Paronovirus | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Paronovirus

cahid

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2009
Mesajlar
5,117
Puanları
113
Coronavirüs her sene en az bu kadar insanı öldüren bir virüs çeşidi olup bu sene gerçeği öğrendiğiniz için paniğe kapılmanız çok doğal. Önümüzdeki yıl da bir coronavirüs türü yine aynı sayıda can alacak ve siz trafik kazalarından, kanserden, AİDS den veya açlıktan ölenlere alıştığınız gibi buna da alışacaksınız.

Bu yılın farkı dünya egemenlerinin bazı ezoterik ideallerini gerçekleştirmek için bu yılı seçmeleri ve Dünya Sağlık Örgütünün bu yıl tüm bunları bilmenizi istemesi. Maalesef hepsi bundan ibaret.

Coronavirüs enfeksiyonlarından ölümler insanoğlu ve vahşi hayvanlar var olduğundan beri mevcut olan bir gerçek. Önceki yıllarda da sağlık bakanı çıkıp her akşam Türkiye’de gribal enfeksiyondan ölenleri saysaydı halkımız bu yıl buna alışmış olacaktı.
Ayrıca siz bizim “corona diye bir şey hiç yok” diyecek kadar saf olduğumuzu mu düşünüyorsunuz? Yoksa insanların arasından kurayla belirlenip hekim ve cerrah diplomaları kazandığımızı mı söylüyorlar halk arasında?

Lütfen sistemin kölesi olup sistem medyasında her gün parlatılan ve bu yolla bir yerler edinmeye çalışan doktorlara değil de zekası, yeteneği, bilgisi, emeği ile, tırnakları ile kazıya kazıya başarı kazanmış özgür ruhlu hekimlerin söylediklerine kulak verin.
Çabamız size dayatılanın bilim adamları tarafından bile olsa her zaman insanlığın menfaatine olmayabileceğini anlatmak için, yani sizin iyiliğiniz için. Tanrıya şükürler olsun ben ve benim gibiler hiçbir zaman bu kirli sistemden bir şey umarak yaşamadık, mesleğimizi yalnızca Tanrı’nın buyrukları, insan sevgisi odaklı ve gerçek hekim olan saygıdeğer hocalarımızdan edindiğimiz bilgi, usül ve terbiye çerçevesinde sürdürdük. Benim bu paylaşımlarım sonucunda sizden beklediğim herhangi bir şey olmayıp ben ne yapılması gerekiyorsa zaten kendime, aileme ve benden öğrenmek isteyen sevdiklerime uyguluyorum. Her şey gönlünüzce olsun. Sağlıcakla kalın.

Op.Dr. Mehmet Okan Özdemir
Kalp Damar Cerrahı
6 Temmuz 2020
 
Üst