Paronovirus

cahid

Kıdemli Üye
Coronavirüs her sene en az bu kadar insanı öldüren bir virüs çeşidi olup bu sene gerçeği öğrendiğiniz için paniğe kapılmanız çok doğal. Önümüzdeki yıl da bir coronavirüs türü yine aynı sayıda can alacak ve siz trafik kazalarından, kanserden, AİDS den veya açlıktan ölenlere alıştığınız gibi buna da alışacaksınız.

Bu yılın farkı dünya egemenlerinin bazı ezoterik ideallerini gerçekleştirmek için bu yılı seçmeleri ve Dünya Sağlık Örgütünün bu yıl tüm bunları bilmenizi istemesi. Maalesef hepsi bundan ibaret.

Coronavirüs enfeksiyonlarından ölümler insanoğlu ve vahşi hayvanlar var olduğundan beri mevcut olan bir gerçek. Önceki yıllarda da sağlık bakanı çıkıp her akşam Türkiye’de gribal enfeksiyondan ölenleri saysaydı halkımız bu yıl buna alışmış olacaktı.
Ayrıca siz bizim “corona diye bir şey hiç yok” diyecek kadar saf olduğumuzu mu düşünüyorsunuz? Yoksa insanların arasından kurayla belirlenip hekim ve cerrah diplomaları kazandığımızı mı söylüyorlar halk arasında?

Lütfen sistemin kölesi olup sistem medyasında her gün parlatılan ve bu yolla bir yerler edinmeye çalışan doktorlara değil de zekası, yeteneği, bilgisi, emeği ile, tırnakları ile kazıya kazıya başarı kazanmış özgür ruhlu hekimlerin söylediklerine kulak verin.
Çabamız size dayatılanın bilim adamları tarafından bile olsa her zaman insanlığın menfaatine olmayabileceğini anlatmak için, yani sizin iyiliğiniz için. Tanrıya şükürler olsun ben ve benim gibiler hiçbir zaman bu kirli sistemden bir şey umarak yaşamadık, mesleğimizi yalnızca Tanrı’nın buyrukları, insan sevgisi odaklı ve gerçek hekim olan saygıdeğer hocalarımızdan edindiğimiz bilgi, usül ve terbiye çerçevesinde sürdürdük. Benim bu paylaşımlarım sonucunda sizden beklediğim herhangi bir şey olmayıp ben ne yapılması gerekiyorsa zaten kendime, aileme ve benden öğrenmek isteyen sevdiklerime uyguluyorum. Her şey gönlünüzce olsun. Sağlıcakla kalın.

Op.Dr. Mehmet Okan Özdemir
Kalp Damar Cerrahı
6 Temmuz 2020

cahid

Kıdemli Üye
3396
Bunlar Fransız sosyalizminin kurucusuna ait. Buna göre bilim adamları "din adamları" hüvviyetine bürünmüş oluyor. Doğal olarak bilimin her söylediği günümüzde olduğu gibi din gibi kabul ediliyor. (% 1.5'luk ölüm oranı olan bir virüs için (ya da bakteri belki de) cemaatle kılınan namazların şeytanın ordusunun bile girebileceği bir dizilimle kılınması gibi) Üstteki resimde geçen yazının tamamı için.. Claude Henri de Saint Simon - Vikipedi

cahid

Kıdemli Üye
3400

Az bile söylemiş idam edilmeli!!!! demesi gerekirdi...

ömerusta

Kıdemli Üye
hiç bir şey yapılmasına gerek yok sıradan bir insansanız vatan mlillet sizin siz koruyacaksınız en önde siz şehit olacaksınız kobayda siz olacaksınız sizi ALLAH c.c çok seviyor devlette cok seviyor ya şehit olursunu ya gazi normal ölemezsiniz

ihvanistanbul

AkhenAton
cehalet cehalet cehalet...

Devletten yasa bekliyoruz aşı yaptırmak istemeyen yaptırmasın ama sgk kapsamından da çıkartılsın. nasılsa tıbba ihtiyaçları yok.

cahid

Kıdemli Üye
cehalet cehalet cehalet...

Devletten yasa bekliyoruz aşı yaptırmak istemeyen yaptırmasın ama sgk kapsamından da çıkartılsın. nasılsa tıbba ihtiyaçları yok.

