Gezi provokasyonu tutmadı sıra Kobani'de

Havas

Kısıtlı Erişim
demokrasi gelişmiş bir ülke sistemi.....

bu ülkeyi ve gelişmkte olan ülkeleri demokrasi ile aldatıyorlar.

sana silah çekeni ,memurunu yarlayanı vatandaşın malına zarar veren ******** çapulcuları temizleyemiyorsun...

demokrasi oyunu oynayan bir parlementon var..

avrupa insan hakları var ..

kredi notun var

aslında moderin bir kolelik ..

türkiye bu avrupa ve amerikayla bu işi getiremiyor gibi...

islam dunyasında ses soluk yok!

bıçak kemiğe dayanıyor..

bakalım ne olur?

KAFKAS

Kıdemli Üye
1900166_983081518375418_3377080623575698984_n.jpg

KAFKAS

Kıdemli Üye
Atası Sultan Abdülhamid Olanın Lideri Recep Tayyip Erdoğan Olur

KAFKAS

Kıdemli Üye
ARKADAKİLERE İYİ BAKIN !!!ÖNDEN GİDENLER!!!GEZİ-KOBANİ BAHANE !!PROVOKASYON ŞAHANE:(

fft2mm6032484.jpg

Esenyurt’ta, Kobani’ye yönelik IŞİD kuşatmasını protesto amacıyla düzenlenen gösteriler sırasında, üç gün önce silahla yaralanan 18 yaşındaki Mert Değirmenci’nin hayatından tamamen ümit kesildi. Aile, Mert’in organlarını bağışladı. İlçede Salı akşamı meydana gelen olaylar sırasında, nereden ateşlendiği belirlenemeyen silahla vurulan Mert Değirmenci, İ.Ü İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Yoğun BakımServisi’nde yaşam destek ünitesine bağlı olarak tedavi görüyordu. Değirmenci’nin bugün beyin ölümügerçekleşti. Olayın aileye bildirilmesi üzerine, Değirmenci ailesi 18 yaşındaki oğullarının organlarını bağışladı.
"MERTLER YAŞASIN DİYE..."

Mert Değirmenci’nin amcası Şahin Değirmenci, Doğan Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada, şunları söyledi: "Köyiçi’nde olay var demişler, çocuk oraya gidiyor. Onun olaylarla bir ilgisi yok. Meraktan arkadaşlarıyla oraya gidiyor. Orada bir anda yığılıp kalıyor. Kurşunun nereden geldiği belli değil. Polis tarafından mı, yoksa eylemcilerin tarafından mı, nereden geldiğini bilmiyoruz. Aniden yere yığılınca, ona yardım edip hastaneye götürüyorlar. Çocuğun olaylarla bir ilgisi yoktur.
SAVCI NE ZAMAN İZİN VERİRSE

Bugün itibariyle beyin ölümü gerçekleşti. Birileri yaşasın diye organlarını bağışladık. Savcı ne zaman izin verirse, cenazemizi alıp cemevinden kaldıracağız. Bizim canımız yandı, başkalarının canı yanmasın istiyoruz. Canımızı kaybettik, Mertler yaşasın diye organlarını bağışladık. Bizim olaylarla bir bağlantımız yoktur. Onun da bir şeylere katılmışlığı yoktur. Böyle şeylere de müsaade etmeyiz. Topluma çağrı yaparak, bu şiddeti kınıyorum. Allah kimsenin başına böyle bir olay vermesin. Gerçekten çok acı bir olay."
DHA

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Gezi olayları hatırlarsanız Bdp milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in ''bu ağaçları kestirmem'' diye makinaların önüne geçmesiyle başlamıştı. Medyaya düşen ilk görüntü buydu. Sonra Okan Bayülgen gitti ağacın dibine oturup kitap okumaya başladı. Böylelikle belli bir romantizim oluşturuldu. Romantizme hayran kısa pantolonlu sosyete kızları ve erkekleri hemen oraya koştular. Sonra Aleviler maskeli olarak işin içine girip yakıp yıkmaya başladılar.

