Bu iki yüzlü siyasetin aciklamasini yapabilecek biri varmi acaba?

Erbakan, İran İslam Devrimi'ni överek, "Bu büyük devrimi idrak etmek lazım. Bu devrim, sömürüye ve ezilmeye karşı insanların hakkını koruma devrimidir. İran'daki bu devrim, bütün dünyaya saadetin çekirdeği olacaktır inşallah" dedi.

http://www.haber10.com/haber/59724#.UfHi_6y59kg

saadetin çekirdeği :)

erbakan ne masallar anlatmis ama be, milli-görüscülerin iranci olmasi ve esad rejimine sesini cikarmamasinin sebebi aslinda erbakandir !

Allah Allah ne anlamaz insanmışsın Osmanlı enterasan adamsın vesselam

milli görüşçüler İranı körü körüne desteklediklerini iddia etmiyorlarki nereden de saplandı bu iran takıntısı anlamadım ki

hem amerikancı akp yi destekleyeceksin hemde milli görüşün iranla bölge siyonizmle mücadele girişimlerini eleştireceksin olacak işmi ?

iki yüzlü biri varsa bu savunduğun akp ve senin gibilerdir diye düşünüyorum

sebebini açıklamam gerekirse oda hem amerikanın ve ab'nin haçlı işgallerinde Akp hükümeti nefer olarak yardım edecek hemde suriye konusunda mazlumdan yanayım ayağa yapmak pekde inandırıcı gelmiyor çünkü suriyeye Abd girmeli diyen Tayyipin niyeti belli bir haçlı işgaline daha yardım etmek kim bahanesiyle zalim saddam bahanesiyle ıraka demokrasi getirecem diye giren amerikanın bugün zalim esadı yıkıp demokrasi getireceğim demesi gibi
bu oyunları daha ne kadar yiceksiniz nasıl müslümansınız siz Allah aşkına

yeni-osmanlı senin çok şey bilmeden yazdığını anlamak zor değil füze savunma sistemindeki gafından anladım ve Erbakan düşmanlığındanda ne kadar cahil kaldığını tam anladım

Türkiye bölgedeki yaşanan olayları Amerikanın emrinde ve planlarında hareket etmesinden dolayı İranda kendi milli politikasını yürütmek zorundadır
Türkiye hem malatyadan İrana abd füzelerini dikecek aman israili ve türkiyedeki abd üslerini vurursan seni malatyadan vururuz diye ABD bayraktarlığı yapacak hemde İranı suriye konusnda eleştirecek

milli görüş abd yerine iranı ikna edip birlikte politikalar yapmasının daha doğru olduğunu savunuyor
buna karşı çıkan amerikancı müslümanların milli görüşe iran üzerinden fesatlık yapmaları ne kadar kötü niyetler beslendiğini gösteriyor

dün ırakı bombalattıran milyon insanı öldürülmesine ses etmeyip destek olan akp bugün suriye için esed öldürmesin abd öldürsün daha çok öldürür nasılsa abdnin demokrasisi fazla insan öldürüyor diye bağırıp duruyolar

Erbakan hocanın İran hakkındaki sözlerine tamamen katılıyorum
İran amerikancı yada batıcı değil eski rejimde öyleydi ama şimdi değil
İran kendi milli politikalarına sahip bir ülke Erbakan hocada bu yüzden övüyor
kaldıki Erbakan hoca İranın yaptığı yanlışları övmek gibi bir işide olmamıştır

yeni-osmanlının ileri düzeyde Erbakan düşmanlığı yada hazımsızlığı diyelim bir sıkıntısı var hemen hemen her meselede Erbakana kin kustuğunu görmek üzücü