Tamam üstad sen de haklısın beni zorunlu tutmasınlar SGK kapsamından da çıkarsınlar (Sağlık alanında) fakat her ay maaşımdan da sağlık için para kesmesinler o zaman sıkıntı yok.. Doları takip edeceğine sağlık sistemi nasıl işliyor tedavi mi ediyor yoksa hep öteliyor mu bunları biraz araştırsan çok şey öğreneceksin ama odak noktanda sıkıntılar var.. + Sizin mantıkla gidecek olursak kendi kusuru nedeniyle trafik kazası yapanlar , alkol v.s. bağımlılık tedavisi görenler , sigara içenler de çıkarılmalı SGK kapsamından bile isteye vücutlarına zarar verip tedavisini devletten bekledikleri için :)

cahid

Kıdemli Üye
hiç bir şey yapılmasına gerek yok sıradan bir insansanız vatan mlillet sizin siz koruyacaksınız en önde siz şehit olacaksınız kobayda siz olacaksınız sizi ALLAH c.c çok seviyor devlette cok seviyor ya şehit olursunu ya gazi normal ölemezsiniz
Domuz ve cenin türevi maddelerle üretilen aşıları test ederek kobay olursunuz belki ama şehit ya da gazi olmayı beklemeyin olsa olsa Niyazi olursunuz :)

ömerusta

Kıdemli Üye
size birşey yazmıyacağım okuduğunuzu bile anlamıyorsanız ne gerek var yazmaya

cemaliii

Kıdemli Üye
Aşı zorunlu olmasın. Ben henüz karar vermedim ama yüksek ihtimal yaptırırım. Belkide yaptırmam henüz karar veremedim.Ama illuminati kıyamet alameti chip vs fazlaca hayal ürünü, sosyal medya gençliğinin komplo teorileri olarak geliyor bana.

spesifik

آزادی قید و بند
Covide yakalanmayanlara yapılacakmış
Yaptırmak istemiyorum bende
Covid olmam lâzım =)
Vay be

cahid

Kıdemli Üye
Aşı zorunlu olmasın. Ben henüz karar vermedim ama yüksek ihtimal yaptırırım. Belkide yaptırmam henüz karar veremedim.Ama illuminati kıyamet alameti chip vs fazlaca hayal ürünü, sosyal medya gençliğinin komplo teorileri olarak geliyor bana.

Komplo teorisi dediğin şeyleri adamlar açık açık test ediyorlar biraz araştırsan görürsün.. Bill Gates'in konuşmalarına bakmak yeterli.. Bill Gates'in aşılarla alakalı Lusiferaz diye bir çalışması var. Adamlar insanları güneşten mahrum etmek için nükleer reaktörle yapay güney çalıştırdı Çin'de.. Kimsenin elinde mal mülk olmayan her şey kiralanan ama sözüm ona "herkes mutlu olan" tek dünya devletine doğru adım adım götürülmek isteniyoruz.. Bunları bir kenara not et yaşarsak önümüzdeki 10 yıl içinde yaşanacak gelişmeleri görünce anlayacaksın -İnş. tabii tuzak kuranların en hayırlısı pisliklerin oyunlarını bozar da göremeyiz-

cahid

Kıdemli Üye
Covide yakalanmayanlara yapılacakmış
Yaptırmak istemiyorum bende
Covid olmam lâzım =)
Vay be

Sence yakalanmayan kaç kişi vardır ya da bu sahte pozitiflik veren testlerle pozitif çıkmayacak? Mart ayında pandemi başladı 2019-Kasım-Aralık gibi çok kişinin covid geçirdiği anlaşıldı..

spesifik

آزادی قید و بند
Sence yakalanmayan kaç kişi vardır ya da bu sahte pozitiflik veren testlerle pozitif çıkmayacak? Mart ayında pandemi başladı 2019-Kasım-Aralık gibi çok kişinin covid geçirdiği anlaşıldı..
Medyaya güvenmiyorum
Takip etmiyorum
Ama ne yazık ki bu düzende köleyiz
Allah sonumuzu hayr etsin

ömerusta

Kıdemli Üye
bu konuyu bu kadar zorlamak niye ?devlet karşıtlığımı ?hükümet karşıtlığımı?
kaç kavim hastalıktan yok olup gitti vebadan tifodan kaç milyon çocuk çicek kızamıktan öldü
bu virüs bilinçlide üretilse yayılsa da dünya buna önlem almaya çalışıyor
vay şu aşıda domuz bilmem nesi var vay ne olacağı belirsiz miş geçin bunları
bu illetten bir an önce kurtulmaz isek bir nesil cahil kalacak okullar kapalı cocuklar bilgisayarın başında perişan radyasyon alıyorlar evde aileler geriliyor sokakta karbondioksit alıyoruz maskeyle
tıp gereğini düşünüyor çalışıyor denetliyor gerekeni yapa bildiğince yapıyor
koşana cel me takmak niye bilmiyorum ALLAH c.c. hayrınızı versin

cahid

Kıdemli Üye
bu konuyu bu kadar zorlamak niye ?devlet karşıtlığımı ?hükümet karşıtlığımı?
kaç kavim hastalıktan yok olup gitti vebadan tifodan kaç milyon çocuk çicek kızamıktan öldü
bu virüs bilinçlide üretilse yayılsa da dünya buna önlem almaya çalışıyor
vay şu aşıda domuz bilmem nesi var vay ne olacağı belirsiz miş geçin bunları
bu illetten bir an önce kurtulmaz isek bir nesil cahil kalacak okullar kapalı cocuklar bilgisayarın başında perişan radyasyon alıyorlar evde aileler geriliyor sokakta karbondioksit alıyoruz maskeyle
tıp gereğini düşünüyor çalışıyor denetliyor gerekeni yapa bildiğince yapıyor
koşana cel me takmak niye bilmiyorum ALLAH c.c. hayrınızı versin