Sırrı Süreyya Önder'den kimse hesap sormadı. Kabak Okan Bayülgen'in başına patladı ve 2 yıllığına amme hizmeti yaptırıyorlar. İmaj düzeltiyor, kendi tabanından çok tepki almasına rağmen bunu yapıyor. Artık şırıngayla ne aldılarsa. Neyse yapsın sorun değil. Hatasını anladı. Peki ya Sırrı Süreyya Önder? Bilmeden oldu dendi. Sadece ağaçlar için yapmış mış. Buna inandık. Peki ya şimdi meydana gelen taze olaylarda, gene aynı saftan olan Selahattin Demirtaş'a ne demeli? Ortalıkta dolaşan maskelilerin yarıdan çoğu Kürtlerden ziyade aynı Alevi Geziciler olduğundan hiç şüphem yok. Selahattin Demirtaş ''ben yakın yıkın demedim'' diyor. Buna inanacağız ama Sırrı Süreyya Önder'in başlattığı Gezi olaylarıyla(-ki unutturulmaya çalışılıyor!) Selahattin Demirtaş'ın günümüz olaylarını başlatmasını birleştirince pek inandırıcı gelmiyor. MİT bu insanların yurt dışında kimlerle temas kurduğunu çok iyi araştırmalı bence. Abdullah Öcalan'dan bağımsız hareket ediyorlar gibi geliyor bana. Kendi tabanlarına karşı önder Apo'ya bağlıymış görüntüsü verselerde başka hesaplar peşinde koştuklarına inanıyorum.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Gezi olayları hatırlarsanız Bdp milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in ''bu ağaçları kestirmem'' diye makinaların önüne geçmesiyle başlamıştı. Medyaya düşen ilk görüntü buydu. Sonra Okan Bayülgen gitti ağacın dibine oturup kitap okumaya başladı. Böylelikle belli bir romantizim oluşturuldu. Romantizme hayran kısa pantolonlu sosyete kızları ve erkekleri hemen oraya koştular. Sonra Aleviler maskeli olarak işin içine girip yakıp yıkmaya başladılar.

Sırrı Süreyya Önder'den kimse hesap sormadı. Kabak Okan Bayülgen'in başına patladı ve 2 yıllığına amme hizmeti yaptırıyorlar. İmaj düzeltiyor, kendi tabanından çok tepki almasına rağmen bunu yapıyor. Artık şırıngayla ne aldılarsa. Neyse yapsın sorun değil. Hatasını anladı. Peki ya Sırrı Süreyya Önder? Bilmeden oldu dendi. Sadece ağaçlar için yapmış mış. Buna inandık. Peki ya şimdi meydana gelen taze olaylarda, gene aynı saftan olan Selahattin Demirtaş'a ne demeli? Ortalıkta dolaşan maskelilerin yarıdan çoğu Kürtlerden ziyade aynı Alevi Geziciler olduğundan hiç şüphem yok. Selahattin Demirtaş ''ben yakın yıkın demedim'' diyor. Buna inanacağız ama Sırrı Süreyya Önder'in başlattığı Gezi olaylarıyla(-ki unutturulmaya çalışılıyor!) Selahattin Demirtaş'ın günümüz olaylarını başlatmasını birleştirince pek inandırıcı gelmiyor. MİT bu insanların yurt dışında kimlerle temas kurduğunu çok iyi araştırmalı bence. Abdullah Öcalan'dan bağımsız hareket ediyorlar gibi geliyor bana. Kendi tabanlarına karşı önder Apo'ya bağlıymış görüntüsü verselerde başka hesaplar peşinde koştuklarına inanıyorum.
Öncülü olarakta metroda öpüşme eylemi,içki satışının düzenlenmesini eğdiler büktüler,yasağa çevirip ,özgürlüklerimiz elimizden alınıyor demeye getirdiler,koç ve diğer özel üniversiteler nerelere yapılmış akıllarına bile gelmedi,bu adam ağaç için eylem yapacak ,memleketinde kaç tane ağaç dikmiş ,oraya gidip geviş getirenler,bir tanesi en son ingiliz vatandaşı oldu zaten bu ülkedeki solcular adam gibi çine,kübaya,k.kore ye,eski sovyet ekolünün olduğu yerlere değilde ,hep ingiltere,abd,fransa v.s.. gibi nasıl bir dava insanları olduklarının meyvesini yiyeceği ülkelere gidiyorlar:)Sabancı suikasti fehriye erdal çok basit bir misal ,ayrıca bir topsakalda belçika dan sallamaya devam ediyor tvitter da ekol farklı ama zihniyet aynı :)

