Hayatınızda hiç mitinge katıldınız mı?

hiç mitinge katıldınız mı?

• Evet

Oy: 108 67.9%
  • Hayır

Oy: 51 32.1%

• Kullanılan toplam oy
    159

ibrahimi

Has Uşak
Ateşli ve heyecaanlı...
Avazın çıktığı kadar savunduğun fikri haykırmak...
Çok güzel..

semih_TEK

Doçent
çookkkkkkkk laiklliğe v cumhuriyete sahip çıktım ahhh ahhhh:dancing:.

serair

Asistan
Hayır...(Sanırım:))

Katıldığımı hiç hatırlamıyorum.

Cevaplarım artık böyle oluyor çünkü bildiğim hiçbir şeyden emin degilim:).

katılmammı:)
mitinglere bayılırım.insan coşuyor:)
saadet mitinglerinin bir çoğuna katıldım katılacağımda inş:)

gEnKi

Paylaşımcı
4-5 kez katıldım özellikle AKP ve Askerlerin şehit oldugu zamanlardaki mitinglere katıldım bunların coşkusu anlatılmaz

tevekkülcü

Paylaşımcı
yanıt

miting bir duruşun simgesidir... safınızın belli olduğu yerdir oralar... safınızı elinizden geldiğince belli edin..... milli görüş camiasının ben burasını seviyorum işte.... beni bir miting meydanından tanıyabilirsiniz... özgürce ve binlerce kişiyle KAHROLSUN İSRAİL diyebilmek... korkmamakk.. cesaretli olmak... burdayız ulan işte burdayız diyebilmek.. tabi ki yanındaki kişilerle bunu diyebilmek... PEYGAMBERE SAYGISIZLIK yapıldığı zaman... BEYAZIT meydanın da olmak cuma çıkışı.. Hoca selamı verir vermez tekbir sesi..BEYAZITIN ALLAHUEKBER DİYE inlemesi... Çağlayanda yüzbinlerce kişiyle birlikte olmak.... BİZ BU COĞRAFYANIN İNSANLARIYIZ... VE SESSİZ KALAMAZDIK....
ZALİMLERE LANET MİTİNGİ.. siz belki umursamazsınız ama biz duruşumuzu sergiliyoruz... bu düzenin karşısında olduğumuzu belirtiyoruz... Sevmiyoruz seni Amerika diyebiliyoruz... Ben bu tarafını seviyorum.....

evet kardeş aynen bu yola devam inşaallah,
milli görüşcü olmak = tik duruştur,tabi anlayana

fakiri

Kıdemli Üye
Arkadaşlar,
SPliler milletten yedikleri tokatların acısını burada kendilerini alkışlayarak mı unutmak istiyorlar nedir ? :confused1:

Mitingler fayda vermek şöyle dursun, bir partinin hızla erimesine sebepğ oluyorsa, onlar artık ortalıkta hiç görünmemelidir diye düşnüyorum.
Akıl büyük sermayedir vesselâm.

:(

Arkadaşlar,
SPliler milletten yedikleri tokatların acısını burada kendilerini alkışlayarak mı unutmak istiyorlar nedir ? :confused1:

Mitingler fayda vermek şöyle dursun, bir partinin hızla erimesine sebepğ oluyorsa, onlar artık ortalıkta hiç görünmemelidir diye düşnüyorum.
Akıl büyük sermayedir vesselâm.

:(

unutmayın biz zaferden değil seferden sorumluyuz.
hem ne benzetmeler kullanmışsınız öyle.hiç yakıştıramadım.
biz hakdava,islam alemi için çalışıyorsak;davamız buysa birtakım güçler tarafından narkozlanmış insanların yanılmaları(tokat değil)bizim için bir yenilgi değildir.aksine o narkozun etkisini geçirmek biz müslümanların görevi.
yaptığımız mitingler birtek parti mitingi değildi.islam alemine yapılan zulmü,Peygamberimize yapılan hakareti kınamak içinde yapıldı.hala yorumlarınız buysa diyecek bir söz bulamıyorum!!

selametle...

fakiri

Kıdemli Üye
Nick'imizin manası gereği !..

Evet arkadaşlar,
Nick'imizin manası gereği bir çapanlık yapalım !.. Bilindiği gibi, aramızdaki bazı akıllarını kiraya vermemekle iftihar edip "Yaw Peygamber Aleyhisselâm zamanında Mezhep mi vardı da şimdi kalkmış bizlere mezhep dayatılıyor ?" şeklinde acib ve ucube sorular soranlar acaba diyorum bu MİTİNG konusunda neden hiç sesleri çıkmıyor ? Siz ne dersiniz buna ? Yani, bu mitingler Peygamber Aleyhisselâm zamanında var mıydı ? Ben şahsen varlığına dair hiçbir yerde ve eserde bir bilgiye rastlamadım. Varsa rastlayan lütfen bildirsin. Şayet siz de bulamazsanız ben bu MİTİNG'leri BİDAT ilân edeceğim.
Bakalım o zaman bu mitingseverler ne diyecekler ?

fakiri

Kıdemli Üye
miting safını belli etmektir...savunduğun bişeyin arkasında olduğunun göstergesidir...
tabi katıldığınız mitinge göre değişir...

Miting'in kelime manasını kimse merak etmedi arkadaşım! Şahsen bizim sorumuz bu eylemin "İslâm'la bir alâkasının olup-olmadığını araştırıyoruz . Varsa bilginiz söyleyin, aksi halde sadece dinleyin !

Miting'in kelime manasını kimse merak etmedi arkadaşım! Şahsen bizim sorumuz bu eylemin "İslâm'la bir alâkasının olup-olmadığını araştırıyoruz . Varsa bilginiz söyleyin, aksi halde sadece dinleyin !

islam alemi şuan bir fatih zamanındaki gibi değil.o yüzden tepkimizi orduyu alıp yürümekle fiile geçirmemizin imkanı yok.bizde bu şekilde tepkimizi dile getirebiliyoruz.anlatabildiğimi umarım...

fakiri

Kıdemli Üye
Arkadaşım,
Ben de senin yaşında iken gençliğinverdiği heyecanla bir-kaç kez katıldım bu merete ! Ama, bu tepki şeklinin İslâm'da olmadığını söyleyebilirim. Daha doğrusu bir komunizm-sosyalizm ideolojisi ile bağlantılı Karl Mark patentli işçi sınıfı mücadelesi damgası taşımaktadır. Yani, diğer bir deyişle bünyemize ithal edilmiş gayr-ı muslimlerin bir adetidir. Yanlış anlamayınız biz zulme karşı sesinizi hiç çıkarmayın demiyoruz. Zalimlere elle, dille ve kalple engel olmak her devirde vardır ve olmalıdır. Ama, bu miting hikâyesinin aslı böyledir Vesselâm.

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com

bu katılımları insanın kendi özgür iradesi ile gerçekleştiğini biliyorum..
yani tercih meselesi...