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Irani kimler kurmus, siilik nasil olusmus, önce bunu ögren, bunu ögrenemedigin sürece islam dünyasindaki fitenin temel kaynagindan asla haberdar olamassin. bu bir...
ikincisi, siyonistler iki kanadli hareket eder, 1. kanad dinsizdir, 2 kanadin maskesi dincidir.
Dincilik maskesiyle müslümanlari istedikleri yöne yönlendirirler.
2. kanaddakiler genelde müslümanlarin icindeki asiri uclardan olusur ve cogu zaman kullanildiklarini anlayamazlar, mesela islam dünyasina saldirmak üretilen ve sürekli gündemde tutulan "islami terör tehlieksini" yamuk yumuk eylemleriyle dogrulayip ser güclerin ekmgeine yag süren el kaida tari örgütler gibi...
Veya bir yandan siyonizm edebiyati yapan esad rejimi diger yandan kendi halkina zulmederek siyonistlerin bölgeyi kana bulama hedefine hizmet etmesi gibi...
Iranda böyle...bir yandan bol bol anti siyonist söylemler, diger yandan siyonistlerin uydurduklari yalan haberlerle kendi halkini türkiye aleyhine kiskirtmalar, bir yandan israili hedef almalar diger yandan suriyede hizbullah ve devrim muhafizlari vesilesiyle israilin yapamadigi katliamlarda bulunmalar, bir yandan bol bol abd karsitligi, diger yandan abd nin iraktaki isgaline destek...liste uzarda uzar.
Milli-görüste böyle, bir yandan bol bol siyonizim edebiyati, diger yandan türkiyedeki siyonist taseronlarina hesab soranlara karsi cephe alma,fitneye alet olma, derin devlet ile isbirligi yapma eylemleri...vs...vs...
Milli ve manevi degerlerimize düsman olan zihniyet ile kanka olan erbakan:
http://videoixir.com/watch/945238/erbakan-din-karsiti-tuncay-ozkana-ovguler-yagdiriyor-.html

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Mesajlarını okuyorum ama cevap vermiyorum nedenmi ? @Çöl Aslanı çarpar mazallah beni onada bu hazzı vermek istemiyorum.
Forum şahid olun ben bu kişiye sataşmadım ama herzaman ki gibi o bana sataşıyor işte herkes kimin hasta kimin psikolojik sorunlu olduğunu yine görmüş oldu.

Neyseki forum ne olduğunu öğrendi hamd olsun.

agbi

Yasaklı

Forum şahid olun ben bu kişiye sataşmadım ama herzaman ki gibi o bana sataşıyor işte herkes kimin hasta kimin psikolojik sorunlu olduğunu yine görmüş oldu.

Yazdıklarınla bana sataşıyorsun.

PİSİKOLOJİK HASTAMIYIM yapma İMZA na bir bak şuana kadar tüm yazdıklarını yalanlıyor MESAJLARDA İDDİA EDİYORSUN İMZAN İLE REDEDİYORSUN Bu nasıl pisikolohji yaaaaa

ALON LİE ne demiş " BİZ NE YAPTIKSAK ONA KARŞI KAZANAMADIK " Sen değilmisin ERBAKAN a enson 28 ŞUBAT ı İSRAİL yaptı diye ŞİMDİ KİMİN PİSİKOLOJİSİ BOZUK

@Çöl Aslanı @leyl!fer vedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee @SesS!zL!k... KAÇ GÜN CEZA ALIRIM Ercan Tekin pisikosunu açığa çıkardım diye.

Böylesi az bulunur İMZA sı ile tüm söylediklerini İNKAR EDEN

Nemiş ERBAKAN a İSRAİL HİÇ BİR ŞEY YAPAMAMIŞ Nemiş En Son 28 ŞUBAT ı yapan İSRAİL miş

VAYYY BE DEMEKKİ 28 ŞUBAT ta ERBAKAN KAZANMIŞ DİK DURMUŞ KAYBETMEMİŞ

agbi

Yasaklı

PİSİKOLOJİK HASTAMIYIM yapma İMZA na bir bak şuana kadar tüm yazdıklarını yalanlıyor MESAJLARDA İDDİA EDİYORSUN İMZAN İLE REDEDİYORSUN Bu nasıl pisikolohji yaaaaa

