Mustafa Kemal'i Sevmiyorum,Şeriat gelsin istiyorum!

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Şer'i düzen gelsin istersiniz,

IŞİD'i de "teröristler" olarak itham edersiniz...

Bırakınız videoları da,

Önce siz samimi olunuz...

Şer'i Düzen, Allah yolunda can vermekle oluyor... Kılıç şakırtılarının içersine girmekle oluyor... Bombaların, mermilerin, kellelerin, kolların, bağırsakların sağına soluna düşmekle oluyor...

Yapabiliyor musun..?

Yapamadığın gibi yapanları da terörist kılıyorsun...

IŞİD seni de kesecektir ve haklıdır da...

Selam olsun mücahidlere...

çelebiler

Kıdemli Üye
Bu videoyu çekenler kesinlikle ajandır.

Bu videoda sizlerin görmediği bir mesaj olduğunu düşünüyorum.

Önünde video çekilen bina İstanbul işgal edildiği yıllarda fransız karagahı olarak kullanılan binadır.Atatürk'e ve dolayısıyla kurtuluş savaşına ve kendi yaşadığı ülkesine bir insan ancak fransızın,ingilizin adamı olursa bu derecede düşman olabilir.

İşgal yıllarını ve kurtuluş savaşını yaşayanlar hergün o binada tecavüz edilen kadın ya da kadınların ya intihar ettiklerini ya da öldürüldüklerini anlatırlar.Fransız işgal kuvvetlerinin karagahının önünde ülkeyi bu aşşağılık işgalcilerden kurtaran Atatürk'e bir kadını rezilce hakaret edenler ve ettirenler ancak işgal kuvvetlerinin ajanları olan vatan hainleridir.

Ah be adi kadın Atatürk birşey yapmamış olsaydı o binanın önünde bile geçemeyecektin.Beyinsizler.

Allah Atatürk ve silah arkadaşlarından razı oldun.Onların kurdukları ülkede vatanını satmadan,milletine ,kardeşine ihanet etmeden yaşamayı nasip etsin.Tüm hainleri de kahr eylesin.

ummuhan

Kıdemli Üye
Şer'i düzen gelsin istersiniz,

IŞİD'i de "teröristler" olarak itham edersiniz...

Bırakınız videoları da,

Önce siz samimi olunuz...

Şer'i Düzen, Allah yolunda can vermekle oluyor... Kılıç şakırtılarının içersine girmekle oluyor... Bombaların, mermilerin, kellelerin, kolların, bağırsakların sağına soluna düşmekle oluyor...

Yapabiliyor musun..?

Yapamadığın gibi yapanları da terörist kılıyorsun...

IŞİD seni de kesecektir ve haklıdır da...

Selam olsun mücahidlere...

İnsanları kesmenin Şer'i düzen olduğunu savunanlar ile bu iş gitmez...

Ahter

Kıdemli Üye
Bu videoyu çekenler kesinlikle ajandır.

Bu videoda sizlerin görmediği bir mesaj olduğunu düşünüyorum.

Önünde video çekilen bina İstanbul işgal edildiği yıllarda fransız karagahı olarak kullanılan binadır.Atatürk'e ve dolayısıyla kurtuluş savaşına ve kendi yaşadığı ülkesine bir insan ancak fransızın,ingilizin adamı olursa bu derecede düşman olabilir.

İşgal yıllarını ve kurtuluş savaşını yaşayanlar hergün o binada tecavüz edilen kadın ya da kadınların ya intihar ettiklerini ya da öldürüldüklerini anlatırlar.Fransız işgal kuvvetlerinin karagahının önünde ülkeyi bu aşşağılık işgalcilerden kurtaran Atatürk'e bir kadını rezilce hakaret edenler ve ettirenler ancak işgal kuvvetlerinin ajanları olan vatan hainleridir.

Ah be adi kadın Atatürk birşey yapmamış olsaydı o binanın önünde bile geçemeyecektin.Beyinsizler.

Allah Atatürk ve silah arkadaşlarından razı oldun.Onların kurdukları ülkede vatanını satmadan,milletine ,kardeşine ihanet etmeden yaşamayı nasip etsin.Tüm hainleri de kahr eylesin.

Madem bu kadar seviyon, dua edelim o zaman.Allah seni Onunla beraber haşr etsin.:)

manifesto

Yasaklı
Eğer güneydoğuda Atatürk büstleri yakılıyor ise bu meseleyi konuşmak için doğru zaman da değiliz demektir.

