Hayatınızda hiç mitinge katıldınız mı?

hiç mitinge katıldınız mı?

• Evet

Oy: 108 67.9%
  • Hayır

Oy: 51 32.1%

• Kullanılan toplam oy
    159

PortakaL

๑ஐ๑нαticє кüвяα๑ஐ๑
Ben 1 kere dersaneye gittgim yil katilmistim hic unutmam oglen sicaginda Kizilayin ortasinda saatlerce dikilmistik:eek:leyo: , ve de basortusu icindi, biz boyle hevesle mitinge gitmisiz sonra bir basladilar Tayyip Bey'e ve hukumete veryansin etmeye cok sinirlenmistim hemen ayrildik,...
acayip bir sekilde gunesten yanmamizda yanimiza kar kalmisti:lac:

Üsve-i Hasene

Asistan
uhh istanbulda çağlayandaki mitingler unutlurmu ya. Müslüman sesini tepkisini duyurmalı faydalı olduğu kanaatindeyim..

El-HaYa

Üye
15 yaşında iken Refah Partisinin mitingine katılmıştım.açanlar,tekbir Şevki Yılmazda konuşmacıydı. Tribünler dolmuştu dışarılara taşmıştı.Ellerini kaldırarak yemin ediyorlardı.Ben ise yerimden kalkmadım. Fetih gecelerine katılırdım.Hey gidi ne günlerdi Tevhid sancağını açanlar, tekbir getirenler, haykıranlar, ordaki çoşku. AllahuEkber!!! AllahuEkber!!! Lailaheillallah!!.

Saadet.AKP. Mitingde acaba Saadetemi oyumu versem diye düşünüyordum. Malum AKP rüzgarına bizde katıldık. Şimdi anladık yanlış yaptıgımızı.

:good[1]: :good[1]: :good[1]:
Yalnis anlamadiysam :clap2:

El-HaYa

Üye
Bende katildim ailemle ama asaga yukari 8 felan senedir katilamiyom.

composer

Asistan
Birçok mitinge katılmışımdır. Beyazıt mitinglerinin hemen hemen hepsine katılmışımdır...

yassin

Üye
erbakan hocamızın bütün mitinglerine katılmaya calısıyorm, Allah ondan razı olsun cihad ruhunu canlı tutmak için elinden geleni yapıyor...

MAVRA

Paylaşımcı
Mitinglere katildigim olmustur.
Neye ne kadar faydali oldu-bilinmez-
Ses duyurula biliyorsa ne güzel.Ama faydasi yoksa bosa vakit kaybi.
Insaallah faydali oluyordur!

Hasan

Kardeşiniz
Bugün tayyip manisada ve şu anda miting sürüyor ama ben mitingleri sevmem zaten havada çok sıcak en iyisi akşam haberleri.:)

missilo

Asistan
HAYATIMDA gördüğüm görebilceğim en saçma mitingti SÖZDE CUMHUİYET MİTİNGİ...onuda tv den seyrettim :D

EL-ALA

Asistan
Bugün ALLAH(c.c) izniyle erbakan hocamız buraya geliyor. O mitinge katılmayı düşünüyoruz ailemle bakalım :D

eslem gül

Paylaşımcı
size komik bir şey anlatayım
yılllar önce istanbul unv. açık resim isteye başlayınca bizim arkadaşlar çağırdı kapıda oturma var...
neyse tabi benim baba duysa ya da görse ayakalarımı keser
ne yapcaz?
simsiyah takacan bir de peçe yapacan!....
tahmin edin ne oldu?!...
güya tanınmıyayım dikkat çekmeyeyim dedim
babam görürse öldürür...
atv mikrofonu tutmaz mı!!!!!!!!!!!............
siz tahmin edin gerisinini
benim hayatım böyle...
zerre hile katamzsın...

E

ebubeddavi

Guest
milli görüş

evet katıldım ve geçen seçimde de SAADET partisine rey verdim ama şimdi AK PARTİ ye rey vereceğim..SAADET partisine rey vermem derken SAADET partisi yanlış veya kötü olduğu için değil SİYASET gereği AK parti diyorum çünkü SAADET ile hiç bir müşkül hal olmayacak çünkü be tc devleti SAADET partisinin iktidar olmasını istemiyor ve iktidar yapsak bile onu çok çabuk ve kolayca yıkabiliyor ama AK parti sağlam ve dik durabiliyor çünkü SAADET ten daha fazla rey oranına sahip olduğu için muhtıralara da [askerlerede ] direnebiliyor bundan dolayı AK parti demek siyaseten DOĞRU olandır....
SİYASETİ bilmedikleri için MÜSLÜMANLAR hiç ÖNEMSENMİYORLAR...bakın müslümanları kandırmak dünyanın en kolay yöntemi onlar hala sakala ve türbana ve kılık ve kıyafete ve bir kaç radikal söyleme tav olurlar ve suya götürürler ve su içirmden getirilirler niye ??? ÇÜNKÜ CAHİLLERDE ONDAN...