KAFKAS

Kıdemli Üye
NEFES ALMADAN PROVOKASYONLARA DEVAM!!!İSMİ LAZIM OLMAYAN MEDYADAN !!!!!!!!

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'ndeki tasfiye dalgası bu sefer Özel Harekât Şube Müdürlüğü'nde yaşandı. Yıllardır terörle mücadelede aktif rol alan 60 özel harekâtçı polis hiçbir gerekçe gösterilmeden özel harekat şubesinden çıkarıldı.

ALTINADA NOT DÜŞMÜŞLER!!!!!!!!

Bu arada 50 PKK'lının ses getirecek eylemler yapmak üzere Diyarbakır'ın Dicle ilçesi kırsalına gönderildiği şeklinde istihbarat alındığı belirtiliyor.

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Öncülü olarakta metroda öpüşme eylemi,içki satışının düzenlenmesini eğdiler büktüler,yasağa çevirip ,özgürlüklerimiz elimizden alınıyor demeye getirdiler,koç ve diğer özel üniversiteler nerelere yapılmış akıllarına bile gelmedi,bu adam ağaç için eylem yapacak ,memleketinde kaç tane ağaç dikmiş ,oraya gidip geviş getirenler,bir tanesi en son ingiliz vatandaşı oldu zaten bu ülkedeki solcular adam gibi çine,kübaya,k.kore ye,eski sovyet ekolünün olduğu yerlere değilde ,hep ingiltere,abd,fransa v.s.. gibi nasıl bir dava insanları olduklarının meyvesini yiyeceği ülkelere gidiyorlar:)Sabancı suikasti fehriye erdal çok basit bir misal ,ayrıca bir topsakalda belçika dan sallamaya devam ediyor tvitter da ekol farklı ama zihniyet aynı :)
Ben bu insanların gafil olduklarına inanmıyorum. Büyük paralar alıyorlar muhakkak. Yazık olan şu ki bu paraları nerede harcayacaklar? Dünya o kadar çabuk değişiyor ki tarihe baksalar görecekler ama inanmak istemiyorlar buna. Hitler döneminde Yahudileri katleden subay ve generaller savaştan sonra Şile, Brezilya, Meksika gibi Güney Amerika ülkelerine kaçtılar. Mossad bunları tek tek bulup suikastle öldürdü. Hiç birisi yanında götürdükleri zenginlikleri yiyemediler. Türkiye git gide gelişen bir ülkedir. Dünyada dengeler müthiş bir hızla değişiyor. Bu hainlerin hepisi sanmasın ki rahat rahat ihtiyarlıklarını yaşıyacaklar. Dünya böyle işte. Niceleri kandı şu dünyanın güzelliklerine.. Sonunda samimi olanlar kazandı hain olanlar ise hep kaybetti.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Cumhurbaşkanı Erdoğan memleketi Rize'de yaptığı konuşmada, Türkiye’nin IŞİD’e yardım ettiği iddialarına sert tepki gösterdi. Erdoğan, “Bu iftirayı yapanlar, alçaktır, bunlar vatan hainidir” dedi.
111020141445249363426_2.jpg

Rize'de toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulundu.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları

'ALÇAKTIR, VATAN HAİNİDİR'

‘Cumhurbaşkanı bir siyasi partinin sözcüsü gibi konuşuyor’ gibi yakıştırmalar, kusura bakmasınlar bizim prim vereceğimiz yakıştırmalar değildir. Biz, hükümetimizle bir cumhurbaşkanı olarak, iktidarımla el ele, omuz omuza, Türkiye'yi daha ileriye nasıl taşırız bunun gayreti içerisinde olacağız.