ALON LİE ne demiş " BİZ NE YAPTIKSAK ONA KARŞI KAZANAMADIK " Sen değilmisin ERBAKAN a enson 28 ŞUBAT ı İSRAİL yaptı diye ŞİMDİ KİMİN PİSİKOLOJİSİ BOZUK

@Çöl Aslanı @leyl!fer vedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee @SesS!zL!k... KAÇ GÜN CEZA ALIRIM Ercan Tekin pisikosunu açığa çıkardım diye.

Nemiş ERBAKAN a İSRAİL HİÇ BİR ŞEY YAPAMAMIŞ Nemiş En Son 28 ŞUBAT ı yapan İSRAİL miş

Bir MİLLİ GÖRÜŞ çü böylemi olur ?

Bir MİLLİ GÖRÜŞ çü iddiasını mücadelesi İMZA sı ile PASİFLEŞTİRİRMİ ?

Yapma Ercan sen önce milli görüş ÇÜ NASIL OLUR ONU ÖĞREN SONRA meydanlara çık.

DAHA ÖNCEKİLERİ BIRAKTIM 28 ŞUBAT Kim yaptı 28 Şubat ? Ercan Tekin Bak İSRAİL li bizyapamadık diyor gücümüz yetmedi diyor.

agbi

Yasaklı

DAHA ÖNCEKİLERİ BIRAKTIM 28 ŞUBAT Kim yaptı 28 Şubat ? Ercan Tekin Bak İSRAİL li bizyapamadık diyor gücümüz yetmedi diyor.

@Çöl Aslanı @leyl!fer vedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee @SesS!zL!k... Sizlere bir bilmece

28 ŞUBAT kim yaptı ??????????????????

İSRAİL BİZ YAPAMaDIK DİYOR ERBAKAN GÜÇLÜ HEP DİK DURDU DİYOR

agbi

Yasaklı

@Çöl Aslanı @leyl!fer vedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee @SesS!zL!k... Sizlere bir bilmece

28 ŞUBAT kim yaptı ??????????????????

İSRAİL BİZ YAPAMaDIK DİYOR ERBAKAN GÜÇLÜ HEP DİK DURDU DİYOR

Ercan Tekin Lütfen cevap verin

AŞAĞIDAKİ SOSYAL GELİŞMELERİ KİM YAPTI İSRAİL YAPMADIMI İmzan böyle diyor.

Cuntacılar Türkiye’yi Yerle Bir Etmiş
28 Şubat’ta hükümeti istifaya zorlayan cuntacılar ve sivil işbirlikçileri el ele verip devleti adeta tarumar etmiş.
Cuntacılar Türkiye’yi Yerle Bir Etmiş
09 Eylül 2013 Pazartesi 00:51
Darbeciler 14 ay gibi bir sürede 25 vali ve aralarında kaymakam, vali yardımcısı ve il hukuk işleri müdürlerinin de bulunduğu 924 kişiyi sürgün edip, Kur’an kurslarını sıfırlamak için operasyonlar düzenlemiş...

Akit, 28 Şubat’ın sivil paşaları tarafından gerçekleştirilen kıyıma ait skandal bir raporu ele geçirdi. Refahyol Hükümetinin yıkılması sonrası cunta tarafından kurdurulan Anasol-D ve Anasol-M Hükümetlerinin icraatına ait 17 sayfalık “İçişleri Bakanlığı Müsteşarlığı İzleme Grubu Başkanlığı” sunuş belgesinde şok ifadeler yer alıyor. Raporda Genelkurmay emri ile 25 vali, 924 kaymakam, vali yardımcısı ve il hukuk işleri müdürünün tenzili rütbeyle sürgün edildiği, mülki idarenin yüzde 60’ının pasifize edildiği, sadece 14 aylık dönemde 172’si vatandaş, 9524’ü kamu görevlisi olmak üzere 9696 kişi hakkında kılık kıyafet gerekçesiyle işlem yapıldığı belirtiliyor. Dernek ve vakıflarla Kur’an kurslarına dönük operasyonlardan övgüyle bahsedilen belgede, koyun keçi derilerinin dahi nasıl gasp edildiği açıkça gözler önüne seriliyor.