Ve Müslüman zannediyor ki başımıza gelen bütün bu musibetlerin felaketlerin sebebi ülkelerde şeriat yönetiminin olmaması

Toptancı ve kolaycı işine geldiği gibi bakmaktan ibaret. Dünyada kaç Müslüman ülke var ise hepsine birden şeriat yönetimini de getirseniz Müslümanın burnu pislikten beladan felaketlerden kurtulmaz.

Sorun devletlerin yönetim biçiminde değil

Müslümanın cahil bağnaz iki yüzlü sahtekar düzenbaz şuursuz bilim ve teknikten uzak üretmekten uzak tembel günü birlik yaşayan kendini düşünen ibadetten ve kulluk bilincinden uzak evrensei insani değerlere ve dünyanın ulaşmış olduğu insani birikimlerden nasiplenmemiş olmasından kaynaklı..

Yoksa eşeğin semerini ne kadar güzel yaparsan yap güzel semer eşeği at yapmıyor..

manifesto

Yasaklı
dogru o yüzden paralelciler hiç bir zaman at olamayacak

bi kaybol git... senin adın ne? ne iş yaparsın ? yaşın kaç .. çoluk çocuk var mı? yani yazı tipine bakınca sana acıyorum da
takıntılı birisin bir baltaya sap olamamış tiplerden biri misin sende ?

salimabi

Kısıtlı Erişim
Eğer güneydoğuda Atatürk büstleri yakılıyor ise bu meseleyi konuşmak için doğru zaman da değiliz demektir.

Ve Müslüman zannediyor ki başımıza gelen bütün bu musibetlerin felaketlerin sebebi ülkelerde şeriat yönetiminin olmaması

Toptancı ve kolaycı işine geldiği gibi bakmaktan ibaret. Dünyada kaç Müslüman ülke var ise hepsine birden şeriat yönetimini de getirseniz Müslümanın burnu pislikten beladan felaketlerden kurtulmaz.

Sorun devletlerin yönetim biçiminde değil

Müslümanın cahil bağnaz iki yüzlü sahtekar düzenbaz şuursuz bilim ve teknikten uzak üretmekten uzak tembel günü birlik yaşayan kendini düşünen ibadetten ve kulluk bilincinden uzak evrensei insani değerlere ve dünyanın ulaşmış olduğu insani birikimlerden nasiplenmemiş olmasından kaynaklı..

Yoksa eşeğin semerini ne kadar güzel yaparsan yap güzel semer eşeği at yapmıyor..

aynen dediğin gibi cemaatinizi anlatıyon

manifesto

Yasaklı

aynen dediğin gibi cemaatinizi anlatıyon

Boş tenekeden biri daha. Cemaatimden hiç birisi Erdoğan için "O'nun bilmem neresinin kılı olurum" demedi
Cehalet arıyorsan yanlış tarafa bakıyorsun ihtiyar

Ve şunu o boş beynine sok ben foruma ikili tartışmalar ve polemikler için girmiyorum.
Boş gezenin boş kalfası..
Gece gündüz forumda dolaşıp bir baltaya sap olamamış tiplerle forumda ikili ağız dalaşı yapacak da değilim
Konu ile alakalı yaz

adams77

Kanalizasyoncu
ortam fena gerildi!!

Biri diyor kameraya döneni de var. Biri diyor eşek at. Biri diyor paralel

yahu kimse Allah 'ın ayetleri ne diyor bizim amacımız bu ayetler üzerinden birlik sağlamak beraberlik oluşturmak!!

Herkes kendi rengini dayatıyor dayatın bakalım renginizi daha ne kadar dayatabileceksiniz..

salimabi

Kısıtlı Erişim
Boş tenekeden biri daha. Cemaatimden hiç birisi Erdoğan için "O'nun bilmem neresinin kılı olurum" demedi
Cehalet arıyorsan yanlış tarafa bakıyorsun ihtiyar

Ve şunu o boş beynine sok ben foruma ikili tartışmalar ve polemikler için girmiyorum.
Boş gezenin boş kalfası..
Gece gündüz forumda dolaşıp bir baltaya sap olamamış tiplerle forumda ikili ağız dalaşı yapacak da değilim
Konu ile alakalı yaz
gördük senin gibi dolu tenekeyi, hainlik hırsız lık arsızlık dizboyu :(

iran ajanı nı ben dedim di mi yalancı

hırsız ı ben dedim dimi yalancı

Ahter

Kıdemli Üye
Sizleri de şefaatlerinden medet umduğunuz ilahçıklarınızla haşr eylesin.

kafirlerin şefaatının olmadığı ayetle sabittir.Hazreti peygamber aleyhisselamın ve Onun tahir sünnetiyle amil olan varislerinin şefaatını umuyorum.