(Kobani için düzenlenen eylemler) Üzüldüğünüzü biliyorum. Bu şımarıklık karşısında, bu nankörlük karşısında, sabırla ve metanetle durduğunuzu da biliyorum. Biz milletçe bu sağlam duruşumuzu bu sabırlı duruşumuzu asla bozmayacağız. Bu sokağa dökülenler, bu teröristler, bu Vandallar, bu yağmacılar aslında milletin öfkelenmesini, milletin taşmasını, milletin karşılarına çıkmasını istiyorlar. Bunların asıl amacı bu, bunların kurdukları tuzağın asıl hedefi bu.

Öfkeye kapılmak oyuna gelmektir. Bölgeye yatırımcı bu olaylar nedeniyle gelmiyor. Bankamatik yakacaksın sonra da burada banka niye yok diye mi soracaksın. Belediye binasını yaktılar. Belediye binası senin neyini rahatsız etti? Türkiye’nin 90’lara dönmesini istiyorlar ama dönmeyeceğiz. İnadına demokrasi, barış ve kardeşlik diyoruz.

Sokaktaki bu teröristlerden olduğu kadar, onları sokağa itekleyen, onların arkasına saklanan siyasetçi kılığındaki korkaklardan da bu tahriklerin hesabı sorulacaktır.

Hiçbir örgüte yardım yapmadık. Bu iftirayı yapanlar, alçaktır, bunlar vatan hainidir.

IŞİD belasını Ortadoğu’ya musallat eden kim? Beşşar Esed.

KAFKAS

Kıdemli Üye
ABD İç Güvenlik Bakanı Johnson, terör örgütü PKK'yı, ABD'nin de terör listesinde yer almasına rağmen "Irak'ta Kürt bölgesini savunan ve IŞİD ile savaşan bir organizasyon" olarak tanımladı.

Johnson ayrıca, terör örgütü PKK üyelerinin "ülkeye yasa dışı yollardan girmeleri" nedeniyle sınır dışı edildiklerini ifade etti. Johnson'un bu ifadesi, söz konusu kişilerin terörist olmaları nedeniyle sınır dışı edilmediğini ve haklarında terör örgütü üyesi olmalarından dolayı işlem yapılmadığını gösteriyor.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

- Cumhurbaşkanı bir siyasi partinin sözcüsü gibi konuşuyor' yakıştırması prim vereceğimiz yakıştırmalar değil

- Hükümet devleti çalıştıran mekanizmadır, halkın seçtiği Cumhurbaşkanı olarak ayrı kalmamız düşünülebilir mi?

- Biz hükümetimizle birlikte Türkiye'yi nasıl daha ileriye taşırız onun gayreti içindeyiz

- Çankaya Köşkü'ne kapanıp kalmak yok. Yeni projeleri tamamlamak için milletimizin arasında olmaya devam edeceğiz

- Bu şımarıklık, nankörlük karşısında üzüldüğünüzü, sabırla, metanetle durduğunuzu biliyorum

- Bu sokağa dökülen teröristler, yağmacılar, vandallar milletin karşılarına çıkmasını istiyor. Bu tuzağın amacı bu

- Kim bunların karşısına öfkeyle çıkarsa, oyuna gelmiş olur. Asker, polis, istihbarat gereken mücadeleyi veriyor

- Zanlılar tek tek toplanıyor. Onları sokağa iten siyasetçi kılığındaki korkaklardan bu tahriklerin hesabı sorulacaktır

- Bölgeye bugün yatırımcı gelmiyorsa, sizin adınıza konuşanlar yüzünden gelmiyor. Fabrikasının yanmasını mı bekleyecek?