İŞTE CUNTANIN ÖVÜNÇ TABLOSU

28 Şubat davasına bakan Ankara 13. Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderilen 17 sayfalık korkunç raporda şu ifadeler yer alıyor:
“İçişleri Bakanlığı İzleme Grubu Başkanlığı Sunuş- Başbakanlığın 04.02.1998 tarih ve 01779 sayılı genelgesi ile oluşturulan Uygulamayı Takip Kurulunun çalışmalarını hukuki bir zemine oturtturmak amacıyla 3152 sayılı İçişleri Bakanlığı Kuruluş ve Görevleri hakkında kanunun 33. Maddesine istinaden “İçişleri Bakanlığı izleme Grubu Çalışma Yönergesi” hazırlanarak 16.02.1998 tarihli Bakanlık oluruyla Grup çalışmaya başlamıştır.

MÜLKİ VE İDARİ AMİRLERİN YÜZDE 60’I PASİFİZE EDİLDİ

Devletin temsilcisi sıfatını taşıyan Mülki İdare Amirlerinin her ne suretle olursa olsun irticai bir faaliyette bulunmaları veya bu faaliyetlere destek vermeleri kabul edilemez, bu bağlamdan 06.06.1998 tarihli toplantıda 89 vali yardımcısı ile 292 kaymakam hakkında irticai faaliyette bulunduğu veya irticai faaliyetlere destek verdiğinin ileri sürülmesi üzerine; bu yıl kaymakamlar kararnamesi; belirtilen niteliklere sahip mülki idare amirlerinin bir an önce PASİFİZE edilmesi amacıyla her zamankinden 4 ay önce çıkarılmıştır. İrticai faaliyette bulunduğu veya destek verdiği iddia edilen 89 vali yardımcısı ve 292 kaymakam olmak üzere toplam 381 Mülki İdare Amiri hakkında 18 özel grup müfettişi ile inceleme yapılmıştır. 8 Vali yardımcısı, 9 kaymakam olmak üzere toplam 17 kişinin İl Hukuk İşleri Müdürlüğüne; 58 kaymakamın Vali Yardımcılığına atanmalarının uygun olacağı teklif edilmiş; bu teklifler 23.07.1998 tarihinde çıkartılan kararname ile uygulanmıştır. Toplam 75 Mülki İdare Amiri çıkartılan bu kararname ile PASİFİZE edilmişlerdir. Toplam bildirilen 311 Mülki İdare Amirinin de 1. Grupta değerlendirilen 124 kişiden 75 kişinin PASİFİZE edildiği dikkate alındığında; 124 kişilik gruptan % 60.5’i PASİFİZE edilmiştir.

GENELKURMAY EMRİYLE 25 VALİYE SÜRGÜN

Genelkurmay Başkanlığı’nca İçişleri Bakanlığı’na verilen ve 55. Hükümetin kurulmasını müteakip Bakanlığımıza ulaştırılan irticai faaliyetlere destek verdiği ileri sürülen 36 il valisinden 13 vali çıkartılan kararnamelerle merkez valiliğine alınmış, 5’inin de görev yerleri değiştirilmiştir. Ayrıca 1997 yılı içerisinde çıkartılan 3 kararname ile 924 kaymakam, vali yardımcısı ve il hukuk işleri müdürlerinin görev yerleri değiştirilmiştir. 16.05.1998 tarihinde yapılan Başbakanlık Takip Kurulunda Genelkurmay Başkanlığı temsilcileri tarafından 7 vali ve 53 kaymakamın irticai faaliyetlerde bulundukları veya destek verdikleri belirtilerek bunlara ait istihbari bilgilerin Bakanlığımıza bildirilmesi sonucu yapılan inceleme sonucu 5 vali, 17 kaymakam ve 1 vali yardımcısı hakkında alınan ihbardan önce işlem yapıldığı belirlenmiştir.

