Hayatınızda hiç mitinge katıldınız mı?

hiç mitinge katıldınız mı?

• Evet

Oy: 108 67.9%
  • Hayır

Oy: 51 32.1%

• Kullanılan toplam oy
    159

_RESPECT_

Üye
bence artık şu ortamlarda ki mitingler tamamen amacından sapmış durumda CUMHURİYET mitingi diyorsun ne cumhuriyet konuşuluyor ne bişey ancak o ona laf atıyor ondan cwp geliyor aynı mahalle dırdırına döndü bu iş..

Artık mitinglerede güven kalmadı araya bir iki pravakatör giriyor olayı değişik boyutlara getiriyor ben hiç birine bu yüzden gitmiyor..

adam akıllı saygı sevgi çerçevesinde ,yasalara uygun ve edep çerçevesinde olsa kesin katılır amaa şu zamanda öyle mtingler yok artık..

zor zamam kimin eli kimin cebinde değil walla..

ALLAH(cc) hidayet eylesin ne diyeyim..

saygılar...

hüly@

Üye
okuldayken başörtüsü ile ilgili mitinglere katılmıştım , desteklediğim siyasi partinin mitingine katıldım bi kaç kere

şehadet

Paylaşımcı
iki yıl önce ERBAKAN'ın mitingine katıldım çok güzel bir atmosferdi.Yine olsa yine katılırım.Özgürlüğü haykırmak gerek

misak

Profesör
Sayısını hatırlamıyorum :)

fakiri

Kıdemli Üye
Gençliğin ve tecrübesizliğin verdiği ileriyi görememe ve akıllı ve kurnaz olamama gibi olumsuzluklar nedeniyle 2-3 kez mitinge katıldım. Şimdiki aklımla hiçbir mitinge katılmam söz konusu değildir. Çünkü, herkes çok iyi bilsin ki, mitingler organize edenler ve düzenleyenlerce, eğer çok görekemli olurlarsa kendi emel, strateji ve projelerine alet edilmekte ve bu insanların kendilerini fasulye gibi nimetten görmelerine ve yersiz ve çok haksız bir şekilde de fahirlenmelerine sebep olmaktadır. Mitinge katılanlar da onalr için sadece bir piyon ve yığın olmaktan başka birşey değildir.
Şayet, mitinglere katılanlar bu gerçekleri ve hakikati bilseler ve anlayabilseler hiç kimsenin mitinglere katılması gibi bir arzusu olamayacağı açıktır.
Rabbimiz bizlere hiç kimsenin kayığına binmeden ve dolduruşuna gelmeden bir hayat sürmeyi cümlemize nasib etsin.

CENDEL

Asistan
Web sitesi
www.cendel.blogcu.com
Miting aynı zamanda bir tepkidir.

Müslümanlara zaman zaman kendi inançlarına yapılan saldırılara tepki olarak mitingler, eylemler düzenlemişlerdir/düzenliyorlar. Kimileri karınca kararınca bu zulme tepki vermek için bu programlara katılıyor. Kimileri yapılan zulümlere sessiz kalarak dört duvar arasında kör ve sağır dini yaşamaya devam ediyor.

Karıncanın su taşıma kıssası bize hiçmi birşeyler anlatmıyor ?

yıldız_y

Üye
hiç mitinge katılmadım.ama bana hep heyecan verici gelmiştir mitigler..öyle severim çoşkulu,tepkili ortamları:D
aka bi yana,insan savunduğu doğrunun yanında olduğunu göstermeli bence.
kısmet olur inş:)

fakiri

Kıdemli Üye
Hiçbir müslüman başı-boş değildir ve sokak çocuğu gibi hareket edemez. Müslümanların herhangi bir konu hakkında nasıl tepki vereceği bilinmektedir.
Bu ya kuvvet kullanarak, ya dil ile ya da kalben buğz etmekle olur. Buradaki emirde ille de toplanıp tepki göstereceksiniz diye bir durum söz konusu değildir. Kişi bu tepkisini hiç kimsenin görmediği ve bilmediği (dört duvar arasında da olabilir) tenha-gizli bir yerde de verebilir. Ama nefis herkes tarafından görünen büyük bir mitingin ön saflarında görünmeyi ---elbetteki şeytanını memnun etmek için-- çok fazla ister.
Bu tesbitlerden sonra, dileyen dilediği şekilde dilediği yerde tepkisini vermesine verebilir ama, İslami kurallara uyanalr şüphesiz kazançlı çıkarlar. Biz kimsenin dolduruşuna gelmeyiz !
Vesselam.

hiba_nur

Profesör
Evet bir kere katıldım ve son oldu..

MERVE__

Üye
eğer benim orda olmamın bir faydası olacağına inandıysam katıldım, yoksa kafa şişirmenin anlamı yoktur mitinglerde.

ummuhan

Kıdemli Üye
ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKK

Ne militandık ya....:D

manifesto

Yasaklı
Miting insanı heyecanlandırıyor
Aynı fikirde ve görüşte olduğun insanların kalabalıklığı insana öz güven veriyor
Şevket Kazan'ı Erbakan'ı Erdoğan'ı Cem Uzan'ı :) mitinglerde canlı performanslı olarak izledim
O 28 Şuabtın fırtınalı günlerinde başörtüme dokunma mitingi yapılmıştı Gebzede ona da iştirak etmiştim

Bence tecrübe edilmeye değer

ayşirin

Şairane
bende 3-4 kere katıldım mitingine göre değişiyor atmosfer..bi keresinde elimizde bayraklar cihada gider gibi eve kadar geldik neydi o günler:D .ama güzel oluyor..konvoyda daha güzel...

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
evet katıldım hemde biçok kez: ))

Ak Parti'nin genelde bütün faaliyetleri miting havasında geçiyo zaten:D

en son büyük Ankara mitingine katıldım muhteşemdiiii :clap2::clap2:

AşK_€r

arabeskçi
allah korusun.:)
işimiz ne mitingte yaw:D
polis amcaları severiz,onlarda bizi sever:O