- Bankamatik, okulları, huzurevlerini yakıyorsunuz. Siz nasıl bir siyasetçisiniz, insansınız? Neymiş? Kobani

- Patnos'ta belediye binasını yaktılar. Belediye binası senin neyini rahatsız etti? Bindiğiniz otobüsü yakıyorsunuz

- Benim Kürt kardeşlerim hala bu adamlara derslerini vermeyecek misin? Vatan topraklarını bu teröristlere yar etmeyiz

- Türkiye Cumhuriyeti Devleti bundan 20 yıl önceki şartlarda değil, TSK donanımlı, emniyet tecrübeli, hazırlıklı

- Sokaklardaki piyonlar ve onların ipini tutan efendileri Türkiye'nin 90'lara dönmesi için yakıp yıkıyor

- Hem güvenliği tesis edeceğiz, hem de inadına demokrasi, inadına barış ve kardeşlik diyeceğiz

- Kobani'de terör saldırısı bahanesiyle Türkiye'de terör estirenler bu nankörlüğü hiç kimseye yutturamazlar

- Bu olayların arkasında sadece PKK yok, gölgesinde siyaset yapan parti yok, hepsi var

- Bu olayların arkasında zalim Esed rejimi var, Esed rejimiyle kol kola olan malum siyasi parti de var

- Sorumsuz kalemler, malum uluslararası medya kuruluşları, Pensilvanya da var. Hepsi aynı dille saldırıya geçti

- Bu iftirayı yapanlar, alçaktır, bunlar vatan hainidir. İddia sahibi iddiasını ispatla mükelleftir

- Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne batının bazı ülkelerinin yakıştırmasıyla konuşmak ihanettir

- Bunları Gezi olaylarında, 17 Aralık olaylarında, 30 Mart, 10 Ağustos seçimlerinde de yapmışlardı

- Siyasiler son derece sorumsuz açıklamalarla, olayları tahrik etmişlerdir. IŞİD'e alan açan kim? Beşar Esed

- Siyasetin limanı ahlaktır Ana muhalefet liderinin yardımcısı sokak çatışmalarına çağrı yaparsa millet hesap sorar

- Türk bayrağı yakılıyor, Atatürk büstleri yıkılıyor, bunlar o malum partiyle iş tutuyor

- Bütün siyasi partilerimize ilkeli ve ahlaklı olma çağrısı yapıyorum

- Biz çözüm sürecini teröre, terör örgütlerinin kanlı tuzaklarına kurban etmeyiz, çözüm süreci kardeşlik projesidir

- 33 kardeşimiz öldü. Öldüren Kürt, ölen Kürt. Aynen Suriye, Irak'ta Allahu Ekber diyerek öldürenle ölenlerin durumu

- Annelere diyorum ki huzuru bozan, karanlık ellerde oyuncak olan çocuklarınıza sahip çıkın
- Bu terör örgütü de siyasi parti de sizin çocuklarınızın kanı üzerinden hesaplar yapıyor Çocukları kullandırtmayın

- Allah'ın izniyle bu uluslararası komplo geldiği gibi gidecek. Mısır, Ukrayna'da yaşanan Türkiye'de yaşanmayacak

- Bu paralel yapı ve uzantıları bundan sonra çok farklı bir yere oturtulacak. MGK gündeminde yine yer alacak

- Türkiye'de devlete alternatif bir adım atılamaz, buna müsaade etmeyeceğiz, bunu kararlı şekilde çözeceğiz

KAFKAS

Kıdemli Üye
PROVOKASYONDA SINIR TANIMAYAN BİR SİTE!!!

İftiralara Cevaplar(facebook)
Bu millet onca uyarıya rağmen Tiran'ın peşinden gitmenin bedelini ödüyor, ödeyecek.

Hala 'PARALEL YALANI' gemisinde seyahat edebilme cesaretini kendinde gören varsa devam etsin.

"ZULMEDENLERE MEYLETMEYİN YOKSA ATEŞ SİZE DOKUNUR"
Ve ateş dokundu! Umumi yangın var.

KAFKAS

Kıdemli Üye
''Bugün bizdeki muhalefet,iktidarı düşürme hırsıyla vatanı düşürmeye bile razıdır''