MİLLETİN KOYUN KEÇİ DERİLERİNİ ÇALMAKTA BÜYÜK BAŞARI SAĞLANMIŞ

Türk Hava Kurumu dışında bazı irticai unsurların veya grupların ya da başka kişi veya dernek ve vakıfların her ne şekilde olursa olsun kurban derisi ve bağırsak toplama faaliyetleri 1997 yılında alınan etkin önlemlerle sağlanmıştır. Yine 1998 yılı kurban döneminde de alınan tedbirler sonucu THK tarafından toplanan deri miktarında önemli artışlar olduğu tespit edilmiştir. Ülke genelinde; 1.486.867 adet koyun, 554.074 adet keçi, 217.622 adet büyükbaş hayvan derisi ve 87.443 adet bağırsak olmak üzere toplam 2.346.006 adet deri ve bağırsak toplanmıştır. Önceki yıllarla kıyaslandığında, alınan tedbirler sayesinde bazı illerimizde bir önceki yıllara göre % 282 oranında artış sağlanmıştı. Genel toplam oranında ise geçen yıllara oranla % 44 oranında artış sağlanmıştır.

İL VE İLÇE MERKEZLİ DENETİM SONUÇLARI

01.02.1998-31.03.1999 (14 aylık) tarihleri arasında, ülke genelinde yapılan denetlemeler sonucu; 74.841 dernekten 41.476 tanesi denetlenmiş; bunlardan 641’i hakkında suç unsuru tespit edilmiş, 155’i hakkında idari, 432’si hakkında adli işlem yapılmış, 54 dernek ise kapatılmıştır. 4900 Vakıflar ve Özel Hukuk Tüzel Kişiliklere toplam 5108 denetim yapılmış; bunlardan 206’sı hakkında suç unsuru tespit edilmiş, 52’si hakkında idari işlem, 87’si hakkında adli işlem yapılmış, 67’si ise kapatılmıştır. 972 özel okula toplam 1028 denetim yapılmış; bunlardan 13’ü hakkında suç unsuru tespit edilmiş ve 11’i hakkında idari, 2’si hakkında adli işlem yapılmıştır. 2652 yurt-pansiyon ve misafirhaneye 11.268 denetim yapılmış; bunlardan 214’ü hakkında suç unsuru tespit edilmiş, 110’u hakkında idari, 46’sı hakkında adli işlem yapılmış, 58’i ise kapatılmıştır.

KUR’AN KURSLARINI SIFIRA İNDİRENE KADAR MÜCADELEYE DEVAM

1997 yılı içerisinde 592 Kur’an kursu ve dershane denetlenerek bunlardan 243’ü hakkında işlem yapılmış iken, Şubat 1998 - Mart 1999 tarihleri arasındaki 14 aylık dönemde ise 10.585 denetleme yapılarak bunlardan 94’ü hakkında işlem yapılmıştır. Kur’an kursu denetlemelerinde 14 aylık dönemde 1997 yılına göre % 1688 oranında artış olmuş, buna göre; 1997 yılına oranla kuruluşumuzdan 1999 yılı Mart ayına kadar 14 aylık dönemde denetimlerin arttığı ve denetimler neticesi açılan Kur’an kurslarında bir azalmanın görüldüğü, bu da yapılan denetimlerin başarılı olduğunun bir göstergesi olarak değerlendirilmiş olup, ilerleyen dönemlerde ise bu oranın sıfıra indirilmesi hedeflenmektedir.