Söylediklerinin aynısını biz de söylüyoruz ama sen farkında olmadan söylüyorsun hocam. Anlaşılması için madde madde yazayım. 1-Aşı olsak bile maske-mesafe v.s. kurallar devam edecek diyorlar ( O zaman aşı ne işe yarıyor)
2-2019 yılı resmi verilere göre Türkiye'de üst solunum yolu enfeksiyonlarına bağlı olarak ölüm sayısı 56 binlerde.. Şuan covidden ölen sayısı 17-18 bin bandında.. 2020 yılında üst solunum yolu enfeksiyonlarından covid hariç ölüm sayısını soruyor bunca insan açıklayan yok. Sağlık Bakanı kendisi çıktı açıkladı bu sene influenza (grip) yok diye. Yorum size kalmış.
3-Aşılar çıktı onay aldı uygulanmaya başlamadan mutasyon haberleri gelmeye başladı. Ne oldu senin çok güvendiğin aşılara şimdi çöp mü oldu yoksa onlar da mı mutasyon geçiriyor!!!
4-Çocukların ve tüm insanlığın yaşadığı şeyler üretilen sahte bir salgınla tüm insanlığın kontrol edilmeye çalışılmasından başka bir şey değil.
5-Aşı olanlar korunacak ise aşı olmayanlara seyahat kısıtlaması v.b. kısıtlamalar getirilmesinin düşünülmesinin sebebi nedir?
6- "Resulullah (ASV): "Kuşkusuz Allah hastalığı da dermanı da indirdi ve her hastalık için bir derman yarattı. Tedavi olunuz fakat haramla tedavi olmaya kalkışmayınız" buyurmuştur. (Ebu Davud, Tıb, 11, Hadis no: 3874.) demişken içeriği basitleştirerek gelmeye çalıştığın nokta nedir?
7-Birçok bitkisel kürle var olan hastalık tedavi edilebiliyor iken 16 tane ağır ilacı bir günde insanlara vermenin ölümüne sebep olmadığını kim ispatlayabilir?
8-Neden ölenlere otopsi yapılmıyor?
9-PCR testi denen şeyin bu tür hastalıkları tespit etmede kullanılamayacağını üreten nobel ödüllü doktor söylerken neden ısrarla bu teste göre hareket ediliyor?
10-Her ülkede sözü geçen "bilim insan"larının aşı ve ilaç şirketleriyle ekonomik bağlarının olması tesadüf müdür?

Login • Instagram Bunlar da doktor açıp izle lütfen ne diyorlar.. (Bunlar gibi binlerce insan neden susturuluyor? Gezi olayları gibi birçok şeye sebep olan sosyal medya bu tür videoları belli aralıklarla sürekli sansürlüyor.. Daha yeni geçmişte A Haber'de de program yapan hükümet karşıtı olmayan Mehmet Ali Önel'in instagram hesabı kapatıldı)

3425

3426

3427

3428

Şimdi bu gerizekalı adam aşı olmazsa salgını yenemeyiz diyor ama aynı adam virüs mutasyon geçirdi diyor o zaman aşı ne işe yarayacak söyle bakalım?

3429

Bunların hepsi komplo hepsi hükümet karşıtı değil mi şimdi? İç siyasetle bir ilgisi yok bunun iktidar-muhalefet aynı dilden konuşuyor.. Yakalananların -yanlış tedavilere rağmen- sadece % 1'ini öldüren -ki bunun da % 90'ı 60 yaş üzeri- bir virüs için -gripten daha öldürücü değil- tüm insanları kapatmak söylediğin gibi ekonomiye zarar , çocukların gelişimine zarar.. Ama sen oyunu göremediğin için hastalıktan dolayı kapatılıyor sanmaya devam et. Zaten istenen şey dijitalizmle birlikte gelecek olan modern kölelik sistemi. Bu sistemde yeri olanlar ise pc-telefon bağımlısı çocuklar , kripto para , nörolink projesi ile insanların robota dönüştürülmesi , trans hümanizm dinine geçiş.. Tüm bunları yapanlar da şeytana tapan birkaç aileden ibaret.. Ha hükümetler ne yapıyor dersen adamları ekonomik tehditlerle istedikleri her şeyi yaptırıyorlar şuan için maalesef..