14 AYDA 9 BİN 524 KAMU GÖREVLİSİ HAKKINDA İŞLEM YAPILDI AMA YETMEZ!

Kılık-kıyafet ile ilgili olarak Nisan 1997 - Şubat 1998 döneminde 715 vatandaş, 1890 kamu görevlisi hakkında işlem yapılmışken, Şubat 1998 - Mart 1999 tarihleri arasında 14 aylık dönemde 172 vatandaş, 9524 kamu görevlisi hakkında kanuni işlem yapılmıştır. Kılık Kıyafet Yönetmeliğine muhalefet eden vatandaşlar hakkında 14 aylık dönemde 1997 yılına göre % 76 oranında azalma, kamu görevlileri hakkında yapılan kanuni işlemlerde % 106.6 oranında artma olduğu tespit edilmiştir. Bu sonuçlar dikkate alındığında kat edilen mesafe memnuniyet verici olmakla birlikte, il ve ilçe merkezi denetim komisyonlarının çalışmalarında bazı zafiyetler bulunduğu da tespit edilmiştir. Gösterilen bütün gayretlere rağmen yapılan mücadelenin yeterli olduğunu iddia etmek mümkün olmamakla birlikte, mücadelede kararlı ve samimi olunmakta ve azami gayret gösterilmektedir.”

YENİAKİT

Ercan Yukarıdaki olayları sıosyal etkinlikleri İSRAİL yapmadı diyorsun imzan ile O ZAMAN KİM YAPTI ERCANNNNN ÜÇ HARFLİLERMİ ????????????

Baksana İsrail Bakanı ERBAKAN ne yaptık ise KAZANAMADIK DİYOR İmzan da yoksa Eçüş le Mecüş mü yaptı Hadi cevapla HERKES MERAK EDİYOR.

veri

Yasaklı
o sözü israil söylemiş olamaz
sen hiç duydun mu
ercan hayal dünyasında yaşıyor

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Biz belgelerle yazarız, fasa fiso provakatif cümlelerle değil.
Agbi provakatörlük vazifesi üzerine yeni çalışmalara başlamış demek bu kış provakatörlükten geçilmeyecek Agbi son mesajlarında psikolojik sıkıntılarının arttığı izlenimini vermekte foruma Allah sabır versin başta bana :)

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Agbi provakörlük huylarından vazgeçmiyorsun hasta olmuşsun şeriat karşıtı Veri ile bir olmuşsun işte yolun ne kadar kötü. ...Gelelim imzam üzerinden yaptığın saçma sapan provakatörlüğe. .Rahmetli Erbakan 28 şubatın Amerika tarafından yaptırıldığın kripto belge ile Uğur Dündar'ın programında açıklamıştı. . Demek 28 şubatı Siyonistler yapmış bu bir..İkincisi, Erbakan hoca 28 şubatı tertip eden Siyonist isim olan Christopher'ı yendik diyor..Üçüncüsü Alon Liel doğru bir itirafta bulunuyor Erbakan hocayı ne Erdoğan gibi aldatıp vaatlerine kanıp Siyonizme hizmet ettirebildiler, nede iktidardayken Milli Görüşe karşı kazanabildiler. Refafyolda ortak çürük çıkmasaydı ve sonraki yıllarda Akp tefrikası çıkmasaydı elbette Milli Görüş siyonizm düzenine D-8'lerle yıkıcaktı. Ama Milli Görüşe köstek olan Agbi gibi şuursuz darbelerden yana olan hocalarını izleyip Türkiye'de İslamın hakim olmasını daima engellediler ve Allah nizamı yerine Amerikan nizamının peşinde koştular va Agbi gibi şuursuz birileri çıkıp tek derdimizin İslamın hakimeyeti olan Milli Görüşçülere Amerikaya yapmadıkları düşmanlığı yaparlar. Bakın Agbi ve çetesinin profillerine gece gündüz amerikaya siyonizme işbirlikçilerine buğzmu ediyolar yoksa Milli Görüşçüleremi Buğz ediyorlar? Bu dahi aklı selim olanlara yeter!

agbi

Yasaklı
Agbi provakörlük huylarından vazgeçmiyorsun hasta olmuşsun şeriat karşıtı Veri ile bir olmuşsun işte yolun ne kadar kötü. ...Gelelim imzam üzerinden yaptığın saçma sapan provakatörlüğe. .Rahmetli Erbakan 28 şubatın Amerika tarafından yaptırıldığın kripto belge ile Uğur Dündar'ın programında açıklamıştı. . Demek 28 şubatı Siyonistler yapmış bu bir..İkincisi, Erbakan hoca 28 şubatı tertip eden Siyonist isim olan Christopher'ı yendik diyor..Üçüncüsü Alon Liel doğru bir itirafta bulunuyor Erbakan hocayı ne Erdoğan gibi aldatıp vaatlerine kanıp Siyonizme hizmet ettirebildiler, nede iktidardayken Milli Görüşe karşı kazanabildiler. Refafyolda ortak çürük çıkmasaydı ve sonraki yıllarda Akp tefrikası çıkmasaydı elbette Milli Görüş siyonizm düzenine D-8'lerle yıkıcaktı. Ama Milli Görüşe köstek olan Agbi gibi şuursuz darbelerden yana olan hocalarını izleyip Türkiye'de İslamın hakim olmasını daima engellediler ve Allah nizamı yerine Amerikan nizamının peşinde koştular va Agbi gibi şuursuz birileri çıkıp tek derdimizin İslamın hakimeyeti olan Milli Görüşçülere Amerikaya yapmadıkları düşmanlığı yaparlar. Bakın Agbi ve çetesinin profillerine gece gündüz amerikaya siyonizme işbirlikçilerine buğzmu ediyolar yoksa Milli Görüşçüleremi Buğz ediyorlar? Bu dahi aklı selim olanlara yeter!

Agbi gibi şuursuz birileri çıkıp tek derdimizin İslamın hakimeyeti olan Milli Görüşçülere Amerikaya yapmadıkları düşmanlığı yaparlar.

HADDİNİ BİL ARTIK SINIRLARI AŞTIN SEN.SEN KİMSİN de benim MİLLİ GÖRÜŞ RUHUMA LAF EDİYOR KİMSİN SEN YAAAA MİLLİ GÖRÜŞ RUHUNU SİYASİ ÇIKARLARINA KULLANAN ZAVALLISIN BENİM İÇİN. F.ERBAKAN ile Fotorafını İNTERNETE koyan SİYASİ BİR ZAVALLISIN SEN.

ALLAH a ŞÜKÜR HİÇ BİR PARTİYE ÜYE DEĞİLİM ZAMANIMIZDA BIRAKTIĞIMIZ PARTİYİ NE HALE GETİRDİNİZ ERBAKAN a MEZARINDA BİLE RAHAT VERMEDİNİZ.

ERBAKAN yaşarken D 8 lerin son toplantısında uyardı AMA SEN ANLAMADIN ZEKİ MÜREN BENZETMESİ YAPTI YAŞAMINDA ONUDA SEN ANLAMADIN SONRA RAHMETLİ MEZARINDA RAHAT OLMAYINCA KAMALAK IN RÜYASINA GİRDİ KAMALAK VESİLESİ İLE SİZE HABER YOLLADI ONUDA SEN ANLAMADIN.

BAŞARISIZLIKLARINI ÖRTBAS ETMEK İÇİN AK PARTİYE SALDIRMAKTAN ve F.GÜLEN Cemeatine SALDIRMAKTAN BAŞKA YAPTIĞIN BİR ŞEY YOK.

elemin

Profesör
imzanın kaynağı konusu
cevap almam mümkün mü